Bitcoin Forum
June 25, 2024, 08:10:41 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 »
  Print  
Author Topic: BitWhite - BTW  (Read 24996 times)
mstkmstk
Full Member

Activity: 333
Merit: 101

View Profile
April 27, 2018, 10:22:46 AM

@triedra 1 dolara çıktığı zaman borsaya aktardınız mı ? çünkü 1 dolara çıktığı zaman cüzdan kilitlendi hiçbir borsaya aktarım yapılmadı.bunu fırsat bilenler fiyatı yukarı çektiler 1 dolar civarından sattılar millete.
Puyol
Full Member

Activity: 616

View Profile
April 27, 2018, 11:40:44 AM

Nanonun borsası nanexe başvurdular mı acaba bildiğim kadarıyla giriş için ücret almıyorlar
Crypto Koala
Member
**

Activity: 406
Merit: 12

View Profile WWW
April 27, 2018, 01:32:01 PM

1 dolara yakınken 600-900 ne varsa satış çıkacaktık. aç gözlülüğümüzün kurbanı olduk. şimdi aylarca beklemede kalmak zorundayız. işte tavuk-ekmek parası dedikleri tam bu rakamlar. 2-3 gündür mis gibi yükseliyordu. bana iyi ders oldu.

Bulunduğu yerden 20x yaparsa 1 dolara ulaşıyor. Hacimsiz olduğu için çok da zor değil aslında ama o artışı yapabilmesi için gündemde olması lazım.

nazymzhu
Jr. Member
*

Activity: 248
Merit: 1

View Profile
April 27, 2018, 02:39:18 PM

Yapar mı yapar da bu borsalarla hiç bi iş yapamaz bunlar adamların girdikleri borsalar çok kötü daha iyileri gelirse belki iş yapabilirler
Himmeli
Jr. Member
*

Activity: 169
Merit: 5

View Profile
April 27, 2018, 02:43:58 PM

O gun bende 1 dolar oldugunu farkedip satmak isteyip satamayanlardanim. Arkadaslarin da yukarida dedigi gibi borsaya aktarim yapamadim. Bakalim daha nereye kadar hodl yapacagiz belli degil simdilik.
coinbergh
Member
**

Activity: 532
Merit: 29

View Profile
April 27, 2018, 04:39:26 PM

En son iyi gelişmeler olduğu yazılıyordu hakkında ama ne kadar iyi olursa olsun, büyük bir borsaya girmeden hacim ve fiyat artması mümkün değil.

Bu yüzden ekibin artık o iyi gelişmelerin rüzgarını da arkasına alarak büyük borsalar için adım atması gerekiyor. BitWhite ekibi daha çok teknik yönden başarılı bir ekip ama marketing yönü de bu piyasa için olmazsa olmazlardan biri. Airdrop'tan gelenleri tuttuğum için rahatlıkla hold ediyorum ve hold etmeye de devam edeceğim. İleride çok çok iyi yerlere gelirlerse güzel bir kazanç ve anı olur böylece.
vetalox
Newbie
*

Activity: 20
Merit: 0

View Profile
April 27, 2018, 05:47:35 PM

Son haberler gerçekten umut verici oldu fakat söylenildiği gibi ekip ne ile uğraşıyor da yüksek hacimli borsalara girilmesi ile uğraşılmıyor? Bu durumda akıllara birçok sorular geliyor. Roadmap de sorun yok gibi duruyor çünkü ekip ne söylediyse yapıyor. Sanırsam bu yılın sonlarına doğru eylül ayında DEX i faaliyete geçirecekler diye biliyorum. Ekibin görüştüğü sağlam borsalar var diye söyleniyor fakat pat diye isim verilip olmayıncada insanlara güvensizlik vermek istemiyorlar galiba. Bu borsa meselesi gerçekten sıkmaya başladı milleti, umarım sükunetlerinin arkasında bu kadar sabretmeye değecek IBOE gibi büyük bir projeye benzer birşeyler vardır. Eğer böyleyse ciddi manada Kripto para camiasının dikkatini üzerlerine çekecek ya da vasat bir şekilde devam edip daha da dipleri görecektir diye düşünüyorum. Yinede bu senenin sonuna kadar bekleyip olacakları görmekte fayda var elinizde her ihtimale karşı biraz bulundurun derim yüz güldürebilir.
raskolnberg
Full Member

Activity: 222
Merit: 100

View Profile
April 27, 2018, 06:34:44 PM

o ilk pumpu yediğinde gece takip etmiştim 70 cent 80 90 diye gitti sonra bende daha gider herhalde dedim sonra birkaç yazı gördüm sağlam proje yok pahasına satmayın diye dedim dursun bakalım bekliyoruz hala yapıştısaydım keşe 90 centlerden  Cry
Sakaleyn_40
Member
**

Activity: 322
Merit: 23

View Profile WWW
April 27, 2018, 06:39:11 PM

Herkes aynı dertten müzdarip! Bu coin ne zaman iyi bir borsaya girer o zaman ihya olur. Başka türlü ekip ne yaparsa yapsın çöp olmaktan kurtaramaz. Önce iyi bir borsaya girmeli. Fiyatı çok iyi yerleri görebilir.

skscengeng
Member
**

Activity: 308
Merit: 10

View Profile
April 27, 2018, 06:43:35 PM

Arkadaşlar proje ve ekip istediği kadar güzel olsun  uzun vadeli düşünseniz bile şu hataya düşmeyin lütfen ilk 2 gün güzel fiyattan elinizden çıkarmaya çalışın 4. günden itibaren %90 daha düşük fiyattan geri alırsınız bu sadece BTW için geçerli bir durum değil
Dontcry.
Full Member

Activity: 630
Merit: 104

View Profile
April 27, 2018, 10:04:41 PM

sahi noldu bu coine bi ara takım hiçkimseyle paylaşmayın topsecret deyip haberler yayıolardı Cheesy top secretse airdroba giren bi insan nasıl bilebilir onuda anlamış değilim Cheesy bu hiç olup gidicek galiba.
papadoc
Member
**

Activity: 364
Merit: 10

View Profile
April 28, 2018, 11:07:40 AM

fiyatı 1-2 aydır sabit yerlerde sürünüyor tepedeyken satmak gerekirdi eski hype dönemide bitti btw nin umarım eski fiyatlarına geri döner yolumuzu buluruz
rastnik91
Newbie
*

Activity: 168

View Profile WWW
April 28, 2018, 11:41:28 AM

tepedeyken satmadık şimdi başımızı taşlara vuruyoruz. ismini de değiştirdi artık hiç ümidim kalmadı malesef artacağına
jeda2000
Full Member

Activity: 392

View Profile
April 28, 2018, 11:59:14 AM

Ben de o kadar airdrop bounty falan kasıyorum bi türlü umduğumu bulamıyorum. Ya bende bi nasipsizlik var ya millet çok şanslı anlamadım gitti.
erhans
Newbie
*

Activity: 25

View Profile
April 28, 2018, 01:13:36 PM

bende de bir miktar var. değerleneceği günü bekliyorum
mehmetkorkrek
Newbie
*

Activity: 154

View Profile
April 28, 2018, 01:33:21 PM

Ciddi anlamda çok dengesiz giden bir coin. Neye gçre hareket ettiğini bulmak bile çok zor. Piyasa çıkarken bile düşebiliyor. Yada piyasa yerlerde olduğunda yükselebiliyor. Haberler filan da etki etmiyor. İlginç bir durum
Altcoin Agent
Hero Member

Activity: 798
Merit: 500

Sovryn - 300-500% APY on USDT Deposit

View Profile
April 28, 2018, 01:37:03 PM

bendede var 600 tane falan airdroptan gelmişti ama nasıl giriş yapcağımı bile unuttum cüzdana ne adres aklımda nede private keyler zaten bi halta yaramıyor şuanda.

.The DeFi for Bitcoin Platform.            ███   ███
           ███   ███
          ███   ███
         ███   ███
        ███   ███
       ███   ███
      ███   ███
     ███   ███
    ███   ███
   ███   ███
  ███   ███
 ███   ███
███   ███
▄  ▄██████████████████████▄  ▄
 ▀▄ ▀████████████████████▀ ▄▀
  ▀█ ▀████▀ ▄▄            █▀
   ▀█▄ ▀█ ████████████▀ ▄█▀
     ██▄ ▀▀▀▀▀▀▀▀▀███  ██
      ███      ▀█▄ ▀ ▄██
       ███▄ ▀█████ ▄███
        ████ ▀██▀ ▄███
         ▀███▄  ▄███▀
          ▀███▄ ▀██▀
            ████▄ ▀
             ████▀
              ▀█▀
SOVRYN███   ███
 ███   ███
  ███   ███
   ███   ███
    ███   ███
     ███   ███
      ███   ███
       ███   ███
        ███   ███
         ███   ███
          ███   ███
           ███   ███
            ███   ███
.300% APY on USDT Deposits.
████████████████████████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
██████                ██████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
█████████████████▀▀  ███████
█████████████▀▀      ███████
█████████▀▀   ▄▄     ███████
█████▀▀    ▄█▀▀     ████████
█████████ █▀        ████████
█████████ █ ▄███▄   ████████
██████████████████▄▄████████
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
April 28, 2018, 03:17:20 PM

Ciddi anlamda çok dengesiz giden bir coin. Neye gçre hareket ettiğini bulmak bile çok zor. Piyasa çıkarken bile düşebiliyor. Yada piyasa yerlerde olduğunda yükselebiliyor. Haberler filan da etki etmiyor. İlginç bir durum

hacim yoık...alan satan yok bu yüzden.....

telegramlarında bu adresi verdiler belge olarak ne düşünüyorsunuz ?

https://app.sos.ky.gov/ftucc/(S(2naqjuz4otjs5sfwi4tfdd1q))/search.aspx?filing=1187935

aşağıda yazan mesaj telegramlarında pinli olarak duruyordu...daha sonra haberler diye yeni bi pinli mesaj yayınladılar..ancak bu yazıyı ya da burdaki sos.ky.gov adresindeki bağlantıyı eklememişler....bu kadar önemli olması gereken bi haber neden pinli mesajda yok? garip!

. Sonunda IBOE Faturalarının DAO cüzdanına yeniden kaydını tamamladık! Bize inananlara ve bize güvenenlere - bu sorunu çözeceğimize söz verdik ve çözdük-bizimle oldukları için teşekkür ederiz. Bürokratik yapı bizi durdurmadı, yasal firmaların açgözlülüğü bizi durdurmadı.

25 Nisan 2018 tarihinden itibaren, herkes Amerika Birleşik Devletleri'nin kamu elektronik devlet sicilini, Amerika Birleşik Devletleri devlet menkul kıymetlerini sağlama kanıtını görebiliyor. Kayıt, tüm topluluk parasının ve özellikle de bütçesinin gerçek bir güvenceye sahip olduğunun bir işareti olarak DAO BitWhite'in cüzdanını belirtir.

https://app.sos.ky.gov/ftucc/(S(rdtuzjsp2t35fczjr4myoj3k))/search.aspx?filing=1187935

Kayıtları kendiniz sorgulayabilirsiniz;

https://www.sos.ky.gov - Bussiness - UCC - Overview - UCC filings - Filling Number: 2018 - 2957451 - 34

Herkesi tebrik ederiz!

IBOE hakkında hatırlatma:

IBOE - ABD Hazinesi tarafından verilen Uluslararası Kambiyo Senedi

Uygulamanın temel tanımları, hakları ve özellikleri;

Uluslararası Notun ödemesi, Amerika Birleşik Devletleri'nin Hazinesi veya ABD Hazinesi tarafından yetkilendirilen öznedir.

Önemli olarak, Kambiyo Yasası ABD Doları banknotlarına eşdeğerdir: yasal bir ihale olup, diğer ülkelerin banknotlarını ihraç etmek için rezerv para olarak kullanılabilir. Bu durumda, yalnızca ihraççının(emitör) doğrudan Federal Rezerv Sisteminin Bankası olarak hareket etmeyeceğinden farklıdır.

IBOE, ABD Hazinesi'nin doğrudan ABD Hazinesi tarafından verilen yasal bir ihalesi olup, bu tür bir Uluslararası Tahvilin güvenliği ABD Anayasası'na göre ABD Hükümeti'nin Altın Rezervi tarafından garanti edilmektedir.

ABD'nin anayasal hukukuna göre, ABD Hazinesi'nin kontrolünde, IBOE'nin ilk talep üzerine, ödeme yapandan herhangi bir itiraz gösterilmeden sunulması üzerine ödeme yapılır.

ABD Hazine Bakanlığı, Federal Rezerv Bankası gibi, ABD Hükümeti'nin çıkarlarına ve diğer kurumsal ve özel müşterilere hizmet etmek için birçok işleve sahiptir.

Her iki durumda da, bu kurumsal ve / veya özel müşteriler talep üzerine, ilgili hesapların güvenliği temelinde menkul kıymetler / çekler yapma hakkını saklı tutan bir hesap açabilirler.

IBOE, benzer bir durumda olduğu gibi ABD Hazine Bakanı tarafından yayınlandı.
Menkul kıymetler veya çekler verirken Federal Rezerv ile birlikte gerçekleşir. Her iki durumda da, IBOE gibi belirtilen ödeme yükümlülükleri, diğer banka menkul kıymetleri ile olduğu gibi ticari kullanım veya şartlar üzerinde de kısıtlamalara sahip değildir.

Yayımlanan IBOE, dijital para birimleri aracılığıyla mülkiyet haklarının tayini için maksimum esnekliğe sahip herhangi bir projeden para kazanılması için ideal bir araçtır.
ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
April 28, 2018, 03:24:38 PM

ilk piyasaya çıktığında 0,9 dolarken satmak lazımdı. bu saatten sonra artık ciddi bir yükseliş yapacağını sanmıyorum. Bu kadar zamanda doğruı dürüst bir borsayada giremedi.
jasernity
Jr. Member
*

Activity: 224
Merit: 4

View Profile WWW
April 29, 2018, 05:36:48 AM

bekleyin btw atak yapacak. 60 milyon toplam adet, kendi blockzinciri, ekip çalışkan illaki bir yerden dönecekler. kendi zinciri olan coinler borsaya ilk düştüklerinde btw nin grafiğine yakın gider. birkaç ay, bir sene artık bilemem. dönecek yeşillere.

traveler  |  Travel more. Pay less! Get more out of your travel.
An innovative crypto-friendly discount travel aggregation platform
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 »
  Print  

Jump to: