Bitcoin Forum
May 26, 2024, 06:56:29 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 »  All
  Print  
Author Topic: Waves Hakkında Düşünceleriniz?  (Read 1070 times)
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

Activity: 1624
Merit: 624

View Profile
December 20, 2017, 04:44:33 PM

Merhaba arkadaşlar,

Sizce Waves'in geleceği gerek kısa vade içerisinde gerekse uzun vade içerisinde nasıl olur?

İyi forumlar, bol kazançlar.
Xexen4
Sr. Member

Activity: 756
Merit: 290

View Profile
December 20, 2017, 04:49:17 PM

waves ile ilgili zaten 2 3 tane oldukça aktif başlık varken neden yeni bir başlık açma gereği duydunuz ki ?

buyrun yerel başlığa.. https://bitcointalk.org/index.php?topic=1411291.0
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
December 20, 2017, 04:59:56 PM

waves ile ilgili zaten 2 3 tane oldukça aktif başlık varken neden yeni bir başlık açma gereği duydunuz ki ?

buyrun yerel başlığa.. https://bitcointalk.org/index.php?topic=1411291.0

Düşünceleri almak için açtım şu konuyu, amacım mesaj kasmak veya benzeri bir durum değil. Kendi konum olsun, daha kolay takip ederim düşüncesi de var fakat dediğim gibi konuyu açmaktaki temel amacım görüşleri öğrenmektir.
Xexen4
Sr. Member

Activity: 756
Merit: 290

View Profile
December 20, 2017, 05:03:17 PM

diğer konuda herkesin mesaj kastığını geyik yaptığını mı söylüyorsun? eğer öyleyse o kadar üyeye bu yakıştırma bir hakarettir.
sen kolay takip edesin diye sana özet mi geçelim istiyosun?
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 645

View Profile WWW
December 20, 2017, 05:51:08 PM

çöp çöp. almayın waves.

yeter yawww 50 bın konusu var zaten. tr dekı duyuru konusuna gırıp sayfa sayısına bakarak bıle karar verebılırsınız ne olduguna. okumanızada gerek yok yanı.
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
December 20, 2017, 06:05:23 PM

diğer konuda herkesin mesaj kastığını geyik yaptığını mı söylüyorsun? eğer öyleyse o kadar üyeye bu yakıştırma bir hakarettir.
sen kolay takip edesin diye sana özet mi geçelim istiyosun?

Hem dediklerimi yanlış anlıyorsun hem alayvari tavır sergiliyorsun. Sen cevap yazma lütfen benim konuma.
yakuzabilgic
Member
**

Activity: 81
Merit: 10

View Profile
December 20, 2017, 06:23:08 PM

Waves şuanki potansiyeline bakınca ilk 10 da kesinlikle yer alması gereken bir kripto para bana göre. Bu nedenle daha bikaç kat yükselmesi muhtemeldir.

TWITTER ◢                    ☆✩✩✩✩ FTEC ☆✩✩✩✩                      ◢ WHITEPAPER  ◢       24
   WEBSITE ◢                 First Trading Ecosystem                    ◢ MEDIUM          ◢     April    
TELEGRAM ◢                For Traders ✧ By Traders                    ◢ FACEBOOK     ◢    Public Sale    
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
December 21, 2017, 03:18:19 PM

Waves şuanki potansiyeline bakınca ilk 10 da kesinlikle yer alması gereken bir kripto para bana göre. Bu nedenle daha bikaç kat yükselmesi muhtemeldir.

Umarım dediğiniz gibi olur ve güzel yükselmeler görebiliriz. Smiley
deblue
Legendary
*

Activity: 1484
Merit: 1000

View Profile
December 21, 2017, 03:20:35 PM

geleceği iyi de sizce de çok artmadı mı fiyatı kısa zamanda. waves gerçekten bu değerleri hakkediyor mu yoksa şişirilmiş bi balon mu? bunları bi düşünmek lazım.
utkuy
Sr. Member

Activity: 770
Merit: 268

Helena Helena!

View Profile
December 21, 2017, 03:23:12 PM

Bence artık önü açılıyor yavaş yavaş. Bu değerleri daha az bile kalır 2018 de ne kadar değerlenecek bilmiyorum ama yönü yukarı doğru olur diye tahmin ediyorum. Son güncellemeler ile daha kullanışlı ve işlevsel bir coin oluyor.

THE BEST IN SPACE
AUTO-COMPOUNDING DEFI 3.0
PROTOCOL ON BSC
▀█▄▄▄                                                                      ▄▄▄█▀
▀██
████▄▄▄                                                          ▄▄▄██████▀
▀▀███
██████▄▄▄                                              ▄▄▄█████████▀▀
▀▀████
████████▄▄▄                                ▄▄▄████████████▀▀
▀████████████████▄ ▄▄                  ▄▄ ▄████████████████▀
████████████████████▄▄          ▄▄████████████████████
▀█████████████████████        █████████████████████▀
▀████
███████████████▌      ▐███████████████
████▀
▀▀█████████
██████████████████
█████████▀▀
▀████████████████████████████████▀

▀███████████████████████████▀

▀██
█████ ███    ███ ███████▀
▀▀███   ██    ██   ███▀▀
5 0 1 , 6 5 2 %   A P Y
|    TWITTER    |   TELEGRAM   |    DISCORD    |
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
JOIN NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
heroise
Member
**

Activity: 224

View Profile
December 21, 2017, 03:29:01 PM

Waves bence değer kazanacak bir coin. Alım fırsatlarını kendi adıma değerlendireceğim. Nedense bana tutacakmış gibi geliyor.
2018 boyunca Waves'i takipte kalacağım.

kripto para
Hero Member

Activity: 644
Merit: 501

View Profile
December 21, 2017, 03:32:43 PM

diğer coinler nasıl artıp azalıyorsa waves de benzer şekilde artıp azalıyor. piyasanın genel yönü yükselişse yükseliyor. öyle çok değişik hareketler yaptığı yok. burada herkesin portföyünde az çok waves vardır.
mariogomer
Member
**

Activity: 462

View Profile
December 21, 2017, 03:42:43 PM

Birçok kişi Waves'e yatırım yapın dese de başka altcoinlerde çok daha fazla kısa vadeli hareketler oluyor ama ben uzun vadede Waves'in iyi bir seçim olacağını düşünüyorum.

S T R A Y   ███  ANIMAL TOKEN -  CHARITY AND INVESTMENTS
─ ───── ─    BUY NOW       ─ ───── ─
WEBSITE     TWITTER     TELEGRAM     REDDIT     WHITEPAPER
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
December 21, 2017, 04:49:38 PM

Balon olduğu konusuna pek katılmıyorum. Altyapı olarak çok sağlam ng protokol de geldikten sonraki ilk hedef smart contract olacak, ico yasallaşması vb. özellikle eklenerek güçleniyor. Peki bu özelliklerin tamamını sağlayabilen kaç coin var? Buna göre fiyatının hala çok ucuz olduğunu düşünüyorum.
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
December 21, 2017, 05:06:43 PM

Balon olduğu konusuna pek katılmıyorum. Altyapı olarak çok sağlam ng protokol de geldikten sonraki ilk hedef smart contract olacak, ico yasallaşması vb. özellikle eklenerek güçleniyor. Peki bu özelliklerin tamamını sağlayabilen kaç coin var? Buna göre fiyatının hala çok ucuz olduğunu düşünüyorum.

Şu sıralar alım fırsatı mesajlarını veriyor zaten sık sık, özellikle son 2 gün içerisinde yaşamış olduğu düşüşleri göz önünde bulunduracak olursak şuan tam bir alım fırsatı denilebilir. Belirttiğiniz teknoloji ve verdiği güven ile uzun vadeli düşünüldüğü zaman kazanç sağlayabilecek bir coin olduğunu da görüyoruz.
netkafes
Newbie
*

Activity: 6
Merit: 0

View Profile WWW
December 21, 2017, 05:24:23 PM

Dönüp dolanıp aynı fiyatlarda geziniyor. Parayı zarar etmeden çektim. Embarrassed
krm4700
Full Member

Activity: 490
Merit: 105

View Profile
December 21, 2017, 05:28:00 PM

waves çok iyi yerlere gelecektir elbette ve onların icolarıda inşallah fiyatlanacaktır 2018 yılında güzel fiyatlar görebiliriz adamlar iyi çalışıyor biraz ağırdan almışlardı ama artık çalışıyorlar önü açık

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
mymerlia
Member
**

Activity: 633
Merit: 15

View Profile
December 21, 2017, 05:30:02 PM

Kullandığı teknolojik altyapısı ile geleceğin sağlam coinlerinden biri olduğunu düşünüyorum. Projeyi incelerseniz ne demek istediğimi anlarsınız. Uzun vadede çok iyi kazandıracaktır.

❰ ❰❰ ❰❰❰ ❰❰❰❰❰ ♦ SIMDAQ ♦ ❱❱❱❱ ❱❱❱ ❱❱ ❱
Learn how to trade profitable!
 Instagram ▼▲       Medium ▼▲      Telegram ▼▲    Facebook  ▼▲      Twitter ▼▲
BTCHakan
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 260

View Profile
December 21, 2017, 06:04:25 PM

Ben çok büyütüldüğünü düşünüyorum herkesin ağzında bir Waves'tir, türkü gibi dönüp dönüp çalıyorlar dönüp dönüp tekrarlıyorlar. Bana pek mantıklı gelmiyor, hiçbir zaman da yatırım yapmayı düşünmüyorum ne Waves'e ne Strat'a
HokageNanadaime
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

View Profile
December 21, 2017, 10:09:23 PM

bana kalırsa waves gelecekte iyi yerlere gelebilecek sağlam coınlerin başında geliyor fakat hakettiği değerin daha fazlasının verildiğini düşünüyorum
özellikle yerel forum da çok dikkatimi çekiyor herkes wavesci
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 »  All
  Print  

Jump to: