Bitcoin Forum
May 11, 2024, 09:39:11 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 »
  Print  
Author Topic: BitWhite - BTW  (Read 24989 times)
BurakXel
Member
**

Activity: 238
Merit: 30

View Profile
January 25, 2018, 04:12:05 PM

benim cripto para piyasaında gözlemlediğim en belirgin şey ekibin verdiği sözü zamanında yapıp yapmadığıdır arkadaşlar bir ekip verdiği sözü zamanında yerine getirmiyorsa bence pek kulak asmamak gerekiyor btw'de bu olayı görüyorum adamlar verdikleri sözü tutmadılar tarihleri hep yalan çıktı
Each block is stacked on top of the previous one. Adding another block to the top makes all lower blocks more difficult to remove: there is more "weight" above each block. A transaction in a block 6 blocks deep (6 confirmations) will be very difficult to remove.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
redsilentstorm
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
January 26, 2018, 07:38:47 AM

Ben bitcoin white ekibinin çalışmalarını beğeniyorum. Evet borsaya çıkma olayında geç kaldılar. O da açıkladıklarına göre 7 ocakta çıkacak olan borsanın kıyaklık yapmasından dolayı idi. Aksaklıklar her zaman olur ama zaten bu hafta kesin olarak borsaya çıkıyor. Hacmi olmayan bir borsa da olsa adamlar artık bir borsaya çıkmak için ve isyan edenleri susturmak için böyle bir yol seçtiler. Zaten borsa da bu hafta sonuna kadar Bitcoin White'ı listeleyeceklerini açıkladılar. Merakla izlediğin coinlerden birisi bakalım ne olacak.

Ekip çalışkan bende aynı fikirdeyim cüzdan olayları zaten oldukça tatmin edici. Borsa ya girmek kapıyı çalıp girmek le olmuyor zaman zaman aksaklıklar yaşanıyor. Bu konuda çok kızamıyorum ama hangi ekip RoadMap e tam uydu ki eksiklikler olabilir çok sağlam dediğimiz projelerde de bunlar yaşandı. Hangi borsaya giriyor yalnız onu kaçırmışım?
adamin1i
Member
**

Activity: 539
Merit: 20

View Profile
January 26, 2018, 07:49:00 AM

Ben bitcoin white ekibinin çalışmalarını beğeniyorum. Evet borsaya çıkma olayında geç kaldılar. O da açıkladıklarına göre 7 ocakta çıkacak olan borsanın kıyaklık yapmasından dolayı idi. Aksaklıklar her zaman olur ama zaten bu hafta kesin olarak borsaya çıkıyor. Hacmi olmayan bir borsa da olsa adamlar artık bir borsaya çıkmak için ve isyan edenleri susturmak için böyle bir yol seçtiler. Zaten borsa da bu hafta sonuna kadar Bitcoin White'ı listeleyeceklerini açıkladılar. Merakla izlediğin coinlerden birisi bakalım ne olacak.

Ekip çalışkan bende aynı fikirdeyim cüzdan olayları zaten oldukça tatmin edici. Borsa ya girmek kapıyı çalıp girmek le olmuyor zaman zaman aksaklıklar yaşanıyor. Bu konuda çok kızamıyorum ama hangi ekip RoadMap e tam uydu ki eksiklikler olabilir çok sağlam dediğimiz projelerde de bunlar yaşandı. Hangi borsaya giriyor yalnız onu kaçırmışım?

Şuan kesinleşen 3 tane var

- Bitflip - 1 haftaya kadar listeyeceği soyleniyor.

- Nextexchange - + ( faaliyete geçmesinden sonra listelenecek.)
- Altcoin - + (faaliyete geçmesinden sonra listelenecek.)

Diğerleri ile görüşmeler sürüyormuş.
Easx
Member
**

Activity: 490

View Profile
January 26, 2018, 08:42:13 AM

Kenara atıp uzun süre bekletmekte fayda var. 3 kuruşa satmayın derim . Benım genel olarak airdroplara bakış açım bu zaten. At kenara cuzdan secretını yaz bır kagıda at en sevdıgın kıtabının arasına unut gıtsın. Smiley Ben geliştirici ekipten umutluyum

oxonhu
Full Member

Activity: 336
Merit: 111

View Profile
January 26, 2018, 09:26:25 AM
Merited by garipbiri (1)

nedir bu borsa borsa merakınız ? hayır $2 a satacan mı hemen ? adamlar neymiş borsaya girememiş girmesinler. hatta gireceklerse inş. sadece cryptopia ya girerler. fakir ama gururlu coinlerin mekanı Smiley lux a bakın, zcl , hush, phr hepsi topia da geliştiler. btw wallet lar hazır sistem hazır. takır tukur işleyecek sistem. adamlar çalışıyor ico mico da yapmadılar. böyle adamlar daha başarılı oluyor onu söyliyim.
DEVELOP AND CONNECT OWN DECENTRALIZED EXCHANGE (DEX) .. adamların hedefine bak senin fiyat hedefine bak oldu mu şimdi?
zaten beleş gelmiş bi efor sarfetmemişsin. beklesin orda yokmuşçasına. sen git seneye ağustos ortasında gel fiyat noldu de.

nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
January 26, 2018, 10:36:25 AM

nedir bu borsa borsa merakınız ? hayır $2 a satacan mı hemen ? adamlar neymiş borsaya girememiş girmesinler. hatta gireceklerse inş. sadece cryptopia ya girerler. fakir ama gururlu coinlerin mekanı Smiley lux a bakın, zcl , hush, phr hepsi topia da geliştiler. btw wallet lar hazır sistem hazır. takır tukur işleyecek sistem. adamlar çalışıyor ico mico da yapmadılar. böyle adamlar daha başarılı oluyor onu söyliyim.
DEVELOP AND CONNECT OWN DECENTRALIZED EXCHANGE (DEX) .. adamların hedefine bak senin fiyat hedefine bak oldu mu şimdi?
zaten beleş gelmiş bi efor sarfetmemişsin. beklesin orda yokmuşçasına. sen git seneye ağustos ortasında gel fiyat noldu de.

ICO Yapmadılar derken ? Adamlar 4 ayrı fiyattan ICO Yaptı . Kaçırdınız sanırım .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
Coinredd
Full Member

Activity: 378
Merit: 103

View Profile
January 26, 2018, 11:20:11 AM

esasen beklentiniz cok buyuk olmasin ama 1 2 kurusa da satmayin bekleyin zaten borsaya felan girerse illaki dumplanacak ilk 1 2 ay hatta surunede bilir tavsiyem kesinlikle erken de satmayin kalsin uzun vadede yuz guldurebilir
acmrl
Full Member

Activity: 392
Merit: 100

View Profile
January 26, 2018, 12:58:53 PM

tamamen boş proje, sadece uğraştırdı, tamam adamların strateji güzeldi güzel airdrop yaptılar fakat geri kalan her şey boş . zaten piyasaya da çıksa cok bişe etcegini sanmıyorum, uğraşmaya bile değmicek bozdurmak için.
Rkc Trader
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile WWW
January 26, 2018, 01:27:40 PM

Herkes fiyat odaklı yaklaşmış bende aynı şekilde yaklaşayım. Küçük borsalarda listeleneceği belli oldu herhalde. İşlem görmeye başladıktan sonra büyük borsalardan birinin bile anketine girse ne olacağını siz düşünün.

altcoinci
Full Member

Activity: 333

View Profile
January 26, 2018, 07:40:56 PM

BTW, BTC'nin forku diyebilir miyiz? Yoksa sadece isim benzerliği mi?
formator
Sr. Member

Activity: 285
Merit: 250

View Profile
January 26, 2018, 07:48:33 PM

BTW, BTC'nin forku diyebilir miyiz? Yoksa sadece isim benzerliği mi?

diyemeyiz , bitcoin white'a sadece bomboş bir coin diyebiliriz. blockchain'in bile var olup olmadığı meçhul. bakalım söz verdikleri gibi bir exchange'e girebilirler ise en azından blockchain'in varlıgına inanacagız
cripton
Full Member

Activity: 147
Merit: 100

View Profile
January 26, 2018, 07:51:00 PM

2-3 wallette 2-3 bin tane köseye attim. birgün para ederse Allah bin bereket versin, etmesede zaten bir kurus zarar ettirmedi..
bedava sirke baldan tatlidir.

her airdroptan gelen coin hemen para edicek diye bir kaide yok-

borsalara giris öyle kolay degil. en yaramaz borsa bile giris icin 3-5-10-25 btc istiyor.. yani o parayi önce bir kazanmalari gerek. sonrada yavas yavas tüm borsalara eklenir..

zaten borsa demek, parayi veren düdügü calar demek..

hacidasi
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile WWW
January 26, 2018, 08:00:15 PM

sen binlerce aç kurta bol keseden tonla coin dağıt, hepsinin amacı elindekileri bir anda satmak ve yeni ve özgün teknoloji baabında hiç birşey vaatetme sonra da 0.4 dolarlardan açılış planla. zor iş dostum çok zor iş. o kadar dönerciye çekilebilecek bir set ne duydum ne de gördüm. umarım ben yanışırım ve çok güzel yerlere gelirsiniz ama cıdden imkansıza yakın.

▐▐▐ UNCLOAK™ - Cyber Threat Detection Powered by EOS™ ▌▌▌
┨PRE-SALE  : 25th MAY - 25th JUNE ▌MAIN-SALE: 26th JUNE - 03rd JULY┠
LinkedIn Twitter Facebook Telegram Medium Reddit
munhunbe
Member
**

Activity: 164

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
January 26, 2018, 08:02:45 PM

Bitcoin White topluluğu ve airdrop'una katıldım ilk başta her hafta telegram botu ile 300 BTW göndereceklerini söylediler ilk haftalarda geldi. sonra yarısında fikir değiştirip kimseye göndermediler. Güvensizlik oldu

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
Coinredd
Full Member

Activity: 378

View Profile
January 26, 2018, 08:05:37 PM

para etse ne olacak etmese ne olacak zaten bedava gelmedimi taş attık kolumuz mu yoruldu beklesin bakalım para ederse satarız etmese kalsın orda mk Cheesy:D
tmskcimen
Member
**

Activity: 448

View Profile
January 26, 2018, 10:38:58 PM

Hala bi borsaya giremedi gözünü sevdiğin coin adamlar erteleye erteleye bi hal oldu çıkartın şu coinide piyasa ne yapıcak bakalım bu coine
btcmurat
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 253

View Profile
January 27, 2018, 12:49:23 AM

borsalar kullanıcılara kyc diye tutturmuşken bunlar maskeyle coin yapıp para kazanmayı düşünüyor.
ondan sonrada mazeret uyduruyorlar işte anlaşıcaz yakında haftaya
hiç bir zaman normal bir firma isimleri gizli olarak bunları sistemlerine sokmaz.
Renovatioo
Member
**

Activity: 159

View Profile
January 27, 2018, 11:28:31 AM

Havadan gelen bişeye insan neden 6 ay şans vermez anlamak mümkün değil bi bekle bakalım nedir bu 3 kuruş para hırsı
usakli64
Full Member

Activity: 966
Merit: 142

View Profile WWW
January 27, 2018, 11:49:52 AM

Tanesini 1 liradan satabilirim.  Almak isteyen varsa ozelden yazabilir.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
emrears05
Full Member

Activity: 742
Merit: 112

View Profile
January 27, 2018, 12:37:27 PM

Bitcoin White topluluğu ve airdrop'una katıldım ilk başta her hafta telegram botu ile 300 BTW göndereceklerini söylediler ilk haftalarda geldi. sonra yarısında fikir değiştirip kimseye göndermediler. Güvensizlik oldu

multiciler artmaya başladı ve toplamda airdropta BTW dağıtım miktarı da belli olduğu için plana sadık kalarak airdrop tamamlandı. ama ondan öncesinde bu forumda bounty konusu açılmıştı. imzasına, twitter, face gibi bountylere dahil olarak yine btw kazanabilirdiniz. en çok btw kazananlar imzaya dahil olan bounty hunterlar oldu. btw fiyatı 1 dolar bile olsa dehşet para kaldıracaklar.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 »
  Print  

Jump to: