Bitcoin Forum
April 26, 2024, 03:03:35 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 [All]
  Print  
Author Topic: Bibox Borsası  (Read 1018 times)
slmn (OP)
Sr. Member

Activity: 336
Merit: 259

View Profile
December 25, 2017, 02:37:12 AM

Coinmarkete yeni giren Bibox adında bir tokene rastladım borsaları varmış bunlar da Çin taraflarından. Sitelerini açtığımda direkt Binanceyi kopyalamışlar gibi geldi bana hatta Binance-Kucoin karışımı bir şey olmuş. Kendi tokenlerinin ico fiyatı 17 centmiş şu anda 59 cent. 11 milyon dolarlık borsa hacmi gözüküyor. Raiden, mana, aelf vs. Binance'de yer alan bir çok token mevcut. Takibe alalım bakalım buradan ekmek çıkar mı?

https://www.bibox.com/

https://coinmarketcap.com/currencies/bibox-token/

https://twitter.com/Bibox365

1714143815
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714143815
Reply with quote  #2

1714143815
Report to moderator
1714143815
Hero Member
*

Ignore
1714143815
Reply with quote  #2

1714143815
Report to moderator
1714143815
Hero Member
*

Ignore
1714143815
Reply with quote  #2

1714143815
Report to moderator
"If you don't want people to know you're a scumbag then don't be a scumbag." -- margaritahuyan
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714143815
Hero Member
*

Ignore
1714143815
Reply with quote  #2

1714143815
Report to moderator
1714143815
Hero Member
*

Ignore
1714143815
Reply with quote  #2

1714143815
Report to moderator
1714143815
Hero Member
*

Ignore
1714143815
Reply with quote  #2

1714143815
Report to moderator
CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560
Merit: 12

View Profile WWW
December 25, 2017, 03:43:54 AM

Biraz adı duyulsun öyle girin bence . Coinleri alıp dükkanı kapatıp tüyebilirler. Ama takip edeceğim güzel işlerde yapabilirler.

mert14494
Newbie
*

Activity: 42
Merit: 0

View Profile
December 25, 2017, 04:59:46 AM

Binance'den şaşmayın. Henüz kendini ispat edebilmiş bir borsa değil. Paranız uçmasın.
trc22@gmail.com
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
December 25, 2017, 06:24:27 AM

çin borsalarına pek güven olmaz her an yasak gelebilir çotadanak kapatırlar ben olsam binance harici digerlerinde işlem yapmazdım
WillBeOk
Full Member

Activity: 168
Merit: 100

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
December 25, 2017, 06:29:54 AM

Bibox borsası Çin borsasası arkadaşların da dediği gibi bir anda kapatıp uzuyabilirler. Bu borsa tercihi yerine Binance veya Coss.io tercih edebilirsiniz. Daha sağlıklı olacaktır.
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
December 25, 2017, 06:53:29 AM

Ne kadar risk o kadar kazanç veya zarar ancak risk okadar büyük ki göze almaya değer mi bilemiyorum.
1.) Çin dediğiniz için söylüyorum , her ne kadar nüfusu oldukça fazla isede de bir çırpıda herşeyi ters düz edebilirler.
2.) Linke tıkladım ve sayfaya ulaşamadım bu da ikinci olumsuzluk.

belki ilerde atlayacak, patlayacak ,zıplayacak ama şu anda eldeki veriler ile gördüğüm değmez.
WillBeOk
Full Member

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
December 25, 2017, 06:58:19 AM

Ne kadar risk o kadar kazanç veya zarar ancak risk okadar büyük ki göze almaya değer mi bilemiyorum.
1.) Çin dediğiniz için söylüyorum , her ne kadar nüfusu oldukça fazla isede de bir çırpıda herşeyi ters düz edebilirler.
2.) Linke tıkladım ve sayfaya ulaşamadım bu da ikinci olumsuzluk.

belki ilerde atlayacak, patlayacak ,zıplayacak ama şu anda eldeki veriler ile gördüğüm değmez.

Hocam haklısın ilk baştakı cümlende eğer riski çoğaltırsak, gelen kazançta aynı oradan çoğalacaktır fakat gitmesi durumunda da elimizdekinin hepsi gider ve uzun süre beklemek gerekir. Benim arkadaşlara tavsiyem az risk az kazanç.
slmn (OP)
Sr. Member

View Profile
January 03, 2018, 11:25:42 PM

Başlığı açtığımdan beri bende izliyorum arkadaşlar girmemiştim. Dün Bitclave almak için girecektim ancak aksaklık oldu başka borsadan gönderemedim bugünde fiyatı yükselince vazgeçtim. Aklımda borsanın kendi coini olan Bibox var amacım 4x yapmak. Binance ve Kucoin'in kendi tokenlerinin nerelere geldiğini gördük. Burada da hacim arttıkça kendi tokeni iş yapacaktır. Bnb'de olduğu gibi %50 indirim var tutanlara. Güzel coinler ekliyorlar hacim 40 milyon dolar borsada bekleyip görelim.
Elysio
Full Member

Activity: 658
Merit: 153

View Profile
January 03, 2018, 11:36:01 PM

İlk girişte dedim yanlış link verdin galiba direk binance ve kucoin. Şimdi bunların tokenleri var güzel ama bize faydası ne kar mı veriyor indirimmi veriyor nabıcaz alıpta. Etherdeltada çıkarıyor ama boş bi token hiç bi faydası yok bildiğim kadar buda öyle ise çöp.
slmn (OP)
Sr. Member

View Profile
January 03, 2018, 11:38:21 PM

İlk girişte dedim yanlış link verdin galiba direk binance ve kucoin. Şimdi bunların tokenleri var güzel ama bize faydası ne kar mı veriyor indirimmi veriyor nabıcaz alıpta. Etherdeltada çıkarıyor ama boş bi token hiç bi faydası yok bildiğim kadar buda öyle ise çöp.

Bir önceki mesajı okumadınız mı Bnb tutmanın ne faydası varsa bunun da aynı faydası var.
kaserya70
Newbie
*

Activity: 84

View Profile
January 03, 2018, 11:40:00 PM

böyle şeylere gelmemek gerek binance dışında bu tarz borsalar güvenilir değil.
slmn (OP)
Sr. Member

View Profile
January 03, 2018, 11:43:26 PM

böyle şeylere gelmemek gerek binance dışında bu tarz borsalar güvenilir değil.

Mantığa bak. Araştırdın mı nereden biliyorsun güvenilir ya da değil. Bu kafaya uyup 2 ay önce Kucoin borsasına girmeseydim Kcs'de 15x RedPulse'de 8x'i yapmamış olacaktım.
HiatusGG
Full Member

Activity: 504
Merit: 103

View Profile
January 04, 2018, 04:07:03 PM

arkadaşlarında dediği gibi pılı pırtıyı toplayıp paralarla kaçma olanakları yüksek gibime geliyor risk fazla o riske girmeyi gözün yiyorsa gir tabi ama Smiley
Cleverjunta
Full Member

Activity: 1017
Merit: 146

View Profile
January 04, 2018, 04:16:23 PM

40milyon dolarlık hacimli borsa hadi diyelim olsun içerde 100 milyon dolarlık coin adam bunu vurgun yapacağına çalışan sistemini çalıştırıp işlm ücretleri ile borsa büydük çe çok daha fazlasını çıkarırır.ha risk yok mu sanal paralarla ilgili tüm işlemler her şey risk.
elcezireex
Full Member

Activity: 532
Merit: 151

View Profile
January 04, 2018, 04:22:25 PM

Çıkardıkları tokenin market capı 100milyon dolardan fazla ama borsanın günlük hacmi 40m sanırım büyük miktarı kendi ellerinde. BNB gibi olurmu , sanmıyorum
torrentco
Sr. Member

Activity: 2100
Merit: 418

View Profile
January 04, 2018, 04:26:03 PM

gecenlerde uye olmaya kalkmıştım.connection problem diyip durdu iki uc kere form doldurtup hemde.
amaan diyip kapattım.bence iş yapablir 2018 de.manyakça bir buyume var cunku.binance gunde 30 kere çökerken illa bunlarda pastadan pay alacaktır.
Cleverjunta
Full Member

View Profile
January 04, 2018, 04:27:59 PM

dikkatimi çekti ve üye olayım azıcık bix alayım dedim fakat onay maili bir türlü gelmedi Cheesy
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
January 04, 2018, 05:46:02 PM

bitclave imzasına girmiştim tokenleri gönderdiler başka borsa yokmuş gibi bu borsaya girmişler, hayret birşey böyle saçma sapan borsaları nereden buluyorlar bilmiyorum. Telegramda baska buyuk borsaya girmeyecekmisiniz dedim yakında yobite girerler dedi birisi  Grin , dedim yobiti bile aratıyorlar
burkay
Full Member

Activity: 644

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
January 04, 2018, 06:21:44 PM

Bu ara borsa dex platformu coinleri artmaya başladı ama halen favori waves. Ve peşinden gelen openax var daha bibox ve diğerleri o noktaya gelene kadar uzun zaman geçer.

Kripto_adam
Full Member

Activity: 350
Merit: 108

The World’s First Blockchain Core

View Profile
January 04, 2018, 06:59:23 PM

Bu nasil is ya adamlar resmen kopyalamis binanceyi Smiley adamlar biraz ugrasmamis bile, tokenin ozellikleri ne olacakmis? ref falan varmi ?

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
OldToken
Newbie
*

Activity: 140

View Profile
January 04, 2018, 07:06:25 PM

Tanınmamış, yeni borsalardan uzak durmanızı tavsiye ederim arkadaşlar. Bit-z ile geçen gün sorun yaşadım mesela. BTX almak için girmiştim. Aldım transfer etmek için emir girdim. Göndermeleri, bir sürü mail ve şikayetten sonra 2 gün felan sürdü. Çin'in yeni olan borsalarından kaçın. Adamlar bana BTX'den para kazanmak istermisiniz diye mail atıyorlar. Kendilerinde kalacak ve airdrop alacaklar.  Smiley Smiley Smiley

Gülermisin ağlarmısın...
Cleverjunta
Full Member

View Profile
January 05, 2018, 08:12:49 AM

Bu ara borsa dex platformu coinleri artmaya başladı ama halen favori waves. Ve peşinden gelen openax var daha bibox ve diğerleri o noktaya gelene kadar uzun zaman geçer.
token olarak bakarsak bnb ve kcs kosuyor resmen bixdende bir harsket bekliyorum.cikis performans olarak bakarsak wawesten ve oaxdan cok daha iyi getiri sagladi  bnb ve kcs.artik amac ve yapidan ziyade ne kadsr kar birakir ne kadsr supriz yapar altlara dondu tokenler.iddaa piyasasi oldu artik.fiyat olarsk baktigin oax ve kar getirisi olarak wawsi geciyorlar bu durumda o nokta coktan asildi.
Cleverjunta
Full Member

View Profile
January 05, 2018, 08:14:00 AM
Last edit: January 05, 2018, 09:34:25 AM by Cleverjunta

Uyelik aktive mailini hala alamadim bu sebeple arkadasimin hesabindan heyecan icin 1 eth yatirim yaptim ne olacagi belli olmaz.awr diye bir tokenin icosu olacakti bugun baslamis site icin ayrilan limitler tukendi neredeyse.
rasputincoin
Full Member

Activity: 266
Merit: 148

View Profile
January 05, 2018, 10:34:24 AM

Bu tür borsaları önerirken veya haber yaparken dikkat edin bence, taklit diye kendiniz söylemişsiniz zaten, paranız bi anda buhar olur uçar gider. Çoğu zaman analiz yapıp risk almakla sallayıp risk almayı karıştırıyoruz. Bu tür borsalar belki daha iti fırsatlar verir ama temkinli olmak her zaman iidir.
slmn (OP)
Sr. Member

View Profile
January 05, 2018, 12:58:07 PM

Uyelik aktive mailini hala alamadim bu sebeple arkadasimin hesabindan heyecan icin 1 eth yatirim yaptim ne olacagi belli olmaz.awr diye bir tokenin icosu olacakti bugun baslamis site icin ayrilan limitler tukendi neredeyse.

Vay arkadaş ben bu icoyu görmemiştim görseydim katılırdım. Qtum tabanlı projeymiş iş yapar kesinlikle Cybermiles, Genaro gibi coinlerle partnerlikleri varmış.
Cleverjunta
Full Member

View Profile
January 05, 2018, 02:56:53 PM

Vay arkadaş ben bu icoyu görmemiştim görseydim katılırdım. Qtum tabanlı projeymiş iş yapar kesinlikle Cybermiles, Genaro gibi coinlerle partnerlikleri varmış.
bibox için gönderdiğim miktarı projeye bakınca buraya girmeye karar verdim.nedeni icolara daha önce katılmamış olmam ve kolay olandan başmak amacı ile :p
Cleverjunta
Full Member

View Profile
January 05, 2018, 04:25:39 PM

40milyon dolarlık hacimli borsa hadi diyelim olsun içerde 100 milyon dolarlık coin adam bunu vurgun yapacağına çalışan sistemini çalıştırıp işlm ücretleri ile borsa büydük çe çok daha fazlasını çıkarırır.ha risk yok mu sanal paralarla ilgili tüm işlemler her şey risk.
yaklaşık 6 saattir gönderimimi hesaba yansımasını bekliyorum işlem hacmi 100milyon doları aştı şuan katılımcı olduğu ico ile birlikte sistem birden kaldırmadı afalladılar heralde diye umuyorum aksaklıklar olabilir arada tabi ki dimi arkadaşlar yoksa paracıklarım gitmiş olamaz Cheesy
Neo.op
Sr. Member

Activity: 1092
Merit: 254

View Profile WWW
January 05, 2018, 04:31:04 PM

ilk defa duyuyorum tokenleri ico ile mi satmışlar? Çin'den biraz uzak durmak lazım heran kapatılabilir çoğu borsa. Ben yerinizde olsam pek güvenmezdim

LYR▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄█████▓▓▓▓▓▓▓▓█████▄
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄▄████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███▄▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓██████▄▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓█████████▄███
▓▓▓▓▓▓▓██████▀███▄
▓▓▓▓▓▓██████▓▓▓█████
▓▓▓▓▓██████▓▓▓▓█████
▓▓▓▓██████▄▄▄▄▄██████
▓▓▓██████████████████
▓▓███████████████████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
 ██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
LYRA  Loyalty Rewards on Blockchain
══════════════════════[ Main Features ]══════════════════════
Customizable tokens ███NFT███ DeFi███ DEX███ Revenue share
Cleverjunta
Full Member

View Profile
January 05, 2018, 04:35:07 PM

yaklaşık 6 saattir gönderimimi hesaba yansımasını bekliyorum işlem hacmi 100milyon doları aştı şuan katılımcı olduğu ico ile birlikte sistem birden kaldırmadı afalladılar heralde diye umuyorum aksaklıklar olabilir arada tabi ki dimi arkadaşlar yoksa paracıklarım gitmiş olamaz Cheesy
beni kendimle çeliştirip yalancı çıkarmaya çalışıyorlar :d neyse ödemem yansıdı ve cevap aldım.sistemin kasması vsvs sorun yok yeni başlangıçlarda bu tip ufak sorunlar olabilir.girin borsaya demiyorum tabi ki ama hem cevap aldım hemde yatırımım tamamlandı.kullanıma başlıyorum ufaktan olumlu ve olumsuz yönleri paylaşacağım.
Prisis
Member
**

Activity: 182

View Profile
January 05, 2018, 05:01:03 PM

Bunlara güvenip işlem yapmak ya hep ya hiç gibi birşey bana göre. Kendinizi üzmeyecek bir pay ile girin derim sonradan pişman olabilirsiniz.

Cleverjunta
Full Member

View Profile
January 05, 2018, 05:17:38 PM

Bunlara güvenip işlem yapmak ya hep ya hiç gibi birşey bana göre. Kendinizi üzmeyecek bir pay ile girin derim sonradan pişman olabilirsiniz.
başarısızlığa uğramamış her proje başarılıdır.ortada çalışan bir borsa büyüyen bir hacim ve anlaşmalar,icolar vs vs var.tabi ki güven ap ayrı bir konu Cheesy
jesselui
Full Member

Activity: 854
Merit: 109

Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!

View Profile
January 05, 2018, 05:29:09 PM

Ben biraz kıllandım,dikkat etmek gerekiyor ben olsam girmezdim. Geçmiştede örnekleri var biliyorsunuz

Simple «buy-hold-earn» system!      │      TRIDENT PROTOCOL      │      HIGH FIXED APY  >>> 382,945%
THE HIGH PAYING AUTO-STAKING & AUTO-COMPOUNDING PROTOCOL

██████████████|               Twitter               |              Telegram              |                Reddit                |██████████████
Cleverjunta
Full Member

View Profile
January 06, 2018, 07:13:38 AM

tabi ki öyle.kıllanmamak elde değil.ama bir gerçekte var ki binance ve kucoinin tokenleri inanılmaz bir hızda başarılı olunca yeni borsaların yeni tokenlerin dikkat etmemek elde değil.yanı zamanda coos da değerlenecktşir sanırım iyice bir toplulğu var fakat hacim sağlanamadı hala ve yeni borsa  projeleride işlevsel olacaktır yine.piyasadaki kayıtlı coin/tokenden kat kat fazla borsa olası piyasanın sürekli büyüdüğünü ve bir yetersizlik olduğunu gösteriyor ki bitfinex-bittirex-binance üye alımı durdrumaları buna çok büyük bir örnek.bunlarda üyeliği olanlar bunları es geçebilirler ama (ki hepsinde aktif üyeliğim var) ortada bir borsa server vs vs yetersizlii var ve yeni güvenli borsalar bundan inanılmaz pay alacaktır.buda arayüz kopyalarının tanıdık olması büyük etken Cheesy
Cleverjunta
Full Member

View Profile
January 06, 2018, 02:51:10 PM

tam dedim aha 5 dakikada kırıyorum parayı bix/eth 1 dolar bix/btx 1.7 dolara işlem görürken hop kapadılar işlemleri :S
uzumsirkesi
Member
**

Activity: 240
Merit: 10

View Profile
January 06, 2018, 05:42:46 PM

güvenemedim bu borsaya .
mmm01
Legendary
*

Activity: 973
Merit: 1053

View Profile
January 06, 2018, 05:58:17 PM

Tanınmamış, yeni borsalardan uzak durmanızı tavsiye ederim arkadaşlar. Bit-z ile geçen gün sorun yaşadım mesela. BTX almak için girmiştim. Aldım transfer etmek için emir girdim. Göndermeleri, bir sürü mail ve şikayetten sonra 2 gün felan sürdü. Çin'in yeni olan borsalarından kaçın. Adamlar bana BTX'den para kazanmak istermisiniz diye mail atıyorlar. Kendilerinde kalacak ve airdrop alacaklar.  Smiley Smiley Smiley

Gülermisin ağlarmısın...

Bit-Z emin adımlarla ilerleyen sağlam borsalardan bir ibana kalırsa. Yaptıkları muhtemelen güvenlik ile ilgilidri ve bunu genellikle tüm borsalar yapıyor gülünecek ya da ağlanacak bir durum göremiyorum.
Cleverjunta
Full Member

View Profile
January 06, 2018, 06:04:21 PM

ooo müthiş çekince parayıda gönderiyorlar ehehe deneme amaçlı bir çekim yaptım ltc olarak sorun yaşamadım.inceledikçe paylaşacağım tokenide şuan güzel derğerde.
erendmr
Member
**

Activity: 112

View Profile
January 06, 2018, 06:28:26 PM

Riske atılabilecek bir miktar ile denenebilir.Ne olacağı belli olmaz.Binance Coin (BNB) ilk çıktığında konusu açılmıştı.Hedef 1$ idi ve şimdi tanesi 20$.Risk alanlar yine köşeyi döndü.Kucoin Shares de yine gayet güzel bir fiyatta.Yani kısaca borsaların kendi coinleri kazandırıyor ama eğer dükkanı kapatıp kaçmazsa.

Cleverjunta
Full Member

View Profile
January 07, 2018, 08:53:30 AM

olmuş 2.4 ufffff.güzel güzel bu borsa tokenleri bnbden sonra kcsnin desteği ile büyük ilgi çekti.nitekim de piyasada bizim için en kullanışı projeler bunlar.bizzat kullanım yapıyoruz ve faydalarından yararlanıyoruz.
zenfo
Full Member

Activity: 364

View Profile
January 07, 2018, 09:06:02 AM

binance in aynisini yapmislar. valla ben sikayetci degilim bu durumdan. binance aldi basini gidiyor. bu da ciddi talep gorebilir bence. bu benzerlikten dolayi kucumsememek lazim
triclinics21
Member
**

View Profile
January 07, 2018, 09:14:01 AM

bitclave e bakıyordum bır burda işlem göruyor oda alsammı dıye tereddut edıyorum bu borsadan ama boyle çınce falan hoşuma gitmiyor site diye düşünürken yükseldi gitti zaten
torrentco
Sr. Member

View Profile
January 07, 2018, 09:33:17 AM

ulan 2 gun once 0.5$ di.alayım biraz diye not düştüm.
şimdi bir bakayım dedim alasım geldi  2.5 usd olmuş.
boku cıktı valla bu işin.
tekno
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 255

CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!

View Profile
January 07, 2018, 09:40:44 AM

bana scam gibi geldi ciddi yatırımlar yapmamanızı öneririm zira kayıplar büyük olabilir binancenin birebir aynısı

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
YoBit AirDrop $|
Get 700 YoDollars for Free!
🏆
trc22@gmail.com
Member
**

View Profile
January 07, 2018, 09:49:56 AM

Adamlar çatır çatır çalışıyor ben scam falan oldugunu düşünmuyorum kendi coinleride almış başını gitmiş 2.5 dolar olmuş. Ne amaçla kullanacaklar bunu bonus veya fee ucretınde ındırımmı saglamaktadır bılgııs olan varmı beyler
slmn (OP)
Sr. Member

View Profile
January 07, 2018, 09:58:27 AM

Siz scam muhabbeti yapa durun arkadaşlar biz kazanalım bibox tokende 2 günde 3x falan yaptım Bitclave'de 2x'e doğru gidiyor akıyor maşallah.

Adamlar çatır çatır çalışıyor ben scam falan oldugunu düşünmuyorum kendi coinleride almış başını gitmiş 2.5 dolar olmuş. Ne amaçla kullanacaklar bunu bonus veya fee ucretınde ındırımmı saglamaktadır bılgııs olan varmı beyler

Önceki mesajları okursanız bunu yazdım aynı bnb'de olduğu gibi fee ücretlerinde %50 indirim sağlıyor bibox token.
torrentco
Sr. Member

View Profile
January 07, 2018, 09:58:41 AM

yahu ne scami.mantıklı düşünün biraz.adamlar 150 milyon dolar hacime ulaştı 10 günde.
hiçbir borsa yeni uye kabul etmiyor her geçen gün yüzbinlerce insan kriptoyu duyuyor girmek istiyor,bunları kucoin bibox filan toplayacak işte.
altın yumurtlayan tavuk kesilir mi üstelik şu donemde.1-2 aya bunlarda 1 milyar dolar hacime ulaşır kafadan.
pro2017
Member
**

Activity: 210

View Profile
January 07, 2018, 10:08:12 AM

Önceki mesajları okursanız bunu yazdım aynı bnb'de olduğu gibi fee ücretlerinde %50 indirim sağlıyor bibox token.

Bundan faydalanmak ıcın en az ne kadar elımızde borsa tokenınden olması gerekıyor bılıyormusunuz, benimde yeni yeni ilgimi çekmeye başladı bu borsa.
Cleverjunta
Full Member

View Profile
January 07, 2018, 10:15:56 AM

yahu ne scami.mantıklı düşünün biraz.adamlar 150 milyon dolar hacime ulaştı 10 günde.
hiçbir borsa yeni uye kabul etmiyor her geçen gün yüzbinlerce insan kriptoyu duyuyor girmek istiyor,bunları kucoin bibox filan toplayacak işte.
altın yumurtlayan tavuk kesilir mi üstelik şu donemde.1-2 aya bunlarda 1 milyar dolar hacime ulaşır kafadan.

inanılmaz katılıyorum buna hatta belirtmiştim bende.yeni borsalara ihtiyaç var ve bunu benzer altyapı kullanan kullanımı kolay borsalar çalacak bu payları.bir miktar yatrıdım etherin yavaşlığındanda sorun oldu ama tlegramde hemen destek dönüp işlemleri tek tek kontrol ettiler.sonra yatırdığımı hemen geri çektim hiç sorun yaşamadım.ve 8 saatte hardcapa ulaşan aware tokenin ico satıcılarındandı bugün yeni cag token listelenecek bitclavee gibi güzel bir proje sadece burada şuan demem o ki bu hızla gider ise bix tokende güzel bir değere ulaşacaktır Cheesy
ahmetsusar
Jr. Member
*

Activity: 70
Merit: 7

View Profile
January 07, 2018, 10:57:57 AM

walla coin genelde bu fiyattayken alanlar riski kazanıyor zaten iyi coin denilmeye baaslandıktan sonra iş işten geçmiş oluyor
turkmachiavelli
Full Member

Activity: 434

View Profile
January 07, 2018, 11:14:36 AM

Bu piyasada güven oldukça önemli bir problem iken üzerine devlet yasağı yiyebilecek bir ülkede bu işe kalkışmak intihar olur bence.

skip60
Sr. Member

Merit: 253

View Profile
January 08, 2018, 08:01:33 AM

inanılmaz katılıyorum buna hatta belirtmiştim bende.yeni borsalara ihtiyaç var ve bunu benzer altyapı kullanan kullanımı kolay borsalar çalacak bu payları.bir miktar yatrıdım etherin yavaşlığındanda sorun oldu ama tlegramde hemen destek dönüp işlemleri tek tek kontrol ettiler.sonra yatırdığımı hemen geri çektim hiç sorun yaşamadım.ve 8 saatte hardcapa ulaşan aware tokenin ico satıcılarındandı bugün yeni cag token listelenecek bitclavee gibi güzel bir proje sadece burada şuan demem o ki bu hızla gider ise bix tokende güzel bir değere ulaşacaktır Cheesy

her 2 yoruma da kesinlikle katılıyorum
Jhonkar
Member
**

Activity: 522
Merit: 13

View Profile
January 09, 2018, 01:43:06 PM

ya büyük borsalarda al unut yapacağız ya da böyle yeni açılan borsalara girip bizi üzmeyecek rakamlarla bir şeyler deneyeceğiz. ya da ikisini birden.

batar mı batar ama batmazsa aldığımız riskin hakkını verir.

ytd.
torrentco
Sr. Member

View Profile
January 09, 2018, 02:19:51 PM

bibox hakkında bilgiye ulaşabilen var mı?
ne işe yarar bu token.komisyon indirmimi,komisyon paylaşımı mı,trading pairler için mi?
heryere baktım bir satır bilgi bulamadım.
elismemish
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 4

View Profile
January 09, 2018, 02:23:59 PM

Binance ve Kucoin'e çok benziyolar girişte direk orayamı girdim diye bakıyosun her şey aynı nerdeyse.

__________ BetFury __________
🎲 The first i-Gaming Crypto platform with BTC Dividends 🎲
https://betfury.tv/2VDCk7K
slmn (OP)
Sr. Member

View Profile
January 09, 2018, 02:38:29 PM

Vay arkadaş bu biboxu ilk duyuran benim ref linki falan vermedim adam twitterda bibox refi topluyor beni ilk sıraya çıkartın diyor ne işe yarıyor onu da bilmiyorum ya ref Smiley

ne işe yarar bu token.komisyon indirmimi,komisyon paylaşımı mı,trading pairler için mi?

Önceki sayfalarda yazdım hocam aynı bnbde olduğu gibi %50 indirimle fee ödüyorsunuz.
torrentco
Sr. Member

View Profile
January 09, 2018, 02:45:53 PM

Vay arkadaş bu biboxu ilk duyuran benim ref linki falan vermedim adam twitterda bibox refi topluyor beni ilk sıraya çıkartın diyor ne işe yarıyor onu da bilmiyorum ya ref Smiley

Önceki sayfalarda yazdım hocam aynı bnbde olduğu gibi %50 indirimle fee ödüyorsunuz.

hocam nerede okudunuz?bir link verebilir misiniz.
Cleverjunta
Full Member

View Profile
January 09, 2018, 02:48:10 PM
Last edit: January 09, 2018, 04:45:48 PM by Cleverjunta

aware icosu vardı bibox ile katılım yapılabiliyordu ether dışında bibox fiyatı 0.07 centken eth fiyatı 0.08 centti.ayrıca yapılan işlemler dışında hesapta bulunduğunda diğer işllmerin feelerinide kısıyor yanlış anlamadıysam.örnek olarak kucoinde ltcden 0.1 işlem ücreti keserken biboxtan 0.005 kesti.
slmn (OP)
Sr. Member

View Profile
January 09, 2018, 02:49:35 PM

hocam nerede okudunuz?bir link verebilir misiniz.

https://bibox.zendesk.com/hc/en-us/articles/115004679593-BIX-Token
torrentco
Sr. Member

View Profile
January 09, 2018, 02:57:50 PM

tesekkurler.
insan bir ana sayfasına filan koyar herkes sorup duruyor.
şu durumda bu koini almayı dusunmem.
binance coin aylarca 2 dolarda kaldı milyar dolar hacmi varken.bibox 150 milyon dolar hacimle şimdiden olmuş 2,5 dolar.
hacminin cok artması gerekli,bix/trading pairlerinde saglam hacim olması gerekli ki koin kullanımı artsın.
binance tekrardan uyelik alımlarınada başladı bu da yollarına taş koyacaktır.
sanırım altcoin hypeından etkilenip uctu bir anda uzun sure buralarda takılacaktır eger ekstrem bir durum olmazsa.
Cleverjunta
Full Member

View Profile
January 09, 2018, 03:08:59 PM

inanılmaz bir biz işlem hacmi var siteye göre.nedeni gün içerisinde bix/btc ve bix/eth fiyatlarında 30 cente kadar fiyat farkı çıkabiliyor %90 btc daha yüksek fiyatta oluyor.bu durumda bixlerini btc ile bozup millet eth ile tekrar alıp miktar arttırma derdinde.buda eth/btc fiyatını inanılmaz etkiliyor şuan 1320dolardan işlem görüyor 100-150 dolar daha değerli eth burda Wink
torrentco
Sr. Member

View Profile
January 12, 2018, 12:21:35 PM

2 saat oldu butun onayları almasına ragmen hesabımda bekliyor bile gozukmuyor gonderdiğim eth ler.
denemk için onceden kucuk bir miktar yollasaydım keşke.
para yatrıan oldu mu buraya hiç?
tendor
Full Member

Merit: 102

View Profile
January 12, 2018, 12:23:09 PM

e tabi bu borsanin islem hacmini artirmak icin elinden geleni yapmasi kadar dogal bir sey yok. henuz ram rayina oturmadi hersey. binance in yolundan ilerliyorlar zamanla hersey stabillesir.
hurri1984
Newbie
*

Activity: 87

View Profile
January 14, 2018, 09:26:52 PM

2 saat oldu butun onayları almasına ragmen hesabımda bekliyor bile gozukmuyor gonderdiğim eth ler.
denemk için onceden kucuk bir miktar yollasaydım keşke.
para yatrıan oldu mu buraya hiç?

Hesabına geçti mi yatırdığın eth ?
neCrypto
Newbie
*

Activity: 28

View Profile
January 14, 2018, 10:58:25 PM

Biboxtaki Show ve Mot adlı iki altcoin geçenlerde OKEx borsasına girdi. Girdikten 1 gün sonra bibox hiç haber vermeden sistem yükseltme yaptı ve yaklaşık 2 gün kapalı kaldı. Bu durum bahsettiğim altcoinlerin dump yemesine sebep oldu.

Arayüz olarak binance borsasının neredeyse aynısı. Ancak bibox oldukça seri çalışıyor.

Eth gönderen oldu mu denmiş. Evet ben başarılı şekilde ETH deposit yaptım.
snaper14
Member
**

Activity: 243

View Profile
January 14, 2018, 11:00:59 PM

Bende daha önce bitclave almak için gönderdim ethereum buraya bir problem yaşamadım şimdi de aware diye bir şey aldım qtum tabanlı aşağı yukarı ico fiyatında borsaya çıkmış sanırım.

▀▀▀▀▀▀     │      BRIDGEX NETWORK      │      LEND · BORROW · CONVERT · SEND     ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄▄▄       Whitepaper     Telegram     Twitter     Medium     Facebook     LinkedIn       ▄▄▄▄▄▄
Cleverjunta
Full Member

View Profile
January 14, 2018, 11:33:04 PM

Bende daha önce bitclave almak için gönderdim ethereum buraya bir problem yaşamadım şimdi de aware diye bir şey aldım qtum tabanlı aşağı yukarı ico fiyatında borsaya çıkmış sanırım.
8 cente satıldı 10 centten elden çıkardım hemen doğru olanı yapmışım.
okanciftci74
Member
**

Activity: 448

View Profile
January 15, 2018, 01:06:13 AM

iyi bir borsa gibi gözüküyor belki buda kucoin ve binance gibi hacimleri yüksek olur ileride ama şuan kullanmıorum çünkü kullandığım borsalar yetiyor.
munhunbe
Member
**

Activity: 164

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
January 15, 2018, 07:44:41 PM

hızla coin gibi borsa açılmaya başladı umarın kaliteli düşürmez arttırırlar

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
January 18, 2018, 12:25:32 PM

Bende üye oldum, sürpriz coinler çıkarsa işlem yapabilirim. Zaten şifreler için farklı bir algoritmam var ne olu ne olmaz diye bu borsada apayrı bir şifre verdim.
Cleverjunta
Full Member

View Profile
January 18, 2018, 12:56:27 PM

eth geç geçiyor biraz sorun olabiliyor ama bununla ilgili kucoin borsası da uyarı verdi işlemler uzayabilir eth kaynaklı şeklinde.daha önce litecoin ve bitcoin çektim eth harici ethda hızlı geldi fakat bitcoin beklediğimden hızlı yarım saat dolmadan hesabıma ulaştı.bibox tokenden cidden güzel karlar yakaladım başlığı açan arkadaşa teşekkürler.tekrar bixe girmek için fırsat kolluyorum açıkça.
Meteeray
Sr. Member

Activity: 329
Merit: 250

View Profile
January 18, 2018, 01:05:23 PM

Bende bi baktım gerçekten binance kopyası ve amatörce hazırlanmış bi site bana göre. Bu şekilde bi arayüz hazırlamaları bana ne kadar ciddiyetsiz olduklarını düşündürdü açıkcası.

░░░░░░░░░░░░░▄▄██▄▄░░░░░░░░░░▄▄██▄▄
░░░░░░░░░░░▄▄██████▄▄░░░░░░▄▄██████▄▄
░░░░░░░░░▄████████████▄░░▄████████████▄
░░░░░░░░█▄▀█████████████████████████▀▄█
░░░░░░░░███▄▀█████████████████████▀▄███
░░░░░░░░█████▄▀█████████████████▀▄█████
░░░░░░░░███████▄▄▀███████████▀▄▄███████
░░░░░░░░██████████▄▄▀█████▀▄▄██████████
░░░░░░░░█████████████▄▀█▀▄█████████████
░░░░░░░░▀▀█████████████░░████████████▀▀
░░░░░░░░░░░▀▀██████████░░██████████▀▀
░░░░░░░░░░░░░▀▀████████░░████████▀▀
░░░░░░░░░░░░░░░▀███████░░███████▀
░░░░░░░░░░░░░░░░███████░░███████
░░░░░░░░░░░░░░░░▀██████░░██████▀
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▀███░░███▀
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▀█░░█▀
░░░░░░░░░░░░░░░░░░

.

TEMCO

.
.
...
...
.
.
.

██████████
█░░░░░░░░█
█░▀▀▀▀▀▀░█
█░▀▀▀▀▀▀░█
█░▀▀▀▀▀▀░█
█░▀▀▀▀▀▀░█
█░▀▀▀▀▀▀░█
█░▀▀▀░░░░█
██████████

.
.

░░░░░░░░░░░░░░░░░▄▄██▄
░░░░░░░░░░░░░▄▄█▀▀░░██
░░░░░░░░░▄▄█▀▀░░░░░█▌
░░░░░▄▄█▀▀░░░▄▀░░░██
░░▄▄█▀▀░░░░▄█▀░░░▐█
░██░░░░░░▄██▀░░░█▌
░▀▀█████▀░░░░░░██
░░░██▀▀█▄▄░░░░█▌
░░░█▄░░██▀▀▀▄██
░░░█▄█▀
erendmr
Member
**

Activity: 112

View Profile
January 18, 2018, 01:18:47 PM

Borsaya girmedim ve çok fazla incelemedim ama Bibox token ilgimi çekti.Daha doğrusu fiyatı ilgimi çekti.Sizin de bahsettiğiniz üzere ico fiyatı 17 centmiş ve şu anda 1.4$.Bu borsalaların coinleri hep mi kazandırıyor.Daha hiç kaybettireni görmedim.Bkz: BNB KCS

Compact_Racer_729
Full Member

Activity: 392
Merit: 106

★777Coin.com★ Fun BTC Casino!

View Profile
January 18, 2018, 02:17:44 PM

Bu binance borsasının bire-bir kopyası bir borsa, yani binance ın başarısı gören ekipleri hemen bu işe girmeye başladılar, sonuçları da böyle oluyor ne diyelim taklitler asıllarını yaşatır.

unois
Hero Member

Activity: 858
Merit: 500

Taylor - Smart Crypto Trading Assistant

View Profile
January 18, 2018, 05:09:32 PM

Bunlar da diğer örneklerde olduğu gibi kendi tokenlerini stoklayan kullanıcılara kar payı mı dağıtacaklar yoksa sadece komisyon indirimi ve öncelikli işlemler gibi avantajlar mı sağlayacaklar? Bu konuda bilginiz var mıdır ?

TAYLOR
Crypto Trading for Everyone
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
[]
slmn (OP)
Sr. Member

View Profile
January 18, 2018, 08:28:06 PM
Last edit: January 18, 2018, 08:39:34 PM by slmn

eth geç geçiyor biraz sorun olabiliyor ama bununla ilgili kucoin borsası da uyarı verdi işlemler uzayabilir eth kaynaklı şeklinde.daha önce litecoin ve bitcoin çektim eth harici ethda hızlı geldi fakat bitcoin beklediğimden hızlı yarım saat dolmadan hesabıma ulaştı.bibox tokenden cidden güzel karlar yakaladım başlığı açan arkadaşa teşekkürler.tekrar bixe girmek için fırsat kolluyorum açıkça.

Rica ederim hocam bende güzel kazandım bixten açıkçası bazı arkadaşlar scam olabilir goygoyu yapmaya devam etsin Smiley

Bunlar da diğer örneklerde olduğu gibi kendi tokenlerini stoklayan kullanıcılara kar payı mı dağıtacaklar yoksa sadece komisyon indirimi ve öncelikli işlemler gibi avantajlar mı sağlayacaklar? Bu konuda bilginiz var mıdır ?

Kar payı dağıtımı gibi bir şeye denk gelmedim aynı bnbde olduğu gibi fee ücretlerinde %50 indirim sağlıyor bibox token.
slmn (OP)
Sr. Member

View Profile
January 31, 2018, 01:02:34 AM

Elimde tuttuğum tokenlerden spectre Bibox borsasına girmiş güzel bir haber yalnız gelen mailde sxut yazıyor yani divident token diğer token utility girmezse saçma olur her ikisini almaları lazım Smiley
Rhego
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 278

View Profile
February 12, 2018, 03:38:42 PM

Konu biraz aşagılarda kalmıs hem yenileyip yukarı tasıyalım hemde fiyat tartisması yapalım. Suan piyasaların biraz düzelmesiyle 0,85c lerde bix tokenler bende 0,54 den biraz yatırım yapmıstım sitenin hacmi günlük nerdeyle 100m $ bence guzel bir rakam binance ve kucoin ile treni kacıran arkadaslara tavsiye ediyorum bence ay sonuna kadar btc sert hareketlere girmez ise guzel yerlere gelicektir diye düşüncem var. Baska yatırımı olan veya negatif unsurlara rastlayan arkadaslar var ise belirtirlerse sevinirim ben kendimi uzmeyecek ama yükselirsede sevindirecek bir meblag ile girdim.

oxonhu
Full Member

Merit: 111

View Profile
February 13, 2018, 11:24:16 PM

BIX güzel token ama problem şu ki BIX i sadece Biboxtan alabilirsini başka borsada yok bu da canımı sıkıyor. Bana sorarsanız kaliteli tüm borsaların tokenlerini alabilirsiniz. BNB ve KCS bunların güzel örnekleri. yatırımcısına çok kazandırdılar. BIX ,COSS ,COB , Huobinin (HT) hepsine yatırım yapabilirsiniz .
BIX yükselecek ve beklentim $3 civarlarında , btc yükselsin yeter ki Smiley

slmn (OP)
Sr. Member

View Profile
February 13, 2018, 11:38:04 PM

BIX güzel token ama problem şu ki BIX i sadece Biboxtan alabilirsini başka borsada yok bu da canımı sıkıyor. Bana sorarsanız kaliteli tüm borsaların tokenlerini alabilirsiniz. BNB ve KCS bunların güzel örnekleri. yatırımcısına çok kazandırdılar. BIX ,COSS ,COB , Huobinin (HT) hepsine yatırım yapabilirsiniz .
BIX yükselecek ve beklentim $3 civarlarında , btc yükselsin yeter ki Smiley

Piyasanın iyi zamanlarında 3 doları geçmişti bir ara gidişat iyi olursa görebilir tekrar. İlk cümleye gelecek olursak bunun neyine canınız sıkıldı anlamadım? Bnb'yi sadece Binance'den Kcs'yi sadece Kucoin'den alabiliyorsun Smiley Bnb ed ve bancor network gibi yerlerde var ekstradan ama hacim yok tabi ki Binance dururken kim niye oralardan alsın.

Piratte
Full Member

Activity: 840

View Profile
February 13, 2018, 11:38:39 PM

Elimde tuttuğum tokenlerden spectre Bibox borsasına girmiş güzel bir haber yalnız gelen mailde sxut yazıyor yani divident token diğer token utility girmezse saçma olur her ikisini almaları lazım Smiley
Ikisinin kullanim alanlari farkli oldugu icin girmeyebilir belki zaten girse girerdi. sxut spectre sisteminde bazi borsa kilitlerini acmak ve egitim seylerine katilabilmek icin ethereum cuzdaninda bulunmasi gereken birsey. sxdt ise daha cok borsa ici bir kar dagitim coini gibi duruyor.
Binance sitesine her ikisi girebilir ama.
Cleverjunta
Full Member

View Profile
February 14, 2018, 01:30:51 AM

bibox işlem hacmi olarak kucoinin gerisinde kalmıyor hatta bazı günler daha yüksek işlem hacimleriye kapatıyor.bu durumun fiyatlara yansıması lazım artık tabi içerik farkı ayrı bir konu.bix token tutanlar feelerde indirim alıyor borsanın desteklediği icolara katılabilir fakat ikili işlemlerde kullanılmaması fiyatı aşağıda tutuyor bana göre ki buna göre fiyat yüksek bile.kucoinde isteneni veremedi önüne gelen tokeni almaya başladı borsaya ve çok hızlı pump dump oluşumu var böyle giderse kucoda patlar ana yatırımcı kaaçıyor.
cointerstrike
Full Member

View Profile
February 14, 2018, 05:47:00 AM

Binance benzeri büyük borsalara giremeyin borsaların tercihi genelde bibox. Mecbur kalmadıkça uzak durduğum borsalardır. Etherdeltaya muhtaç kalırsam kullanırım anca Smiley
Cleverjunta
Full Member

View Profile
May 10, 2018, 10:37:13 AM

Bibox hacim olarak Kucoinden geri kalmıyor demiştim uzun süredir  günlük ortalama 4x daha fazla hacmi var biboxun.şuan Cunbi Bao diye bir uygulamsı var bir kaç token için.belirli süre kilit altında tutulan tokenler için faiz veriyor.Resmen mevduat hesabı.değerlendiren girenler varmıdır acaba?
edora
Full Member

Activity: 314
Merit: 101

View Profile
May 10, 2018, 11:13:04 AM

Binancetan umdu kesen projelerin ugrak yeri oldu bibox borsasi. Valla millet ne yapsin borsalar yuklu para istiyorlar. Bibox icinde kullanici lazim
Bir nevi al gulum ver gulum. Hacmi arttikca bunlarda yavas yavas naza cekerler kendilerini
nekominer
Full Member

Activity: 476

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
May 10, 2018, 11:17:10 AM

Büyük borsalara giremeyenlerin ilk adresi kucoin sonra bibox oluyor sanırım.
Gerçekten projesi olan coinler kucoinde ama hacim yerlerde.

tammyla
Member
**

Activity: 176

View Profile
May 10, 2018, 11:19:12 AM

İlerleyen zamanlarda hacmi artmaya başladığında kişisel olarak tatmin olsunlar sonra arkadaşlarında dediği gibi kendilerini naza çekmeye başlayacaklar.Şunda kullanıcıya bir problem yaratmadan yollarına ufak ufak devam ediyorlar.Tasarım olarak da pek bir farklılık yaratmamışlar.İlerleyen zamanlarda neler olacak acaba merakla takip ediyorum.
torrentco
Sr. Member

View Profile
May 10, 2018, 12:31:17 PM

Bibox hacim olarak Kucoinden geri kalmıyor demiştim uzun süredir  günlük ortalama 4x daha fazla hacmi var biboxun.şuan Cunbi Bao diye bir uygulamsı var bir kaç token için.belirli süre kilit altında tutulan tokenler için faiz veriyor.Resmen mevduat hesabı.değerlendiren girenler varmıdır acaba?

evet ben btc faize yatırdım.
0.022 btc veriyor ayda.yani 200 usd gibi birşey.
banka usd faizinin 4 katına denk geliyor.tabii ki banka daha garanti ama btc bozdurmayacaksanız mantıklı.

yalnız bu faizi nasıl verdikleri konusunda hiçbir fikrim yok.bilen var mı ?

Cleverjunta
Full Member

View Profile
May 10, 2018, 12:51:51 PM

evet ben btc faize yatırdım.
0.022 btc veriyor ayda.yani 200 usd gibi birşey.
banka usd faizinin 4 katına denk geliyor.tabii ki banka daha garanti ama btc bozdurmayacaksanız mantıklı.

yalnız bu faizi nasıl verdikleri konusunda hiçbir fikrim yok.bilen var mı ?

belirtilen süre sonrası ertesi gün ana para yatacak.sonra faiz hesaplanıp kişi bazlı onlar yatacak ama parayı nasıl değerlendirip nasıl kar yapıp fazileri karşılayacaklarını bilmiyorum.btcde bu sıkıntı var ama diğer tarafta tokenlerin sorun olacağını sanmıyorum.belkide madenciliğe başlarla gizli gizli sermaye topluyorlardır Smiley
Cleverjunta
Full Member

View Profile
May 12, 2018, 12:06:10 AM

daha önce telegramda sorduğum o anlık olumsuz cevap aldığım bix ile ikili işlemler bu gün başladı.bibox borsa olarak kucocinden çok daha hacimli ve daha az projenin yer aldığı bir borsa.aynı zamanda işlevsellik olarak çok daha iyi olduğunu düşünüyorum.borsa tokeni arayanlar hala fiyatlanmamışken göz atabilirler diye düşünüyorum.
beynimtok
Member
**

Activity: 280

View Profile
May 12, 2018, 05:01:54 AM

değişik bir borsaya benziyor, ne  yönden değişik derseniz, bu kadar iyi kopyalama çalma yeteneği olan bir borsa görmemiştim, kucoin de bir ada birebir binance ın fontlarını kopyalamıştı
koin_34
Full Member

Merit: 101

View Profile
May 12, 2018, 12:08:39 PM

Hocam paylaşım için teşekkürler ama çok adı sanı bilinen bir proje değil, dikkat etmek gerekiyor bu tip token lara ve projelere yatırım yaparken, yani insanın gözünü dört açması gerekiyor
Cleverjunta
Full Member

View Profile
May 12, 2018, 02:40:27 PM

öneride bulunmak amacı ile değil fikir vermek amacı ile yazıyorum tekrar.borsa ilk açıldığı zamanlar forumda görerek girdim.o zamanlar bnb-kcs patlama yaparken borsa tokenlerine ilgim artıyordu.yeni açıldığı zamanlar işlemlerde bir aksaklık oluyordu ether yatırımda sadece o zamanda sadece etherde kaynaklı bir yavaşlıktı bu.destek ekibi ilgili.sadece olumsuz söyleyebileceğim ilk zamanlar bix/eth- bix/btc fiyatları arasında 10centi açan fiyat farkı oluyordu iyi kullanırsan müthiş bir şey bu ama oda bir kaç gün içerisinde toparlandı.işlem hacmi sağlıklı bir şekilde yükseldi ve piyasanın çöküşünde dahi yukarı yönlü olmayı başardı.şimdi binance kucoin çakması bir arayüz olabilir fakat unutmamalı bugün yüzlerce aynı modelin farklı varyasyon ekran kartları olsa da hepsi farklı şeyi vaat ediyor daha iyini.bixin ve biboxun sunduklarına gelecek olursak alt kısımda devam ediyorum.

bibox borsası bix tokeni ile
1.borsada düzenlelen icolara katılım yapılabiliyor daha önce deneme amacıyla aware projesine katıldım hiç bir sorun yaşamadım.
2.usdt harici olarak btc ve eth için dai ikili işlemleri desteklenmekte.(bilmeyenler için tether gibi 1 dolara sabit bir token)
3.bix token tutanlar ve hesabından işlem yapanlar aktif olarak kardan pay alıyor.( yakın dönemde eklenen bir hizmet)
4.btc-eth-eos için margin trade özelliği bulunmakta (teminat gösterip sahip olunan bakiye üstü işlemler yapma diyebiliriz.zarar durumunda teminat tutarına kadar işlem devam eder)
5.CunBi Bao ile mevduat hesabı sundular bir kaç proje için.holdcular için çok güzel bir işlem.örnek 83 kişi 30 günlük süre boyunca 9.00% faizle 100 btc kilitledi.yeni gelen bir şey idi tekrarlanır mı bilmiyorum.
6.bix token 6 proje ile ikili işlemlere başladı.(çok taze geldi bu)
7.klasik borsa ödül programları ve oylama ile proje eklemeler de bulunmakta.
bu özellikleriyle bixin göz ardı edilmemesi gerektiğini ve ileride çok daha iyi olabileceğini düşünüyorum.özellikle hacimsizken kcs token ne olduğu anlaşılmadan aşırı fiyatlanma ile yukarı tırmanıp şuan zar zor tutunurken bix token bana göre daha değerli olmalıdır.kişisel görüşümdür ytd.deneme maksadı ile girdiğim bir borsa idi gerçekten ilgi çekici ve gerçekten başarılı olacaklarına inanıyorum.
Hc01
Sr. Member

Merit: 252

View Profile
May 12, 2018, 03:04:17 PM

Kucoınden cok daha ıyı paylar verıyorlar dıye bılıyorum kullanıcılarına kardan, hacım olarak da kucoını gecmıs durumda, bır sonrakı kcs-kucoın yukselısının benzerını bıbox ıle coını yapabılırler dıye dusunuyorum.
burkay
Full Member

Activity: 644

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
May 12, 2018, 04:14:08 PM

Kucoin de aynı olayları gördük binance den sonra yıldızlarını parlatmaya çalıştılar etrafta çok iyi duyurmayı başardılar isimlerini hatta bir ara kendi coinleri kcs çok iyi bir çıkış yakaladı ama sonuç iyi olmadı binancenin yanında esamesi okunmadı, binance popülerliği uzun zaman daha kimseye kaptırmaz diye düşünüyorum.

Cleverjunta
Full Member

View Profile
May 17, 2018, 04:53:34 PM
Last edit: May 17, 2018, 05:12:00 PM by Cleverjunta

bix bugün kararsız piyasaya rağmen çok çok güzel değerler alıyor.bakalım açık satış emrime gelmesine az kaldı takipteyim.
edit : tam emri geri alacaktım ki alamdan evvel https://www.youtube.com/watch?v=UceaB4D0jpo şu şarkıyı bir açayım dedim emir fiyatımı bile geçti birden Sad
Crypto Toys
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 1

View Profile
May 17, 2018, 05:17:10 PM

Hangi borsanın ne zaman yıldızının parlayacağı belli olmaz. Bibox da popüler sayılan coin/tokenları listeliyor.
Cleverjunta
Full Member

View Profile
May 29, 2018, 03:50:53 PM

borsa hacim olarak poloniex-bittrex gibi isimli köklü borsalarrın hacimleri aşar oldu zaman zamanda kendine ilk 10 içinde yer buluyor bu şekilde tokeninde değerleneceğini düşünüyorum giderek.
Altcoin Agent
Hero Member

Activity: 798
Merit: 500

Sovryn - 300-500% APY on USDT Deposit

View Profile
May 29, 2018, 03:55:42 PM

Borsa coinleri son zamanlarda çok popüler olmaya başladı biboxta onlardan biri, çin menşeili bir borsa ve çin projelerini kısa sürede listeliyorlar.
Ama borsa tokenleri gitgide çoğalmaya başladı özelikle bnb den sonra.biox,huobi,upbit vs.borsa tokenleri çıktı.ileride fiyatı nasıl olur bilemiyorum ama girmeyi düşünmüyorum

.The DeFi for Bitcoin Platform.            ███   ███
           ███   ███
          ███   ███
         ███   ███
        ███   ███
       ███   ███
      ███   ███
     ███   ███
    ███   ███
   ███   ███
  ███   ███
 ███   ███
███   ███
▄  ▄██████████████████████▄  ▄
 ▀▄ ▀████████████████████▀ ▄▀
  ▀█ ▀████▀ ▄▄            █▀
   ▀█▄ ▀█ ████████████▀ ▄█▀
     ██▄ ▀▀▀▀▀▀▀▀▀███  ██
      ███      ▀█▄ ▀ ▄██
       ███▄ ▀█████ ▄███
        ████ ▀██▀ ▄███
         ▀███▄  ▄███▀
          ▀███▄ ▀██▀
            ████▄ ▀
             ████▀
              ▀█▀
SOVRYN███   ███
 ███   ███
  ███   ███
   ███   ███
    ███   ███
     ███   ███
      ███   ███
       ███   ███
        ███   ███
         ███   ███
          ███   ███
           ███   ███
            ███   ███
.300% APY on USDT Deposits.
████████████████████████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
██████                ██████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
█████████████████▀▀  ███████
█████████████▀▀      ███████
█████████▀▀   ▄▄     ███████
█████▀▀    ▄█▀▀     ████████
█████████ █▀        ████████
█████████ █ ▄███▄   ████████
██████████████████▄▄████████
Crypto Toys
Jr. Member
*

View Profile
May 29, 2018, 04:29:29 PM

Borsa coinleri genel olarak değer kazanıyor. Ben projelerinden dolayı bnb'nin büyük kısmını uzun vade tutmaya karar verdim.
hasyurt
Full Member

Merit: 118

View Profile
May 29, 2018, 05:20:46 PM

hocam paylaşım için teşekkürler. takibe alalım ama belli bir süre beklemek te fayda var. aynı şekilde kucoin e de daldık. geçen bir arkadaş açmış başlık hafriyat döküm yeri yazmış. onlarda binance yi taklit ediyordu. şimdi çok hacim yok. belli süre kenarda bekleyip bakmak ta fayda var.
tallbutshort54
Full Member

Activity: 280

View Profile
May 29, 2018, 06:55:54 PM

valla bana değişik bir borsa gibi geldi, şu son bir senede öyle çok borsa açıldı ki inanın kimse yetişemiyor bu hıza bana kalırsa her borsaya girmemek lazım diye düşünüyorum
beklenmeyenmisafir
Member
**

View Profile
May 29, 2018, 07:15:53 PM

bana kalırsa bu borsadan pek bir şey olmaz diye düşünüyorum, en güzeli büyük hacimli borsalara yönelmek
btcboom99
Member
**

Activity: 86

View Profile
May 29, 2018, 08:46:28 PM

tabiki yeni açılan borsalar iyi borsaları taklit etmek zorunda kalıyorlar veya bir benzerini yapıyorlar. bibox utakip ediyorum ilerde iyi bir yere gelebilir ama şuan zor. bıx diye kendi tokenide var ama her yeni çıkan borsa kendini tanıtmak için uzun süre gerekiyor. bunlarında daha uzun bir yolu var.

ⓄⓄ    Bitscreener - The world's first financial data ecosystem powered by blockchain    ⓄⓄ
ⓄⓄⓄⓄ    ICO starts in May     ⓄⓄⓄⓄ
Follow Bitscreener  | Facebook | Twitter| Telegram
Cleverjunta
Full Member

View Profile
May 29, 2018, 09:20:23 PM

hocam paylaşım için teşekkürler. takibe alalım ama belli bir süre beklemek te fayda var. aynı şekilde kucoin e de daldık. geçen bir arkadaş açmış başlık hafriyat döküm yeri yazmış. onlarda binance yi taklit ediyordu. şimdi çok hacim yok. belli süre kenarda bekleyip bakmak ta fayda var.
biboxa şöyle bir bakınca daha az proje var kucoine göre listerinde ve işlem hacmi olarak bix işlemlerini saymadığımızda bile kucoinden 2 katın üzerinde fazla bir hacmi var.avantajlarına gelirsek kesinlikle bibox daha avantajlı.
Rahip
Full Member

Merit: 111

View Profile
May 29, 2018, 09:54:08 PM

Bence direkt atlamamak lazım piyasada zaten güzel borsalar bir elin bes parmagını gecmez önce biraz daha yaygınlasması lazım diye düşünüyorum binance gibi bir borsa varken simdilik maceraya hic gerek yok bence
yns1903
Member
**

Activity: 742
Merit: 15

View Profile WWW
May 29, 2018, 11:31:12 PM

Bibox geçende kullandığım bir borsa benim hoşuma gitti ancak ne kadar güvenilir orasını bilemem. Yani işlemleri falan çok hızlı bir şekilde yapmak mümkün.  Güvenmeyenler hiç kullanmasın bana göre.

sealofsun
Sr. Member

Activity: 420

View Profile
May 29, 2018, 11:33:29 PM

Evet inceledigimde binance a ben de benzettim ama binance gibi olabilmesi sadece görüntüden ibaret degil daha cok fırın ekmek yemesi lazım bir de yeni birseye o kadar alısık olmadıgımızdan biraz zaman alacaktır
Defloration
Sr. Member

Activity: 448

View Profile
May 29, 2018, 11:39:00 PM

Borsalarinda islem yapmasamda coinlerini alabilirim. Sakız parasıymış şuanda. Belli mi olur bnb coin gibi 5-10x yapabilir. Keşke dememek için ucuz coinlere genelde 100 usd atıyorum.
cercitolga4545
Sr. Member

Activity: 714

View Profile
May 29, 2018, 11:41:19 PM

Bende bir ara incelemiştim borsayı sonradan pek kafama yatmadı kullanmıyorum. Polonun kyc olayından sonra şimdilik en iyi borsa binance gözümde ama hiç biri babamızın oğlu değil, dikkat etmek lazım
Crypto Toys
Jr. Member
*

View Profile
June 01, 2018, 02:25:39 PM

Boğa sezonunda müthiş hype ların olacağını düşündüğüm bir borsa bir diğeri de kucoin, zamanında çıkmayı unutmamak lazım.
Cleverjunta
Full Member

View Profile
June 09, 2018, 12:08:37 PM

bix istikrarlı bire şekilde yükselerek ilk 100e girmeyi başardı bu şekilde daha fazla dikkat çekecektir ve daha fazla kişi araştıracaktır,araştırıldıkça da yatırımın ve değerinin artmasını bekliyorum.
Koin Defteri
Jr. Member
*

Activity: 126

View Profile WWW
June 09, 2018, 01:03:05 PM

Borsa dışında Bibox tokenda son dönemde ağır ağır ve istiktarlı bir şekilde yükseliyor.

[  waves   ]       Join The Waves Community       [  waves   ]
◆ Smart Contract       ◆ No Gas       ◆ High Speed
blaanka
Newbie
*

Activity: 167

View Profile
June 09, 2018, 01:04:21 PM

binance gibi olucak buda banko yıl sonu 10$ üstünde olur değeri.
alikaya58
Full Member

Activity: 518

View Profile
June 09, 2018, 01:42:24 PM

Konuyu açandan ıbaret baya arttmış alan varsa 10 x yapmıştır daha da artacağı benzıyorr böyle daha gelırse kaçırmamak lazım bınance gıbı bır borsa daha olsa alırdık bızde kaçırmamış olurduk Cheesy
asnafisna
Newbie
*

View Profile WWW
June 09, 2018, 01:46:37 PM

şu konu pump yapılmasa göremeyecektim. bibox token binance gibi biboxun hacimi gayet yüksek zamanla 200 milyon dolar günlük hacime ulaşabilir. bibox, binance gibi oy verme usulü altcoinleri, coinleri alsın valla iş yapar.
hasyurt
Full Member

View Profile
June 09, 2018, 03:33:17 PM

Borsalarinda islem yapmasamda coinlerini alabilirim. Sakız parasıymış şuanda. Belli mi olur bnb coin gibi 5-10x yapabilir. Keşke dememek için ucuz coinlere genelde 100 usd atıyorum.

onu bunu bilmem ama senin kullanıcı adın bayağı bir jiksmiş. çok aradın mı  Cheesy Grin Grin Grin
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
June 09, 2018, 04:02:26 PM
Last edit: May 19, 2019, 11:55:54 AM by Matthias9515

Hyundai Digital Asset Currency (HDAC) dün itibariyle Bibox'ta listelendi. Hyundai-pay Bibox'un resmi partneri ve Dexko adında bir Güney Kore borsası geliştiriyorlar. Bibox'a gelecek olursak Binance'den sonra en iyi Çin borsası ve Kucoin'den 6 kat daha büyük.
Cleverjunta
Full Member

View Profile
June 09, 2018, 04:09:29 PM

şu konu pump yapılmasa göremeyecektim. bibox token binance gibi biboxun hacimi gayet yüksek zamanla 200 milyon dolar günlük hacime ulaşabilir. bibox, binance gibi oy verme usulü altcoinleri, coinleri alsın valla iş yapar.
BİBOX borsası zaten bix ile oylama yapıp altcoinleri listelemekte,bunun haricinde daha önceden detaylı bir şekilde yaptıklarını ve ilk olan uygulamalarından da bahsetmiştim.
Ferahnuma
Jr. Member
*

Activity: 264

View Profile
June 09, 2018, 08:22:16 PM

Benim de takip ettiğim bir borsa ve zaman zaman güzel coin listeleyerek ilgiyi de artıracaklar. Değerlendirilmesi gereken bir yer.
mahmuterdem
Jr. Member
*

Activity: 196

View Profile
February 13, 2019, 09:34:58 AM

Benim de takip ettiğim bir borsa ve zaman zaman güzel coin listeleyerek ilgiyi de artıracaklar. Değerlendirilmesi gereken bir yer.

Bu borsada al -sat yapan varmi?
Hacim yükselmis 350mn $ larda ama kendi coin'leri BIX 0.13$ (ICO fiyati 0.16$)

hmsr
Full Member

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
February 13, 2019, 10:43:16 AM

Kendi coinini tutanlara kar payı dağıtıyordu.Ama bazı sitelerde göründüğü gibi yüksek bir kazanç yok. İcodan alanlar zarar etmiş sayılmaz

mahmuterdem
Jr. Member
*

View Profile
February 13, 2019, 11:21:47 AM

Kendi coinini tutanlara kar payı dağıtıyordu.Ama bazı sitelerde göründüğü gibi yüksek bir kazanç yok. İcodan alanlar zarar etmiş sayılmaz

Peki neden fiyatlanmadi bunlarin coin'i?
KuCoin'in ki bilke 4$ larda geziyor
phoneiX
Jr. Member
*

View Profile WWW
February 13, 2019, 11:30:23 AM

Hacim olarak baya yüksek bir Borsa Bibox.Ama her ne kadar böyle olsada kullanırken borsayı dikkatli olmak gerekiyor.Kullanıcılarına belirli oranda kendi tokenlerini tutanlara ödül veriyordu.

HARA │ Empowering billions through data one byte at a time
enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
February 13, 2019, 03:20:53 PM

Benim kullandığım bir borsa Bibox. İdex borsasında hacim olmadığı için alamadığım birkaç tokeni  buradan alabildim. Transfer sürecinde de hiçbir sorun yaşamadım. Bu tarz hacimli borsalara ihtiyaç var.
mahmuterdem
Jr. Member
*

View Profile
February 13, 2019, 03:27:32 PM

Benim kullandığım bir borsa Bibox. İdex borsasında hacim olmadığı için alamadığım birkaç tokeni  buradan alabildim. Transfer sürecinde de hiçbir sorun yaşamadım. Bu tarz hacimli borsalara ihtiyaç var.

Tamam'da bunlarin kendi coin'leri neden bögle düsük fiyatta
Blacknavy
Legendary
*

View Profile
February 13, 2019, 05:31:38 PM

Bir yıldır kullandığım bir borsa fakat diğerleri gibi bu borsada da hacmin büyük bir kısmını borsa botları oluşturuyor.
enfarktus
Full Member

Merit: 152

View Profile
February 13, 2019, 06:16:36 PM

Tamam'da bunlarin kendi coin'leri neden bögle düsük fiyatta

Toplam 260 milyon Bibox token var, ne işe yarıyor derseniz hiçbir işe yaramıyor. Piyasanın kötü olması durumunu da bunun üstüne eklerseniz neden düşük olduğunun cevabını bulursunuz. Tabi bu durum ileride değerlenmeyeceği anlamına gelmez. Aynı tarzda Kucoin vardı, ilk çıktığında bu borsa tutmaz diyorlardı, 18 doları zorladı.
Asber
Full Member

Activity: 938
Merit: 115

View Profile
February 14, 2019, 07:04:16 PM

Bibox hdac tokeni almak için kullanmaya başladığım, fena değil denecek tarzda bir borsa. Bence iyi bile sayılır. kullanmak isteyenlere duyurulur.
SkyLords
Full Member

Activity: 784
Merit: 120

View Profile
February 14, 2019, 07:32:09 PM

Artık herkes borsa açar oldu resmen. Fakat bu işte gelişim her zaman ön plandadır. Bu nedenle gerçekten binance bir numara. Bittrex zamanında en iyi ve ilk sıradaki borsaydı fakat hiç ses soluk çıkmıyor bittrex ekibinden. Yani bir yenilik falan gözükmüyor. Ama binance her an güncel kalmaya çalışıyor.
Blackeagle190342
Full Member

Activity: 420
Merit: 105

View Profile
February 14, 2019, 08:28:39 PM

Yakalarsam arbitaj için kullanıyorum bibox borsasını. Aslında tüm borsaları takip ediyorum. Durgun zamanda boş boş beklememek için.Arbitaj iyi fırsatlar getiriyor

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
Elysio
Full Member

Activity: 658
Merit: 153

View Profile
February 14, 2019, 08:40:34 PM

Bir iki kere kullandım her borsa olduğu gibi bunlarda çıkardılar kendi tokenlerini hepsi aynı mantık çok borsa tokeni çıktı hiç biride tutmuyor binance gibi birde kucoin gibi büyük borsalar kendileri pumplıyorlar tokenlerini
Allonee
Member
**

View Profile
February 14, 2019, 08:57:41 PM

Borsa tokenlerine yatırım yapmak şu ortamda en mantıklı seçenek. Binance ve latoken gibi ileride diğerleri de ico düzenler bünyelerinde ve ister istemez fiyatlarına yansır.
Asber
Full Member

View Profile
March 06, 2019, 04:57:12 PM

Bir kaç gündür borsaya giriş yapamıyorum. Kullanan ve benzer problem yaşayan oldu mu arkadaşlar?
hasyurt
Full Member

View Profile
March 06, 2019, 07:34:05 PM

Bu borsa adını bir arkadaşımdan duymuştum. Bibox un kendi tokeni vardı galiba onu almak için BTC transfer etti ama 24 saat sonra hesabına geçti. O zamanlar kcs ve bnb furyası vardı. Onu da öyle olacak zannetti ama şuan için çöp vaziyette.
Lifekeeper
Member
**

Activity: 360
Merit: 24

View Profile
March 06, 2019, 10:14:05 PM

Bir kaç gündür borsaya giriş yapamıyorum. Kullanan ve benzer problem yaşayan oldu mu arkadaşlar?

Sizin mesajiniz uzerine girmeye calistim ve sorunsuzca girdim. Sorun yok yani bende.

ArmaDildo
Full Member

Activity: 672

View Profile
March 06, 2019, 10:22:25 PM

Dün bende bir kaç farklı tarayıcı ile denedim giriş yapmıyordu. Büyük ihtimal ya saldırı oldu ya da bakım yapıyorlardı

ForceDeltN
Jr. Member
*

Merit: 2

View Profile WWW
March 07, 2019, 10:31:35 AM

Bibox borsasının kullanıcılarına kar payı dağıtması güzel birşey ancak borsa kullanırken sahte hacimli borsalardan uzak durmak gerekiyor çünkü çoğunda Alım Satım arasında çok fark oluyor.

HARA │ Empowering billions through data one byte at a time
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
March 07, 2019, 10:56:41 AM

merhaba arkadaşlar, bende zaman zaman özellikle hdac al-sat için bibox kullanıyorum. size güzel bir haberim var.
yakında bir aksilik olmazsa,  bibox admininin de olacağı bir bibox-tr  telegram kanalının kurulma planı var. benimde yakınen tanıdığım bir arkadaşım aracılık ediyor. bende elimden geldiğince destek oluyorum. bir kaç güne durum netleşecek. ben şimdiden ön bilgi vereyim dedim.
sorunları ve talepleri ilk elden iletme imkanı olacak
btcmurat
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 253

View Profile
March 08, 2019, 10:18:16 AM

Daha hızlı yükselmesini bekliyordum. Aslında Türklere yatırım yapmak çok mantıklı olmalı yabancı borsalar için piyasada epey bir yer işgal ediyoruz artık. Malum Binance nin Türk üye sayısı yanlış bilmiyorumsam bütün yerel borsalardan fazla.
Asber
Full Member

View Profile
March 08, 2019, 07:53:16 PM

Sizin mesajiniz uzerine girmeye calistim ve sorunsuzca girdim. Sorun yok yani bende.

Evet düzelmiş. Dün denedim giriş yapabildim. Herhalde düzeldi. Ben de bi  hacklenme olayı oldu sanmıştım.
hmsr
Full Member

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
March 08, 2019, 08:34:39 PM

Açılır açılmaz da bix tokeni uçuşa geçti. Özellikle cuma günleri kar payı dağıtımı olduğu için iyi takip edin.

Zz
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1077

View Profile
March 09, 2019, 09:29:13 AM

merhaba arkadaşlar, bende zaman zaman özellikle hdac al-sat için bibox kullanıyorum. size güzel bir haberim var.
yakında bir aksilik olmazsa,  bibox admininin de olacağı bir bibox-tr  telegram kanalının kurulma planı var. benimde yakınen tanıdığım bir arkadaşım aracılık ediyor. bende elimden geldiğince destek oluyorum. bir kaç güne durum netleşecek. ben şimdiden ön bilgi vereyim dedim.

Çok güzel bir gelişme,
Türkçe destek olursa ciddi kullanıcı çekecektir.
olay gerçekleştiğinde foruma yazarsanız telegram dan takip ederiz.
Son olarak hdac ile iligili olarak yorumunuz merak ediyorum usta. Hiç bulaşmadım kendisine. Nasıl bir beklentiniz var merak ediyorum.
eskalb
Jr. Member
*

Activity: 462

View Profile WWW
March 09, 2019, 05:29:36 PM

Çok öncesinden ilgim vardı bu borsaya hatta amblemi gözümün önünde ama bitcoin hareketleri sağ olsun unutmuşum. Gelecek vadeden güzel bir borsa.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
March 10, 2019, 05:37:29 PM

Çok güzel bir gelişme,
Türkçe destek olursa ciddi kullanıcı çekecektir.
olay gerçekleştiğinde foruma yazarsanız telegram dan takip ederiz.
Son olarak hdac ile iligili olarak yorumunuz merak ediyorum usta. Hiç bulaşmadım kendisine. Nasıl bir beklentiniz var merak ediyorum.

Konu netleşince, hem ayrı başlık açıcam, hemde bu başlığa yazarım.
Hdac te de güsel gelişmeler oluyor aslında , blok ödülü ilk başa göre 1/10 a indi. Bithumba girdi.
En sonda ether geliştirici şirketi consensys antlaşma yaptı. Bu gelişmelerde fiyatlandı aslında 1000-1200 satoshilere geldi. Şimdilik hodl
cleante
Jr. Member
*

Activity: 476

View Profile
March 10, 2019, 06:39:55 PM

Bibox eskiden çok kullandığım bir borsaydı.Güzel coinlerin çoğunu ilk olarak bibox listelerdi ve arbitraj fırsatıda yaratırdı ama artık uzağım.
Cleverjunta
Full Member

View Profile
August 25, 2020, 12:26:47 AM

hala bibox borsasını kullanan vardır muhakkak peki biboxta çeşit çeşit botlar var kimse ele almamış bu borsada botları kullanan biri var mı acaba sonuçlarını paylaşabilecek detay verebilecek birileri Smiley
Blacknavy
Legendary
*

View Profile
August 25, 2020, 05:26:48 AM

hala bibox borsasını kullanan vardır muhakkak peki biboxta çeşit çeşit botlar var kimse ele almamış bu borsada botları kullanan biri var mı acaba sonuçlarını paylaşabilecek detay verebilecek birileri Smiley

Ben severek kullaniyorum ancak yoğun bir trade yapmadığım için botları kullanma firsatim olmadı. Bir cycle şeklinde eldeki bütçeyle otomatik alim yapan bot hoşuma gitti (örneğin haftada 1 kere btc al gibi emirler, her hafta btc toplamiş oluyosun). Bu sayede uzun vadeli yatirimlar yapilabilir.

https://bibox.zendesk.com/hc/en-us/articles/900000777383-Bibox-Launches-Trading-Bot-Zone-and-Automatic-Investing-Service
gumusi
Full Member

Merit: 207

View Profile
August 26, 2020, 03:12:22 PM

Ben orada bountyden elde ettiğim atronom diye bir coin vardı onu satıyordum her ay sitede olan coinlerin %5 ini çekmeye izin veriyorlardı.ilkini sattım ama ikincisinde trade için şifre istemişti. Onu 5 kere yanlış girince benim bibox maceram bitti. Support ile iletişime geçin dedi ama şimdi kyc vs ister onunla uğraşamam diye bıraktım. Eğer olurda atronom iyi yerlere gelirse support ile iletişime geçerim.
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
August 26, 2020, 03:35:23 PM

CMC'deki borsa listesinde hacim olarak 18. sırada. Bu borsanın tokeni (BIX) ilk çıktığında fiyatı 2 doların üzerindeydi. Sonra 1 dolar seviyesinde kaldı bir süre. Şimdi ise 0.09 dolara kadar gerilemiş! Sirkülasyonu da fazla değil aslında 90 milyon kadar. Toplamın ne zaman dolaşıma gireceğini takip etmek gerek. ICO yapıp borsa arayan projelerin uğrak yerleri arasında.
Blacknavy
Legendary
*

View Profile
August 26, 2020, 04:58:43 PM

Ben orada bountyden elde ettiğim atronom diye bir coin vardı onu satıyordum her ay sitede olan coinlerin %5 ini çekmeye izin veriyorlardı.ilkini sattım ama ikincisinde trade için şifre istemişti. Onu 5 kere yanlış girince benim bibox maceram bitti. Support ile iletişime geçin dedi ama şimdi kyc vs ister onunla uğraşamam diye bıraktım. Eğer olurda atronom iyi yerlere gelirse support ile iletişime geçerim.

bu atronocom’un kendi politikasidir. bibox binance gibi kaliteli bi borsa. renk olsun, kullanim olsun. ben kullaniyorum. fund password’u mail ile sifirlayabilmen gerek ama withdrawal 24 saat yasaklanir. dene istersen, kyclik bi durum olmamali.

CMC'deki borsa listesinde hacim olarak 18. sırada. Bu borsanın tokeni (BIX) ilk çıktığında fiyatı 2 doların üzerindeydi. Sonra 1 dolar seviyesinde kaldı bir süre. Şimdi ise 0.09 dolara kadar gerilemiş! Sirkülasyonu da fazla değil aslında 90 milyon kadar. Toplamın ne zaman dolaşıma gireceğini takip etmek gerek. ICO yapıp borsa arayan projelerin uğrak yerleri arasında.

ben bix yatirimcisiyim. 0.09’dan aldim cook uzun zamandir bu seviyede sabit kaldi. 2 ustteki mesajimda da otomatik alim botunu aktif ettim ve takviyeye basladim.

100 usd freeze ediyor, minimum 2 dolarlik emirlerle senin belirledigin periyotlarda alim yapiyor. ben her 4 saatte bir 3 dolarlik bix’i otomatik aliyorum. bibox gercekten guzel bir borsa. az kullanicisi olsa da, en kaliteli borsalardan biri oldugunu soyleyebilirim. o yuzden uzun vadeli giriyorum. zamana yaydigim icin de guzel bir yatirim olcak inş.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 [All]
  Print  

Jump to: