Bitcoin Forum
July 11, 2024, 03:59:41 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: 2018 Ocak Yatırımı Ve 2019 Ocak'a Kadar Bekleme  (Read 692 times)
dogaatac
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 306

View Profile
December 21, 2017, 01:04:29 AM

sen holder değilsin boşuna kasma.holder olsaydın zaten monethalarını tutardın. arada bir sürü aksiyon olucak o ledger'in kilidini defalarca acıcaksın.

he ledgeri kitleyip "bunu bana 1 yıl ölsem de verme" diyip birine verebileceksen bu sepet idare eder
nalpagutt (OP)
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
December 21, 2017, 01:10:30 AM

sen holder değilsin boşuna kasma.holder olsaydın zaten monethalarını tutardın. arada bir sürü aksiyon olucak o ledger'in kilidini defalarca acıcaksın.

he ledgeri kitleyip "bunu bana 1 yıl ölsem de verme" diyip birine verebileceksen bu sepet idare eder

Monethaları ilk aldıgım günden beri tutsaydım şuanki $ bazında yarı yarıya zarardım 40K Monetha airdroplarla beraber 17k falan olması gerekiyordu toplam. Sürekli doğru yerde in çık yaptık he en son yapamadık yapacak birşey yok ondada . Patlamayı beklenenden erken yaptı  yapacak bişey yok .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
ozm0823
Member
**

Activity: 294
Merit: 10

Borderless for People, Frictionless for Banks

View Profile
December 21, 2017, 01:15:08 AM

Guzel bir list ozellikle GVT fakat ben ETH ve BTC yi de dahil ederdim mutlaka.

T r a x i o n                                                            TRADE AND EARN DURING PRE-ICO
TRANSITIONS YOU TO A CRYPTO-READY SOCIETY       Pre-Sale starts April 15, 2018
Github     Telegram     Medium     Facebook     Twitter     Reddit     Youtube
ChaoWei
Newbie
*

Activity: 29
Merit: 0

View Profile
December 21, 2017, 01:20:31 AM

sepeti oluştururken ben daima btc bulundurmasından yanayım 5 coinse yüzde 80 bunlara ayır gerisini btc yapabilirsin btcsiz sepet bana ters gelir ve fiyatlanmamış coinleri almakta önemli iyi araştır derim

fiyatlanmamis coinleri nasil buluruz hocam ornek verebilir misin?
dogaatac
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 306

View Profile
December 21, 2017, 01:24:06 AM

hadi bende bir öneri vereyim , taas fund inanilmaz kar etti bu dönemde.  token başı tahmini 1 dolar kar payı dağıtacaklar . kar payı dağıtımı şubatta olacagı için bu süreçte tokenda değer kazanıcak. win win durumu olacak gibi

tabi bu arada daha cok kar getiren tokenlar olabilir , ama 1.5 ayda x2 x3 ve de ekstradan kar payı getirisi olabilir. Y.T.D
Peacee
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
December 21, 2017, 08:19:33 AM

TaaS Gibi aynı şekilde kâr payı dağıtan bir diğer coinde COSS.io bunuda sepete eklemeni tavsiye ederim, genesis cidden güzel seçim bayağı güzel arttı fiyatı ıco ve bountyden gelenlenleri ellerinde tutup hemen satmayanlar 8$ gibi fiyattan satıp güzel para kazandılar.

thefunkybits
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1000

View Profile
December 21, 2017, 08:28:04 AM

Sepette Navcoin - ICX Değişikliliği yapıldı . Koreye ayak uydurur ICX cok güzel yerlere gelebilir .

Kafamda aynı zamanda OAX' da var .

ICX bencede doğru tercih olmuş.bende ICO ya giren şanslı kişilerden sayıyorum kendimi.8x ten yarısını çıkardım elimden kalan yarısını 1 veya 2 yıl yerin dibinede inse, göklerede çıksa satmayı düşünmüyorum .HODL yapmaya devam.ayrıca dün girdiyseniz şimdiden bile %35 falan kardasınız tebrikler
Cixboy61
Full Member

Activity: 238
Merit: 105

View Profile
December 21, 2017, 09:09:05 AM

Son zamanda hazır fiyatı biraz çekilmişken IOTA almayı düşünmeye başladım. Geleceği çok parlak bir proje ve yollarına çok emin adımlarla ilerliyorlar. Blockchainlerinde ufak buglar varmış. Onları da çözmeleri durumda yeni anlaşmalar imzalama ihtimalleri daha yüksek.

▬▬▬▬▬▬▬     A N T E X     / // ///     MULTI-CHAIN DECENTRALIZED PROTOCOLS & SERVICES     ▬▬▬▬▬▬▬
Telegram Group     >     Facebook     |     Twitter     |     Medium     |     Whitepaper     <     Telegram Channel
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ▬▬  Powered by BOUNTY DETECTIVE  ▬▬  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
dumbdragon
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 354

View Profile
December 21, 2017, 09:50:52 AM

Sepette Navcoin - ICX Değişikliliği yapıldı . Koreye ayak uydurur ICX cok güzel yerlere gelebilir .

Kafamda aynı zamanda OAX' da var .

ICX bencede doğru tercih olmuş.bende ICO ya giren şanslı kişilerden sayıyorum kendimi.8x ten yarısını çıkardım elimden kalan yarısını 1 veya 2 yıl yerin dibinede inse, göklerede çıksa satmayı düşünmüyorum .HODL yapmaya devam.ayrıca dün girdiyseniz şimdiden bile %35 falan kardasınız tebrikler

Icx yatırımcılarına iyi kazandırdı ve kazandırmaya devam ediyor. Taas da ıcx sayesinde iyi kâr dagıtabilir.

Virtonomics
Member
**

Activity: 154

View Profile WWW
December 21, 2017, 09:52:20 AM

En sonunda! Virtonomics ICO Satış öncesi.

Ünlü çevrimiçi iş oyunu Virtonomics, devam eden ICO için bir ön aşama olarak gerçekten büyük bir kriptokrasi VICoin'in yaratılmasına adanmış bir proje başlatıyor. Bugün, çok sınırlı bir jeton havuzunun birincil ön satışını en uygun koşullarla başlattık. Satış öncesi faturalandırma fiili olarak kapalı olmakla birlikte, çoğunlukla Virtonomik'in eski müşterilerine ve tanıdıklarımıza yöneliktir. Projeye en karlı yatırım aşamasında katılmayı mümkün kılan aktif bir reklam kampanyası henüz başlatılmadı.
Yeni VICoin şifreleme projesi hakkında daha fazla ayrıntı için virtonomics.io adresini ziyaret edin.

https://virtonomics.io

Cleverjunta
Full Member

Activity: 1018
Merit: 146

View Profile
December 21, 2017, 09:14:00 PM

bununla ilgili https://bitcointalk.org/index.php?topic=2577927.msg26249533#msg26249533 şöyle bir başlık açmıştım benim düşüncem
Neo
Zec
Strat
Hsr
Vtc
Xzc
Nav
Ptc
Zen
Via
Xvc
Unify
Bu lardan cok umutluyum
Buna ek olarak
Oax
Mth
Yeni cikcak
Sirin  labs
Tezos
Guzel degerleri bulacagini dusunuyorum.
son ek olarak bitcore bunlarıda December 13, 2017, 09:14:01 AM tarihinde çıkarmışım bak Cheesy
Blausee
Newbie
*

Activity: 45
Merit: 0

View Profile WWW
December 22, 2017, 12:34:47 AM

Sepet içine az da olsa BTC bulundurmanızı isterim, en azından 500-600 tl lik dahi olsa atın artış sağlayacaktır bknz: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2520386.0 geçtiğimiz sene ile bu sene aralık ayındaki top 10 cmc coinleri 1 senelik artış grafiği.

katılaraktan...

bol şanslar
geforce94
Member
**

Activity: 111

View Profile
December 22, 2017, 12:45:17 AM

Güzel bir sepet olmuş beğendim takipteyim.
cnkt
Sr. Member

Activity: 267
Merit: 252

View Profile
December 22, 2017, 12:45:53 AM

Duygusal bağ kurmadan birçok coine yatırım yapılabilir fakat ben uzun vadeli bu piyasada pek tavsiye etmiyorum. Kısa vadeli takip edip %3-5 kar alıp çıkınız. Aya gideceğini düşünseniz bile çünkü belirli bir yerden sonra artık o proje takıntılı hale geliyor insan... Kar alıp çıkın zarar yazdıysa da bekleyin toplayacaktır. Beklerken de çok ciddi bir pozisyon geleceğini umduğunuz ve zararınız kapatıp kar ettireceğini düşündünüz bir pozisyon olursa bozun... onun dışında stop loss koymayın patlatıyorlar ...  Mümkün olduğunca o yıllık beklemeleri airdrop tarzı bedava gelenlerde yapınız.... Selamlar
SRKNGL
Member
**

Activity: 476

Files.fm - Store, Share and Sell Files

View Profile
December 22, 2017, 12:50:57 AM

Iyi seçim yapmışsınız. Doğrusu ben bir yıl bekleyemem çok sabırsız biriyimdir.Yeni yılda güzel projeler cikabilir acele etmeden onları da ekleyin.

heidikim
Full Member

Activity: 602
Merit: 100

View Profile
December 22, 2017, 12:57:31 AM

Vertcoin alıp atmak lazım bence. Gelecek adına 100 doları görebilecek en ciddi adayım vertcoindir. Binance ye bir an önce girmesini bekliyorum. Yatırım tavsiyesi değildir.
nalpagutt (OP)
Sr. Member

View Profile
December 25, 2017, 08:36:33 PM
Last edit: December 26, 2017, 02:30:10 AM by nalpagutt

Arkadaslar 4 adet coini simdi aldım . kalanları subat gibi alacagım umarım gec olmaz .

Aldıklarım SNC , BCPT , 0X , BRD Suan ledgerdeler Smiley

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
nalpagutt (OP)
Sr. Member

View Profile
January 03, 2018, 09:13:22 PM

4 Ocak güncellemesi .

BCPT Ve ZRX'den cok kısa sürede güzel karlar aldık . Yıl sonuna kadar 10x yapar gibiler Smiley

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
jesselui
Full Member

Activity: 854
Merit: 109

Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!

View Profile
January 04, 2018, 02:40:52 PM

Sepet güzel fakat ben içerisinde etherin olması gerektiğini düşünenlerdenim hep gerek teknolojisi gerek ilgisi ile çok güveniyorum ama yinede başarılı umarım üzülmezsin

Simple «buy-hold-earn» system!      │      TRIDENT PROTOCOL      │      HIGH FIXED APY  >>> 382,945%
THE HIGH PAYING AUTO-STAKING & AUTO-COMPOUNDING PROTOCOL

██████████████|               Twitter               |              Telegram              |                Reddit                |██████████████
Ecol
Full Member

Activity: 532
Merit: 102

View Profile
January 04, 2018, 04:39:58 PM

10 gün içinde yılbaşı sonrasında da güzel kar yakalamışsınız çok bilinen coinler değil bunlar 2019'a kadar da daha da artacağını inanıyorum bende inşallah kazanırsın dostum

███████           C O M P R O   F I N A N C E           ███████
The DeFi Way of Synthetic Assets & Trading
│     TELEGRAM     │      TWITTER      │       REDDIT       │      MEDIUM      │
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: