Bitcoin Forum
June 21, 2024, 09:47:32 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 »  All
  Print  
Author Topic: ETHERDELTA HACKLENDİ !!!!!! GİRİŞ YAPMAYIN  (Read 1138 times)
Pa1n
Member
**

Activity: 294
Merit: 10

JOIN THE NEXT MEGATREND IN CRYPTO!

View Profile
December 21, 2017, 04:13:08 PM

Bu durumdan etkilenenlere geçmiş olsun , Sanırım biz de ucuz atlattık. Ama bu işe bir çare bulmaları şart insanın yüreği hop ediyor.

BTCHakan
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 260

View Profile
December 21, 2017, 04:16:34 PM

Millet nasıl giriyor ben anlamıyorum. Bu ne cesarettir Smiley Ben bir türlü Safari üzerinden bağlanamadım. Chrome üzerinden girebiliyorum ona da baktığımda cayır cayır alış satış yapıyor millet. Ama sunucular hala sıkıntılı.
izmirligencforvet
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

View Profile
December 21, 2017, 04:18:00 PM

Ben mew adreslerının orivate keylerının kırılabildigini duşunuyorum yanı o priv key uretme algorıtması bır sekılde adresten key'e gıtme gıbı yapılabılır herhalde, o yuzden mew de coın tutmaya korkuyorum bır kaç cuzdana esıt olarak dagıtıyorum
Ben de aslında bütün zinciri indirmeye gerek kalmadan kullanılabilen güvenilir bir Eth cüzdan arıyorum. Donanım cüzdanı ya da MEW dışında, aynı btcde kullandığımız Electrum vb. gibi, makul boyutlu ve güvenilir bir cüzdan.
metamask yeterince güvenli değil mi hocam? bana yeterince güvenilir gibi geldi. hiç bi sorun yaşamadım bu güne kadar. kullanmanızı tavsiye ederim.

AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
December 21, 2017, 04:45:44 PM

Bu borsa hacklenme olayları iyice can sıkıyor. İşin kötüsü yeni girecek olanlara da hiç güven vermiyor. Piyasanın biraz daha durulması ve daha güvenli hale gelmesi lazım ki yatırımcı da gelsin. İnşallah para kaybeden yoktur.
temmuz
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 425

View Profile
December 21, 2017, 04:47:50 PM

bişey sorucam cüzdanlara müdahale edeceklerini düşünmüyorumda.
buradan çalışanan mew aktarılanlar mı?
kişisel cüzdanlardan çekim olmuş mu ?

metamax kullananların cüzdanları güvenli demişler ... twitterda buralardan bişeyler kaptıran var mı?
elcezireex
Full Member

Activity: 532
Merit: 151

View Profile
December 21, 2017, 05:01:08 PM

Bu ilk değil sonda olmayacak paranın olduğu yerde illaki böyle şeyler olucak önemli olan bizim dikkat etmemiz zararı olan arkadaşlara geçmiş olsun
Elysio
Full Member

Activity: 658
Merit: 153

View Profile
December 21, 2017, 05:19:02 PM

Siteye komple erişimi kesmişler bağlantı 0 düzeltiyolar heralde sorunu inşallah kimsenin parası gitmez.
ysakay
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 259

View Profile
December 21, 2017, 05:19:25 PM

bişey sorucam cüzdanlara müdahale edeceklerini düşünmüyorumda.
buradan çalışanan mew aktarılanlar mı?
kişisel cüzdanlardan çekim olmuş mu ?

metamax kullananların cüzdanları güvenli demişler ... twitterda buralardan bişeyler kaptıran var mı?

Eğer saldırı yapıldıktan sonra etherdeltaya giriş yapıldıysa private keyler hacklerın eline geçmiştir. Çalınmadıysada heran çalınabilir. Adamlarında işi zor,kaç bin tane hesabı soyacaklar  Grin
Puyol
Full Member

Activity: 616
Merit: 101

View Profile
December 21, 2017, 05:21:12 PM

Şuan site açık kullansam sorun olur mu yoksa hala hackleyenlerin elindemi site ?
edutBTC
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 250

View Profile
December 21, 2017, 05:48:24 PM

Hiçbir şeyin güvencesi yok ve kimsenin piyasaya zerre güveni kalmadı, etherdeltanın suçu vardır yoktur mevzusuna girmiyorum ama adamlar bir şekilde dns patlatıp milletin elindeki her şeyi soyabiliyor. Nedir yani korkuyla mı alış satış yapacağız sürekli.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
garipbiri
Member
**

Activity: 105

View Profile
December 21, 2017, 07:14:44 PM

Ethereum ağına karşı toplu saldırı yapıldığını düşünmeye başladım artık. Daha gecen haftalarda kedi oyunu yüzünden sistemi zorlanmıştı şimdi de ethereumun ana borsasına saldırı oluyor. Bu saldırılar olmasa şimdilerde bch yerine athereumu görür olurduk bence.

Inşallah kimsenin fonlari tokenlari çalınmamıştır. Herkese geçmiş olsun.
dewildance
Full Member

Activity: 546

View Profile
December 21, 2017, 08:54:02 PM

vay arkadaş ya okadar emek veriyoruz, imzalardan 3 5 birşey gelecek ama en son 19unda falan girmiştim sanırsam birşey olur mu acaba, bu kadar kolay mı bir borsayı hacklemek ya
uniquehero
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
December 21, 2017, 09:03:11 PM

vay arkadaş ya okadar emek veriyoruz, imzalardan 3 5 birşey gelecek ama en son 19unda falan girmiştim sanırsam birşey olur mu acaba, bu kadar kolay mı bir borsayı hacklemek ya

En son 19 unda girdiysen bir şey olmaz. Arkadaşlar hesabınızı şuradan kontrol edebilirsiniz.

https://deltabalances.github.io

burayı açtıktan sonra arama kısmına mew adresinizi bir yere not aldı iseniz ordan kopyalayarak bakabilirsiniz. MEW adresinize girmeyin ne olur ne olmaz. Bunun dışında sağ üstte Show unlisted token seçeneğinide işaretler iseniz etherdelta adresindeki tokenlerinize de bakabilirisinz.
Euphrates
Full Member

Activity: 602
Merit: 120

View Profile
December 21, 2017, 09:30:30 PM

Çok teşekkür ederim arkadaşım bilgi için baktım şimdi de şuanda bende herhangi bir eksilme olmamış 1,2 ethe yakaın para var içerde umarım bir an önce çözerler imzalardan gelenleri bozdurmadıydım hiç. Giderse harbi üzüleceğim..
Kusman
Member
**

Activity: 756
Merit: 17

View Profile
December 21, 2017, 09:37:33 PM

Bu sıralar hack olayları artmaya başladı bugün de liqui hacklendikten sonra ortalık biraz karıştı.Bitcoinin değeride ciddi anlamda düştü umarım yüksek hacimli borsaların başına bu tarz olaylar gelmez.

██   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀    ▄       BYBIT │ reddit       ▄    ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ██
   Sports & Derivatives Trading        Mobile App for iPhone & Android
   24/7 Customer Support        NFT Marketplace        Launchpad/Launchpool
SRKNGL
Member
**

Activity: 476

Files.fm - Store, Share and Sell Files

View Profile
December 21, 2017, 09:37:51 PM

Private keyleri sunucularında falan tutmuyorlardır herhalde yoksa çok kişinin canı yanabilir. Icolar biterbitmez ilk bu borsada alımsatıma açılıyordu . Ben bundan sonra buradan işlem yapacağımı sanmıyorum

yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
December 21, 2017, 09:43:15 PM

Sıkıntılı stresli bir hafta yaşattılar bize.Tabi bu bize ders oldu.Prive key vererek işlem yaptığımız cüzdanda bakiye tutmamamız gerektiğini iyice öğrenmiş olduk.Ne olur ne olmaz hiç bilinmeyen bir myetherwallet'e taşımak lazım coinlerimizi.Yoksa canımız yanabilir.
CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560
Merit: 12

View Profile WWW
December 21, 2017, 09:48:06 PM

Bu sıralar hack olayları artmaya başladı bugün de liqui hacklendikten sonra ortalık biraz karıştı.Bitcoinin değeride ciddi anlamda düştü umarım yüksek hacimli borsaların başına bu tarz olaylar gelmez.
liqui ne zaman hacklendi hocam adamlar bilgilendirme falan yapmadılar inşallah sıkıntı olmamıştır

Umbrella Holdings
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
December 21, 2017, 09:53:45 PM

Öyle bir korku salıyorki bu tür olaylar ortalığa ya mecburen hodlcı olacağız bu gidişle, satış yapmak için bir borsaya koin yollarken ya da sonrasında cüzdana çekerken koinleri doğru yerde görene kadar yada panik atak olacağız resmen.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
HokageNanadaime
Full Member

Activity: 210

View Profile
December 21, 2017, 10:03:39 PM

umarım kimsenin hesabında boşalma olmamıştır çok ciddi şekilde canımı sıkıyor bu haberler piyasaya olan güvenimi azaltıyor günden güne henüz başıma geşmedi allaha
şükür ama çok üzücü bir olay mağdurlar için
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 »  All
  Print  

Jump to: