Bitcoin Forum
May 13, 2024, 11:48:56 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN] [TOKEN] RepuX - KOBİ'ler İçin Merkezi Olmayan Veri ve Uygulamalar Protokol  (Read 2984 times)
aliyagiz207 (OP)
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
February 11, 2018, 04:51:27 PM

2018'de Teknoloji Pazarlamayı Değiştiren
https://www.forbes.com/sites/steveolenski/2018/01/24/5-ways-tech-will-change-marketing-in-2018/2/#2455355d7303
"I'm sure that in 20 years there will either be very large transaction volume or no volume." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715600936
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715600936
Reply with quote  #2

1715600936
Report to moderator
1715600936
Hero Member
*

Ignore
1715600936
Reply with quote  #2

1715600936
Report to moderator
1715600936
Hero Member
*

Ignore
1715600936
Reply with quote  #2

1715600936
Report to moderator
aliyagiz207 (OP)
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
February 11, 2018, 04:58:44 PM

Repux veri pazarı
https://blog.repux.io/repux-data-marketplace-lets-get-technical-9cf5dfdde569
aamirsuh
Full Member

Activity: 686
Merit: 101

View Profile
February 11, 2018, 10:16:41 PM

4 Haftalık stake de bende var bir ara baya baktım ettim ama suan adam gibi bir imza kampanyası bulamadım.

Hocam yine Repux iyi bir projeye benziyor bende çok baktım gözüme güzel bir kampanya çarpmadı. Bende yeni girdim kampanyaya Repux a da girebilirdim. Kampanyaları çok fazla uzun tutmaya başladılar.
trc22@gmail.com
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
February 12, 2018, 12:42:54 PM

RepuX ta bizim community harici başka istek veya imza taşıyıcısı yok gibi, nedense bizim tarafımızdan ilgi görüyor ve benimde hoşuma gitmedi bu proje ama ödül gerçekten iyi bir rakam, tek cazibesi yapılan 5 yıllık sözleşmenin ciddiye alınabilecek olması
oguzhangazi
Member
**

Activity: 308
Merit: 10

View Profile
February 16, 2018, 02:25:19 PM

başka bir süsü yok zaten 5 yıllık sözleşme dedi diye girdim bende daha çok var  sonumuz hayrolsun
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2128
Merit: 1043

View Profile
February 16, 2018, 05:46:54 PM

RepuX ta bizim community harici başka istek veya imza taşıyıcısı yok gibi, nedense bizim tarafımızdan ilgi görüyor ve benimde hoşuma gitmedi bu proje ama ödül gerçekten iyi bir rakam, tek cazibesi yapılan 5 yıllık sözleşmenin ciddiye alınabilecek olması

Inan bu kadar haftalik stake olmasa dakika durmazdim su projede hic bir cazibesi yok sifir bence ama iste bayadir duruyorum martada birsey kalmadi sabrediyorum

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Ridcan
Member
**

Activity: 476
Merit: 31

View Profile
February 16, 2018, 09:30:42 PM

resmen bizim türkler hegomonyasına dönmüş repux imzası. Türk forumu bundan ya kazanacak yada 2 3 ayı çöp olacak. bana ikinci ihtimal daha olası geliyor ama umarım yanılırımda hardcap yapar burdaki arkadaşların emekleride boşa gitmez
skscengeng
Member
**

View Profile
February 16, 2018, 09:56:03 PM

resmen bizim türkler hegomonyasına dönmüş repux imzası. Türk forumu bundan ya kazanacak yada 2 3 ayı çöp olacak. bana ikinci ihtimal daha olası geliyor ama umarım yanılırımda hardcap yapar burdaki arkadaşların emekleride boşa gitmez

Valla hiç ummadığım kampanyalar dakikalar içerisinde hardcap yaptığı için kesin konuşmak istemiyorum ama bence çok az bir yatırım toplayabilecek repux icosu.Yani bana da ikinci seçenek yakın geliyor umarım yanılan ben olurum.
Rhego
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 278

View Profile
February 17, 2018, 10:15:00 AM

Valla hiç ummadığım kampanyalar dakikalar içerisinde hardcap yaptığı için kesin konuşmak istemiyorum ama bence çok az bir yatırım toplayabilecek repux icosu.Yani bana da ikinci seçenek yakın geliyor umarım yanılan ben olurum.

İmzaya girdikdikten sonra cok arastırdım en basında yapmam lazımdı ama toyluk işte  Grin 2 fikrim var ya bu kampanya harbiden bize guzel para bırakacak yada 3 ün 1 ni alıcaz. Bircok ico sitesinde repux için olumlu yorumlar ekibin barılı olabilecegi falan yazılmıs 4 nisana kadar bekleyip görücez.
Xday123
Member
**

Activity: 490
Merit: 16

View Profile
February 17, 2018, 01:26:29 PM

vallaha çıktım ben cardstack'a girdim ve eminim ki cardstack bana repuxdan daha fazla kazandırcak 250 milyon token satacaklar onun yüzde 2 si bounty onunda yüzde 35 i imzaya ayrılmış. cardstackta %1 ayrıldığı halde hardcap yapacağını düşündüğüm için repuxdan daha fazla kazanacağımı düşünüyorum. Repux hardcap yaparsa çok şaşırırım vallahi globalde kimse bahsetmiyor projeden. Adamlar 5 yıllık anlaşma dışında hiçbir varlık gösteremediler daha
Bitcoin-Turkiye
Sr. Member

Activity: 1666
Merit: 271

View Profile
February 17, 2018, 04:22:56 PM

hızlı koşan atın boku seyrek olurmuş arkadaşlar, fazla dem vurmayın bence, proje çok güzel. imzaya girenleride üzmeyecek şekilde token göndereceklerdir. açıkcası işini özene bözene yapan ico'larla sallapati iş yapanlar kendilerini belli ediyor.. öyleleri var ki, durup dururken hakkını vermiyor, yada proje scam çıkıyor..

Turkey Asic miner Best Seller Telegram @Miningci
RaltcoinsB
Legendary
*

View Profile
February 17, 2018, 05:21:35 PM
Merited by fedoralite (3), Rhego (1)

Eveeeeeet bu kadar kotu yorumdan sonra guzel bir haber vermemin zamani geldi diye dusunuyorum repux icin. Arkadaslar telegramdan takip ettigime gore 14 subat itibariyle icomuz pre saleden 1 milyon dolar olan soft capi tamamlamis durumda. Pre sale 10 milyon dolar olana kadar ya da 5 marta kadar devam edecek. Ek olarak icodrops.com a eklenmis repux icosu. Bu imzacilari uzecek ordan gorup imzaya dahil olacaklar olacak ve bizim payimiz dusecek ama listenin cogu turk oldugu icin genel olarak projeye guvenip iyi kazanacaklar (hardcap durumunda) bizim forumumuzdan olacak bu da beni daha da mutlu ediyor.

1 tane dahi olsa merit atarsaniz sevinirim sagolun varolun sevgili repux bountycileri Smiley

.
.Duelbits.
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Rhego
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 278

View Profile
February 17, 2018, 09:58:26 PM

Eveeeeeet bu kadar kotu yorumdan sonra guzel bir haber vermemin zamani geldi diye dusunuyorum repux icin. Arkadaslar telegramdan takip ettigime gore 14 subat itibariyle icomuz pre saleden 1 milyon dolar olan soft capi tamamlamis durumda. Pre sale 10 milyon dolar olana kadar ya da 5 marta kadar devam edecek. Ek olarak icodrops.com a eklenmis repux icosu. Bu imzacilari uzecek ordan gorup imzaya dahil olacaklar olacak ve bizim payimiz dusecek ama listenin cogu turk oldugu icin genel olarak projeye guvenip iyi kazanacaklar (hardcap durumunda) bizim forumumuzdan olacak bu da beni daha da mutlu ediyor.

1 tane dahi olsa merit atarsaniz sevinirim sagolun varolun sevgili repux bountycileri Smiley

Ben attım olurda geri dönüş yaparsan meritten iyi olur akmasada damlamış olur  Grin Proje begeniliyor bende globalde birkac kişi ile muhabbetini yaptım hero olup imzayı tasıyan onların söylemine göre üzmeyecek falan diyorlar. Bakalım bekleyip görücez daha 2 ayı var kafadan. 4 Nisan da bitecekmiş.

Bide bu eklenmiş bu haberde iyi gercekse ; Unsold Tokens: WILL BE BURNED
RaltcoinsB
Legendary
*

View Profile
February 17, 2018, 10:10:42 PM

Ben attım olurda geri dönüş yaparsan meritten iyi olur akmasada damlamış olur  Grin Proje begeniliyor bende globalde birkac kişi ile muhabbetini yaptım hero olup imzayı tasıyan onların söylemine göre üzmeyecek falan diyorlar. Bakalım bekleyip görücez daha 2 ayı var kafadan. 4 Nisan da bitecekmiş.

Bide bu eklenmiş bu haberde iyi gercekse ; Unsold Tokens: WILL BE BURNED

Hocam 0.5 sMerit var 1 merit daha alabilirsem postlariniza goz gezdirecegim soz veriyorum Smiley ona bende dikkat ettim yazmayi unutmusum. Evet satilmayan tokenlerin yakilacak olmasi guzel ama biz satilan tokenler uzerinden %2 x (35/100) ve stake oraninda alacagimiz icin satilmazsa gelecek miktar azalacaktir. Bu yuzden hepsinin satilmasi isimize gelir. Hepsi satilirsa da ;

250.000.000x(2/100) = 5.000.000 REPUX

5.000.000 (35/100) = 1.750.000 REPUX imza icin ayrilacak. Hardcap yaparsa suan 160 kisi var imzada token sale e kadar bu sayi 300 olur sanirim. Bize en kotu erken girdigimiz icin Full Member icin konusuyorum tahminimce 1200-1500$ civarinda birakır. Inşallah  Cheesy

.
.Duelbits.
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
crazy1204
Full Member

Activity: 322
Merit: 100

View Profile
February 17, 2018, 10:11:57 PM

Bana göre bu proje tutmaz zaten imzasına o yüzden girmedim mantıksız geldi bu işlerin kripto ile ne işi olur diye iyicenek koşan geliyor ico yapıyor bence olmamalı

aamirsuh
Full Member

Activity: 686
Merit: 101

View Profile
February 17, 2018, 10:28:01 PM

Ben çok olumsuz bakmıyorum. RepuX a. Evet süreç uzun ama zaten hangi ıco artık kısa zamanda bitiyor ve dağıtım yapıyor ki. Bu iş nasip bence, hiç olmayacak proje uçuyor. Büyük beklenti olan proje üzüyor.
nicomedya5
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 256

View Profile
February 17, 2018, 10:32:58 PM

Bounty olayını bir tarafa bırakırsak hazırlanmak için bu kadar fazla süre kullanmaları bana göre olumlu bir gelişme apar topar ico yapmak istemiyorlar.Aynı şey gonetwork projesi için de geçerli umarım Repux icoda istediği parayı toplamayı başarır.
valley365
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1003

View Profile
February 18, 2018, 01:46:16 PM

Repux için burada olumsuz yorumlar görüyorum fakat bu proje bahsedildiği gibi fiyaskoyla sonuçlanacak bir proje değil. Yatırım toplamayı garantilemiş bir girişimdir bana göre. Yani para toplayacak mı  / toplamayacak mı tartışması çoktan bitti. "Sistemi nasıl daha iyi hale getiririz" konusu tartışılıyor.
oguzhangazi
Member
**

View Profile
February 18, 2018, 08:32:51 PM

Repux için burada olumsuz yorumlar görüyorum fakat bu proje bahsedildiği gibi fiyaskoyla sonuçlanacak bir proje değil. Yatırım toplamayı garantilemiş bir girişimdir bana göre. Yani para toplayacak mı  / toplamayacak mı tartışması çoktan bitti. "Sistemi nasıl daha iyi hale getiririz" konusu tartışılıyor.

dediğiniz gibi olur umarım da bizde birşeyler kazanırız çoğu türktü imzaya girenlerin kazanırız hep birlikte inşallah
Kusman
Member
**

Activity: 756
Merit: 17

View Profile
February 18, 2018, 09:14:08 PM

Hocam bu kadar kesin nasıl konuşuyorsunuz büyük yatırımcılarla şimdiden anlaşma mı sağladılar. Huh Umarım sizin söylediğiniz gibi olur çünkü bizim forumdan katılan çok arkadaşımız var kampanyaya ayrıca icoya katılmayı düşünen bir kaç tanıdığım var.

██   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀    ▄       BYBIT │ reddit       ▄    ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ██
   Sports & Derivatives Trading        Mobile App for iPhone & Android
   24/7 Customer Support        NFT Marketplace        Launchpad/Launchpool
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 »  All
  Print  

Jump to: