Bitcoin Forum
June 15, 2024, 04:55:15 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 »
  Print  
Author Topic: BitWhite - BTW  (Read 24992 times)
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
March 19, 2018, 08:36:37 PM

Şuan çok düştü ama üzüldüğüm konu düşmesi değil de 60-70 cent iken satıp da 5-10 cent iken birdaha girmemiş olmam. Ne güzel öyle yapsam elimde 5-6 kat fazla btw olacaktı.
Benim umudum var  6-7 ay sonra güzel yerlerde olcağını düşünüyorum.
cemetin54
Member
**

Activity: 392
Merit: 10

View Profile
March 19, 2018, 10:26:55 PM

1500 tane var bekliyorum 100 dolar için satmaya değmez en azından beklerimde belki para yapar 1 dolar olsa bile yeter benim için
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
March 19, 2018, 11:08:57 PM

BTW diye bir tokenim var ama onu unuttum.Unutmaya devam edeceğim güzel bir borsaya girene kadar.Kaybedecek bir şeyim yok.Dursun öylece.BTW elbet bir gün değerlenecek.Değerlenmese de canı sağ olsun.Umudumuzu diri tutuyor hiç olmazsa.
Elysio
Full Member

Activity: 658
Merit: 153

View Profile
March 19, 2018, 11:10:58 PM

BTW diye bir tokenim var ama onu unuttum.Unutmaya devam edeceğim güzel bir borsaya girene kadar.Kaybedecek bir şeyim yok.Dursun öylece.BTW elbet bir gün değerlenecek.Değerlenmese de canı sağ olsun.Umudumuzu diri tutuyor hiç olmazsa.

Unut unutta BTW token değil coin, forkta değil adamların kendi yazdıkları bi coin doğru bilgilendirelim milletimizi token veya fork tan çıkma sanmasınlar öz be öz coindir kendisi
sectorim
Member
**

Activity: 574
Merit: 14

View Profile WWW
March 20, 2018, 09:18:40 AM

günlük işlem hacmine baktınız mı birkaç bin dolar. ne kadar birkaç cent fiyatı olsa da aşırı düştü hacim. herro ya da merro durumu var bence. batıp gitme olasılığı veya burada iyice sürünecek ve fiyatı alıp götürecekler. bu sebeple aşırı şekilde paranız ile işlem yapmanız son derece riskli.

BigRasputin
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 253

Buy $BGL before it's too late!

View Profile
March 20, 2018, 09:22:03 AM

Unut unutta BTW token değil coin, forkta değil adamların kendi yazdıkları bi coin doğru bilgilendirelim milletimizi token veya fork tan çıkma sanmasınlar öz be öz coindir kendisi

Token değil evet coin ama clone/fork aynı şey, lisk kodlarından forklanmış/klonlanmış (Aynı ağı kullanmıyor, BTC nin ağına dahil olmayan BCH/ BTG gibi) evet doğru bilgi şart.

Hatta lisk in sahibi max ta liskten önce yaptığı coin tutmayınca yeniden ico yaptı aynı kodlardan yeni bir klon oluşturdu.

O paranın ismini hatırlayamıyorum, araştırırsanız bulabilirsiniz...

█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
.
.
        ██████████████▄▄▄
       ▐███████████████████▀
       ████████████████▀▀
                    ▀
                            ▄▄
      ███████████       ▄▄████
     ▐██████████▌      ███████
     ███████████      ███████▀
    ▐██████▌         ███████▀
    ███████       ▄▄███████▀
   ▐██████████████████████▀
  ▄█████████████████████▀
▄██████████████████▀▀▀
███████████████████████████
██████▀███████▀   ▀▀▀▄█████
█████▌  ▀▀███▌       ▄█████
█████▀               ██████
█████▄              ███████
██████▄            ████████
███████▄▄        ▄█████████
██████▄       ▄████████████
██████████████████▀▀███████
█████████████▀▀▀    ███████
████████▀▀▀   ▄▀   ████████
█████▄     ▄█▀     ████████
████████▄ █▀      █████████
█████████▌▐       █████████
██████████ ▄██▄  ██████████
████████████████▄██████████
hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
March 20, 2018, 10:52:59 AM

İyi ki zamanında bir kısmını satmisim. Yoksa bende şimdi çok pişman olurdum. En azından uzuntum azaldı. İnşallah yükselir. Elinde olanlar zarar etmesin özellikle yatırım yapanlar varsa

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
coinbergh
Member
**

Merit: 29

View Profile
March 20, 2018, 10:54:55 AM

Piyasanın hali bu kadar kötüyken, BitWhite ekibinin şu an tek yapması gereken hacimli borsalarla bir şekilde ileriye dönük anlaşmalar yapmak olmalı; fakat o kulvarda işler pek istenildiği gibi gitmiyor. Piyasanın düzeldiği dönemde, büyük hacimli bir borsada kendine yer bulamaması demek, insanların artık inançlarını kaybetmesi anlamına gelecek maalesef.

Ekip her ne kadar teknik yönden özverili ve gayet şeffaf çalışsa da, BitFlip ile olacak işler değil bunlar. Bit-Z'ye girilememe hezimeti yaşandı yakın zamanda ayrıca. Bit-Z oylamasında, global komünite tam bir armut piş, ağzıma düş mentalitesi örneği sergiledi. Yani komünite ile olacak iş değil BitWhite'ın işi. Bir şekilde hacimli bir borsaya girip, rüzgarı arkasına alması gerekli. Ancak o şekilde toparlayabilir.
frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
March 20, 2018, 11:27:04 AM

Piyasanın hali bu kadar kötüyken, BitWhite ekibinin şu an tek yapması gereken hacimli borsalarla bir şekilde ileriye dönük anlaşmalar yapmak olmalı; fakat o kulvarda işler pek istenildiği gibi gitmiyor. Piyasanın düzeldiği dönemde, büyük hacimli bir borsada kendine yer bulamaması demek, insanların artık inançlarını kaybetmesi anlamına gelecek maalesef.

Ekip her ne kadar teknik yönden özverili ve gayet şeffaf çalışsa da, BitFlip ile olacak işler değil bunlar. Bit-Z'ye girilememe hezimeti yaşandı yakın zamanda ayrıca. Bit-Z oylamasında, global komünite tam bir armut piş, ağzıma düş mentalitesi örneği sergiledi. Yani komünite ile olacak iş değil BitWhite'ın işi. Bir şekilde hacimli bir borsaya girip, rüzgarı arkasına alması gerekli. Ancak o şekilde toparlayabilir.

Konudaki en aklı başında yorumlardan biri olmuş. Realist olmak lazım hacimli bir borsaya giremezse silinip gidecek.
Airdroptan alanlar fanatik düzeyde savunuyor, ben bir hata yapıp yüklü miktarda alım yaptım bu kadar savunmuyorum.
mahoni2100
Member
**

Activity: 504
Merit: 12

View Profile
March 20, 2018, 11:32:20 AM

kısa süre önce araştırma yapmıştım birkaç sağlam projesine rast geldim uzun vade için yatırım planlarım arasında yer alıyor bu coin.

Trancer
Newbie
*

Activity: 21
Merit: 0

View Profile
March 28, 2018, 10:25:13 AM

Bu iş bitti galiba....
kulmagu
Member
**

Activity: 308
Merit: 10

View Profile
March 28, 2018, 10:51:07 AM

bu coinin üreticileri daha çok gençlerden oluşan ve topluluğa dayalı bir coin. Bitcoin white için neden gelecekle ilgili önemli bir yere sahip olamayacağını düşünenlerdenim bilmiyorum
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
March 28, 2018, 11:13:04 AM

600 satoshiden 18k toplamıştm.şuan 800 satoshi civarı ediyor.
Alttan toplamak önemi  bu tür coinlerde şimdi 0.050 cent 30 cent olsa fena kar bırakacak.Karı alıp miktarı bırakacam.Bunun sebebide proje sahiplerinin daha tek coin bozdurmamış olmalarıdır.Eğer hemen kar etmek isteselerdi 1 dolar civarında seyrederken tüm alış emirlerini patlatırlardı.
+  olarak sağlam bir borsaya girmelerini ve hacim kazanmasını bekleyeceğim.
Büyük bir pumpla 1 dolarları tekrar görebilir işte o zaman harika olur Smiley
h4yfans
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

View Profile
March 28, 2018, 11:41:39 AM

coinmarketcap'e ilk girdiğinde iyi pump yemişti oralardan satmıştım. şimdi konusuna baktım insanlar yine bel bağlamış uçacak kaçacak diye. ya siz niye böyleysiniz hep. adamların ne iş yaptığı bile belli değil.
KenannT
Member
**

Activity: 596
Merit: 14

View Profile
March 28, 2018, 05:18:11 PM

öldükçe ölüyor ölücüler dahada öldürüyor ne yazikki ama ben bu saatten sonra iş yapacagını sanmıyorum btw cüzdanımı bile sildim o derece 1 dolarlar nere suanki fiyat nere

Kripto Para Haberleri   Kripto Para Haberleri ve Analizleri  Kripto Para

Kripto Hayat
smdnxt
Newbie
*

Activity: 82
Merit: 0

View Profile
March 28, 2018, 05:33:10 PM

Şuan ki piyasada en sağlam coinler tokenler tutunamıyor. Fiyatı şuan için normal. Yıl sonuna kadar bekletmekte fayda var. Zaten airdroptan geldi. Bu kadar yerin dibine sokmaya gerek yok. İnsanlar bir coine ya tamamen bağlanıyor yada tamamen yerin dibine sokuyor. Ortasını bir türlü tutturamıyor.
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
March 28, 2018, 05:34:20 PM

iyi ki zamanında bir miktar satmıştım yalan olmasın 60 cent iken 1500 adetini yolladım. önce pişman olmuştum acaba acele mi ettim diye meğer 90 cent leri görmüş ben düşerken satmışım. şuan elimde 1200 adet daha var. artık ne zaman yükselirse satarım zaten airdropptan gelmişti. inşallah yatırım yapan arkadaşlar fazla zarar etmez. şunu unutmayın kendi aklınızla fikrinizle hareket edin. özellikle bu forumda yorum yapan kişlerin sr hero full member olduklarına bakıp onların dediklerine göre yatırım yapmayın kendi stratejiniz olsun. gelen tokenler airdrop ta olsa bounty de olsa ya kökten satıp arkasına bakmayın ya da bir kısmını satın. yok uçacak yok uzaya çıkacak dediklerine bakmayın. kimse çok iyi bilmiyor. hele ki twitterda yazılanlara göre asla hareket etmeyin.  bereketli kazançlar dilerim...
elcezireex
Full Member

Merit: 151

View Profile
March 28, 2018, 05:41:15 PM

Böyle olacağı bellidi ama kesin birdaha pumplanır btw o kadar emekleri var online wallet çoğu coinde yok bile daha iyi yerleri hakediyor ama piyasa böyleyken kimse bakmaz btwnin yüzüne
BigRasputin
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 253

Buy $BGL before it's too late!

View Profile
March 28, 2018, 06:21:06 PM

Böyle olacağı bellidi ama kesin birdaha pumplanır btw o kadar emekleri var online wallet çoğu coinde yok bile daha iyi yerleri hakediyor ama piyasa böyleyken kimse bakmaz btwnin yüzüne

Dediğiniz gibi bir kaç pump görebilir ama  piyasanın bu hali değil, ileride de kimse yüzüne bakmayacaktır.

.
.
        ██████████████▄▄▄
       ▐███████████████████▀
       ████████████████▀▀
                    ▀
                            ▄▄
      ███████████       ▄▄████
     ▐██████████▌      ███████
     ███████████      ███████▀
    ▐██████▌         ███████▀
    ███████       ▄▄███████▀
   ▐██████████████████████▀
  ▄█████████████████████▀
▄██████████████████▀▀▀
██████▀███████▀   ▀▀▀▄█████
█████▌  ▀▀███▌       ▄█████
█████▀               ██████
█████▄              ███████
██████▄            ████████
███████▄▄        ▄█████████
██████▄       ▄████████████
██████████████████▀▀███████
█████████████▀▀▀    ███████
████████▀▀▀   ▄▀   ████████
█████▄     ▄█▀     ████████
████████▄ █▀      █████████
█████████▌▐       █████████
██████████ ▄██▄  ██████████
████████████████▄██████████
Sakaleyn_40
Member
**

Activity: 322
Merit: 23

View Profile WWW
March 28, 2018, 06:24:45 PM

İyi dump yedi, gün gelir iyi de pump yer ama yakalamak önemli. Sürekli takip! Ekip calısıyor ama borsa işi konusunda sınıfta kaldı.
Bu da btwyi bitirdi. Yatırım yapmadım ama yapanlar varsa Allah sabır versin.

Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 »
  Print  

Jump to: