Bitcoin Forum
June 28, 2024, 05:18:27 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: LG telefonsa uzak durulması gereken firma.  (Read 309 times)
gileri (OP)
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 342

View Profile
December 24, 2017, 02:55:12 PM

Teknolojiyle okadar çok haşır neşiriz ki sağımız solumuz her tarafımız bu aletlerden oluşuyor. bu zamana kadar sony, asus, iphone, nokia, samsung, lg, xiaomi ve birçoğu birebir kullandım. Bazısını kullanmaya devam edecekken bazısını da bedavaya vermedikleri müddetçe kullanmam. başıma iş açmam.

dizüstü bilgisayarım asustu. garantisi bitti bittiği gibi anakartı yandı. servise götürdüm ben bekliyorum ki anakart yanmış bizden kaynaklı değil aynen öyle oldu dedi bizden kaynaklı değil. ben öğrenciyim Sad ha dur ozaman bi şekilde hallederiz. anakart cd sürücüsü, fan menteşe değişimi temizlik. pırıl pırıl yeni bilgisayar ücret ücret yok. alsa alır mıydı alırdı. ben ne yaptım yıllarca onu kullandım sonraki bilgisayarım yine asus. masaüstü yaptım ekran kartı asus gt 970 ana kartı değiştireceğim şimdi yine asus alırım umrumda olmaz msi cart curt. güvendim bir kere.

iphone desem hiç bir zaman sıkıntı yaşamadım ne olduysa lg ye bulaştıktan sonra oldu.

lg g2 kullanmaya başladım. 2 yılını doldurdu güncelleme geldi güncelledim telefonu bu lolipopmu marsmelov mu ne zımbırtısı. telefon cortladı. günde 3 kere şarj ediyorum telefonu. öyle kasıyor ki işlem yapmak için arada çay falan koyuyorum kendime. geliyorum telefon mesajlara girmiş. o derece tabi ben kullanamadım bunu dedim android falan kasması normal. bunları ben yaşarken kardeşim gitti g4 aldı.

g4 ilk yılını doldurmadan telefon tamamen kapandı dipblock mu diyolarmış neymiş. kronik problemmiş sanırım servise gitti hemen yeni telefon verdiler zaten. ben tam abim o telefonu açma satalım iphone alalım demeye kalmadan telefonu açmış kullanmaya başlamış bile. şimdi ne sorun oldu sistem arayüzü hatası.

3. yılındaki telefon kağnı gibi hareket etmemesini geçtim birde sistem arayüzü hatası. müşteri temsilcisini aradım. bizlik bişey yok servise gönderin teknisyenlerimiz çözsün faturayı adınıza keseriz dedi kapattı telefonu. garantisi bittiği için birşey yapamıyorlarmış evet kadın haklı garantisi bitti birşey yapamıyorlar. yükümlülükleri yok bunun farkındayım. zaten ben bu konuda birşey demiyorum telefon çöp oldu zaten. o hatayı vermese yine çöptü yine çöptü. sadece siz siz olun lg nin telefonunu almayın. ha diyorsanız ki ben 2 yıl kullanırım sonra atarım çöpe yenisini alırım o zaman alın.

şimdi eminim aranızdan birileri çıkacak ben lg kullanıyorum işte öyle iyi ben sorun yaşamadım falan filan. yaşamamışsındır sende yaşa demiyorum zaten yaşama 5 yıl daha kullan telefonu. teknolojik cihaz bu. iyi çıkar kötü çıkar ha bide seri üretimde hatalı üretim sorunlu üretim vardır. lg de bu piyasada ki başı çeken markalara göre daha yüksek.

ürün bana göre dandik. müşteri hizmetleri daha bi dandik.

benden bir uyarıdır.  aklınızın bir köşesinde bulunsun sadece. almayın demiyorum da alacaksanız bile daha çok araştırın. daha çok inceleyin.
Sectant
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 2

View Profile
December 24, 2017, 03:30:59 PM

Bende lg G4 var 1 yılını doldurdu hayalet ekran mıdır nedir ara ara o problemi çıkıyor başkada bir olayı şimdiye kadar çıkmadı ,alma sebebim ekran 2k çözünürlüğünde ve kamerası gerçekten kaliteli olmasıydı, samsung dan sıkılmam  iphone u sevmemem di ,bundan sonra alırsam lg alırmıyım sanmıyorum.
Adam gibi telefon alalım dersen 3-5k gözden çıkarmak gerekiyor artık 300-500 tl lik telefonlardan nerelere geldik ya hiçbiri ederi fiyatında değil. Angry
sammys
Hero Member

Activity: 1111
Merit: 525

CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!

View Profile
December 24, 2017, 03:52:16 PM

3 farklı LG telefon kullandım son 2 sene içerisinde (üçünede para ödemediğimdem dolayı ) gerçekten insanı bezdiren bir telefon firması . Sarj konusu başlı başına bir problem şarjdan çıkartıp tam 1 gün kullandığımı hatırlayamıyorum bile. Yavaşlık zaten delirtir adamı . LG pişmanlıktır.

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
.YoBit AirDrop $.|.Get 700 YoDollars for Free!.🏆
kolinasnum
Newbie
*

Activity: 154
Merit: 0

View Profile
December 24, 2017, 05:10:49 PM

çok yakın bi arkadaşımın lg g4 telefonunda da benzer sorun yaşandı. 4 ay önce servise gönderdi. 2 ay önce geldi. geldiğinde internete girmez hale gelmişti.
tekrar servise gönderdi, bir buçuk ay oldu hala geri dönmedi. binlerce lira para veriyorsunuz ve telefonu neredeyse 4 aydır kullanamıyorsunuz. böyle firma olmaz olsun
tigoes
Member
**

Activity: 252
Merit: 11

View Profile
December 24, 2017, 05:24:33 PM

herkes de benzer problemler var. telefonu ilk aldığın zaman diyorsun ki ne güzel telefonmuş ben lg den başkasını kullanmam üstüne 1 ay geçiyor bu sefer diyorsun daha da lg kullanmam.

okadar paraya çöp satıyorlar resmen.
muteahhit
Member
**

Activity: 364
Merit: 20

View Profile
December 25, 2017, 05:13:22 PM

birtarafta 5 yılda geçse hiç bir sıkıntı yaşamadığımız iphone diğer tarafta daha garantisi dolmadan elimizde kalan lg ve muadilleri.

şikayet var'a bi girdim de lg'nin sadece telefonları için binlerce başlık açılmış. uzak durmak gerek.
coingainer01
Member
**

Activity: 266
Merit: 10

View Profile
December 25, 2017, 06:55:09 PM

Telefonun şarjı 2 saat 3 saat gidiyor oturayım biraz kullanayım dersen, her yönden pişmanlık oldu lg benim için, bir daha almayacağım.

Egosmaster
Hero Member

Activity: 629
Merit: 508

View Profile
December 25, 2017, 07:43:28 PM

LG markasında çok fazla bu şekilde şikayet var gerçekten.

Telefon almadan önce mutlaka yorumlara bakarım, dikkatimi çekmişti.
btcpara
Member
**

Activity: 182
Merit: 22

View Profile
December 25, 2017, 07:48:16 PM

sıfır aldım 2 sonra arıza 6 kez teknik servise gitti yapmadılar üstünede kullanamadık hiç.parayıda vermediler şikayet ettim 2 yıl geçti şimdiye kadar daha para elimde geçmedi düşünün
hero_coin
Member
**

Activity: 322
Merit: 16

View Profile
December 25, 2017, 07:50:01 PM

bikere kullandım daha doğrusu pek kullanamadım. yaklaşık 1 yıl kullanabildim sonra illallah ettirdi.
darkedelf
Newbie
*

Activity: 161

View Profile
December 26, 2017, 10:51:00 AM

kesinlikle katılıyorum G2 kullandım nefret ettim.kimseye de tavsiye etmem.
siz siz olun biraz daha paraya kıyın Iphone'dan vazgeçmeyin..
ekonomi_bakani
Newbie
*

Activity: 31

View Profile
December 26, 2017, 04:25:07 PM

Iphone candır. garantisi garanti, telefonu telefon. al 3 yıl sonra bataryasını değiştir bi 3 yıl daha kullan başın ağrımaz.
eserersan
Member
**

Activity: 126

View Profile
December 26, 2017, 06:35:00 PM

arkadaşta var ve onu çok fazla uğraştırdı daha ikinci senesinde ben de almamayı düşünüyorum.

asena
Newbie
*

Activity: 126

View Profile
December 26, 2017, 07:46:29 PM

iPhone kullanınca büyük bir suç işliyormuşuz ya da zenginmişiz gibi davrananlar şu konuyu görsünler. Appleda olsa o telefon 5 kere sıfırıyla değiştirilmişti Smiley
Size de geçmiş olsun
istant452
Member
**

Activity: 62

View Profile WWW
January 01, 2018, 05:19:19 PM

Sorunlu marka.
ribal
Member
**

Activity: 217

View Profile
January 02, 2018, 05:31:55 PM

Iphone müşteri alakası yüksek bir global marka.
B.aksoy
Member
**

Activity: 308
Merit: 11

View Profile
January 02, 2018, 05:55:57 PM

Teknolojiyle okadar çok haşır neşiriz ki sağımız solumuz her tarafımız bu aletlerden oluşuyor. bu zamana kadar sony, asus, iphone, nokia, samsung, lg, xiaomi ve birçoğu birebir kullandım. Bazısını kullanmaya devam edecekken bazısını da bedavaya vermedikleri müddetçe kullanmam. başıma iş açmam.

dizüstü bilgisayarım asustu. garantisi bitti bittiği gibi anakartı yandı. servise götürdüm ben bekliyorum ki anakart yanmış bizden kaynaklı değil aynen öyle oldu dedi bizden kaynaklı değil. ben öğrenciyim Sad ha dur ozaman bi şekilde hallederiz. anakart cd sürücüsü, fan menteşe değişimi temizlik. pırıl pırıl yeni bilgisayar ücret ücret yok. alsa alır mıydı alırdı. ben ne yaptım yıllarca onu kullandım sonraki bilgisayarım yine asus. masaüstü yaptım ekran kartı asus gt 970 ana kartı değiştireceğim şimdi yine asus alırım umrumda olmaz msi cart curt. güvendim bir kere.

iphone desem hiç bir zaman sıkıntı yaşamadım ne olduysa lg ye bulaştıktan sonra oldu.

lg g2 kullanmaya başladım. 2 yılını doldurdu güncelleme geldi güncelledim telefonu bu lolipopmu marsmelov mu ne zımbırtısı. telefon cortladı. günde 3 kere şarj ediyorum telefonu. öyle kasıyor ki işlem yapmak için arada çay falan koyuyorum kendime. geliyorum telefon mesajlara girmiş. o derece tabi ben kullanamadım bunu dedim android falan kasması normal. bunları ben yaşarken kardeşim gitti g4 aldı.

g4 ilk yılını doldurmadan telefon tamamen kapandı dipblock mu diyolarmış neymiş. kronik problemmiş sanırım servise gitti hemen yeni telefon verdiler zaten. ben tam abim o telefonu açma satalım iphone alalım demeye kalmadan telefonu açmış kullanmaya başlamış bile. şimdi ne sorun oldu sistem arayüzü hatası.

3. yılındaki telefon kağnı gibi hareket etmemesini geçtim birde sistem arayüzü hatası. müşteri temsilcisini aradım. bizlik bişey yok servise gönderin teknisyenlerimiz çözsün faturayı adınıza keseriz dedi kapattı telefonu. garantisi bittiği için birşey yapamıyorlarmış evet kadın haklı garantisi bitti birşey yapamıyorlar. yükümlülükleri yok bunun farkındayım. zaten ben bu konuda birşey demiyorum telefon çöp oldu zaten. o hatayı vermese yine çöptü yine çöptü. sadece siz siz olun lg nin telefonunu almayın. ha diyorsanız ki ben 2 yıl kullanırım sonra atarım çöpe yenisini alırım o zaman alın.

şimdi eminim aranızdan birileri çıkacak ben lg kullanıyorum işte öyle iyi ben sorun yaşamadım falan filan. yaşamamışsındır sende yaşa demiyorum zaten yaşama 5 yıl daha kullan telefonu. teknolojik cihaz bu. iyi çıkar kötü çıkar ha bide seri üretimde hatalı üretim sorunlu üretim vardır. lg de bu piyasada ki başı çeken markalara göre daha yüksek.

ürün bana göre dandik. müşteri hizmetleri daha bi dandik.

benden bir uyarıdır.  aklınızın bir köşesinde bulunsun sadece. almayın demiyorum da alacaksanız bile daha çok araştırın. daha çok inceleyin.
kesinlikle katiliyorum dostum defalarca bunun pismanligini yasadim. G2 kullandim surekli sarj sikintisi cektim isinmasi ayri problem sonunda lg logosu cikti ekrana bigun sonra da bir daha duzelmedi. Sirket olarak zaten berbatlar herhangi birsey anlatamiyorsun adamlara yani demem o ki kesinlikle lg'den uzak durun.
Mali.sak
Member
**

Activity: 238

View Profile
January 02, 2018, 07:45:52 PM

paraya kıyıp ıphone  alacaksın gerisi yalan hacı lg de samsung da yaygın markalar olmasına rağmen kalitesiz ürünler yapmakta. uzun süre bir telefon kullanmak istiyorsan ıphone al emin ol ucuza telefon almaktan daha karlı.
sessiz_gemi
Newbie
*

Activity: 70

View Profile
January 02, 2018, 08:12:45 PM

Aslında LG telefon olarak çokta iyi telefonlar çıkarmasada çokta kötü bir marka değil, aslında birazda şans meselesi elektronik aletler
akm3535
Full Member

Activity: 252
Merit: 100

The Standard Protocol - Solving Inflation

View Profile
January 02, 2018, 08:18:37 PM

Yani ben hiç bakmıyorum bile lg kesinlikle iphone 2. seçenek android samsgung

Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  

Jump to: