Bitcoin Forum
June 21, 2024, 07:56:00 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Borsalar Arası En Uygun ve En Hızlı Transfer İçin Coin?  (Read 387 times)
sergen34 (OP)
Sr. Member

Activity: 449
Merit: 250

View Profile
December 31, 2017, 03:06:27 PM

Arkadaşlar merhaba,

Bittrex'de bulunan BTC'yi Türk borsalarında satmak için transfer edeceğim fakat komisyonu fazla geldiği için bende uygun yollarla Poloniex gibi daha düşük fee alan borsalardan göndermek istiyorum.

Bittrex-Poloniex arasında en sık kullandığım ve transfer süresi 15 dk kadar süren coin Litecoin. 2 dolarlık'ta bir fee ödemiş oluyorum. Zarardan kar ediyorum.
Bittrex-Poloniex arasında yine kullanılabilecek ve fee oranı düşük olan LBRY bulunmakta. Ancak anlık düşüşler çıkışları belli olmadığı için ve transfer süresinin uzunluğundan dolayı pek tercih edemiyorum.

Önerdiğiniz, transfer süresi kısa ve fee düşük olan, iki borsada da bulunan coinler var mı acaba?
erendmr
Member
**

Activity: 112
Merit: 10

View Profile
December 31, 2017, 03:19:16 PM

DOGEcoin öneririm hocam.Oldukça hızlı ve ucuzdu en son kullandığımda ama şu an ne kadar emin değilim.

paulk11087
Sr. Member

Activity: 987
Merit: 254

View Profile WWW
December 31, 2017, 03:55:35 PM

Ethereum da kullanabilirsin dostum ethereum ağındaki yoğunluk azalmıştı en son baktığımda qwei ücretleri şu aralar düşük yani
Osmanli42
Sr. Member

Activity: 434

★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange

View Profile
December 31, 2017, 03:59:12 PM

Btcturke yapacaksan eth , koinime yapacaksan ltc yapabilirsin. Diğer borsaları kullanmadım. Ama koineksde doge varsa ona doge olarak atabilirsiniz.(Bu borsa hakkında şikayetler mevcut onuda belirteyim)

yobit.net is banned from signatures
krm4700
Full Member

Activity: 490
Merit: 105

View Profile
December 31, 2017, 04:33:19 PM

benim bildiğim ltc hızlı ve waves çok hızlı waves tercih edebilirsin feeside düşük  borsayada dikkat etmek lazım hangi borsadan edecein önemli eth falan biraz daha geç gidiyor diye biliyorum

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
BitPi
Full Member

Activity: 142
Merit: 100

View Profile
December 31, 2017, 04:56:31 PM

dgb çok hızlıdır

Ekranda gördüğün para senin değil cebine koyduğun para senindir...
Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
December 31, 2017, 05:03:36 PM

Bu konu ıyıce onem kazanmaya basladı, ornegın bıttrex bınance arasında aktarımla yaparken de bu sekılde yapmak lazım, btc fee'lerı asırı yuksek her ufak aktarmada bile 50 60 lıra para gıdıyor.
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
December 31, 2017, 07:29:52 PM

btc aktarımları için poloniexi kullanabilirsiniz. Kesinti 0.0001 btcydi. Binancenin 10 da 1 i. Türk borsalarından eth ve ltc yollayabilirsiniz.

waybesuricata
Sr. Member

Activity: 1806
Merit: 345

View Profile
December 31, 2017, 07:48:30 PM

Cryptopia'dan binance'ye btc  en az fee ödeyerek nasıl aktarılır?
yunusseymen16
Member
**

Activity: 210

View Profile
December 31, 2017, 08:50:06 PM

Btc turk için gonderecekseniz ethereum tercih edin
ama burada kur farkını da düşünüp sizi hangisi tatmin ediyorsa onu kullanın. Borsalar arası varsa dogecoin bence en iyisi ve en ucuzu.
yussuf89
Legendary
*

Activity: 1792
Merit: 1030

View Profile
December 31, 2017, 08:56:36 PM

Genellikle ETH, WAVES, LTC, XRP'a bakıyorum. Dikkat edilmesi gereken birkaç şey var; transfer hızı, işlem hacmi, volatilite ve fiyat farkları.

Bazen öyle oluyor ki hem hızlıca işlemi yapıyorsunuz, hem diğer borsaya göre daha ucuza alıyorsunuz. Hatta bazen şansınız yaver gidiyor ve onay beklerken aldığınız coinin değeri artıyor. Bir seferinde %3 kâr beklediğim bir arbitraj işleminde onay beklerkenki yükseliş sayesinde %5'ten fazla kâr etmiştim. Piyasalar oynak olunca oluyor böyle şeyler. Smiley
SRKNGL
Member
**

Activity: 476

Files.fm - Store, Share and Sell Files

View Profile
December 31, 2017, 08:59:21 PM

Ben borsalar arası fiyat farklarını kovalıyorum. Transfer ederken ödediğim ücreti bile kara çeviriyorum.İşiniz aceleyse sakın btcyi kullanmayın.

M.Terzi
Sr. Member

Activity: 448

View Profile
December 31, 2017, 10:05:40 PM

Hocam Tl'ye geçeceksen hangi borsada isen LTC ile koinimden direk bozum yapabilirsin. Düşük fee ücreti ve hız bakımında idealdir. Veya waves ile geçiş yapabilirsin aynı şekil waves TL geçidi de var. Waves en hızlı blockchain olma özelliğine sahip yanılmıyorsam ve çok çok düşük fee ücreti var.
DC Comics
Full Member

Activity: 182
Merit: 100

DIW - Decentralized Security

View Profile
December 31, 2017, 11:41:09 PM

ethereum kullanabilirsin veya litecoin 2 side ucuz ve hızlı oluyor. Diğer coinler destekleyen borsalar var mı bi fikriom yok ama dogecoin de iyi diyorlar ama ben sevmiyorum dogeyi.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
January 01, 2018, 02:26:23 AM

Digibyte gerçekten çok hızlı . 1 Dakika falan sürmüyor . Her borsada yok orası ayrı ama olan borsalarda kesinlikle tavsiye ederim .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
LordMeowMeow
Sr. Member

Activity: 617

View Profile
January 01, 2018, 02:38:38 AM

Ethereum ve Waves transfer için gayet hızlı ve sorunsuz coinler. Dogede hızlı ve feransfer ücreti düşük fakat her borsada işlem görmüyor galiba.
pro2017
Member
**

Activity: 210
Merit: 11

View Profile
January 01, 2018, 10:13:35 AM

litecoin fena degil bu tarz aktarımlarda hem ucuz hem hızlı, segwit geçiren coinler arasında en kullanıma uygun olanı bence litecoin. Geleceği daha iyi olan bir coin
HiatusGG
Full Member

Activity: 504
Merit: 103

View Profile
January 01, 2018, 10:20:40 AM

Ethereum bilindiği gibi yavaşladı o bile tercih edilebilirdi oyun çıkmadan önce bende böyle durumlarda litecoin kullanıyorum ama oda biraz yavaşladı sanki bu aralar.
Ecol
Full Member

Activity: 532
Merit: 102

View Profile
January 01, 2018, 11:19:45 AM

Türk borsalarına aktarım için tabiki coin çeşidi sınırlı ben aktarım için litecoin kullanıyorum bu aralar biraz yavaşlasada yapacak bir şey yok fazla bir fee ücreti yok hızlıda ltc kullanmaya devam yani.

███████           C O M P R O   F I N A N C E           ███████
The DeFi Way of Synthetic Assets & Trading
│     TELEGRAM     │      TWITTER      │       REDDIT       │      MEDIUM      │
Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
January 01, 2018, 11:25:35 AM

Litecoin ile transfer yaptım bugun, cok daha ucuza geldı valla artık bundan sonra bu sekılde yapıcam ben de, btc transferlerı baya para almaya basladı o yuzden herkes bu sekılde doge ıle lıtecoınle vesaıre yollasın derım.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: