Bitcoin Forum
June 28, 2024, 08:06:37 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 »  All
  Print  
Author Topic: 2,35 BTC lik Uzun Vadeli Altcoin Yatırım Sepetim Güncel Kar 1.55 BTC  (Read 12699 times)
Ridcan
Member
**

Activity: 476
Merit: 31

View Profile
January 09, 2018, 07:01:30 PM

o kadar yatırım yapabilsem bende buna benzer bir sepet olusturcam güzel kazanç tebrikler
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2184
Merit: 1074

View Profile
January 09, 2018, 07:17:47 PM

güzel bir sepet güzel bir kazanç allah yardımcın olsun dostum şimdiden 2 btc kazanmışsın iyi yatırım tebrikler umarım bizde başarabiliriz sanırım bizim tek eksiğimiz hodl tutamamamız Cheesy

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Bitcoin Acemisi
Full Member

Activity: 206
Merit: 100

View Profile
January 10, 2018, 04:26:08 PM

ne tatlı bi sepet olmuş cok güzel kar var ortada bi waves üzmüş sanırım 2 bitcoin gerçekten güzel bi kar bol kazançlar umarım devami gelir  sepet büyütmeyi düşünüyormusunuz?

_____________________A I T H E O N_____________________       [   JOIN THE WHITELIST   ]
The digital ecosystem simplifying your world through A.I., robotic, and human symbiosis
██ ███     WHITEPAPER     |     TELEGRAM     |     TWITTER     |     INSTAGRAM     ███ ██
ziya1453 (OP)
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
January 10, 2018, 04:45:18 PM

ne tatlı bi sepet olmuş cok güzel kar var ortada bi waves üzmüş sanırım 2 bitcoin gerçekten güzel bi kar bol kazançlar umarım devami gelir  sepet büyütmeyi düşünüyormusunuz?
iyi dilekleriniz için teşekkür ederim. 31 aralıkta tüm waves leri icx e çevirdim zaten. xspec, wabi , elixir gibi coinler bir ihtimal girebilir sepete. her ay 0.2 btc civarı ekleme düşünüyorum 2018 boyunca.
free42morrow
Newbie
*

Activity: 29
Merit: 0

View Profile
January 10, 2018, 06:16:07 PM

Merhaba güzel coin önerileri var, ek olarak TRX ve ADA yı araştırabilirsiniz.
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
January 10, 2018, 06:51:13 PM

24 ocaktaki mainnet nedeniye tüm waves leri bozdurup icx e çevirdim. 24 ocaktan sonra waves için tekrar uygun zaman bekleyip pozisyon alacağım.

Mainnet açıklanana kadar düşecekmi hocam ön görünüz bu şekildemi burda bu tarz paylaşımlar yapsanızda sizinle aynı portfoyu oluşturmaya çalışıyorum, dedıklerını yaparak bende bırseyler kazanabılırı dıye dusunuyorum
ziya1453 (OP)
Full Member

View Profile
January 10, 2018, 07:37:45 PM

24 ocaktaki mainnet nedeniye tüm waves leri bozdurup icx e çevirdim. 24 ocaktan sonra waves için tekrar uygun zaman bekleyip pozisyon alacağım.

Mainnet açıklanana kadar düşecekmi hocam ön görünüz bu şekildemi burda bu tarz paylaşımlar yapsanızda sizinle aynı portfoyu oluşturmaya çalışıyorum, dedıklerını yaparak bende bırseyler kazanabılırı dıye dusunuyorum

Hayır tam tersi mainnete kadar yükselir icx zaten yukardakini yazdığımdan beri yanılmıyorsam 2x falan yaptı.
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
January 10, 2018, 08:15:35 PM

Hayır tam tersi mainnete kadar yükselir icx zaten yukardakini yazdığımdan beri yanılmıyorsam 2x falan yaptı.

Peki 24 ocaktan sonra icx düşermi dıyorsunuz tekrar bozudurup wavesmı kollayacaksınız yanı almak için, sizce icx su an ne durumda bu sevıyelerden girilirmi dersiniz
cacakax
Member
**

Activity: 299
Merit: 11

View Profile
January 10, 2018, 08:28:46 PM

ziya bey merhaba,
bütün yorumlarınızı okudum, umarım daha iyi bir noktaya gelirsiniz

Bilmediğim için size 2 sorum olacak
0.20 btc tutarında kcs coin aldım sadece sizce tek bundan almakla hata mı yaptım sizin gibi eşit bölmem mi gerekirdi ?
ikinci sorum ise tekrar almak istiyorum bu sefer sizin güvendiğiniz tavsiye ettiğiniz coinler nelerdir 2018 için
teşekkürler
Euphrates
Full Member

Activity: 602
Merit: 120

View Profile
January 10, 2018, 08:53:37 PM

O nasıl bir kar ya ki bu kadar coin kıtmızıya dönmüşler gerçekten çok güzel kar tebrik ederim seni başarılarının devamını dilerim.
holdmycoins
Member
**

Activity: 294

View Profile
January 11, 2018, 01:34:10 AM

Sizi ilk günden beri takip ediyorum. Tebrik ediyorum çok güzel kazandınız. Başarılarınızın devamını dilerim.

smiletyson
Hero Member

Activity: 661
Merit: 509

View Profile
January 11, 2018, 01:35:59 AM

sepeti öyle bir zamanda yapmışsın ki o zamandan beri birçok coin fiyatını 10x yaptı bile. ben de aynı tarihlerde büyük coinlere girmiş olmama rağmen portföyümü üçe katladım. portföy küçük coin ağırlıklı olsa 5-6ya katlayabilirdim. kazancımız daimi olsun.
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
January 11, 2018, 01:50:55 AM

Valla hocam sizin gibi bir cüzdanda ben yaptım . Al sat yaptıgım zamanlar icin nasıl pişmanım bir bilseniz .

2 Haftada 3x falan yaptı kendini cüzdan . Bir daha tövbe al sat .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
Quite
Full Member

Activity: 448
Merit: 157

View Profile WWW
January 11, 2018, 07:19:52 AM

Sizi tebrik ederim seçimleriniz çok harika kârlar bırakmış. Geçtiğimiz gün bende bir sepet yaptım. Ancak sepetim henüz + ya geçemedi. Muhtemelen 1 ay içinde toparlayacaktır diye düşünüyorum. Sepet + ya geçebilirse elimdekileri sizin seçimlerinizle güncelleyip sizinle birlikte takipte kalacağım. Sizden aldığım bir yatırım tavsiyesi değildir Cheesy

ziya1453 (OP)
Full Member

View Profile
January 11, 2018, 07:53:07 AM
Last edit: January 11, 2018, 08:03:41 AM by ziya1453

öncelikle herkese iyi dilekleri için teşekkür eder bol kazanç dilerim.

ziya bey merhaba,
bütün yorumlarınızı okudum, umarım daha iyi bir noktaya gelirsiniz

Bilmediğim için size 2 sorum olacak
0.20 btc tutarında kcs coin aldım sadece sizce tek bundan almakla hata mı yaptım sizin gibi eşit bölmem mi gerekirdi ?
ikinci sorum ise tekrar almak istiyorum bu sefer sizin güvendiğiniz tavsiye ettiğiniz coinler nelerdir 2018 için
teşekkürler
merhaba kcs benim pek aklıma yatan bir coin değil ama mükemmel yükseldi. sanki devam edecekde gibi yani dediğim yükselmesi tamam ama bu kadar yükselmesi enteresan.
kaderi kucoin borsasının kaderi belirleyecek.
ilk mesajımdaki coinleri tavsiye edebilirim özellikle icx ve sonra bnb. yanlız kesinlikle kcs leri satın bunları alın demiyorum zira bu piyasa pek akıl mantık analizle dönmüyor.
ziya1453 (OP)
Full Member

View Profile
January 11, 2018, 07:55:43 AM

öncelikle herkese iyi dilekleri için teşekkür eder bol kazanç dilerim.

Peki 24 ocaktan sonra icx düşermi dıyorsunuz tekrar bozudurup wavesmı kollayacaksınız yanı almak için, sizce icx su an ne durumda bu sevıyelerden girilirmi dersiniz

hayır düşer demiyorumda bir müddet yatay kalabilir. burdanda bir miktar edilen kar waves e aktarılabilir. icx e sizin için alın almayın diyemem ama ben sene içinde alacağım daha.
bu sene için min 50 usd yi göreceğini düşünüyorum.
ziya1453 (OP)
Full Member

View Profile
January 11, 2018, 07:58:36 AM

Valla hocam sizin gibi bir cüzdanda ben yaptım . Al sat yaptıgım zamanlar icin nasıl pişmanım bir bilseniz .

2 Haftada 3x falan yaptı kendini cüzdan . Bir daha tövbe al sat .
şöyle söyleyim hold işi sizi ya zengin eder yada sermayenizden eder, ama alsat işinden en iyi ihtimalle olduğunuz yerde sayarsınız.
bol şanslar.
ziya1453 (OP)
Full Member

View Profile
January 11, 2018, 08:02:19 AM

O nasıl bir kar ya ki bu kadar coin kıtmızıya dönmüşler gerçekten çok güzel kar tebrik ederim seni başarılarının devamını dilerim.
piyasaya 2013 sonunda girdim.son 1.5 seneye yakın ise tamamen bağımı koparmıştım. 1.5 sene uzak kaldıktan sonra bu sepeti topu topu 3 günlük araştırmayla yaptım.
öyle müthiş dahiyane teknik taktikler yok basitçe pump-dump coinleri yerine gelecek vaad eden projelere girdim.
bir tek forumun gazıyla waves almıştım ordanda uzatmadan çıktım.
triclinics21
Member
**

Activity: 378

View Profile
January 11, 2018, 08:09:49 AM

Hoca su an durum nedır bugun ters geldı hersey g.kore yasaklaması yuzunden. Sız altlardan cıktınızmı yoksa devammı elınızdekılerı tutmaya
ziya1453 (OP)
Full Member

View Profile
January 11, 2018, 08:21:51 AM

Hoca su an durum nedır bugun ters geldı hersey g.kore yasaklaması yuzunden. Sız altlardan cıktınızmı yoksa devammı elınızdekılerı tutmaya
merhaba dediğim gibi uzun vadeli sepet. daha uzun süre elde tutulacak.
sepetin şu an ki ederi 3.5 btc. yani 0.1 btc etkilendi kar 2 btc den 1.9 a düştü ki buda hiçbirşey.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 »  All
  Print  

Jump to: