Bitcoin Forum
May 25, 2024, 01:32:53 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 »  All
  Print  
Author Topic: BTC 2018 'de 60 Bin $ 'a çıkacak  (Read 783 times)
henrybek3
Full Member

Activity: 546
Merit: 100

View Profile
January 05, 2018, 04:15:32 AM

Başlığa katılıyorum ancak vadeli işlemlerden dolayı bir tedirginliğim var bu süreçtede 2 ay içinde yaptığı pumpı yaparsa o zaman 50.000 doları rahat devirir diyebilirim.
Easx
Member
**

Activity: 490
Merit: 10

View Profile
January 05, 2018, 05:24:39 AM

Neden bilmiyorum ama banada bitcoin son ve en parlak senesini yaşıyor gibi geliyor. Yatırımcılar bilinçlendi, çoğu kişi eksikliklerini konuşmaya başladı. İnşallah sağlam silkelemezler. Gönül ister ki hepimiz kazanalım, imparatorda tahtında kalsın

O.capan
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 5

View Profile
January 05, 2018, 12:52:53 PM

Umarim en parlak senesi olur ve yatirimcilari uzmez bu sene icin beklenti cok buyuk.
kulmagu
Member
**

Activity: 308

View Profile
January 05, 2018, 02:01:27 PM

benimde beklentim bitcoinin bu yıl içerisinde yüz bin dolar kadar yükselmesi, pozisyonumu ona göre ayarladım. bekleyip göreceğiz. hadi btc bizi sevindirmeye devam et. Cool
proof_seeker
Member
**

Activity: 336
Merit: 11

View Profile
January 05, 2018, 06:03:48 PM

umarım beklenilen gibi bir yıl geçer çünkü çok fazla beklenti var 2018 yılından bitcoin için bakalım 50 bin dolar sınırını geçebilecek mi.
snowball90
Member
**

Activity: 196

View Profile
January 05, 2018, 06:19:51 PM

Umarım beklenilen bu yüksek değerlere ulaşılır ancak ben 40-45 bin arasında kalacağını düşünüyorum. Hızlı yükseliş dönemi bitti gibi geliyor.
Yavaş yavaş yükselmeye devam edecek bence ama 60 bine çıkar mı, pek sanmıyorum.

procesdad
Full Member

Activity: 476

CAT.EX Exchange

View Profile
January 05, 2018, 11:58:08 PM

Ben bitcoin'in 30k dolarları görmesi durumunda açıkcası bir daha bitcoin yatırımı yapmam. Yüksek seviyelere gelen bitcoin herzaman fazla çakılmıştır piyasada

dumrul88
Member
**

Activity: 322
Merit: 15

View Profile
January 06, 2018, 12:17:49 AM

Evet oldukca yayginlasmis olsa da tahminleri yine bosa cikaracaktir. Yani 2018de o kadar verimli olmasi biraz zor bence oldukca yukselmis durumda zaten.
triedra
Member
**

Activity: 560
Merit: 11

View Profile WWW
January 06, 2018, 03:02:29 PM

btc 60 bine ulaşması ethereumun belki 5000 dolar olmasını sağlar. belki bu daha fazla veya az da olabilir fakat ether uçacaktır. tıpkı diğer kriptolarda olduğu gibi. hayal değil aslında yalnızca pump yapılmasına bakar. genelde btc piyasa yapıcısı yatırımcısını uzun süre korkutmaz. bir an önce düşürür ve daha yavaş hızda yükseltir bakalım ne yapacaklar.

utkuy
Sr. Member

Activity: 770
Merit: 268

Helena Helena!

View Profile
January 06, 2018, 04:04:42 PM

Bu sene herkes bişeyler söylüyor 20-30, 50-60 bin . 60 bin ne zaman olur onu kestirmek zor ama bu  sene çok iyi yerlere gelebilir. önümüzdeki 1-2 sene 250k dolara kadar fiyatlama ekliyorum.

THE BEST IN SPACE
AUTO-COMPOUNDING DEFI 3.0
PROTOCOL ON BSC
▀█▄▄▄                                                                      ▄▄▄█▀
▀██
████▄▄▄                                                          ▄▄▄██████▀
▀▀███
██████▄▄▄                                              ▄▄▄█████████▀▀
▀▀████
████████▄▄▄                                ▄▄▄████████████▀▀
▀████████████████▄ ▄▄                  ▄▄ ▄████████████████▀
████████████████████▄▄          ▄▄████████████████████
▀█████████████████████        █████████████████████▀
▀████
███████████████▌      ▐███████████████
████▀
▀▀█████████
██████████████████
█████████▀▀
▀████████████████████████████████▀

▀███████████████████████████▀

▀██
█████ ███    ███ ███████▀
▀▀███   ██    ██   ███▀▀
5 0 1 , 6 5 2 %   A P Y
|    TWITTER    |   TELEGRAM   |    DISCORD    |
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
JOIN NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
ILuckyGuyI
Sr. Member

Activity: 2100
Merit: 456

View Profile
January 06, 2018, 05:44:25 PM

Çok güzel bir analiz ve yazı olmuş.60 bin dolar tahmini gayet abartısız bir tahmin bence.Çünkü Bitcoin çok ani ve hızlı bir şekilde artışa geçip rekorlar kırabiliyor kolaylıkla.

▄▄███████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
███████████▀▌▄▀██████████
███████▄▄███████▄▄███████
██████▄███▀▀██▀██████████
█████████▌█████████▌█████
█████████▌█████████▌█████
██████████▄███▄███▀██████
████████████████▀▀███████
███████████▀▀▀███████████
█████████████████████████
▀█████▀▀████████████████▀
▀▀███████████████████▀▀
Peach
BTC bitcoin
Buy and Sell
Bitcoin P2P
.
.
▄▄███████▄▄
▄████████
██████▄
▄██
█████████████████▄
▄███████
██████████████▄
███████████████████████
████████████████████████
▀███████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀██████████████████▀
▀███████████████▀
▀▀███████▀▀

▀▀▀▀███▀▀▀▀
Available in
EUROPE | AFRICA
LATIN AMERICA
▄▀▀▀

▀▄▄▄

███████▄█
███████▀
██▄▄▄▄▄░▄▄▄▄▄
████████████▀
▐███████████▌
▐███████████▌
████████████▄
██████████████
███▀███▀▀███▀
.
Download on the
App Store
▀▀▀▄

▄▄▄▀
▄▀▀▀

▀▄▄▄

▄██▄
██████▄
█████████▄
████████████▄
███████████████
████████████▀
█████████▀
██████▀
▀██▀
.
GET IT ON
Google Play
▀▀▀▄

▄▄▄▀
TheUnknownMan
Full Member

Activity: 308

View Profile
January 06, 2018, 06:01:10 PM

Yazı gayet detaylı ve güzel.60 bin dolara çıkma tahminine gelince ben bunu gerçekçi buluyorum.Çünkü Bitcoin'de inanılmaz bir potansiyel var ve 60 bin dolar çok rahat ulaşılabilecek bir sayı bence.
torunf
Newbie
*

Activity: 56
Merit: 0

View Profile
January 06, 2018, 06:26:53 PM

Bitcoin fiyatlarıyla ilgili son dakika haberlerine bir yenisi daha eklendi. Kriptoparalar üzerine kitap çıkaran ve yatırım şirketi bulunan Julian Hosp Bitcoin fiyatının 60 bin doları görüp çakılacağını söyledi
Kriptopara girişimcisi Julian Hosp, katıldığı CNBC yayınındaki Bitcoin fiyatlarındaki hızlı yükselişin henüz bitmediğini fakat işin içinde bityeniği olduğunu belirtti.

TenX isimli sanal para harcamayı kolaylaştırmayı hedefleyen bir şirketin kurucusu olan Hosp, "Bitcoin fiyatının 60 bin dolar sınırına geleceğini düşünüyorum ama aynı zamanda Bitcoin'in 5 bin dolara düşeceğini de göreceğiz" dedi.

Meselenin hangisinin önce gerçekleşeceği olduğunu söyleyen Hosp, böylelikle şu an 15 bin dolar civarında olan Bitcoin fiyatının 45 bin dolarlık yukarı dalgalanma veya 10 bin dolarlık çöküşüne işaret etmiş oldu.

Aşırı dalgalanma daha önce de pek çok hükümet ve finans yetkilisinin dikkat çektiği ve yatırımcıları uyardığı konuların başında geliyordu.
Hatırlanacağı üzere Bitcoin fiyatları aralık ayı ortasında 20 bin dolara dayanmış ancak bir günde değerinin üçte birini kaybederek 12 bin dolara inmişti. Bitcoin fiyatı saat 15:30 itibarıyla 15.205 dolar.

Squawk Box isimli CNBC programına konuşan Hosp, piyasadaki uzmanların bu tür düşüşleri iyi karşıladığını hatta bu tür çakılmaları kolladığını da aktardı.

" Bu iniş bizim için çok çok sağlıklı ve bazılarımız bunu biraz daha fazla alım yapmak için kullanıyor çünkü bir nevi aniden yüzde 40-45 indirim almış gibi oluyorsunuz."

Hosp, bitcoin fiyatının şu an olmasa da bazı dönemlerde kesinlikle ani düşüşler yaşayacağını ancak uzun vadede grafiğin yukarı olacağını, arada biraz düşeceğini de sözlerine ekledi.
KIŞ MI GELİYOR?

Game of Thrones dizisinde zorlukların habercisi olarak klasikleşen "kış geliyor" cümlesi üzerinden ifade edilmeye başlanan Bitcoin balonunun kapıda olduğu iddialarına da cevap veren Hosp, gelecek birkaç ayda bunun olası görünmediğini fakat bir iki yıl sonra piyasada ciddi bir sıkışmanın kaçınılmaz olacağını vurgulayarak 'Kış er ya da geç gelecek' dedi.

Hosp, bir başka önemli iddiada daha bulunarak Bitcoin'in kendisinin değil ancak üzerindeki ilginin 20 yıl önceki dotcom balonuna benzediğini ve gelecekte tüm coinların konsolide olma ihtimalinin yüksek olduğuna dikkat çekti.

"Balon, herkesin elinde ne var ne yok patlatacak türden olmayacak fakat kullanımı çok az olan tüm coinler ve varlıklar çözülecek ve asılm değerini bulacak."

Hosp, hangi coin araçlarının en uzun soluklu olacağına dair fikrini paylaşmasa da Bitcoin için dijital altın benzetmesinde bulundu ancak günlük hayatta kullanımının sınırlı kalacağını söyledi.

TenX kurucusu Julian Hosp dünyanın çeşitli yerlerinde blokzincir ve kriptoparalar üzerine konferanslar düzenliyor ve çok satan bir de kitabı bulunuyor. 31 yaşındaki Hosp'un asıl mesleği ise tıp doktorluğu.
Kaynak:HT

2018 altların yılı olacak.
kriptocan
Newbie
*

Activity: 67
Merit: 0

View Profile
January 06, 2018, 06:44:52 PM

Kış değil de, regülasyon geliyor hocam. Artık fazla göze batmaya başladı bu piyasalar. Devletler ve merkez bankaları bu gidişe bir dur diyecek ya da en azından deneyecekler.
Dr.Cocktail
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 262

View Profile
January 07, 2018, 07:28:28 AM

Bitcoin'in sayısı hepimizin bildiği üzere 21milyon adet ile sınırlı.Bitcoine olan talep gün geçtikçe artıyor.Çok değil bundan bir yıl önce bitcoinin ne olduğunu bilmeyen insanlar bugün ulusal basın aracılığıyla bitcoini öğrenip yatırım yapmanın peşine düştü.Bu yüzden fiyatı bana göre bu yıl içerisinde 60bin doları rahat bir şekilde bulabilir.
sentinel73
Member
**

Activity: 135

Decentralized Transportation Solution

View Profile
January 07, 2018, 09:20:18 AM

Bitcoin gün geçtikçe duyuluyor ve talep sürekli olarak artıyor. Bu nedenle 60 bine çıkmaması için bir sebep yok gibi..
Çok yüksek bir değer ancak 2017'de neler yaptığını hep birlikte gördük, imkansız diye bir şey yok Smiley 

tadzio
Full Member

Activity: 344

View Profile
January 07, 2018, 03:15:14 PM

Bu sene için 60 bin dolar beklentisi henüz olmayacakmış gibi sene sonuna kadar göreceğiz 60 bin dolar olmasa da 30 bin Dolar civarında bir fiyat görürüz. Bu da yaklaşık %100 lük artış demek.Bence gayet güzel.
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
January 13, 2018, 02:24:35 PM

bence 60 bin dolara değil de bir 50 bin dolarları görür, Psikolojik sınır 50 bin dolardır,

tahminleri ve ön görüleri buna göre yapmak lazım diye düşünüyorum.
digital1755
Member
**

Activity: 112

View Profile WWW
January 13, 2018, 05:13:51 PM

Bitcoin 20 bin doları geçip fiyat olarak seviyesini korusun önce. Daha sonra yeni hedefler rekorlar gelecektir. Son günlerde ters haberler geldi. Fiyat geriye düştü. Spekülasyonlar çok etkiledi.
Panderal
Newbie
*

Activity: 28
Merit: 1

View Profile
January 13, 2018, 06:16:47 PM

Çıkabilir ama daha mantıklı gelen coinler var. Bu sene içerisinde ethereum'un bitcoin'i geçeceğine inanıyorum.
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 »  All
  Print  

Jump to: