Bitcoin Forum
May 07, 2024, 02:09:05 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8]  All
  Print  
Author Topic: Bibox Borsası  (Read 1018 times)
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
March 08, 2019, 08:34:39 PM

Açılır açılmaz da bix tokeni uçuşa geçti. Özellikle cuma günleri kar payı dağıtımı olduğu için iyi takip edin.

1715090945
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715090945
Reply with quote  #2

1715090945
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Zz
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1077

View Profile
March 09, 2019, 09:29:13 AM

merhaba arkadaşlar, bende zaman zaman özellikle hdac al-sat için bibox kullanıyorum. size güzel bir haberim var.
yakında bir aksilik olmazsa,  bibox admininin de olacağı bir bibox-tr  telegram kanalının kurulma planı var. benimde yakınen tanıdığım bir arkadaşım aracılık ediyor. bende elimden geldiğince destek oluyorum. bir kaç güne durum netleşecek. ben şimdiden ön bilgi vereyim dedim.
sorunları ve talepleri ilk elden iletme imkanı olacak

Çok güzel bir gelişme,
Türkçe destek olursa ciddi kullanıcı çekecektir.
olay gerçekleştiğinde foruma yazarsanız telegram dan takip ederiz.
Son olarak hdac ile iligili olarak yorumunuz merak ediyorum usta. Hiç bulaşmadım kendisine. Nasıl bir beklentiniz var merak ediyorum.
eskalb
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 2

View Profile WWW
March 09, 2019, 05:29:36 PM

Çok öncesinden ilgim vardı bu borsaya hatta amblemi gözümün önünde ama bitcoin hareketleri sağ olsun unutmuşum. Gelecek vadeden güzel bir borsa.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
March 10, 2019, 05:37:29 PM

merhaba arkadaşlar, bende zaman zaman özellikle hdac al-sat için bibox kullanıyorum. size güzel bir haberim var.
yakında bir aksilik olmazsa,  bibox admininin de olacağı bir bibox-tr  telegram kanalının kurulma planı var. benimde yakınen tanıdığım bir arkadaşım aracılık ediyor. bende elimden geldiğince destek oluyorum. bir kaç güne durum netleşecek. ben şimdiden ön bilgi vereyim dedim.
sorunları ve talepleri ilk elden iletme imkanı olacak

Çok güzel bir gelişme,
Türkçe destek olursa ciddi kullanıcı çekecektir.
olay gerçekleştiğinde foruma yazarsanız telegram dan takip ederiz.
Son olarak hdac ile iligili olarak yorumunuz merak ediyorum usta. Hiç bulaşmadım kendisine. Nasıl bir beklentiniz var merak ediyorum.

Konu netleşince, hem ayrı başlık açıcam, hemde bu başlığa yazarım.
Hdac te de güsel gelişmeler oluyor aslında , blok ödülü ilk başa göre 1/10 a indi. Bithumba girdi.
En sonda ether geliştirici şirketi consensys antlaşma yaptı. Bu gelişmelerde fiyatlandı aslında 1000-1200 satoshilere geldi. Şimdilik hodl
cleante
Jr. Member
*

Activity: 476
Merit: 2

View Profile
March 10, 2019, 06:39:55 PM

Bibox eskiden çok kullandığım bir borsaydı.Güzel coinlerin çoğunu ilk olarak bibox listelerdi ve arbitraj fırsatıda yaratırdı ama artık uzağım.
Cleverjunta
Full Member

Activity: 1017
Merit: 146

View Profile
August 25, 2020, 12:26:47 AM

hala bibox borsasını kullanan vardır muhakkak peki biboxta çeşit çeşit botlar var kimse ele almamış bu borsada botları kullanan biri var mı acaba sonuçlarını paylaşabilecek detay verebilecek birileri Smiley
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
August 25, 2020, 05:26:48 AM

hala bibox borsasını kullanan vardır muhakkak peki biboxta çeşit çeşit botlar var kimse ele almamış bu borsada botları kullanan biri var mı acaba sonuçlarını paylaşabilecek detay verebilecek birileri Smiley

Ben severek kullaniyorum ancak yoğun bir trade yapmadığım için botları kullanma firsatim olmadı. Bir cycle şeklinde eldeki bütçeyle otomatik alim yapan bot hoşuma gitti (örneğin haftada 1 kere btc al gibi emirler, her hafta btc toplamiş oluyosun). Bu sayede uzun vadeli yatirimlar yapilabilir.

https://bibox.zendesk.com/hc/en-us/articles/900000777383-Bibox-Launches-Trading-Bot-Zone-and-Automatic-Investing-Service
gumusi
Full Member

Activity: 980
Merit: 207

View Profile
August 26, 2020, 03:12:22 PM

Ben orada bountyden elde ettiğim atronom diye bir coin vardı onu satıyordum her ay sitede olan coinlerin %5 ini çekmeye izin veriyorlardı.ilkini sattım ama ikincisinde trade için şifre istemişti. Onu 5 kere yanlış girince benim bibox maceram bitti. Support ile iletişime geçin dedi ama şimdi kyc vs ister onunla uğraşamam diye bıraktım. Eğer olurda atronom iyi yerlere gelirse support ile iletişime geçerim.
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
August 26, 2020, 03:35:23 PM

CMC'deki borsa listesinde hacim olarak 18. sırada. Bu borsanın tokeni (BIX) ilk çıktığında fiyatı 2 doların üzerindeydi. Sonra 1 dolar seviyesinde kaldı bir süre. Şimdi ise 0.09 dolara kadar gerilemiş! Sirkülasyonu da fazla değil aslında 90 milyon kadar. Toplamın ne zaman dolaşıma gireceğini takip etmek gerek. ICO yapıp borsa arayan projelerin uğrak yerleri arasında.
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
August 26, 2020, 04:58:43 PM

Ben orada bountyden elde ettiğim atronom diye bir coin vardı onu satıyordum her ay sitede olan coinlerin %5 ini çekmeye izin veriyorlardı.ilkini sattım ama ikincisinde trade için şifre istemişti. Onu 5 kere yanlış girince benim bibox maceram bitti. Support ile iletişime geçin dedi ama şimdi kyc vs ister onunla uğraşamam diye bıraktım. Eğer olurda atronom iyi yerlere gelirse support ile iletişime geçerim.

bu atronocom’un kendi politikasidir. bibox binance gibi kaliteli bi borsa. renk olsun, kullanim olsun. ben kullaniyorum. fund password’u mail ile sifirlayabilmen gerek ama withdrawal 24 saat yasaklanir. dene istersen, kyclik bi durum olmamali.

CMC'deki borsa listesinde hacim olarak 18. sırada. Bu borsanın tokeni (BIX) ilk çıktığında fiyatı 2 doların üzerindeydi. Sonra 1 dolar seviyesinde kaldı bir süre. Şimdi ise 0.09 dolara kadar gerilemiş! Sirkülasyonu da fazla değil aslında 90 milyon kadar. Toplamın ne zaman dolaşıma gireceğini takip etmek gerek. ICO yapıp borsa arayan projelerin uğrak yerleri arasında.

ben bix yatirimcisiyim. 0.09’dan aldim cook uzun zamandir bu seviyede sabit kaldi. 2 ustteki mesajimda da otomatik alim botunu aktif ettim ve takviyeye basladim.

100 usd freeze ediyor, minimum 2 dolarlik emirlerle senin belirledigin periyotlarda alim yapiyor. ben her 4 saatte bir 3 dolarlik bix’i otomatik aliyorum. bibox gercekten guzel bir borsa. az kullanicisi olsa da, en kaliteli borsalardan biri oldugunu soyleyebilirim. o yuzden uzun vadeli giriyorum. zamana yaydigim icin de guzel bir yatirim olcak inş.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8]  All
  Print  

Jump to: