Bitcoin Forum
May 07, 2024, 07:35:33 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 »  All
  Print  
Author Topic: Bibox Borsası  (Read 1018 times)
Cleverjunta
Full Member

Activity: 1017
Merit: 146

View Profile
February 14, 2018, 01:30:51 AM

bibox işlem hacmi olarak kucoinin gerisinde kalmıyor hatta bazı günler daha yüksek işlem hacimleriye kapatıyor.bu durumun fiyatlara yansıması lazım artık tabi içerik farkı ayrı bir konu.bix token tutanlar feelerde indirim alıyor borsanın desteklediği icolara katılabilir fakat ikili işlemlerde kullanılmaması fiyatı aşağıda tutuyor bana göre ki buna göre fiyat yüksek bile.kucoinde isteneni veremedi önüne gelen tokeni almaya başladı borsaya ve çok hızlı pump dump oluşumu var böyle giderse kucoda patlar ana yatırımcı kaaçıyor.
1715110533
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715110533
Reply with quote  #2

1715110533
Report to moderator
The Bitcoin software, network, and concept is called "Bitcoin" with a capitalized "B". Bitcoin currency units are called "bitcoins" with a lowercase "b" -- this is often abbreviated BTC.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715110533
Hero Member
*

Ignore
1715110533
Reply with quote  #2

1715110533
Report to moderator
1715110533
Hero Member
*

Ignore
1715110533
Reply with quote  #2

1715110533
Report to moderator
1715110533
Hero Member
*

Ignore
1715110533
Reply with quote  #2

1715110533
Report to moderator
cointerstrike
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

View Profile
February 14, 2018, 05:47:00 AM

Binance benzeri büyük borsalara giremeyin borsaların tercihi genelde bibox. Mecbur kalmadıkça uzak durduğum borsalardır. Etherdeltaya muhtaç kalırsam kullanırım anca Smiley
Cleverjunta
Full Member

View Profile
May 10, 2018, 10:37:13 AM

Bibox hacim olarak Kucoinden geri kalmıyor demiştim uzun süredir  günlük ortalama 4x daha fazla hacmi var biboxun.şuan Cunbi Bao diye bir uygulamsı var bir kaç token için.belirli süre kilit altında tutulan tokenler için faiz veriyor.Resmen mevduat hesabı.değerlendiren girenler varmıdır acaba?
edora
Full Member

Activity: 314
Merit: 101

View Profile
May 10, 2018, 11:13:04 AM

Binancetan umdu kesen projelerin ugrak yeri oldu bibox borsasi. Valla millet ne yapsin borsalar yuklu para istiyorlar. Bibox icinde kullanici lazim
Bir nevi al gulum ver gulum. Hacmi arttikca bunlarda yavas yavas naza cekerler kendilerini
nekominer
Full Member

Activity: 476
Merit: 102

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
May 10, 2018, 11:17:10 AM

Büyük borsalara giremeyenlerin ilk adresi kucoin sonra bibox oluyor sanırım.
Gerçekten projesi olan coinler kucoinde ama hacim yerlerde.

tammyla
Member
**

Activity: 176
Merit: 10

View Profile
May 10, 2018, 11:19:12 AM

İlerleyen zamanlarda hacmi artmaya başladığında kişisel olarak tatmin olsunlar sonra arkadaşlarında dediği gibi kendilerini naza çekmeye başlayacaklar.Şunda kullanıcıya bir problem yaratmadan yollarına ufak ufak devam ediyorlar.Tasarım olarak da pek bir farklılık yaratmamışlar.İlerleyen zamanlarda neler olacak acaba merakla takip ediyorum.
torrentco
Sr. Member

Activity: 2114
Merit: 418

View Profile
May 10, 2018, 12:31:17 PM

Bibox hacim olarak Kucoinden geri kalmıyor demiştim uzun süredir  günlük ortalama 4x daha fazla hacmi var biboxun.şuan Cunbi Bao diye bir uygulamsı var bir kaç token için.belirli süre kilit altında tutulan tokenler için faiz veriyor.Resmen mevduat hesabı.değerlendiren girenler varmıdır acaba?

evet ben btc faize yatırdım.
0.022 btc veriyor ayda.yani 200 usd gibi birşey.
banka usd faizinin 4 katına denk geliyor.tabii ki banka daha garanti ama btc bozdurmayacaksanız mantıklı.

yalnız bu faizi nasıl verdikleri konusunda hiçbir fikrim yok.bilen var mı ?

Cleverjunta
Full Member

View Profile
May 10, 2018, 12:51:51 PM

evet ben btc faize yatırdım.
0.022 btc veriyor ayda.yani 200 usd gibi birşey.
banka usd faizinin 4 katına denk geliyor.tabii ki banka daha garanti ama btc bozdurmayacaksanız mantıklı.

yalnız bu faizi nasıl verdikleri konusunda hiçbir fikrim yok.bilen var mı ?

belirtilen süre sonrası ertesi gün ana para yatacak.sonra faiz hesaplanıp kişi bazlı onlar yatacak ama parayı nasıl değerlendirip nasıl kar yapıp fazileri karşılayacaklarını bilmiyorum.btcde bu sıkıntı var ama diğer tarafta tokenlerin sorun olacağını sanmıyorum.belkide madenciliğe başlarla gizli gizli sermaye topluyorlardır Smiley
Cleverjunta
Full Member

View Profile
May 12, 2018, 12:06:10 AM

daha önce telegramda sorduğum o anlık olumsuz cevap aldığım bix ile ikili işlemler bu gün başladı.bibox borsa olarak kucocinden çok daha hacimli ve daha az projenin yer aldığı bir borsa.aynı zamanda işlevsellik olarak çok daha iyi olduğunu düşünüyorum.borsa tokeni arayanlar hala fiyatlanmamışken göz atabilirler diye düşünüyorum.
beynimtok
Member
**

Activity: 280
Merit: 10

View Profile
May 12, 2018, 05:01:54 AM

değişik bir borsaya benziyor, ne  yönden değişik derseniz, bu kadar iyi kopyalama çalma yeteneği olan bir borsa görmemiştim, kucoin de bir ada birebir binance ın fontlarını kopyalamıştı
koin_34
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
May 12, 2018, 12:08:39 PM

Hocam paylaşım için teşekkürler ama çok adı sanı bilinen bir proje değil, dikkat etmek gerekiyor bu tip token lara ve projelere yatırım yaparken, yani insanın gözünü dört açması gerekiyor
Cleverjunta
Full Member

View Profile
May 12, 2018, 02:40:27 PM

öneride bulunmak amacı ile değil fikir vermek amacı ile yazıyorum tekrar.borsa ilk açıldığı zamanlar forumda görerek girdim.o zamanlar bnb-kcs patlama yaparken borsa tokenlerine ilgim artıyordu.yeni açıldığı zamanlar işlemlerde bir aksaklık oluyordu ether yatırımda sadece o zamanda sadece etherde kaynaklı bir yavaşlıktı bu.destek ekibi ilgili.sadece olumsuz söyleyebileceğim ilk zamanlar bix/eth- bix/btc fiyatları arasında 10centi açan fiyat farkı oluyordu iyi kullanırsan müthiş bir şey bu ama oda bir kaç gün içerisinde toparlandı.işlem hacmi sağlıklı bir şekilde yükseldi ve piyasanın çöküşünde dahi yukarı yönlü olmayı başardı.şimdi binance kucoin çakması bir arayüz olabilir fakat unutmamalı bugün yüzlerce aynı modelin farklı varyasyon ekran kartları olsa da hepsi farklı şeyi vaat ediyor daha iyini.bixin ve biboxun sunduklarına gelecek olursak alt kısımda devam ediyorum.

bibox borsası bix tokeni ile
1.borsada düzenlelen icolara katılım yapılabiliyor daha önce deneme amacıyla aware projesine katıldım hiç bir sorun yaşamadım.
2.usdt harici olarak btc ve eth için dai ikili işlemleri desteklenmekte.(bilmeyenler için tether gibi 1 dolara sabit bir token)
3.bix token tutanlar ve hesabından işlem yapanlar aktif olarak kardan pay alıyor.( yakın dönemde eklenen bir hizmet)
4.btc-eth-eos için margin trade özelliği bulunmakta (teminat gösterip sahip olunan bakiye üstü işlemler yapma diyebiliriz.zarar durumunda teminat tutarına kadar işlem devam eder)
5.CunBi Bao ile mevduat hesabı sundular bir kaç proje için.holdcular için çok güzel bir işlem.örnek 83 kişi 30 günlük süre boyunca 9.00% faizle 100 btc kilitledi.yeni gelen bir şey idi tekrarlanır mı bilmiyorum.
6.bix token 6 proje ile ikili işlemlere başladı.(çok taze geldi bu)
7.klasik borsa ödül programları ve oylama ile proje eklemeler de bulunmakta.
bu özellikleriyle bixin göz ardı edilmemesi gerektiğini ve ileride çok daha iyi olabileceğini düşünüyorum.özellikle hacimsizken kcs token ne olduğu anlaşılmadan aşırı fiyatlanma ile yukarı tırmanıp şuan zar zor tutunurken bix token bana göre daha değerli olmalıdır.kişisel görüşümdür ytd.deneme maksadı ile girdiğim bir borsa idi gerçekten ilgi çekici ve gerçekten başarılı olacaklarına inanıyorum.
Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
May 12, 2018, 03:04:17 PM

Kucoınden cok daha ıyı paylar verıyorlar dıye bılıyorum kullanıcılarına kardan, hacım olarak da kucoını gecmıs durumda, bır sonrakı kcs-kucoın yukselısının benzerını bıbox ıle coını yapabılırler dıye dusunuyorum.
burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
May 12, 2018, 04:14:08 PM

Kucoin de aynı olayları gördük binance den sonra yıldızlarını parlatmaya çalıştılar etrafta çok iyi duyurmayı başardılar isimlerini hatta bir ara kendi coinleri kcs çok iyi bir çıkış yakaladı ama sonuç iyi olmadı binancenin yanında esamesi okunmadı, binance popülerliği uzun zaman daha kimseye kaptırmaz diye düşünüyorum.

Cleverjunta
Full Member

View Profile
May 17, 2018, 04:53:34 PM
Last edit: May 17, 2018, 05:12:00 PM by Cleverjunta

bix bugün kararsız piyasaya rağmen çok çok güzel değerler alıyor.bakalım açık satış emrime gelmesine az kaldı takipteyim.
edit : tam emri geri alacaktım ki alamdan evvel https://www.youtube.com/watch?v=UceaB4D0jpo şu şarkıyı bir açayım dedim emir fiyatımı bile geçti birden Sad
Crypto Toys
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 1

View Profile
May 17, 2018, 05:17:10 PM

Hangi borsanın ne zaman yıldızının parlayacağı belli olmaz. Bibox da popüler sayılan coin/tokenları listeliyor.
Cleverjunta
Full Member

View Profile
May 29, 2018, 03:50:53 PM

borsa hacim olarak poloniex-bittrex gibi isimli köklü borsalarrın hacimleri aşar oldu zaman zamanda kendine ilk 10 içinde yer buluyor bu şekilde tokeninde değerleneceğini düşünüyorum giderek.
Altcoin Agent
Hero Member

Activity: 798
Merit: 500

Sovryn - 300-500% APY on USDT Deposit

View Profile
May 29, 2018, 03:55:42 PM

Borsa coinleri son zamanlarda çok popüler olmaya başladı biboxta onlardan biri, çin menşeili bir borsa ve çin projelerini kısa sürede listeliyorlar.
Ama borsa tokenleri gitgide çoğalmaya başladı özelikle bnb den sonra.biox,huobi,upbit vs.borsa tokenleri çıktı.ileride fiyatı nasıl olur bilemiyorum ama girmeyi düşünmüyorum

.The DeFi for Bitcoin Platform.            ███   ███
           ███   ███
          ███   ███
         ███   ███
        ███   ███
       ███   ███
      ███   ███
     ███   ███
    ███   ███
   ███   ███
  ███   ███
 ███   ███
███   ███
▄  ▄██████████████████████▄  ▄
 ▀▄ ▀████████████████████▀ ▄▀
  ▀█ ▀████▀ ▄▄            █▀
   ▀█▄ ▀█ ████████████▀ ▄█▀
     ██▄ ▀▀▀▀▀▀▀▀▀███  ██
      ███      ▀█▄ ▀ ▄██
       ███▄ ▀█████ ▄███
        ████ ▀██▀ ▄███
         ▀███▄  ▄███▀
          ▀███▄ ▀██▀
            ████▄ ▀
             ████▀
              ▀█▀
SOVRYN███   ███
 ███   ███
  ███   ███
   ███   ███
    ███   ███
     ███   ███
      ███   ███
       ███   ███
        ███   ███
         ███   ███
          ███   ███
           ███   ███
            ███   ███
.300% APY on USDT Deposits.
████████████████████████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
██████                ██████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
█████████████████▀▀  ███████
█████████████▀▀      ███████
█████████▀▀   ▄▄     ███████
█████▀▀    ▄█▀▀     ████████
█████████ █▀        ████████
█████████ █ ▄███▄   ████████
██████████████████▄▄████████
Crypto Toys
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 1

View Profile
May 29, 2018, 04:29:29 PM

Borsa coinleri genel olarak değer kazanıyor. Ben projelerinden dolayı bnb'nin büyük kısmını uzun vade tutmaya karar verdim.
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
May 29, 2018, 05:20:46 PM

hocam paylaşım için teşekkürler. takibe alalım ama belli bir süre beklemek te fayda var. aynı şekilde kucoin e de daldık. geçen bir arkadaş açmış başlık hafriyat döküm yeri yazmış. onlarda binance yi taklit ediyordu. şimdi çok hacim yok. belli süre kenarda bekleyip bakmak ta fayda var.
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 »  All
  Print  

Jump to: