Bitcoin Forum
June 19, 2024, 06:59:35 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 »  All
  Print  
Author Topic: ayrılda gel diyeceğimiz coinlerin isimleri  (Read 1531 times)
M G K
Newbie
*

Activity: 19
Merit: 0

View Profile
December 25, 2017, 10:07:24 PM

rdn-aion-icon-monero ve waves in gelecek yıl hızla yükseleceğini düşüünyorum. artık alternatif coinler olması gerekiyor. eth ve btc ye rakip.
BigRasputin
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 253

Buy $BGL before it's too late!

View Profile
December 25, 2017, 10:54:24 PM

KMD Eski sevgilim,

SNM Yeni gözdem

ve imzasında bulunduğum Envion

█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
.
.
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
        ██████████████▄▄▄
       ▐███████████████████▀
       ████████████████▀▀
                    ▀
                            ▄▄
      ███████████       ▄▄████
     ▐██████████▌      ███████
     ███████████      ███████▀
    ▐██████▌         ███████▀
    ███████       ▄▄███████▀
   ▐██████████████████████▀
  ▄█████████████████████▀
▄██████████████████▀▀▀
███████████████████████████
██████▀███████▀   ▀▀▀▄█████
█████▌  ▀▀███▌       ▄█████
█████▀               ██████
█████▄              ███████
██████▄            ████████
███████▄▄        ▄█████████
██████▄       ▄████████████
██████████████████▀▀███████
█████████████▀▀▀    ███████
████████▀▀▀   ▄▀   ████████
█████▄     ▄█▀     ████████
████████▄ █▀      █████████
█████████▌▐       █████████
██████████ ▄██▄  ██████████
████████████████▄██████████
anu
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
December 26, 2017, 05:08:51 AM

Neo, Ltc, Btg, Strat, Etn

Güvendiğim ve sakladığım koinlerdir. Özellikle Ltc ve Neo' dan ümitliyim. Çok bir şey yok elimde ama en azından orta vadede ikisinin 2' ye katlayacağından eminim.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███████████▄    ▄███████████
█████████████▄▄█████████████
████████████████████████████
▀█████████████████████████▀
  ▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
 ████████████████████████▄
█████████████▀▀█████████████
███████████▀    ▀███████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs.
.
▔▔▔▔  ●  Twitter  ●  Facebook  ●  Bitcointalk  ●  Reddit  ●  ▔▔▔▔
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
Enterprise Blockchain Protocol
.GET WHITELISTED.
Token Sale starts 6th of February 2018
freedomforever
Member
**

Activity: 336
Merit: 11

View Profile
December 26, 2017, 05:26:59 AM

Waves, Stratis, Monetha. Bunların arasından da şu an ICO fiyatının bile altında olan monethayı öneriyorum. Tabii yatırım tavsiyesi olarak algılamayın, araştırın kafanıza yatarsa alım yapın arkadaşlar.

Faithh
Member
**

Activity: 154
Merit: 10

The Worlds Most Advanced Distributed Computer

View Profile
December 26, 2017, 08:57:06 AM

Nav son zamanlarda sağlam bir patlama yapacağına dair bir inanç oluştu ben de niyeyse . Çok rahat bir şekide 10 doların üzerine fırlayacak bir proje değerlendirin araştırın derim . (YTD)

╞═◇═╡      CROWD MACHINE  ▌Powering the Next Generation of Blockchain App Builders      ╞═◇═╡
WhitepaperLinkedinTwitterMediumTelegramYoutubeFacebookANN ThreadReddit
←←←←←←←←←←  WHITELIST Registration is OPEN  →→→→→→→→→→
GrinZ
Legendary
*

Activity: 1572
Merit: 1002

View Profile
December 26, 2017, 10:39:24 AM

Waves iyi bir ivme yakaladı . NG ' nin tamamen faaliyete geçmesiyle çoğu borsa kullanıcıların waves dex ' e kayacağını düşünüyorum . Fee ücretleri oldukça hesaplı . Hacim de oluştuğu zaman tutabilene aşk olsun ..
Killermoney35
Full Member

Activity: 490
Merit: 193

View Profile
December 26, 2017, 11:28:05 AM

ETN, ICX bence fırtınalar estirecek 2018 de en çok dikkatimi çeken ikisi bunların dışındada var ama ben uzun vade bu ikisindeyim
holderman
Member
**

Activity: 285
Merit: 12

View Profile
December 26, 2017, 11:32:46 AM

Buaralar da elixir dikkatimi çekiyor, durmadan artışta garip bir proje, daha önce bakan eden var mıdır son zamanlarda katlamış baya bir. O da güzel gidebilir 2018de diye düşünüyorum emin olmasam da.

wolwoo
Legendary
*

Activity: 2114
Merit: 1143

View Profile
December 26, 2017, 11:38:25 AM

şimdi pump sezonu olduğu için muhtemelen çoğu dökülecek, şu ara btc'nizi arttırıp köşeye çekilmek gerek çünkü hiçbir coin uzaya gidemeyecek. alırsın 300-500-1000-5000 btc değerinde marketcap'ı olan bir coin dersin ki "bu hem btc hem dolar bazında artar" tepelerdeki coinlerden şu anda alıp da 10-20x yaparım hayali kurmanın manası yok ne stratis'e ne waves'e hatta ethereum'a bile öyle kolay kolay btc yedirmezler bu saatten sonra...ethereum 1-2m satoshiye gelir alınır, waves stratis 20-30k'ya gelinir alınır, neo 100-200k'dan, ripple 1-2k'dan...dibi gören coinleri (btc bazında) alın, çıktıysa uzak durun, btc bir artar hepsi mort olur. ytd
ses deneme 1-2 eco ses deneme hüstın cevap ver  Wink şööle ufaktan bi salladılar simülasyon gayet başarılı sonuçlandı

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
Ozguradam
Newbie
*

Activity: 186

View Profile
December 26, 2017, 12:30:59 PM

şimdi pump sezonu olduğu için muhtemelen çoğu dökülecek, şu ara btc'nizi arttırıp köşeye çekilmek gerek çünkü hiçbir coin uzaya gidemeyecek. alırsın 300-500-1000-5000 btc değerinde marketcap'ı olan bir coin dersin ki "bu hem btc hem dolar bazında artar" tepelerdeki coinlerden şu anda alıp da 10-20x yaparım hayali kurmanın manası yok ne stratis'e ne waves'e hatta ethereum'a bile öyle kolay kolay btc yedirmezler bu saatten sonra...ethereum 1-2m satoshiye gelir alınır, waves stratis 20-30k'ya gelinir alınır, neo 100-200k'dan, ripple 1-2k'dan...dibi gören coinleri (btc bazında) alın, çıktıysa uzak durun, btc bir artar hepsi mort olur. ytd
ses deneme 1-2 eco ses deneme hüstın cevap ver  Wink şööle ufaktan bi salladılar simülasyon gayet başarılı sonuçlandı

BTC ye öyle fazla güvenmeyin. 20 000$ dan bastılar milletin eline. o daha çok sürünür buralarda. Siz ethereuma  bakın. Önümüzdeki sene hep btc nin üzerinde olacaktır. Süpriz token isterseniz. Monethadır. Diğer bilinen coinler en üst sıradaki ilk 10 zaten oldukça pahalı. Bazi yeni, kaliteli projelerde bazi coinler de isminden söz ettirecekler. ama onlara daha erken. önce pişmeleri lazım.
StellaRipple
Newbie
*

Activity: 7

View Profile
December 26, 2017, 12:36:35 PM

2018 de diğerlerinden ayrılacak mevcut ve çıkacak hangi projeler olabilir inceleyen arkadaşlar varsa yardımcı olurlarmı...

Ben de XRP ve TRN için öngörüyorum. Ripple 201 ilk çeyrekte 2$'ı göreceğini düşünüyorum.
desperado596
Member
**

Activity: 95

View Profile
December 26, 2017, 12:58:56 PM

Siacoin beklentim 800-1000 sat
General Vision GVT - beklentii ucukkk suan 8 dolar civari hedef 100 - 250 ne olur bilinmez potansiyel cok iyi.
Waves  zatenn herkesin bekledigi bir coin özellikle türk yatırımcılar başta olmak üzere Cheesy
Syscoin de 2018 dee gelecek vaaden coinlerden biri. Rebranding e giricekk ve daha cok reklam yapicaklarmıs bundan sonra.
Digibyte dan beklentim de 2000 - 3000 sat arasi. kendini baya geliştirdi Digibyte. hizi , 5 farklı mining algoritmasi vs vs.
Neo
Kmd de Atomic Swap derken baya ilgi topluyor kendi Dex i var.
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2114
Merit: 1143

View Profile
December 26, 2017, 01:58:14 PM
Last edit: December 26, 2017, 02:55:46 PM by wolwoo

ses deneme 1-2 eco ses deneme hüstın cevap ver  Wink şööle ufaktan bi salladılar simülasyon gayet başarılı sonuçlandı

BTC ye öyle fazla güvenmeyin. 20 000$ dan bastılar milletin eline. o daha çok sürünür buralarda. Siz ethereuma  bakın. Önümüzdeki sene hep btc nin üzerinde olacaktır. Süpriz token isterseniz. Monethadır. Diğer bilinen coinler en üst sıradaki ilk 10 zaten oldukça pahalı. Bazi yeni, kaliteli projelerde bazi coinler de isminden söz ettirecekler. ama onlara daha erken. önce pişmeleri lazım.
walla ethereum önemli mi önemli ama Bitcoin bitkoyun bitlikoyun vs artık en ücra yerlere kadar duyuldu, ethereum hızlı+smart contrat var, e şimdi hızlı bi dolu coin var dogecoin de hızlı, 800 bin doge'u 5-10 dakikada cüzdana indiriyordum hem de masrafsız, smart contrat da bir sürü coin "ya yaptık-ya yapıcaz" modunda, soo "bitcoin altınsa ethereum petroldür" diyen de vitalik, petrolün varili 60 dolar altının onsu 1270 dolar...neyse bunlar uzun mevzuular ama ileride iota mı olur başkası mı olur birileri btc'ye gövde gösterisi yapabilir verge bile 280k btc market hacmine ulaşıp "bu yarışta ben de varım" dediyse daha neler olur kim bilir?! yalnız bunlar kalıcı mı olur yoksa dönemsel-konjonktürel or spekülatif mi olur iyi tetkik edilmeli...ytd

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
nekominer
Full Member

Activity: 476
Merit: 102

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
December 26, 2017, 02:15:19 PM

Daha önce yazdım mı bilmiyorum Z li coinler çok iyi çıkış yaptı.
Daha ne kadar gider bilmiyorum.

Zcl, Zen, Zcoin, zrx
ayrılda gel diyorum  Smiley

tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
December 26, 2017, 02:18:15 PM

Gtv,mod,bnb beğendiğim coinler.Herkesin takip ettiğicoinler vardır.Benimde takip listemde bunlar var.Güzel bir şeyler yapacak diye umut ediyorum.
coderben
Full Member

Activity: 854
Merit: 113

View Profile
December 26, 2017, 06:52:54 PM

Bugün tekrar anladım ki monetha baya baya ayrıl da gel diyecektir:) her coin düşerken monethanın bugünkü çıkışının devamı, hayret ettirdi inşallah hep böyle devam eder de yüzümüz güler.
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
December 26, 2017, 07:27:28 PM

herkes elinde ki coini yazar ama uzun vadede de btc dışında hepsi yalan. çünkü hepsinin fiyatı btc ye göre belirlendiğine göre ve şuan bazı yerlerde btc ile alışveriş oluyor ama diğerleri ile ilgili hiç duymadım..
Spack17
Sr. Member

Activity: 1666
Merit: 274

View Profile
December 27, 2017, 12:52:48 AM

GVT, Dogecoin, Ripple, OMNI benim iyi çıkış yapacağını düşündüğüm coinler.
onur_simsek
Member
**

Activity: 196

Pro Translation Agency, Istanbul

View Profile
December 30, 2017, 05:14:12 PM

il başladıgım zamanlarda novaexchange'den farketmeden yüklü miktarda scam bir coin aldım...10 satoşi civarındaydı aldıgımda ..akabine 1 satoşiye düştü ve halen öyle...1 milyar civarı var elimde..umarım canlanır..yürümesini geçtim..1 satoşiden talep olsa bana yeter...coinin ismi Thermocoin...aman dikkat!
Mavilcposeti
Full Member

Activity: 462
Merit: 102

View Profile
December 30, 2017, 05:54:00 PM

Bence monetha ayrılda gel dediğimiz coinlerden biri olabilir 7000 satoshi seviyelerinden 400 stoshilere düştü şimdi tekrar tırmanışa geçmeye başladı yavaş bence tam uyuyor duruma
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 »  All
  Print  

Jump to: