Bitcoin Forum
May 09, 2024, 09:29:56 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25 »  All
  Print  
Author Topic: 2,35 BTC lik Uzun Vadeli Altcoin Yatırım Sepetim Güncel Kar 1.55 BTC  (Read 12693 times)
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
May 23, 2018, 11:20:26 AM

blz lerin tamamını wan coin e geçirdim. ayrıca nakit olarakta bir miktar wan aldım. 5 dolar altının uzun vadeli yatırımcı için wan da gayet iyi bir alım fırsatı verdiğini düşünmekteyim.

BLZ yüzde kaç zararla çıkmış oldun?

Portfoliom içersinde BLZ yok ama birçok crypto yatırım firması yatırım yaptı. Ben de hatta biraz alıp kenara atsam mı diye düşünüyorum. Para problemleri yok, grafiğine bakınca da ilk düzlükte güzel para kazandırabilir. Bu kadar kolay bırakmış olmana biraz şaşırdım.
"Your bitcoin is secured in a way that is physically impossible for others to access, no matter for what reason, no matter how good the excuse, no matter a majority of miners, no matter what." -- Greg Maxwell
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715290196
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715290196
Reply with quote  #2

1715290196
Report to moderator
1715290196
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715290196
Reply with quote  #2

1715290196
Report to moderator
Midesiz
Member
**

Activity: 378
Merit: 20

View Profile
May 23, 2018, 11:21:43 AM

Şu başlıklar içerisinde en kalitelilerden biri. Öncelikle tebrik ederim. Hepimiz için güzel ve değişik bir paylakşım oluyor. Ayrıca sürükleyici heyecanla takip ettiriyor kendini. Bol kazançlar dilerim. Ahhh meritim olaydı....

rastnik91
Newbie
*

Activity: 168
Merit: 0

View Profile WWW
May 23, 2018, 11:29:40 AM

güzel paylaşım olmuş sepeti gayet iyi kontrol etmişsiniz kar oranı çok çok iyi . yorumlara bakınca wan a bende girmeye karar verdim Smiley
ziya1453 (OP)
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
May 23, 2018, 11:30:52 AM

blz lerin tamamını wan coin e geçirdim. ayrıca nakit olarakta bir miktar wan aldım. 5 dolar altının uzun vadeli yatırımcı için wan da gayet iyi bir alım fırsatı verdiğini düşünmekteyim.

Portfoliom içersinde BLZ yok ama birçok crypto yatırım firması yatırım yaptı. Ben de hatta biraz alıp kenara atsam mı diye düşünüyorum. Para problemleri yok, grafiğine bakınca da ilk düzlükte güzel para kazandırabilir. Bu kadar kolay bırakmış olmana biraz şaşırdım.

blz yi btc bazında zararsız sattım. usd bazında %15-20 civarı zarar yazmıştır. stratis den çıkmıştım zaten o yüzden usd olarak bile kardayımdır tahminim. aslen blz de gelecek görmediğim için değil wan da daha fazla gelecek gördüğüm için çıktım. usd ye geçmedim yani wan aldım blz lerle.
artık prensip olarak uzun vadeli işlerde daha çok token olarak sadece borsa tokenlerine(mesala nex) yatırım düşünüyorum(zrx hariç). daha çok blockchain platformlarına öncelik vereceğim üzerinde ico yapılabilen plotform bazlı blokchain lere tabi.
ama blz alacam diyenlere alma diyemem ben sadece wan ı tercih ettim.
ziya1453 (OP)
Full Member

View Profile
May 23, 2018, 11:31:27 AM

Şu başlıklar içerisinde en kalitelilerden biri. Öncelikle tebrik ederim. Hepimiz için güzel ve değişik bir paylakşım oluyor. Ayrıca sürükleyici heyecanla takip ettiriyor kendini. Bol kazançlar dilerim. Ahhh meritim olaydı....
eksik olma düşünmen yeter. bol kazanç dilerim.
AlyattesLydia
Hero Member

View Profile
May 23, 2018, 01:19:41 PM

blz yi btc bazında zararsız sattım. usd bazında %15-20 civarı zarar yazmıştır. stratis den çıkmıştım zaten o yüzden usd olarak bile kardayımdır tahminim. aslen blz de gelecek görmediğim için değil wan da daha fazla gelecek gördüğüm için çıktım. usd ye geçmedim yani wan aldım blz lerle.
artık prensip olarak uzun vadeli işlerde daha çok token olarak sadece borsa tokenlerine(mesala nex) yatırım düşünüyorum(zrx hariç). daha çok blockchain platformlarına öncelik vereceğim üzerinde ico yapılabilen plotform bazlı blokchain lere tabi.
ama blz alacam diyenlere alma diyemem ben sadece wan ı tercih ettim.

Ben de ICO aşamasında Blockchain altyapısına hitap eden, tabi sadece token platform değil de, biraz daha genişleterek; güvenlik, hız vb. alanlarda çalışıyorsa da yatırım yapıyorum. Diğer projeler giderek daha da havada kalmaya başladı. Gerçek hayata kolay entegre olamadığı için ilk yaşan pump sonrasında sonuç alınamayınca giderek fiyatın erimesine neden oluyor.

Bu arada konu altcoin başlığı altında dikkatimi çeken bir kaç konudan bir tanesi, o yüzden güncelleme için harcadığın zaman adına teşekkür ederim. Paylaşımlarının devamını da bekliyoruz.
BigRasputin
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 253

Buy $BGL before it's too late!

View Profile
May 23, 2018, 02:16:47 PM

Takip ettiğimiz coinler hemen hemen aynı, SNM ye ico aşamasında girdiğim için BTC bazlı olarak normalde zarar yazıyor ama bir kaç sefer sattığım için dengeledim maliyeti.
Bende olmayan coinleri de sayenizde ekliyorum.

Bol kazançlar.

█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
.
.
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
        ██████████████▄▄▄
       ▐███████████████████▀
       ████████████████▀▀
                    ▀
                            ▄▄
      ███████████       ▄▄████
     ▐██████████▌      ███████
     ███████████      ███████▀
    ▐██████▌         ███████▀
    ███████       ▄▄███████▀
   ▐██████████████████████▀
  ▄█████████████████████▀
▄██████████████████▀▀▀
███████████████████████████
██████▀███████▀   ▀▀▀▄█████
█████▌  ▀▀███▌       ▄█████
█████▀               ██████
█████▄              ███████
██████▄            ████████
███████▄▄        ▄█████████
██████▄       ▄████████████
██████████████████▀▀███████
█████████████▀▀▀    ███████
████████▀▀▀   ▄▀   ████████
█████▄     ▄█▀     ████████
████████▄ █▀      █████████
█████████▌▐       █████████
██████████ ▄██▄  ██████████
████████████████▄██████████
Baneful3458
Member
**

Activity: 370
Merit: 10

View Profile
May 23, 2018, 02:59:54 PM

bu sepete UBT cok güzel yakisir .
tallbutshort54
Full Member

Activity: 280
Merit: 102

View Profile
May 23, 2018, 08:59:52 PM

bu tip borsa al sat konuları ziyadesiyle faydalı oluyor, hangi tarihte ne alınmış ne satılmış ne kadar kar edilmiş bunların bir dökümanı niteliğinde oluyor, oldukça faydalı buluyorum bu tip konuları
Turkoin
Sr. Member

Activity: 392
Merit: 250

View Profile
May 24, 2018, 01:11:30 AM

güzel karla güzel bir sabır örneği sergilemişssiniz tebrikler. en güzeli şu zamanda a icon ve wanchain oldupunu düşünüyorum. belki çok düştüğü için neo ve ada da değerlendirilebilir. Smiley

coininiz bol olsun.
alicaan
Full Member

Activity: 366
Merit: 101

View Profile
May 24, 2018, 03:35:10 AM

Sepet on numara, kar güzel. Hodla devam hocam sabreden derviş misali Smiley Wavesten vazgeçmeniz manidar olmuş tüm türk forumu birden mi çözündü nedir bende şubat mart gibi çıktım tamamen wavesten artık ilerisini göremediğim için. Dipten yine toplarım belkim kopamıyorum tamamen. neo bnb icx her türlü beklenirse kazandırır hocam. Zrx patlamaya hazır bomba zaten. Market cap 450-500 leri görsün buralar alev alev yanar Smiley
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
May 24, 2018, 05:43:38 AM

Cüzdanın son güncel durumu nedir merak ettim. Bu halde iken kar var mı acaba? Malum başlığın açıldığı tarih ile epey bir zaman farkı var ve köprünün altindan çok sular akti
AlyattesLydia
Hero Member

View Profile
May 24, 2018, 06:06:08 AM

Cüzdanın son güncel durumu nedir merak ettim. Bu halde iken kar var mı acaba? Malum başlığın açıldığı tarih ile epey bir zaman farkı var ve köprünün altindan çok sular akti

İlk mesajda zaten güncellemeleri yazıyor. Oraya bakarsanız sorunuzun yanıtı mevcut.
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
May 24, 2018, 09:58:30 AM

İlk mesajda zaten güncellemeleri yazıyor. Oraya bakarsanız sorunuzun yanıtı mevcut.
Şimdi gördüm dikkat etmemisim
trc22@gmail.com
Member
**

Merit: 11

View Profile
May 24, 2018, 10:10:05 AM

O ilk mesaj güncel değil artık zaten şu şartlarda perişan olmuş olması gerekiyor. Ben perişan durumdayım açıkcası çok büyük zarara girdim bakalım çıkacakmı bu yıl
ziya1453 (OP)
Full Member

View Profile
June 03, 2018, 11:52:34 AM
Last edit: June 03, 2018, 12:04:12 PM by ziya1453

forum da bir çok başlıkta ico sonrası yeni çıkan tokenlere yatırım yapmak isteyen arkadaşlar görüyorum(sanırım daha fazla kazanç istiyorlar ico sonrası alıp fakat ben riskinde daha fazla olduğunu hatırlatayim).
bir sene sonra kimsenin hatırlamayacağı shitcoin leri tavsiye edip edip duruyorlar(muhtemelen tavsiye eden vatandaşın eline bounty den 3-5 tane beleş geçmiş).
tavsiye isteyen bu arkadaşlara phantasma, quarkchain, Switcheo ve ico sonrası nex(nex in icosuna 2000 dolarlık katılım hakkım var ve bu 4 lüden yatırım yapacağım kesinleşmiş tek token) tavsiye edebilirim.
kendi adıma tabi yatırım ağırlığım yine wan coin ve icx ağırlıklı bnb, zrx ve neo şeklinde olacak. ico dan gelecek 2000 adet nex i ide uzun süre hodllamayı düşünüyorum yine ico sonrası marketten bir miktar nex toplayabilirim.
not: böyle allstar ico ların forumda bountysi falan yok arkadaşlar yani şöyle diyeyim yukarda misal önerdiğim quark ın 0.4 ether lik ico katılım hakkı 4-5 ethere satılıyor varın siz düşünün hesabı.
mehmet312
Full Member

Merit: 102

View Profile
June 03, 2018, 12:46:47 PM

Aynen öyle hocam, zaten bounty yok diye kimsenin haberi yok ama quark, sparkster, atonomi, edenchain fantom bunlar hep güzel olup pek konuşulmayan projeler en azından localde. Gidip shitcoinleri yatırım yapılıyor resmen, bir kazanır iki kazanır sonra hepsini batırırsın, özellikle buaralar idexte herşeye gem gem diyip duranlara dikkat etmek lazım.
ziya1453 (OP)
Full Member

View Profile
June 04, 2018, 09:05:12 AM

dün buraya quark yazdım bugün binance duyurdular. 12x falan yaptı. binance duyurmasa yapacağı 5x di. yani bu seviyeden alın diyemem artık takipte olun diyebilirim bir seviyeden sert dump gelecektir ama nerden bilemem.

Aynen öyle hocam, zaten bounty yok diye kimsenin haberi yok ama quark, sparkster, atonomi, edenchain fantom bunlar hep güzel olup pek konuşulmayan projeler en azından localde. Gidip shitcoinleri yatırım yapılıyor resmen, bir kazanır iki kazanır sonra hepsini batırırsın, özellikle buaralar idexte herşeye gem gem diyip duranlara dikkat etmek lazım.

çok doğru seçimler
allyannonwilc
Newbie
*

Activity: 29
Merit: 0

View Profile
June 25, 2018, 03:36:58 AM

güzel konu olmuş şu an yatırımınız ne durumda kar - zarar olarak güncellemeniz mümkün mü
trc22@gmail.com
Member
**

Merit: 11

View Profile
June 25, 2018, 07:20:55 AM

Büyük ihtmal iy zarar etmişsinizdir hocam, malum pazarın durumu belli bu pazarda günlük trade yapanlar harici kar elde etmek imkansız. Çok uzun holder yaptılar bizi mecbur
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25 »  All
  Print  

Jump to: