Bitcoin Forum
May 28, 2024, 05:57:58 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: ZCL ye ne oldu?  (Read 372 times)
Rhego (OP)
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 278

View Profile
December 29, 2017, 07:45:58 AM

Baylar birkac gün önce bakmıstım 3 5 dolar biseydi bugun 120 dolarlara yardırıyoru hayırdır bilgisi olan varmı?
Faithh
Member
**

Activity: 154
Merit: 10

The Worlds Most Advanced Distributed Computer

View Profile
December 29, 2017, 07:52:35 AM

Sabah uyandım dedim noluyoruz . Aynı hisleri paylaşıyoruz dostum . Ne oldu da birden bu kadar zıpladı acaba ? Fiyat resmen zirve yapmış .

╞═◇═╡      CROWD MACHINE  ▌Powering the Next Generation of Blockchain App Builders      ╞═◇═╡
WhitepaperLinkedinTwitterMediumTelegramYoutubeFacebookANN ThreadReddit
←←←←←←←←←←  WHITELIST Registration is OPEN  →→→→→→→→→→
adamin1i
Member
**

Activity: 539
Merit: 20

View Profile
December 29, 2017, 07:57:37 AM

Diğer düşük supply sahibi coinlerin başına gelen gelmiş.  düşük suply olup henüz pumpın tadına bakmamış olanlardan ara ara alıyorum boyle zirve yaptığında güzel oluyor.
Rhego (OP)
Sr. Member

View Profile
December 29, 2017, 08:04:59 AM

Diğer düşük supply sahibi coinlerin başına gelen gelmiş.  düşük suply olup henüz pumpın tadına bakmamış olanlardan ara ara alıyorum boyle zirve yaptığında güzel oluyor.

Sordukmu amk adama coinin haberi ne diyorum verdigi cevaba bak harbi israfdan baska bisey degilsin gerizekali.
sergen34
Sr. Member

Activity: 449
Merit: 250

View Profile
December 29, 2017, 09:37:11 AM

Sordukmu amk adama coinin haberi ne diyorum verdigi cevaba bak harbi israfdan baska bisey degilsin gerizekali.

Hocam bi sakin önce, neden hakaret ediyorsunuz?

Projesinin muhteşemliğinden olmadığını, pump yapıldığını düşünüyorum. Mining ile uğraşan arkadaşlar direk yöneldi fakat bu bantta kalmayacağını tekrar düşüşe geçeceğini tahmin ediyorum.
OggyBesiktas
Full Member

Activity: 196
Merit: 100

View Profile
December 29, 2017, 09:49:23 AM

Dün gece baya bir kişi farketmiş ama yeltenen olmamış herhalde telegram gruplarında deli gibi dolaşmış haber . Kazanan olduysa çok sağlam bir para tokatladılar resmen .
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
December 29, 2017, 10:13:31 AM

Aynen dün akşam girdik şu an kar ile devam ediyoruz.Zcl airdrobu var ocak ayının sonunda ve fiyatı artacaktır daha.
BTC ve ZCL'nin çatallaşmasında Bitcoin private (BTCP) verilecek.
Detaylı bilgi linkte mevcud.

https://www.reddit.com/r/ZClassic/comments/7mg5je/zcl_btcp_faq/
ahmetsusar
Jr. Member
*

Activity: 70
Merit: 7

View Profile
December 29, 2017, 10:17:10 AM

zcl sadece pump sonucu olan bir durum değil klasik pump hareketleri zaten bir kaç saat içinde sürer ve geri çekilme baslar farketityseniz yukarı tırmanma hacim ile destekli devam etmiş pumpta böyle bir durumla karsılasılmaz
evet gelelim zcl ye ne olduğuna zcl hard forku aysonunda elinde zcl tutan herkese tuttuğu miktar kadar yeni cıkaracağı coini bedava dağıtacak daha önce btc nin btg verdiği yada nxt in ignis verdği gibi aynı hareket bu iki durum öncesi btc içinde nxt içinde gerçekleşmiştir bu saatten sonra zcl almak bence biraz riskli gözüküyor ama zcl nin twitter sayfasından bu konu ile ilgili 1 ay öncesi acıklamaarı mevcuttu bende tabi bir miktar edindim ama bu kadar bir yükseliş beklemiyordum oldukça güzel bir artış oldu bence bu trene bineneler inmeye basladı bile baska trenlerlere göz atmanızda fayda var derim Smiley
thetis
Member
**

Activity: 322
Merit: 14

View Profile WWW
December 29, 2017, 10:30:56 AM

daha 1 ay olmadan 20k dan 800k ya ulaştı. 60 k da çıkmıştım daha da bi bok olmaz düşüşe başlar diye sonra ağzına sıçtı ortalığın.

herhangi bir haber göremedim ben bu kadar yükselmesini sağlayacak.
bunu üstüne birde 9 dan 180'e çıkıp sonra tekrar 90 a düşen rdd yi gördükten sonra ulan diyorum 10a böl btc yi al altcoin bırak o şekilde diyorum.

▀▀▄▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   SOBIT   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▄▀▀
█    the FIRST USER-OWNED DIGITAL ASSETS EXCHANGE    █
Markets  ]   Telegram   Twitter   Facebook   Whitepaper   [  Free Token  ]
Rhego (OP)
Sr. Member

View Profile
December 29, 2017, 11:25:04 AM

Hocam bi sakin önce, neden hakaret ediyorsunuz?

Projesinin muhteşemliğinden olmadığını, pump yapıldığını düşünüyorum. Mining ile uğraşan arkadaşlar direk yöneldi fakat bu bantta kalmayacağını tekrar düşüşe geçeceğini tahmin ediyorum.

Hocam sirf post olsun diye girip salak salak yorum yazan insanlara tilt oluyorum. Görüntü kirliliği yapip keyfinizi bozmak istemem ama internette dişe dokunur bir bilgi bulamadım buraya soru actım onada bu cevap gelince ayarım kaçtı.Kusura bakmayın.

tayfundenize de bilgilendirme için tesekkür ederim. Bitcoin private diye bir airdrop yapılacakmiş.
Segomo
Member
**

Activity: 126

View Profile
December 29, 2017, 11:33:15 AM

Bu airdroplar ne kadar tatlı oluyor. Zlc gece işim vardı kaçırmıştım sabah sabah bile küçük bir düzeltme ile alım fırsatı verdi. Daha çok yolu var yoksa bu seviyeden girmezdik.

crazy1204
Full Member

Activity: 322

View Profile
December 29, 2017, 11:52:02 AM

Zclassic tokeninden bende aldım çok iyi yerlere gelecek ilerde miktarı az ve bi bakmışız yarın 1000 dolar benden tavsiye arkadaşlar alın tutun zenginsiniz sonrası keyif

redsilentstorm
Member
**

Activity: 448

View Profile
December 29, 2017, 12:05:36 PM

ZCL iyi bir koin ama şu anda yaptığı hareket airdrop sebebiyle oluyor. Tıpkı NXT de olduğu gibi dönem dönem yeni trendlerle karşılaşıyoruz. Şimdi ki trend de bu. İlerleyen sönemler de özellikle platform koinlerinin bunu sık sık yapmasını bekliyorum.
serim hikayem
Newbie
*

Activity: 2
Merit: 0

View Profile
December 29, 2017, 12:12:52 PM

btc ile ortak fork olacak. saçma bence
GrinZ
Legendary
*

Activity: 1572
Merit: 1002

View Profile
December 29, 2017, 01:55:36 PM

Vay anayın babağyn kemüğüne diye hayıflanıyorum resmen . Neler oluyor öyle yahu.. Kaçırdığımız gerçekten kötü olmuş . Yakalayanlara gerçekten helal olsun .
FlyOn35
Full Member

Activity: 146

View Profile
December 29, 2017, 02:01:49 PM

Şu haberleri alabileceğim twitter accountları telegram grupları var mı?
nekominer
Full Member

Activity: 476
Merit: 102

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
December 29, 2017, 03:02:26 PM

Bu hızda olmasada belki ufak geri çekilmelerle ocak sonuna kadar bu artış sürecek gibi görünüyor.

holderman
Member
**

Activity: 285
Merit: 12

View Profile
December 29, 2017, 07:20:04 PM

Haberin etkisi geçince eski yerine gelir fork muabbetleri vardı, ben çok da bişey olacağını sanmam çıkar geri düşer, eğer ucuz fiyattan alınabilirse alıp yukardan satma fırsatı verebilir.

torrentco
Sr. Member

Activity: 2114
Merit: 418

View Profile
December 29, 2017, 07:26:36 PM

ulan bunu adamlar demiyor mu hiç acaba 10 gun once 1.8 usd olan şeye ben 120 usd veriyorum acaba yanlış birşey yapıyor uyum diye.
şaka gibi arkadaş cidden şaka gibi.
kazananlarada helal olsun bu arada umarım amramızdan alan vardır cok.
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
December 29, 2017, 08:15:38 PM

Ocak ayının son haftasına kadar arada dinlensede çıkışını sürdürecek.Balinaların ucuzdan toplama için yüksek duvarlar koyduğu, duvara gelince nasıl kaçtığını defalarca gördüm.Paink yapmadan bekleyen kazanır.Gelecek fork da değerli bir fork olacak.Giren arkadaşlara sabırlı olmalarını diliyorum.Ben öyle yapıyorum.Ekrana bakıp strese girmeye gerek yok.Düşerse takviye yapılabilir.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: