Bitcoin Forum
June 16, 2024, 09:29:31 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Öngörüm o ki Bitcoin Core çökecek Bitcoin Cash 100.000 dolara ulaşacak  (Read 349 times)
hhk1045 (OP)
Hero Member

Activity: 644
Merit: 504

View Profile
December 20, 2017, 09:44:37 PM
Last edit: December 28, 2017, 12:05:31 PM by hhk1045

Görünen o ki Bitcoin çökmek üzere son olarak Steam'de ödeme almayı durdurdu zira şuan en düşük fee 5 dolar anında onay için 20 doları gözden çıkarmanız şart. Bitcoin Coresporcular dikkat etsin. Bitcoin Cash önümüzdeki aylarda 10.000 dolar olabilir.

YTD.

Edit: Bitcoin lightning network güncellemesi başarılı olursa çok daha farklı senaryolar yaşanabilir. ( Yazdıklarımın tam tersi gibi )

YTD.
the_doctor
Full Member

Activity: 406
Merit: 189

View Profile
December 20, 2017, 10:09:32 PM

Görünen o ki Bitcoin çökmek üzere son olarak Steam'de ödeme almayı durdurdu zira şuan en düşük fee 5 dolar anında onay için 20 doları gözden çıkarmanız şart. Bitcoin Coresporcular dikkat etsin. Bitcoin Cash bu ay 10.000 dolar olabilir.

forumda takip ettiğim yegane kişi, müthiş öngörüleri ile ufkumu açıyor  Cheesy
ilahi  @hhk1045 sen beni güldürdün Allah da seni güldürsün ne diyim.
ferhat1242
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 277

CAT.EX Exchange

View Profile
December 20, 2017, 10:11:34 PM

Geçen de bch çıkacak btc yenilecek demişlerdi.Btc 5500 $ düşmüştü , bch 2400 $ çıkmıştı.Ondan sonra btc durmaksızın 20 k $ gördü bch 1200-1300 $ arası gezdi.Şimdi ki durumda ortada,bence aynı şey olacak:)

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
mymerlia
Member
**

Activity: 633
Merit: 15

View Profile
December 20, 2017, 10:13:38 PM

tek istedikleri elinizdeki orijinal Bitcoinleri ele geçirmek Smiley aman dikkat edin

❰ ❰❰ ❰❰❰ ❰❰❰❰❰ ♦ SIMDAQ ♦ ❱❱❱❱ ❱❱❱ ❱❱ ❱
Learn how to trade profitable!
 Instagram ▼▲       Medium ▼▲      Telegram ▼▲    Facebook  ▼▲      Twitter ▼▲
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2114
Merit: 1143

View Profile
December 20, 2017, 10:45:57 PM

BTC düşer BCC artar dengelerler, marketcap neredeyse hiç düşmüyor, yarın birgün yine bcc düşer btc artar ama bir yerden sonra insanlar "bcc artık bu fiyatın altına gelmez" dediklerinde bcc'yi siler geçerler gibi geliyor bana, ethereum gibi satoshi bazında düşmeye mahkum. tabii bunun için yerine ikame edilecek bir ürün bulmaları gerekiyor, yeni birşey mi bulurlar yoksa hali hazırdaki bir coin-tokenı mı parlatırlar agaların keyfine bağlı...ytd

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
SanalPara
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 259

Monetizing Mobile Engagement Data

View Profile WWW
December 26, 2017, 03:39:47 PM

Bch'nin 100.000 Dolar olacağını düşünmüyorum açıkçası. Zaten herkes tarafından kabul edilen anapara'nın Btc olduğunu bilmeyen var mı ki? Ayrıca en düşük fee 5 Dolar demişsin ama ben 5 Doların altında da Btc gönderimi yapabiliyorum. Nasıl olacak o iş?

husdemba
Full Member

Activity: 1302
Merit: 115

Pepemo.vip

View Profile
December 26, 2017, 05:54:56 PM

Bitcoin ne zaman yalpalanır gibi olsa bu tip Bitcoin Cash söylentileri ortaya atılıyor ancak Bitcoin ancak çooook uzak bir zaman diliminde yerini başka bir koine kaptırabilir

sentinel73
Member
**

Activity: 135
Merit: 10

Decentralized Transportation Solution

View Profile
December 26, 2017, 09:02:08 PM

Bu değer bana fazlasıyla uçuk geldi. Bitcoindeki dalgalanmalar bu tarz söylentilere sebep oluyor.
Ancak ben Bitcoinin birinciliği kaptıracağını, Bitcoin Cash in 100.000 dolara ulaşacağını düşünmüyorum.

grcnn
Member
**

Activity: 448
Merit: 11

View Profile
December 26, 2017, 09:17:49 PM

bence bu paralrın abisi tabiki btc btc ilerlemeden bunlara hareket düşmez yani demem oki btc kolay kolay yerini kimseye bırakmaz

▬[  FXPay.IO  ]▬   
▌ A Decentralized Gateway to The World's Digital Ecosystem  ▌
▬▬  MAIN SALE STARTS 1st AUGUST▬▬ | Twitter  | Telegram  | ANN  | Medium  | LinkedIn  | Facebook| ▬▬
Spack17
Sr. Member

Activity: 1666
Merit: 274

View Profile
December 27, 2017, 12:47:31 AM

Ne olursa olsun orijinal bitcoini hiçbiri geçemez bence. En azından şuan için öyle gözüküyor.  Bitcoin cash 100 bin dolar olursa bitcoin kaç olacak 500 bin dolar mı ? O yüzden bu meblağ da abartılı geldi bana.
trako
Hero Member

Activity: 756
Merit: 505

View Profile
December 27, 2017, 01:16:38 AM

ben boyle olacagina pek ihtimal vermiyorum. deger kazanacak altcoinler var tabiki ama bu bitcoini sarsacak hatta cokertecek kadar etkili bir ortam saglayacagini dusunmuyorum.
adile
Member
**

Activity: 252

View Profile
December 27, 2017, 05:01:38 AM

benim görüşüm elde tutulan bitcoinleri çekmek küçük yatırımcıyı korkutup elidekileri sattırmak. bu aşamada biraz daha dikkatli olunması gerek
onurgozupek
Hero Member

Activity: 1306
Merit: 593

In #Bitcoin me trust

View Profile WWW
December 27, 2017, 07:59:56 AM

Bcash, Bitcoin'in tahtına oturmak için şansını fazla zorluyor. Roger Ver elinden geleni ardında koymuyor ama istediği kadar uğraşsın başarıya ulaşamayacak. Fiyatı yükseltmek için cebinden para harcadıkça daha fazlasını kaybediyor...
Decredholder
Newbie
*

Activity: 164
Merit: 0

View Profile
December 27, 2017, 08:14:55 AM

Decred depoluyorum ve alışverişlerimde de decred kullanacağım bitcoin ve forklarının ne olacağı umrumda değil
mstfprcn
Hero Member

Activity: 700
Merit: 553

View Profile
December 27, 2017, 08:51:09 AM

heh geldi yine trolümüz Smiley eğlenceli adamsın ama vesselam , benim ufkum açıldı teşekkürler sipirmen.
tadzio
Full Member

Activity: 344
Merit: 100

View Profile
December 27, 2017, 09:20:06 AM

Bitcoin Cash fiyatını bulsun talebin duracağını öngördüklerinde dump moduna geçecek. Bitcoin Cashin 100 bin dolar olması için 20 yıl geçmesi gerekir. O vakte kadar daha ne altcoinler çıkar. Balinalar boşuna uğraşıyor.
darkworld
Member
**

Activity: 223
Merit: 23

Life one ! Live it...

View Profile
December 27, 2017, 10:46:52 AM

Bugün bitcoin bir yerlere geldiyse Roger ver büyük katkısı olan insanlardandır. Roger ver 'den büyük bir atak bende bekliyorum.
quakeTR
Jr. Member
*

Activity: 68
Merit: 6

VOXXO | New ICO for Music

View Profile
December 27, 2017, 09:12:50 PM

Bitcoin cash in o fiyatlara ulaşması için inanılmaz şeylerin olması gerekir. Şimdilik bir hayal ama imkansızda değil..

▬ VOXXO  (https://voxxo.io/) ▬
▶ INVESTMENT OPPORTUNITY FOR MUSIC ◀
Sales Open ▸ Invest (https://voxxo.io/invest)
spastikss
Full Member

Activity: 434
Merit: 107

View Profile
December 27, 2017, 09:49:34 PM

Görünen o ki Bitcoin çökmek üzere son olarak Steam'de ödeme almayı durdurdu zira şuan en düşük fee 5 dolar anında onay için 20 doları gözden çıkarmanız şart. Bitcoin Coresporcular dikkat etsin. Bitcoin Cash bu ay 10.000 dolar olabilir.

YTD.
forklar bitcoine zarar veriyor. aynı keyler tüm forklarda çalışıyor. her ne kadar bakiyelerde farklılık olsa da bu iyi bir şey değil.

ödemeler konusuna gelince btc şu an nakitten altlara transfer görevi gördüğünden kendi yatırımcısını ve transferlerini süratle yerine getiremiyor. ama bunun çözümü klonm yaratmak değil segwit teki gibi %100 katılımla bir karar vermek.

nakitten moneroya geçecek adam bitcoini kullanıyor. bitcoin şu an sadece kendi transferlerini değil bu geçiş yükünü de taşıyor.

eğer önemli olan transfer hızı ise ripple litecoin ve daha bir sürü altcoin bcash tan daha hızlı.

ama crypto para felsefesini ortaya koyan adamın önemsediği konular güvenlik ve bağımsız 3. bir taraf ve merkezsiz olmak.

merkezsiz olmak ortak konsensüsü gerektiriyor. 3 kafadarın bir grup madenciyle fork yapması çok anlamlı değil. o yüzdende ben klonların geleceğini iyi görmüyorum.

markandum
Member
**

Activity: 266

View Profile
December 28, 2017, 11:58:30 AM

bitcoin cash evette değerli olmaya devam edecek yazılım olarak ikisi arasında pek bir fark yok. zaten iş yazılım olsa DGB bitcoinden daha iyi ama iş yazılım değil topluluktur.

[/center]
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: