Bitcoin Forum
May 27, 2024, 04:53:20 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: ETH bye bye,Sıradaki BTC!!!!  (Read 888 times)
kenanzz
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1000

View Profile
December 29, 2017, 09:28:09 PM

rippleyi sadece yükseliş trendine girince aldım ve çok sağlam kazandırdı bana. ama bi o kadarda kaybettirecek millete.  ben yerinin burası olduğunu düşünmüyorum. bi yerden sonra fena çakılmaya başlayacak diye düşünüyorum. önümüzdeki yıllardada bu coin ilk 10larda bile kalmayacak.
Commendatore
Newbie
*

Activity: 21
Merit: 0

View Profile
December 29, 2017, 09:29:29 PM

ciddi kazanç sağladığınıza sevindim hayırlı olsun. fakat ripple gereksiz boş bir koin, ethereum un yanından geçecek bir kapasitede değil. arkadaşlara katılıyorum ilk 10 u bile haketmiyor.
shewadiwadi
Full Member

Activity: 332
Merit: 108

View Profile
December 29, 2017, 09:29:46 PM

Ripple merkezi yapısıyla hiçbir şey olmaz. Her şey fiyat değil.
udonmez
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 359

View Profile
December 29, 2017, 09:48:24 PM

ripple yi bankalar almanyada pilot olarak transfer için uyguluyorlarmış. buna akbankın avrupa ag side dahil. eğer başarılı olursa swift için aracı banka olmadan uygulanacak sanırım. üstelik mesai kavramıda kalkmış olacak. 7/24 sistem işleyecekmiş.

bunlar ne derece doğru bilmiyorum tam ama bana diğer teamlere göre oldukça güvenilir geldi. sistemin çok hızlı olması ve fee oranının düşük olması da iyi. xrp bu işin neresinde ben onu anlayamadım ama. yani mesela dolar transfer ederken xrp ile mi gidiyor?

su bankalar kullaniyor geyigine ben hic inanmiyorum. ben swift yaptim dolar gonderdim. bunu nasil ripple la tasiyacaksin ki. hadi bankalar kendi hesaplarindan ripple transfer ettiler. bir banka sonucta bunu gene satmak isteyecek o dolar cok aferdersiniz de sike sike fiziksel olarak tasinacak. ornek vermek gerekirse a bankasi b ye 10m gondermis olsun b de a ya 5m gondersin. transferleri ripple hallettik diyelim. adamlar geldi dolarlarini cekmeye. b bankasindan 10m dolar istiyor ama 5m var. kalani ripple mi verecek sike sike dolar bulacak o banka.
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
December 29, 2017, 09:54:20 PM

Sizin için hayırlı olsun. Açıkcası ben de ripple çok sıcak bakmasam da önemli olan sonuca ulaşmak ve hodl yaparak siz ulaşmışsınız. Darısı diğer bu hedefi gerçekleştirmek isteyenlere olsun.
yapa ve yalniz
Full Member

Activity: 463
Merit: 107

View Profile
December 29, 2017, 09:59:09 PM

İstediği kadar artsın o kadar sert çakılacak ki herkes neye uğradığını holdcular da neden satmadığına çok üzülecek. Bugün yarın göreceğiz ne olacağını ben size diyim.

Cleverjunta
Full Member

Activity: 1017
Merit: 146

View Profile
December 29, 2017, 10:10:35 PM

aslında iyi tafaflarıda var piyasadaki tedarik  mak. tedarik gibi rakamları çok önemli olmadığı önemli olmadığı ortaya çıkıyor.
Sertii
Newbie
*

Activity: 83
Merit: 0

View Profile
December 29, 2017, 10:17:15 PM

Ben 21 sentten aldım 1,1 dolarken sattım ve bunların hepsi 2 ay içerisinde oldu. Tüm bunlar olurken insanlar rippleden nefret ediyordu çünkü herşey artarken bu yerinde sayıyordu çok geriye gitmeyelim hepimizin hafızasında yeni daha bunlar.. Şimdi ben bile ah niye çıktım vah vah diyorum.. Gelecek te bir gün gelecek dedikleri bu bence, çoğu kişi mantığını hala sindirebilmiş değil, hala anlamıyorum neye derman bu diyorlar ama kimse aptal değil parasını buraya bağlıyor demek ki bir bildikleri var... Traşı keseyim özellikle yakın gelecekte fark yaratan , benzeri olmayan konusunda tek olup ciddi iddiası olan coinler çok ama çok kazandıracak.. Ethereum bile eskiyorsa vay ki ne vay...
uzayli
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
December 29, 2017, 10:28:35 PM

Ripple bana göre değerlenmekte geç bile kaldı. Ama ETH nin yerini alamaz ripple kim eth kim? BTC için birşey diyemem ama btc nin önüne geçse geçse eth geçer ripple zor.

crazy1204
Full Member

Activity: 322

View Profile
December 29, 2017, 10:30:39 PM

Helal olsun ripple a nerelere geldi almadım şimdiye kadar şu an aldım ama artık inanıyorum balon değil ripple o yüzden en az 10 doları görecektir bende alanlar kervanına katıldım

avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
December 29, 2017, 10:57:15 PM

ripple ın yükselmesi merkezsiz blok zincirin geleceği konusunda bankaların ve küresel sermayenin tekrar hakimiyeti ele geçirmesi ve bitcoinin başlattığı devrimin tehlikeye girmesi demektir ...o yüzden umarım layık olduğu yere geri döner ripple  Grin

konu sahibini tebrik ederim başarılarının devamını dilerim arada bizimle de paylaşmaya devam ederse tavsiyelerini güzel olur  Smiley Wink
dewildance
Full Member

Activity: 546

View Profile
December 29, 2017, 10:58:01 PM

Dostum tebrik ederim güzel bir değerden çıkmışsın biraz beklesen daha iyi olurmuş ama karın yine efsane uzun süre tutmanın faydaları işte
civilengineer
Full Member

Activity: 434
Merit: 112

View Profile
December 29, 2017, 10:59:15 PM

tebrikler kardeşim. hayırlı uğurlu olsun. kendim kazandım gibi seviniyorum buradan birisi kazandığı zaman.

darısı en yakın zamanda bana ve diğer arkadaşlara.  Smiley
TaliskerDarkStorm
Sr. Member

Activity: 1106
Merit: 273

View Profile
December 29, 2017, 11:16:55 PM

Bedavadan biraz daha pahalıya zamanında aldığım xrp’yi halâ satmadım, gercekten sabreden herkese müthiş bir getirisi oldu. Ama diğer yandan eth ile bir şeyi kıyas bile etmeyi içim el vermiyor çünkü eth kendini çok sağlam bir şekilde kanıtladı ve yerini edindi, oradan da güzel gelişmeler bekliyorum
spastikss
Full Member

Activity: 434
Merit: 107

View Profile
December 29, 2017, 11:29:40 PM

ripple yi bankalar almanyada pilot olarak transfer için uyguluyorlarmış. buna akbankın avrupa ag side dahil. eğer başarılı olursa swift için aracı banka olmadan uygulanacak sanırım. üstelik mesai kavramıda kalkmış olacak. 7/24 sistem işleyecekmiş.

bunlar ne derece doğru bilmiyorum tam ama bana diğer teamlere göre oldukça güvenilir geldi. sistemin çok hızlı olması ve fee oranının düşük olması da iyi. xrp bu işin neresinde ben onu anlayamadım ama. yani mesela dolar transfer ederken xrp ile mi gidiyor?

su bankalar kullaniyor geyigine ben hic inanmiyorum. ben swift yaptim dolar gonderdim. bunu nasil ripple la tasiyacaksin ki. hadi bankalar kendi hesaplarindan ripple transfer ettiler. bir banka sonucta bunu gene satmak isteyecek o dolar cok aferdersiniz de sike sike fiziksel olarak tasinacak. ornek vermek gerekirse a bankasi b ye 10m gondermis olsun b de a ya 5m gondersin. transferleri ripple hallettik diyelim. adamlar geldi dolarlarini cekmeye. b bankasindan 10m dolar istiyor ama 5m var. kalani ripple mi verecek sike sike dolar bulacak o banka.

dediğinize katılıyorum. benim anlamadığım nokta da o zaten.  ayrıca bitcoinin tahtını ele geçirebileceğini düşünmem bile. çünkü bitcoini birçoğundan ayıran şey amiral gemisi olması ve merkezsiz olması.

tartibaya
Full Member

Activity: 630
Merit: 101

View Profile
December 29, 2017, 11:30:01 PM

En son böyle by byle bir heyecanı eth nerdeyse btc yi geçecek falan diyorlardı. Sonra btc bir gaza bastı resmen altlar bitkisel hayata girdi. Eth tekrar toparlacaktır bence.
fkod
Sr. Member

Activity: 594
Merit: 252

View Profile
December 29, 2017, 11:44:06 PM

Evett ülkeye şöyle likit para girsin bol bol mis. Darısı tüm Türk milletinin başına Smiley Hayırlı uğurlu bereketli olsun. Güzel günlerde değerlendirin Smiley
eller55
Jr. Member
*

Activity: 364
Merit: 1

View Profile WWW
December 29, 2017, 11:50:45 PM

Güle güle harca sabrın zaferi. BU piyasadaki en önemli şey sabretmek. Sonunda kazanç var. Smiley

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
torrentco (OP)
Sr. Member

Activity: 2114
Merit: 418

View Profile
December 30, 2017, 05:12:34 AM

defalarca yazdık anlattık yine anlatalım.

hala ripple firması ile anlaşıldı xrp ile alakası yok diyenler görüyorum hemde bunlar rutbeli uyeler inanılr gibi değl gercekten.
dunyadan bi habersiniz ancak cehaletinizi insanlarla yaymaktanda hiç çekinmiyorsunuz,bir biizm turklerde gördüm cehaletini hiç sakınmayan su forumda başka da  gormedim.

ripple in bankalara entegre ettiği iki asset var.
bunlardan birisi xcurrent diğer ise xrapid.
xrapid direk transferde xrp kullanıyor.yani ripple  xrp yi kullanıyor kendi zincirinde bu transferi gercekleştirmek için.
AMEX direk birebir xrapid kullanıcak transferlerde.

bitcoinin bile yatırım dısında bir boka yaramdıgı,gercek dunyada kulalnımı olmadını varsayarak soyluyorum;
gercek dunyaya entegre olabilen,kullanımı olacak olan tek coin ripple olacak olabilir.
boyle birşey olursa olacakları su anda tezahür bile edemiyorum.

guvenirsiniz guvenmezsiniz ayrı ama emin olmadıgınız şeylerle insanların aklını bulandırmayın.once bi açın okuyun.

ingilizce bilenler kısaca sunu okusalar anlarlar xrp ile ripple ilişikisini.

1) Ripple gets banks to use its payment technology.

2) Banks integrate Ripple's payment system into their system.

3) This helps to eliminate all the technical obstacles to banks routing payments through a crypto-currency. (Regulatory, compliance, business rules, integration effort, etcetera.)

4) Banks use the system to clear payments with each other, probably using mostly ILP. (ILP is a protocol that permits atomic, cross-ledger payments. Most importantly, it allows a "connector" to facilitate the payment even if that connector is not trusted by either the sender, the recipient, or the source and destination financial institutions.)

5) Ripple tries to make XRP the premium connector by targeting inefficient corridors.

6) If XRP can efficiently bridge X% of payments between banks that use Ripple, it will.

7) This will increase the demand for XRP as connectors need XRP to buy the destination currency for their trades.

8 ) If XRP is cheap to trade with other currencies, people who don't know what currency they'll need next may hold XRP.

9) If XRP is cheap to trade with other currencies, people who are willing to buy any currency they can get cheaply may hold XRP.

10) This can lead to a cycle of increasing demand.

Ripple may or may not succeed. Ripple's strategy may change. But that's Ripple's plan, in summary.

Or, even shorter, build a massive, level playing field in which assets can compete to bridge payments, then try to make XRP a winner on that playing field.

This is an ambitious, maybe even crazy, plan. But Ripple has raised tens of millions of dollars, has over a hundred full time employees, and our successes to date speak for themselves. That is, of course, no guarantee of success.
M.Terzi
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile
December 30, 2017, 06:18:15 AM

Geçen senede aynı senaryo yaşandı ripple yükseldi yükseldi sonra yavaş yavaş diplere kadar indi. Film aynı bence karını gören çıksın bence pek fazla güvenmemek lazım. Bu arada hayırlı olsun hocam kendim emekli olmuşum gibi sevindim darısı bizlerin başına Smiley Waves LTC ve Strat bizi emekli edecek mi bakalım Smiley
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 »  All
  Print  

Jump to: