Bitcoin Forum
June 23, 2024, 05:02:35 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: Oyster Pearl  (Read 1003 times)
mbeser (OP)
Newbie
*

Activity: 31
Merit: 0

View Profile
December 26, 2017, 03:52:59 PM

Arkadaşlar selam.

Oyster Pearl adında güzel bir projeye var biliyorsunuzdur. http://oyster.ws adresinden detaylara bakabilirsiniz. IOTA Tangle üzerinde storage hizmeti vererek web site sahiplerinin storage maliyetlerini ortadan kaldırmayı hedefliyorlar. Ethereum Smart contract üzerinde geliştirilmiş.
Şu an bildiğim KuCoin ve Etherdelta üzerinden alınabiliyor. Ben aldığımda 40 cent civarıydı dün, şu an 72 centte.

Büyük bir borsaya giriş yaptığında fiyatın çok çok artması muhtemel. Özellikle yabancı forumlarda x10 seviyesine rahat çıkacağı öngörülüyor 1 sene içinde.

Ben umutluyum şahsen.
slmn
Sr. Member

Activity: 336
Merit: 259

View Profile
December 26, 2017, 07:22:06 PM

Oysteri şuradan bililyorum. Bir ara Sylon bunun post başı ödemeli kampanyasını yapmıştı o arada ico başlayınca takip ettim ancak hiç yatırım alamadılar bende girmedim imzaya doğal olarak. Ona rağmen piyasaya çıktılar. İmzaya girenlerin çoğu ilk çıktığında 3 kuruşa okutmuştur büyük ihtimal.
labtek42
Member
**

Activity: 108
Merit: 10

View Profile
December 26, 2017, 07:53:29 PM

Şu an elimdeki en değerli airdrop.2227 tane vermişlerdi 1500$ civarı ediyor şimdiki fiyatla ama daha satmayı düşünmüyorum.1 doları görmesine az kaldı.Bu kadar değerleneceğini düşünmemiştim yoksa daha ekleme yapardım.
Altcoin Agent
Hero Member

Activity: 798
Merit: 500

Sovryn - 300-500% APY on USDT Deposit

View Profile
December 26, 2017, 08:10:42 PM

Benimde beklentim yoktu oysterden, öyleki sosyal medyasına bile katılmamıştım ama pişman oldum desem yeridir.Beklentinin düşük olduğu ve iş yapab projeler gitgide çoğalırken güvendiklerimiz hüsrana uğratmaya devam ediyor.bountysine girenler için süper olmuş gerçekten

.The DeFi for Bitcoin Platform.            ███   ███
           ███   ███
          ███   ███
         ███   ███
        ███   ███
       ███   ███
      ███   ███
     ███   ███
    ███   ███
   ███   ███
  ███   ███
 ███   ███
███   ███
▄  ▄██████████████████████▄  ▄
 ▀▄ ▀████████████████████▀ ▄▀
  ▀█ ▀████▀ ▄▄            █▀
   ▀█▄ ▀█ ████████████▀ ▄█▀
     ██▄ ▀▀▀▀▀▀▀▀▀███  ██
      ███      ▀█▄ ▀ ▄██
       ███▄ ▀█████ ▄███
        ████ ▀██▀ ▄███
         ▀███▄  ▄███▀
          ▀███▄ ▀██▀
            ████▄ ▀
             ████▀
              ▀█▀
SOVRYN███   ███
 ███   ███
  ███   ███
   ███   ███
    ███   ███
     ███   ███
      ███   ███
       ███   ███
        ███   ███
         ███   ███
          ███   ███
           ███   ███
            ███   ███
.300% APY on USDT Deposits.
████████████████████████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
██████                ██████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
█████████████████▀▀  ███████
█████████████▀▀      ███████
█████████▀▀   ▄▄     ███████
█████▀▀    ▄█▀▀     ████████
█████████ █▀        ████████
█████████ █ ▄███▄   ████████
██████████████████▄▄████████
devgir
Newbie
*

Activity: 35

View Profile
January 09, 2018, 08:34:25 PM

$4.85'i görüp $3.50 dolaylarına çekildi, .025 iken almadığıma çok pişmanım ama biraz var elimde bekletmeyi düşüüyorum çünkü proje başarılı olursa üzerinde oynayacağı piyasa muazzam büyük.
efsane61
Newbie
*

Activity: 87

View Profile
January 09, 2018, 08:40:42 PM

Şu ana kadar büyük bir yükseliş göstermiş gerçekten ocak şubat aylarında tesnet a ve tesnet b ile birlikte ve hatta devamında çok daha farklı bir yerde görebiliriz kendisini  Smiley
premium_domainer
Legendary
*

Activity: 1764
Merit: 1012

View Profile
January 09, 2018, 08:50:04 PM

İnanılmaz ucuz fiyatlara 15.000 tane almıştım bundan. Sonra 1 ethereum kar ederek sattım ki çok sevindim. Şimdi kafamı vuracak duvar arıyorum.

| 500+ Premium Crypto domains for sale | CryptoMagazine.org | Advertise in my Signature for free by PM'ing me | BitcoinsChannel.com | CryptoUniversity.org  | Are you able to see this?
mikewirth
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 250

View Profile
January 09, 2018, 09:14:33 PM

0.90 seviyelerinde çok güzel kar bıraktı diyerek hiç acımadan çoğunu sattığım sattığım coindir, şu an coin market cape bakarken Oysterin olduğu satıra geldiğimde kendime lanet okuyorum, acı çok büyük Grin
redhack
Legendary
*

Activity: 1860
Merit: 1015

View Profile
January 09, 2018, 09:21:07 PM

ICO fiyatına göre çok yükselmiş olabilir ama henüz doyum noktasına ulaşmadı. Yatırımı olanlar hemen realize olmasın. Pazar hacmine bakılırsa daha gideceği çok yolu olduğu görülebilir.
cacoin
Full Member

Activity: 322
Merit: 112

View Profile
January 09, 2018, 09:23:40 PM

Genelde sosyal medya kampanyalarına katılırım projelerin ama buna katılmamıştım ve forumdaki en büyük fırsatı kaçırdım diyorum kendime düzebli rt yapanların aldığı para şuanda 20 ethe yakın para yapıyor.Erkenden okutmadılarsa eğer sermaye edindi resmen girenler.yani azçok demeden her sosyal medyaya katılmak geliyor içimden artık
Bitcoin Acemisi
Full Member

Activity: 206
Merit: 100

View Profile
January 09, 2018, 09:30:43 PM

Bende cok duymaya başladım oyster i hatta cok tavsiyede aldım doyum noktasına ulaşmadıgını biliyorum ama potansiyelinide bilmiyorum o yüzden kararsızım şuanda alım yapılır mı diye

_____________________A I T H E O N_____________________       [   JOIN THE WHITELIST   ]
The digital ecosystem simplifying your world through A.I., robotic, and human symbiosis
██ ███     WHITEPAPER     |     TELEGRAM     |     TWITTER     |     INSTAGRAM     ███ ██
Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
January 09, 2018, 09:38:18 PM

Birden patlamasının sebebı neydı arkadaslar baya ucmus fıyatı bıyerden sonra, kucoın gıbı borsalara gırınce mı uctu yoksa farklı haberler mı vardı merak ettım.
LGD2Business
Legendary
*

Activity: 2562
Merit: 1520

View Profile
January 10, 2018, 01:56:04 AM

Birden patlamasının sebebı neydı arkadaslar baya ucmus fıyatı bıyerden sonra, kucoın gıbı borsalara gırınce mı uctu yoksa farklı haberler mı vardı merak ettım.

Proje biraz iyiyse ve Binance ya da Kucoin'de işlem görüyorsa değerini en az ona katlıyor son bir ayda tüm coinler. Oyster Pearl de forumda sıkça konuşulan coinlerden biriydi. Sitelerde reklam görmeyeceksiniz ama gizliden madencilik yapacaksınız, değişik bir altyapısı var. Gerçek hayatta başarılı olur mu emin değilim ama spekülatif fiyat hareketleri yüzünden yatırım yapmak çok çekici geliyor.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
██████████████████████████
███████████████████████████
██████████████████████████████
█████████████████████████████
███████████████████████████
█████████████████████████
▀████████████████████████
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK  
          100%   MULTICHARGER  
premium_domainer
Legendary
*

View Profile
January 10, 2018, 01:31:19 PM

Çok düşük değerden işlem görüyordu ve biraz ilgi görünce uçtu fiyatı haliyle.

Açıkçası hiç beklemiyordum ancak şu an bile market cap'i atla deve değil.

| 500+ Premium Crypto domains for sale | CryptoMagazine.org | Advertise in my Signature for free by PM'ing me | BitcoinsChannel.com | CryptoUniversity.org  | Are you able to see this?
krm4700
Full Member

Activity: 490
Merit: 105

View Profile
January 10, 2018, 01:38:01 PM

benim bildiğim son haftalarda çöp möp hepsi, uçtu bunların çöküşüde çok güzel oalcaktır balinaların kıvamını bilmek lazım adamlar yemi atar gel der doyurur ilk başta sonra bir bakmışsın zarardasın o ise keyfine bakar dikkatli olmak lazım kısacası

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
BurakXel
Member
**

Activity: 238
Merit: 30

View Profile
January 10, 2018, 02:33:02 PM

bountysinden 5 k gelmişti sattıgım için çok pişmanım bedava fiyatından verdim ya hiç ummuyordum bu kadar yükseleceğini Sad
Xday123
Member
**

Merit: 16

View Profile
January 10, 2018, 02:35:38 PM

vay be baya artmış oyster . yanılmıyorsam bunun airdropu da vardı . satmayan arkadaşlara güzel kazanç sağlamış. darısı diğer airdroplara ve bountylere Smiley proje güzel bende az çok takip etmiştim adamların mantıklı bir iş üzerine projeleri var.
premium_domainer
Legendary
*

View Profile
January 10, 2018, 03:05:05 PM

vay be baya artmış oyster . yanılmıyorsam bunun airdropu da vardı . satmayan arkadaşlara güzel kazanç sağlamış. darısı diğer airdroplara ve bountylere Smiley proje güzel bende az çok takip etmiştim adamların mantıklı bir iş üzerine projeleri var.

Airdropu yanlış hatırlamıyorsam 10.000 dolardan fazla ediyor olması lazım şimdi.

Neyse kriptoda bir fırsat kaçar bir fırsat yakalanır.

zunnun
Newbie
*

Activity: 167

View Profile
January 10, 2018, 03:06:52 PM

airdrop ve bountylerden aldıklarını satmayın arkadaşlar sonuçlar ortada
Xday123
Member
**

Merit: 16

View Profile
January 10, 2018, 05:04:17 PM

Abi yok yok ben artik airdropmus bountymis hicbirini satmicam 3 5 kurusa beklet abi beklet mutlaka bir yerde olumlu geri donusu olur biri degerlense yeter digerleri degerlenmese de olur bana da zamaninda 1000 blue gelmisti cay parasina sattik simdi 1000 kusur dolar yapiordu ki millete 10 bin yolladilar. 10 bin blue saklayan dunyanin parasini kaldirdi...
Pages: [1] 2 3 4 5 6 »  All
  Print  

Jump to: