Bitcoin Forum
May 08, 2024, 09:17:33 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 [37] 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 »
  Print  
Author Topic: BitWhite - BTW  (Read 24989 times)
sagul
Jr. Member
*

Activity: 420
Merit: 1

View Profile WWW
May 24, 2018, 11:46:13 PM

Millet çöp falan oldu diyor. Ancak bu kripto para hakkında yeterli bilgiye sahip olduklarına inanmıyorum. Herkes maddi açıdan bakıyor olaya bence. Yükselen ne varsa o iyidir mantığıyla.

BankDex.io  / Decentralized Exchange
1715203053
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715203053
Reply with quote  #2

1715203053
Report to moderator
The grue lurks in the darkest places of the earth. Its favorite diet is adventurers, but its insatiable appetite is tempered by its fear of light. No grue has ever been seen by the light of day, and few have survived its fearsome jaws to tell the tale.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715203053
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715203053
Reply with quote  #2

1715203053
Report to moderator
snykutlug
Member
**

Activity: 448
Merit: 17

View Profile
May 25, 2018, 05:07:50 AM

Geçen bi gönderim yaptım çora parası lazımdı lan gönder tuşuna bastım f5 yaptım direk gitmiş valla çok hızlı taktir ettim çöp falan değil
sunistator
Newbie
*

Activity: 168
Merit: 0

View Profile WWW
May 25, 2018, 08:33:06 AM

10-20 dolarlık tokenleriniz vardır ve atsanız işe  yaramaz, durur öylece ama para da etmez. bu tokenlerin hepsini alacak alıcı bulup bitwhite exchangeine ether, bitcoin ne ise alın ve bitwhite alımına geçin. en azından durduğu yerde işe yaramayan tokenlerden bir umut ortaya doğar.
svdtpl
Member
**

Activity: 276
Merit: 10

View Profile
May 25, 2018, 08:59:00 AM

satan kurtuldu zaten türklerin cogunluklu oldugu coinden ne hayır gelir ki diye düşünmedim değil hiç bi beklentim yoktu 1dolarken girip üşendim satmaya şimdi öyle duruyor Cheesy

Millennium_blue
Member
**

Activity: 266

View Profile
June 27, 2018, 09:56:27 AM

Ne olmuş buna bilen var mı ? Baya pump yemiş.
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
June 27, 2018, 03:28:42 PM

Ne olmuş buna bilen var mı ? Baya pump yemiş.

Suni olarak pump yemiş gruplardan anladığım kadarıyla.
Konuya gelecek olursak ne güzel 0.80 centlere çıktığında 3-4bin lira ediyordu elimdekiler. Satıp yeni bir sistem alsaydım içim gam yemezdi ama o inatçılıkla 10dolarları göreceğiz diye sakladım satmadım. Ha hala inancım var görürüz ama kaç ay kaç sene bekletecekler orası malum. Yaptık bir hata bu seviyede satmanın manası yok bekliyoruz.
sagul
Jr. Member
*

Activity: 420

View Profile WWW
June 27, 2018, 03:30:48 PM

BTW boğa sezonunda büyük bir yükseliş yakalayacaktır. Ancak son dönemlerde çok büyük bir düşüş yaşadı. Bu kripto borsasına yeni girenler ve sürekli alım yapan insanlar için büyük bir fırsat aslında.

BankDex.io  / Decentralized Exchange
Night Trader A
Member
**

Activity: 406

View Profile WWW
June 27, 2018, 03:32:55 PM

4x yapıp normal değerine gelmiş. Zaten hacimsiz ekip dikkat çekmek için küçük bir alım yapmış olabilir.

BigRasputin
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 253

Buy $BGL before it's too late!

View Profile
June 27, 2018, 04:28:45 PM

CMC teki coinlerin yüzde 80 i çöp olacak coinler, o çöplerden ne farkı olduğunu, insanların nesine inandıklarını inanın anlayamıyorum.
Bizim Türkler de bu coini pompalayan çok insan var, tosuna ve Turcoin ne bu kadar para kaptıranlar da eminim aynı şekilde savunuyorlardı bu projeleri.
Yaşananlara bakınca, hiç üzülmüyorum kaptırılan paralara.

█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
.
.
        ██████████████▄▄▄
       ▐███████████████████▀
       ████████████████▀▀
                    ▀
                            ▄▄
      ███████████       ▄▄████
     ▐██████████▌      ███████
     ███████████      ███████▀
    ▐██████▌         ███████▀
    ███████       ▄▄███████▀
   ▐██████████████████████▀
  ▄█████████████████████▀
▄██████████████████▀▀▀
███████████████████████████
██████▀███████▀   ▀▀▀▄█████
█████▌  ▀▀███▌       ▄█████
█████▀               ██████
█████▄              ███████
██████▄            ████████
███████▄▄        ▄█████████
██████▄       ▄████████████
██████████████████▀▀███████
█████████████▀▀▀    ███████
████████▀▀▀   ▄▀   ████████
█████▄     ▄█▀     ████████
████████▄ █▀      █████████
█████████▌▐       █████████
██████████ ▄██▄  ██████████
████████████████▄██████████
NoqTaHan
Jr. Member
*

Activity: 203

View Profile
June 27, 2018, 04:31:19 PM

Kim pumpladı la bunu sistemkoinde sabah uyandım bi baktın %200 yapmış lanet borsayada btw atamıyoruz bakımdaymış 1 haftadır bişeyde demiyolar
BigRasputin
Sr. Member

View Profile
June 27, 2018, 04:34:15 PM

Kim pumpladı la bunu sistemkoinde sabah uyandım bi baktın %200 yapmış lanet borsayada btw atamıyoruz bakımdaymış 1 haftadır bişeyde demiyolar

O siteye hiç kimse bir şey atamıyor, cüzdanı da olmayan coinler muazzam hacimler yapıyor, bakalım bunlar ne kadar vurgun yapacak?

.
.
        ██████████████▄▄▄
       ▐███████████████████▀
       ████████████████▀▀
                    ▀
                            ▄▄
      ███████████       ▄▄████
    ███████       ▄▄███████▀
   ▐██████████████████████▀
  ▄█████████████████████▀
▄██████████████████▀▀▀
usakli64
Full Member

Activity: 966
Merit: 142

View Profile WWW
June 27, 2018, 05:00:39 PM

Bitcoinwhite veya yeni adiyla Bitwhite piyasada ki diger coinlerden haric farkli bir calisma ile ilerliyor.  Delege sistemi ne getirir ne goruru bilinmez ama farkli oldugu kesin.  Ayrica yerden yere vuruldugunu goruyorum bu baslikta,  para ile satin almayip airdroptan gelmis bir coine sirf yuksekten satmadim diye bu kadar yuklenilmez ki.  Samimi olalim hangi birimizin elinde suan para ile satin alinmis altcoinin degeri yari yariya belkide 3-4 kat dusmedi.  Iyi veya kotu kabul etmek lazim ki,  bu kadar sayfa kendinden bahsettirmis bir coinden bahsediyoruz.  Tek eksigi belki de en buyuk eksigi hacimli bir borsaya girememesi.  Bu onlara cok buyuk prestij kaybettirdi.

Kazandirdigi nokta ise,  proje gelistiricileri vur kac yapmadi.  Dikkat ederseniz dusus duzeyli sekilde gerceklesti.  Bu guven verici ve ilersi icin refarans olusturucu bir gelismeydi.  Bir diger nokta ise guclu bir topluluk olusturmayi basardilar.  Turkiye de konusuldugu gibi globalde de bilinirligi cok fazla. 

Sonuc olarak birkac radikal gelisim ve guzel bir haber ile ayrica duzgun ve bilinir bir borsa da listelenmesiyle yeniden kaybettigi itibarini kazanip prestij artirabilir.  Hep birlikte bekleyip gorecegiz ama bedava dagitilmis birsey icinde bu denli olumsuz yorum yapmak gereksiz.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
benzinkokusu
Member
**

Activity: 280

View Profile
June 27, 2018, 05:04:41 PM

nedendir bilmiyorum ama benim bu koine hiç bir şekilde kanım ısınmadı başından beri, çok fazla seveni takipçisi var, ama ben nedense beğenmedim
BigRasputin
Sr. Member

View Profile
June 27, 2018, 05:13:46 PM

Bitcoinwhite veya yeni adiyla Bitwhite piyasada ki diger coinlerden haric farkli bir calisma ile ilerliyor.  Delege sistemi ne getirir ne goruru bilinmez ama farkli oldugu kesin.  Ayrica yerden yere vuruldugunu goruyorum bu baslikta,  para ile satin almayip airdroptan gelmis bir coine sirf yuksekten satmadim diye bu kadar yuklenilmez ki.  Samimi olalim hangi birimizin elinde suan para ile satin alinmis altcoinin degeri yari yariya belkide 3-4 kat dusmedi.  Iyi veya kotu kabul etmek lazim ki,  bu kadar sayfa kendinden bahsettirmis bir coinden bahsediyoruz.  Tek eksigi belki de en buyuk eksigi hacimli bir borsaya girememesi.  Bu onlara cok buyuk prestij kaybettirdi.

Kazandirdigi nokta ise,  proje gelistiricileri vur kac yapmadi.  Dikkat ederseniz dusus duzeyli sekilde gerceklesti.  Bu guven verici ve ilersi icin refarans olusturucu bir gelismeydi.  Bir diger nokta ise guclu bir topluluk olusturmayi basardilar.  Turkiye de konusuldugu gibi globalde de bilinirligi cok fazla.  

Sonuc olarak birkac radikal gelisim ve guzel bir haber ile ayrica duzgun ve bilinir bir borsa da listelenmesiyle yeniden kaybettigi itibarini kazanip prestij artirabilir.  Hep birlikte bekleyip gorecegiz ama bedava dagitilmis birsey icinde bu denli olumsuz yorum yapmak gereksiz.

https://steemit.com/lisk/@cryptomcat/you-own-lisk-why-not-forging-it-it-s-really-simple-how-to

Bu adamlar bu coini 2 yıl önce yaptılar zaten, bahsi geçen coin de bu coin in klonu, burada problem insanlar bunu anlatırken yep yeni bir şeyden bahsediyor muş gibi anlatmaları.
Adres yapısından  ara birime kadar her şeyi  delege sistemi dahil aynı zaten, bu arada delege sistemi Komodo da da vardı yanlış hatırlamıyorsam.

Komododo buna ilaveten bir çok coin in gateway i de mevcut, atomic swap yapılabiliyor

https://kriptokoin.in/atomic-swap-nedir-kripto-para-ticareti-cag-atliyor/

Aynı projenin orjinali varken, klonuna neden bu kadar sahip çıkılıyor ve orjinalinde olan özellikler bu coine özgü bir yenilik miş gibi anlatılıyor bunu anlayamıyorum ben, gerçekler görmezden gelindiğinde yada çarpıtıldığında konu ne olursa olsun o projeden yada işten uzak durmak gerekir diye düşünüyorum.

.
.
        ██████████████▄▄▄
       ▐███████████████████▀
       ████████████████▀▀
                    ▀
                            ▄▄
      ███████████       ▄▄████
    ███████       ▄▄███████▀
   ▐██████████████████████▀
  ▄█████████████████████▀
▄██████████████████▀▀▀
unihamburg
Member
**

Activity: 411
Merit: 21

View Profile
June 27, 2018, 05:29:17 PM

Bitcoinwhite veya yeni adiyla Bitwhite piyasada ki diger coinlerden haric farkli bir calisma ile ilerliyor.  Delege sistemi ne getirir ne goruru bilinmez ama farkli oldugu kesin.  Ayrica yerden yere vuruldugunu goruyorum bu baslikta,  para ile satin almayip airdroptan gelmis bir coine sirf yuksekten satmadim diye bu kadar yuklenilmez ki.  Samimi olalim hangi birimizin elinde suan para ile satin alinmis altcoinin degeri yari yariya belkide 3-4 kat dusmedi.  Iyi veya kotu kabul etmek lazim ki,  bu kadar sayfa kendinden bahsettirmis bir coinden bahsediyoruz.  Tek eksigi belki de en buyuk eksigi hacimli bir borsaya girememesi.  Bu onlara cok buyuk prestij kaybettirdi.

Kazandirdigi nokta ise,  proje gelistiricileri vur kac yapmadi.  Dikkat ederseniz dusus duzeyli sekilde gerceklesti.  Bu guven verici ve ilersi icin refarans olusturucu bir gelismeydi.  Bir diger nokta ise guclu bir topluluk olusturmayi basardilar.  Turkiye de konusuldugu gibi globalde de bilinirligi cok fazla. 

Sonuc olarak birkac radikal gelisim ve guzel bir haber ile ayrica duzgun ve bilinir bir borsa da listelenmesiyle yeniden kaybettigi itibarini kazanip prestij artirabilir.  Hep birlikte bekleyip gorecegiz ama bedava dagitilmis birsey icinde bu denli olumsuz yorum yapmak gereksiz.

Hocam haklısınız da, genelde burda yapılan eleştirilerin çoğu coinden ziyade coine gereğinden fazla umut bağlamış insanlara. Tamam AirDroptan 5er 10ar bin toplayıp coinle duygusal bir bağ kurmuş olabilirsin, geliştirici ekibi de dürüst ve samimi bir şekilde işini yapıyor olabilir. Ama az çok teknik bilen bir kişi bu projenin diğer platform projelerinin basit bir kopyası olduğunu fark etmiştir. Kalkıpta buna Lisk’ten daha iyi bir proje dersen buna Bitwhite’in geliştirici ekibi bile güler.
Easx
Member
**

Activity: 490

View Profile
June 27, 2018, 05:57:53 PM

Ekip çalışıyor ve geçte olsa söylediklerini yapıyor. Çok sıkıntılı döneme denk geldiler. Benim hala umudum var kenara attım duruyor bu fiyatlardan satmam. Herkes lisk kopyası olduğunu yazmış ama önceki konularda bir arkadaş detaylı şekilde farkını anlatmıştı. Aynı şey değiller. Ayrıca piyasada boktan varolmuş yüzlerce coin değerliyken bu coinde elbet değerini bulacaktır.

okanciftci74
Member
**

Activity: 448

View Profile
June 28, 2018, 12:20:28 AM

Pumplasalar bile yeterli elimdekini satar çıkarım abi sonra bakmam yüzüne bile sağlam bi borsa giremediler ki girseler ismi duyulmuş iş yapıcaklar aslındada girmiyolar kucoin bile olur
rastnik91
Newbie
*

Activity: 168

View Profile WWW
June 28, 2018, 06:57:20 AM

biraz para verip orta ölçekli bir borsaya girseler kesinlikle fiyat çıkacak ama nedense hep dandik borsalarda takılıyorlar bu gidişle malesef bekleyeceğiz.
tattata16
Newbie
*

Activity: 42

View Profile WWW
June 28, 2018, 07:08:11 AM

Beklentimin çok büyük olduğu borsaya ilk girdiğinde 1 $ fiyatına ulaşan sonrasında aynı hızla dibe vuran benimde bir umut yeniden yükselmesini beklediğim yatırımım
ferdimutluiphone
Jr. Member
*

Activity: 182

View Profile WWW
June 28, 2018, 08:20:55 AM

biraz para verip orta ölçekli bir borsaya girseler kesinlikle fiyat çıkacak ama nedense hep dandik borsalarda takılıyorlar bu gidişle malesef bekleyeceğiz.

Size katılıyorum.çıktığından beri sistem hatalarını düzelttiklerini söylüyorlar. Azıcık ta pazarlama reklama vakit ayırsalar bişeyler olacak aslında ama ne hikmetse en önemli kısmı sona bırakıyorlar.

PLEASE  :  1-Click Trips  |  https://please.com/
Be part of the Travel Revolution!
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 [37] 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 »
  Print  

Jump to: