Bitcoin Forum
July 13, 2024, 11:25:26 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: ethereum ile ilgili son durum değerlendirmesi  (Read 491 times)
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
December 22, 2017, 02:43:13 PM

çok feci  indi fiyatlar...şu an 549$ ethereum.alım fırsatı mı yoksa felaketin başlangıcı mı bilemedim ama ethereum teknolojik olarak hep önde bir yapı...kedi olayında bi darbe alıp fırlamıştı..şimdi de btc kaynaklı bi tökezleme var bunu da atlatırsa çok iyi yerlere gelecek bence
sentinel73
Member
**

Activity: 135
Merit: 10

Decentralized Transportation Solution

View Profile
December 22, 2017, 04:20:35 PM

Şu anki düşüşü bir alım fırsatı olarak düşünüyorum ve uzun sürmeyeceğine inanıyorum. Ethereum bana göre oldukça güvenilir bir coin ve sağlam adımlarla ilerliyor. Değerini katlayacak gibi duruyor.

jorgesalcedo
Member
**

Activity: 728

Trphy.io

View Profile
December 22, 2017, 07:56:17 PM

Panik satışları durdu gibi görünüyor, serbest iniş bitti ve 600 dolar civarında Ethereum sabitlendi gibi sanki. Burada bir müddet daha beklerse indiği gibi anında bir çıkış da yaşatabilir.

jesselui
Full Member

Activity: 854
Merit: 109

Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!

View Profile
December 22, 2017, 07:58:31 PM

850 dolardan alış yapmıştım içim yanıyor ama sağlık olsun Smiley

Simple «buy-hold-earn» system!      │      TRIDENT PROTOCOL      │      HIGH FIXED APY  >>> 382,945%
THE HIGH PAYING AUTO-STAKING & AUTO-COMPOUNDING PROTOCOL

██████████████|               Twitter               |              Telegram              |                Reddit                |██████████████
ArmaDildo
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
December 22, 2017, 10:49:02 PM

benim uzun süre ethereum tutma konusunda bir kaç süphem var, sınırsız sayıda üretilebiliyor ethereum ve bu onu nadirlik açısından kötü kılıyor. zorluk artıyor biliyorum fakat belli bir sınır olsaydı artış daha fazla olurdu

mehmetkorkrek
Newbie
*

Activity: 154
Merit: 0

View Profile
December 22, 2017, 10:56:29 PM

Ethereum toparlanmaya başladı. 900-1000 zorlaması lazım. Elimde olanları düşüşden önce satmıştım. Geri alamadan tekrardan yükseldi.
Kubra Dam
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 271

View Profile
December 22, 2017, 11:12:35 PM

benim uzun süre ethereum tutma konusunda bir kaç süphem var, sınırsız sayıda üretilebiliyor ethereum ve bu onu nadirlik açısından kötü kılıyor. zorluk artıyor biliyorum fakat belli bir sınır olsaydı artış daha fazla olurdu

Sınırsız üretim yazısını okuyan birisi de gelip keyfen basılabiliyor falan zanneder ethereum'u. Yani ortada sınırsız bir üretim falan yok. Sadece bitcoin'deki gibi bir üst rakam yok ama mantıkta bir fark görmüyorum kısa vade için bakarsak. Neticede aynı şekilde bir üretim sermayesi gerekiyor ve üretim hiç de kolay değil ethereum adına da.
batturkey
Full Member

Activity: 336

The World’s First Blockchain Core

View Profile
December 22, 2017, 11:28:04 PM

Sınırsız üretim yazısını okuyan birisi de gelip keyfen basılabiliyor falan zanneder ethereum'u. Yani ortada sınırsız bir üretim falan yok. Sadece bitcoin'deki gibi bir üst rakam yok ama mantıkta bir fark görmüyorum kısa vade için bakarsak. Neticede aynı şekilde bir üretim sermayesi gerekiyor ve üretim hiç de kolay değil ethereum adına da.

Aynen öyle bitcoinde 2140 yilina kadar uretilecek bizim gibi omru 80 sene olan varliklar icin sinirsiz uretim diyebiliriz Smiley

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
Undermood
Legendary
*

Activity: 950
Merit: 1000

View Profile
December 23, 2017, 07:20:33 AM

klavyenden bal damlıyor. ben de aynı şeyi düşünüyorum ilk etap 0.07x lere gelmemiz gerekiyor sonrası zaten 0.1 btc ye kadar gider.
halen fork fiyatlanmadı fork fiyatlanmaya başladığı zaman bahsettiğiniz fiyatlara geleceğimizi düşünüyorum.

╓▄▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄╖,
         ,▄██▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█▄,
        ▄████▀▀░░        ░╙▀▓███▓,
      ,███╣▒▒▒░░╓╖╖╖╖╖╖,░░░▒▒╢▓▓▓[
     ╓▓██▓▓▓███▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓██▓╢▓▓▓▓
    ╖▒▓▓▓▓▓██████▀▀▀▀▀▀▀██████▓▓▓▓▒░,
   ╫▒▒▓▓▓▓▓▓▒               "▓▓▓▓▓▓  ╟
  ▐▓░░░▓▓▓▓▓▓╖              ▓▓▓▓▓▓░  ]
 ,▓▓░░░░╙▓▓▓▓▓▄           ╓▓▓▓▓▓▓`░░ ▐▓▌
 ╟▓▓▌░░░ ╙▓▓▓▓▓▓         ╓▓▓▓▓▓▓░░░░╓▓▓▓
 ╟▓▓▓▓   ░`▓▓▓▓▓▓,      ╟▓▓▓▓▓╜░░░░╓▓▓▓▓
 ╙▓▓▓▓▓,░ ░ ▓▓▓▓▓▓╖   ,▓▓▓▓▓▓▒▒▒▒░╟▓▓▓▓▌
  ▓▓▓▓▓▓╖░   ╙▓▓▓▓▓▌ ╓██████▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓`
   ╙▓▓▓▓▓▌  ░░╙▓▓▓▓▓▓█████▓▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓
    ╙▓▓▓▓▓▓  ░░░▓▓▓▓▓▓███▓╢╣╢╢▓███▓█▀
      ▓▓▓▓▓▓@░░░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓██████▀
        ▀▓▓▓▓▓▄░▒▒░▓▓▓▓▓▓██████▀▀
            ╙▀▀▀██████████▀▀▀`
InfinitusToken.io
███
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███

███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
   ███
⚑⚑ Read our Whitepaper
⚑⚑ Medium ⚑⚑ Telegram
[/ta
trc22@gmail.com
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
December 23, 2017, 09:21:48 AM

ethereum çok değerli bir coın ve su an btc azızlıgıne ugradı hepımızı terste bıraktılar, yıl sonu 1000 dolar olur dıye bende aldım hemde yuklu sevıyede ama çok terste kaldık. Endıse etmıyorum ama 10-15 gune duzelır
Commendatore
Newbie
*

Activity: 21

View Profile
December 23, 2017, 12:18:46 PM

Platformu değerli ve yapısı ile çok değerli  koinler çıkarmaktadır.  Unutmayın Ethereum Bitcoin gibi çatallaşmayla ayakta duran bir token değildir, platformunda ve bünyesinde oluşan çok değerli olan tokenlerle ayakta durmaktadır.
tendor
Full Member

Activity: 350
Merit: 102

View Profile
December 23, 2017, 01:39:44 PM

gelinen piyasa kosullarina gore etherin 1000 dolarin altinda kalmasi eminim cogu kisiyi endiselendiriyordur. ya stabil bir hal alacak. ya da oyle bir ucacak ki hepimizin agzi acik kalacak
krm4700
Full Member

Activity: 490
Merit: 105

View Profile
December 23, 2017, 05:17:04 PM

eth sağlam coin ama şuan daha çok katlanacak coinler var ben olsam onlara yönelirim ama kafam rahat olsun diyorsan ayrı çünkü yeni sağlam ekip ve projesi olanalr iyi katlanacaktır

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
Ecol
Full Member

Activity: 532
Merit: 102

View Profile
December 23, 2017, 05:24:58 PM

O iki dalga yaşandı ama sonrasında dumb geldi tüm coinlere geldiği gibi büyük düşüş btc deki altlarıda etkiledi. Ethereumun 1000 vuracağını düşünüyorum yeni yılda.

███████           C O M P R O   F I N A N C E           ███████
The DeFi Way of Synthetic Assets & Trading
│     TELEGRAM     │      TWITTER      │       REDDIT       │      MEDIUM      │
ozlemt4296
Member
**

Activity: 350

CAT.EX Exchange

View Profile
March 14, 2018, 06:22:37 AM

Ara ara düşüşler yaşıyor ama bu bizim için bir fırsat düştüğü için alım yapabiliriz  elimizde bol bol ether tutmalıyız çünkü 2018 yılında çok güzel yükseliş yaptı ethereum bitcoinin önüne bile geçecek gibi görünüyor

muratos
Member
**

Activity: 202

View Profile
March 14, 2018, 08:56:06 AM

Ara ara düşüşler yaşıyor ama bu bizim için bir fırsat düştüğü için alım yapabiliriz  elimizde bol bol ether tutmalıyız çünkü 2018 yılında çok güzel yükseliş yaptı ethereum bitcoinin önüne bile geçecek gibi görünüyor

ne olacağı belli olmaz. bitcoinin kuyruğu olduğu sürece, o ne hareket yaparsa ethereum da onu yapacaktır. üzücü ama durum bu. o yüzden dua edelim de bitcoin y....ı yemesin (yani düşmesin, parça pincik olmasın, zaafiyete uğramasın, el üstünde tutulsun, böyle kraldan daha kral olsun)  Grin Grin
Kripto Geyik
Newbie
*

Activity: 18

View Profile
March 14, 2018, 06:19:21 PM

ETH  hakkında çoğumuz grafik bazlı  yazmışız ama birazda durumları ile ilgili haberler verip okuyanları bilgilendirsek daha sağlıklı olabilir.

Bende seviyorum  ve ETH tutuyorum ama birazda gerçekçi olmak lazım.

ETH 6 Şubat (Büyük düşüş) 550-570 usd civarlarından döndü , BTC 6 yada kimi yere göre 5.7 5.9 ...

Lakin direncinin dahada kırıldığı ortada,hatta bugün direnci dahada kırıldı,yazarken ben biraz daha aşağı saldı kendini üstelik btc tutunuyor 8.3k civarı..

ETH sisteminde sıkıntılılar var, hırsızlık oldu geçen haftalarda.. bir iki işlemi alıp açık bulan hacker grubu 40 milyon usd civarı ETH çaldı,sonrasında iade ettiler, ederkende  bu açıklarla bi cacık olmaz sizden dediler(üstü kapalı) fork-cart curt..

Bu satışları tetikleyen unsurlar bunlar arkadaşlar, birde tabiki genel düşüş..

ETH-NEO-BTC gibi varlıkları tutan insanlar korkmaz kolay kolay,lakin ben ETH  yeni sisteme geçene kadar.(plasma sanırım) kolay kolay toparlayacağını sanmıyorum..
Acele etmeyelim, 4-5 k civarından btc , 300 usd civarından ETH, 20 usd civarından NEO alma şansı yakalamamız çok olası..
Lewan
Member
**

Activity: 1008
Merit: 19

Backed.Finance

View Profile
March 14, 2018, 06:35:21 PM

Yıl sonuna doğru bence rahat 2 k civarlarını görür dolar bazında bakalım.

zdrovie
Full Member

Activity: 420

View Profile
March 14, 2018, 09:36:15 PM

Valla değerlendirecek bi durum kalmamış gibi artık.en güvendiğim ethereumdur halada öyle ama çakılmaya devam ediyor bizide beraberinde sürüklüyor tabi.piyasanın eski günlerini özledik be.ama her zaman güllük gülistanlık olmuyor tabi onuda öğrenmiş görmüş olduk ayrıca.ben hala satmıyorum etherleri bekleteceğim bakalım amk batsada çıksada gemiyi yürüteceğiz bi şekilde

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
benzinkokusu
Member
**

Activity: 280

View Profile
March 14, 2018, 09:53:51 PM

eth de fena çakıldı, yeminle fenalaşıyorum artık, çok büyük paralarım gitti, bu kadar da düşmez ya artık, allahtan güçlü bir koin ethereum, şu anda 590 dolar resmen rezillik çıktı,
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: