Bitcoin Forum
May 22, 2024, 07:04:09 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: ETH bye bye,Sıradaki BTC!!!!  (Read 888 times)
Arahara0230
Full Member

Activity: 200
Merit: 100

SWISSBORG- THE NEW ERA OF CRYPTO WEALTH MANAGEMENT

View Profile
December 30, 2017, 06:22:44 AM

Ripple' in yükselişine bir diyeceğim yok fakat Ethereumu hafife almak çok mantıklı görünmüyor. Her ikisinin amacı ve hedefinin farklı olduğunu düşünüyorum. Ethereum tabanlı onlarca coin var ve Ethereum teknolojik açıdan farkını ortaya koyacaktır.

boestin
Legendary
*

Activity: 1092
Merit: 1000

View Profile
December 30, 2017, 06:56:12 AM

Bende bu fiyatların kalıcı olduğunu düşünmüyorum hele ki ripple'in ethereum gibi bir platformun üstünde olması inanılacak gibi değil.dediğim gibi eth çokta uzun olmayan bi sürede 2.sırada kalmaya devam edecek bence.bu seviyeden ripple a girmek isteyende olursa 3 kez düşünüp öyle girsin derim
triclinics21
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
December 30, 2017, 07:41:54 AM

vay ve ripple nereden nerelere geldi durmak bilmiyor muhakkak balon oldugu anlaşılacak bu kadar buyuk piyasade degeriyle uzun sure dayanamaz muhakkak çok kişinin canını yakacaktır ama bızlerden girip çıkarak birileri kazanıyorsa ne mutlu
Sekon
Full Member

Activity: 490

View Profile
December 30, 2017, 07:57:30 AM

2,73 dolar seviyelerini de gördü an itibari ile 0.20 dolarken hatırlıyorum keşke alsaymışım cidden diyorum az miktarda bile alsaydım ohooo şimdi kaç x di o  Sad
hhk1045
Hero Member

Activity: 644
Merit: 504

View Profile
December 30, 2017, 08:14:41 AM

saol dostum darısı senin gibi pozitif dusunen,fesat olmayan insanların başına.

Hayırlı olsun yanılmışım kusura bakma,  umarım hayrını görürsün. Bundan sonra kopup gitçeğini sanmıyorum doğru yerden çıkış yapmışsın. Biraz daha yükselse de düşecektir.
acmrl
Full Member

Activity: 392

View Profile
December 30, 2017, 08:28:21 AM

valla güzelce karını alıp çıkmakta fayda var, artarsa da üzülmicen , azalırsa da sevinmicen, nasip kısmet buymuş diyip gececeksin, kutlarım kardeşim hayrını gör  Smiley
GrinZ
Legendary
*

Activity: 1572
Merit: 1002

View Profile
December 30, 2017, 08:40:01 AM

Tebrikler . Afiyetle yiyin paranızı . Geçen sene ortalarında aldığımız coinleri satmayıp unutabilmiş olsaydık çoğumuz gerçekten emekli edebilecekti kendisini . Piyasayı takip etmektenden ziyade projesi gayet geçerli olacak coinleri alıp unutmak gerekiyor gerçekten .. Ripple ' a benim de zerre güvenim yok fakat yükselmesi eski hodl ' cuların işine çok güzel yaradı . Çıkacaksa aramızdan çıksın taraftarayım Smiley
pro2017
Member
**

Activity: 210

View Profile
December 30, 2017, 08:48:13 AM

geçen sene rippleden çok zarar eden arkadaşlarım oldu alıp satarken ellerı, kucaklarına bırkıldı sımdı aynı dolap donebılır o zamanda çok hızlı yukselmişti ben hiç cesaret edemedim hep yaln dolan haberler yukseltmışlerı geçen senede bu yıl daha cıddı gibi duruyor
zfrey
Full Member

Activity: 686
Merit: 111

View Profile
December 30, 2017, 08:49:08 AM

Gerçekten görülmesi zor sabır örneği göstermişsiniz , emeğinizin karşılığını umarım siz gibi bizlerde alırız. Yorumları okudum fakat şuan itibariyle emin olun bir çok coinler olması gereken yerde değil.Trade yapıp projeleri bilmeyen arkadaşlar , hiç duymamış arkadaşlarımız insanlarımızın olduğunu düşünürsek , daha gelinilecek çok güzel yerler, fiyatlar olacaktır. Umarım sizin gibi biz de bu sabrı gösteririz:)
Turkoin
Sr. Member

Activity: 392
Merit: 250

View Profile
December 30, 2017, 09:15:33 AM

ripple yi bankalar almanyada pilot olarak transfer için uyguluyorlarmış. buna akbankın avrupa ag side dahil. eğer başarılı olursa swift için aracı banka olmadan uygulanacak sanırım. üstelik mesai kavramıda kalkmış olacak. 7/24 sistem işleyecekmiş.

bunlar ne derece doğru bilmiyorum tam ama bana diğer teamlere göre oldukça güvenilir geldi. sistemin çok hızlı olması ve fee oranının düşük olması da iyi. xrp bu işin neresinde ben onu anlayamadım ama. yani mesela dolar transfer ederken xrp ile mi gidiyor?

su bankalar kullaniyor geyigine ben hic inanmiyorum. ben swift yaptim dolar gonderdim. bunu nasil ripple la tasiyacaksin ki. hadi bankalar kendi hesaplarindan ripple transfer ettiler. bir banka sonucta bunu gene satmak isteyecek o dolar cok aferdersiniz de sike sike fiziksel olarak tasinacak. ornek vermek gerekirse a bankasi b ye 10m gondermis olsun b de a ya 5m gondersin. transferleri ripple hallettik diyelim. adamlar geldi dolarlarini cekmeye. b bankasindan 10m dolar istiyor ama 5m var. kalani ripple mi verecek sike sike dolar bulacak o banka.

dediğinize katılıyorum. benim anlamadığım nokta da o zaten.  ayrıca bitcoinin tahtını ele geçirebileceğini düşünmem bile. çünkü bitcoini birçoğundan ayıran şey amiral gemisi olması ve merkezsiz olması.
merhaba arkadaşlar yanlış anlamayın sizi eleştirmek niyetim değil. bende sadece fikrimi söylemek istedim farklı bir düşüncem var. günümüzde kim 5m doları fiziksel olarak yanında taşımak ister ki. ya da şu anki kredi kartları limitlerimiz bize sadece vaat edilen miktarlar. banka istesek verebilir belli bir vade karşılığında.

yani şunu demek istiyorum. adam 5m ye ev araba ya da herhangi bir taşınmaz alacaksa da bunu ripple karşılığında bankaya teminat sunup ya da ripple satarak alabilir. amaç buradaki fiziksel para trafiğinin karmaşıklığını ortadan kaldırmak değilmi. sonuçta fiziksel parayı (yani milyarlarca doları) muhafaza etmek çok zor. ama bu tarz bir sistemle tabiki bununda yine riskleri vardır. ama daha hızlı ve kolay olacağını düşünüyorum.

21. yy başlarından itibaren çoğu yatırımcı ve kullanıcılar kredi kartlarına yüklendi. parayı sanal olarak ödemek hoşuna gitti herkesin elini cebine sokup sayıp ödemek çok cazipleşti. bu sisteme de artık bankalar geçecek sanırım kendi aralarında büyük transferleri bu tür enstrümanlarla (dolar-döviz harici) gerçekleştirecekler.

eğer global dünyada doların alternatifi olacak bir sistem varsa o da bu sistem olacaktır. Smiley

coininiz bol olsun. Smiley
myortvyje
Member
**

Activity: 224
Merit: 52

View Profile
December 30, 2017, 09:22:36 AM

Ahh ahh cok ugrastık zamanında insanlara 3-5 sentlerden aldırmak için ama taşlandık dışlandık.
bütün Holderlara hayırlı ugurlu olsun.
ben acıkcası 1.80 usd den cıktım elimdeki bütün rippleları(5 sentten aldım ve 1 tanesine bile dokunmamıştım)
1.80 den cıktım duserse geri alıcam ama inanın dusmesini istemiyoum hiç.kopsun gitsin inşallah burdan sonrada.
benim hayatımı değiştirdi ya bana yeter.
seni seviyorum ripple....

1   Bitcoin     $247,371,997,381   $14,750.70   $12,343,700,000   
2   Ripple   $76,898,752,087   $1.99   $5,396,170,000   
3   Ethereum   $72,955,917,728   $754.87   $2,528,150,000   

Bereketini gör kazancın bol olsun. Senin adına biz de mutlu olduk darısı bizim başımıza.
krm4700
Full Member

Activity: 490
Merit: 105

View Profile
December 30, 2017, 09:27:04 AM

arakdaşlar  kimse coinlerin sahibi değil kim hangi coinden kazanıyorsa sevinelim sahiplenme duygusu saçma bir şey olur bu coin dünyasında ne çakılmalar ne gitmeler vardı gördünüz bizimki çerez bu işte acayip oyunlar dönüyor kim ne aldıysa sevinsin her şey tersine çevrilebilir

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
December 30, 2017, 09:33:00 AM

Kazanan arkadaşlara tebrikler ve gelirlerinin devamını ve daha çok kazanmalarını bu fırsatı kaçıran arkadaşların daha güzel fırsatları yakalamasını temenni ederim. Crypto piyasasında bu tür şeylere galiba alışmamız gerekiyor. 1$ olmaz dediğimiz koin nerelere gelmiş . Ama duygusal bağ kurmamak lazım inandığımız projeler olabilir ama hiç bir şey devamlı yükselmez mutlaka soluk almak veya güç toplamak için geri gelecektir.
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
December 30, 2017, 09:37:10 AM

güzel kazanç yapmanıza sevindim hayırlı uğurlu olsun. yanlız yazınız benim aklıma parayı bulunca arabasını bağoaza çekip senmi büyüksün benmi layn istanbul diye nağra atan film karakterlerini getirdi Smiley. madem parayı zaten buldunuz bende sağlık dilerim sizin için yeni yılda.
torrentco (OP)
Sr. Member

Activity: 2114
Merit: 418

View Profile
December 30, 2017, 10:07:40 AM

güzel kazanç yapmanıza sevindim hayırlı uğurlu olsun. yanlız yazınız benim aklıma parayı bulunca arabasını bağoaza çekip senmi büyüksün benmi layn istanbul diye nağra atan film karakterlerini getirdi Smiley. madem parayı zaten buldunuz bende sağlık dilerim sizin için yeni yılda.

cok tesekkurler yeni yıl dileği için.
ancak ben voleyi ripple dan vurmadım.
hayatımı ripple değiştirdi dedim cunku ben piyasaya ilk ripple ı duyup,araştırıp girdim.
yani beni kripto ile tanıstıran ripple o yuzden hayatımı değiştirdi dedim,ripple 2 dolar oldu diye değil Smiley

su an elimde tek bir ripple yok ama yinede her zaman gönlümün bir numarası olacak ripple.
hiç ama hiç sanmıyorum ama olurda bir daha 1 -1.20 bandında düşerse bolca alacagım tekrardan cunku hep soyledim yine soyluyorum;
su kripto dunyasında gercek hayata entegre olacak ve sonsuza kadar kalacak tek bir koin var o da Ripple dır.
proof_seeker
Member
**

Activity: 336

View Profile
December 30, 2017, 10:09:34 AM

zcl eth .. hepsi mutlu etti bu waves ne zaman mutlu edecek acaba hodlcuları
GrinZ
Legendary
*

Activity: 1572
Merit: 1002

View Profile
December 30, 2017, 10:11:30 AM

Bu arada ETH için bye bye demek çok saçma geliyor bana . Bitcoin ' in durumu ortadayken hele . Fork ' un bitiyor segwit ' i geliyor . Segwiti bitiyor bambaşka bir haberi çıkıyorken ..

En azından Vitalik işin başında . Kafası da zehir gibi çalışıyorken .. Hakettiği değerleri zaten gördü ve daha da görecektir ETH ..
torrentco (OP)
Sr. Member

Activity: 2114
Merit: 418

View Profile
December 30, 2017, 10:21:21 AM

Bu arada ETH için bye bye demek çok saçma geliyor bana . Bitcoin ' in durumu ortadayken hele . Fork ' un bitiyor segwit ' i geliyor . Segwiti bitiyor bambaşka bir haberi çıkıyorken ..

En azından Vitalik işin başında . Kafası da zehir gibi çalışıyorken .. Hakettiği değerleri zaten gördü ve daha da görecektir ETH ..

bye bye derken market capini geçti diye dedim bye bye Smiley
allah muhafaza bende full eth ve erc20 tokenlardayım.

ancak yinede kesinlikle gelecegin eth oldgunu dusunmuyorum.
mutlaka daha anonim ve kurumsal bir platform yerini alacak eth nin onumudeki senelerde.
vitalik yukarı vitalik aşagı,adama birşey olsa dusunemiyorum kripto piyasasına olacakları.
her zmn tehlikelidir tek adam projeleri.aynı olay waves ve sasha ikilisindede var.
wavesciler adamı peygamber olarak görüyor.
su an demiyorum ama ilersi için,bu tek adam projelerinin önündeki en büyük engel,hep o TEK adam olmuştur,olacaktır.
lulumiya
Full Member

Activity: 686
Merit: 104

View Profile
December 30, 2017, 10:28:28 AM

ripple çıkıyor diye sevinilirken, aslında bir şey gözden kaçıyor. ripple doğal cryto coin felsefesi ve yapısına en büyük zarar veren oluşum olabilir.  merkezi bir yapısı var ve destekleyenler malum banka ve pislik kapitalist tayfanın yoğun şekilde içinde olacağı bir oluşum. eğer tamamen domine ederse ripple ortalığı madencilik sistemi, merkeziyetsizlik felsefesi anlamsızlaşırsa o zaman hiç hoş şeyler olmaz.

bu yüzden çok abartmasın orta karar devam etsin.

hirozaki faraday
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 279

View Profile
December 30, 2017, 10:32:57 AM

Ripple'ın kesinlikle hakettiği yerde oldugunu düsünmüyorum . İlk 10 da olmayı bile hak etmiyor bana kalırsa. Balinası bol oldugu icin istedikleri gibi oynuyorlar . Ethereum nerede ripple nerede . Yapmayın .

balinası bol değil bence.bilakis ripple corp. elindeki xrp ler yuzunden ripple a cok bulaşmıyorlar diye biliyorum.kontrol edemiyorlar cunku.

ethereum nere ripple nere derseniz cok yanılırsınız.
eth onlarca rakibi var daha bir o kadarda cıkcak onumuzdeki senelerde,onlarca ünvan maçına cıkacak alt edilebilme ihtimali olaiblir.(umarım olmaz,full eth ve eth bazlı tokenlardyım bende)

ripple tek bir rakibi yok.hiçbir zamanda olmayacak.kimse cesaret edemez o kulvara girmeye bu saatten sonra ripple gibi bir dev varken.girsede şansı olmayacak.

XLM var ripple'ın rakibi kusura bakmasın kimse ama xlm ripple'dsn çok daha iyi bir jeton. Önümüzdeki aylarda bunu görücez.
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 »  All
  Print  

Jump to: