Bitcoin Forum
May 21, 2024, 06:37:19 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: Waves diyenin ağzına kürekle vurma isteği hissiyatı  (Read 1151 times)
polonzo (OP)
Newbie
*

Activity: 10
Merit: 0

View Profile
December 31, 2017, 07:54:03 PM

Selamlar arkadaşlar  ;
Böyle bir illet coin var biliyorsunuz, piyasa  yıkılır bu yerinde lök gibi oturur , bekler durur, Çevremde de öven arkadaşım çok hiç bir numarası yok,

Neyse efendim  bir yerden sonra öyle bir darlandım ki yakın arkadaşlarım sırf sussun diye bir miktar waves aldım.

sonuç:  bugün ki btc  yükselişi ile komple dibi boyladı,zaten alıcısı da yoktu.

Düşünüyorum, millet bu coini neden över , neden fanatikliğini yapar.

Bi bu var böyle , birde IOTA ..

Düşünceleriniz neler.
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
December 31, 2017, 07:59:22 PM

Arkadaşım sen tamamen yanlış anlamışsın olayıııı.

waves kısa sürede %5 - %10 larda kar alabilirsin ama önce nerden alınır nerden satılırın takibini yapman lazım. Yani koini tanıman lazım. Diğer bir konu ise Waves kısa sürede kar getiren koinlerden değil alırsın elinde kalır satarsın alır başını gider. Waves uzun vadeli bir koin . IOT a gelince aynı durum onun içinde gçerli eğer projesine baksaydın daha bebek bile değil şu anda yapılan fiyat hareketleri ümitlerden kaynaklanıyor tamamen uygulamaya geçmesine benim ömrüm yeter mi bilemiyorum. Smiley
Sakaleyn_40
Member
**

Activity: 322
Merit: 23

View Profile WWW
December 31, 2017, 08:16:52 PM

Waves ve stratis Türk'lerin milli koini durumuna geldi neredeyse.
Wavesleri elimden çıkardım. Hatrı sayılır strat var elimde. Bekliyoruz.
İlla ki kazandıracak. Bu işin özü sabır.

utkuy
Sr. Member

Activity: 770
Merit: 268

Helena Helena!

View Profile
December 31, 2017, 08:58:06 PM

Alacağınız yeri iyi belirlerseniz Waves de kazndırır iota da. Bakın riplle hakkında neler söylendi. Şimdiki durumu ne. Ben ripple önce de bulaşmadım bundan sonra da bulaşmam. Kısa süreli al satlarım olmuştur o ayrı. Ama sistemi düzeni güven veren geliştirilmeye açık ise uygun yerden de girilmiş ise geriye sabretmek kalıyor.

THE BEST IN SPACE
AUTO-COMPOUNDING DEFI 3.0
PROTOCOL ON BSC
▀█▄▄▄                                                                      ▄▄▄█▀
▀██
████▄▄▄                                                          ▄▄▄██████▀
▀▀███
██████▄▄▄                                              ▄▄▄█████████▀▀
▀▀████
████████▄▄▄                                ▄▄▄████████████▀▀
▀████████████████▄ ▄▄                  ▄▄ ▄████████████████▀
████████████████████▄▄          ▄▄████████████████████
▀█████████████████████        █████████████████████▀
▀████
███████████████▌      ▐███████████████
████▀
▀▀█████████
██████████████████
█████████▀▀
▀████████████████████████████████▀

▀███████████████████████████▀

▀██
█████ ███    ███ ███████▀
▀▀███   ██    ██   ███▀▀
5 0 1 , 6 5 2 %   A P Y
|    TWITTER    |   TELEGRAM   |    DISCORD    |
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
JOIN NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
ankara44
Member
**

Activity: 434
Merit: 14

View Profile
December 31, 2017, 09:36:59 PM

Wavesi ben de bundan 6 ay önce 0,0023 sat larda almıştım daha sonra btc karşısında 0,00035 satlara kadar düştü. Uzun vadeli koinlerin zaman içerisinde pozisyonlarını az da olsa korumasını beklerdim. Ama bunu waves başaramadı. Bir zamanlar ciddi yatırım yaptığım waves şu anda benim için herhangi bir coinden ibaret.
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
December 31, 2017, 09:55:50 PM

Arkadaş kime ne vuruyorsunuz kafanız mı güzel? Dolar grafiğini açın bakın. 3 ay önce 3 dolardan aldığım waves olmuş 12 dolar.
Kimse bana "sat önemli, btc önemli" demesin. Sokakta btc geçmiyor şimdilik. Dolara bakarım ben.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
premium_domainer
Legendary
*

Activity: 1764
Merit: 1012

View Profile
December 31, 2017, 10:04:21 PM

Arkadaş kime ne vuruyorsunuz kafanız mı güzel? Dolar grafiğini açın bakın. 3 ay önce 3 dolardan aldığım waves olmuş 12 dolar.
Kimse bana "sat önemli, btc önemli" demesin. Sokakta btc geçmiyor şimdilik. Dolara bakarım ben.

3 ay önce hangi kriptoyu aldıysan en az 4'e katlamıştır zaten.

Ha waves kötü proje mi değil ancak daha çok yolu var. Yine de rakiplerini daha çok sevdiğimden hiç bir zaman portföyüme eklememeyi tercih ediyorum.

| 500+ Premium Crypto domains for sale | CryptoMagazine.org | Advertise in my Signature for free by PM'ing me | BitcoinsChannel.com | CryptoUniversity.org  | Are you able to see this?
FlyOn35
Full Member

Activity: 146
Merit: 100

View Profile
December 31, 2017, 10:19:29 PM

Bi bitmediniz amk diyecem ama diyemiyorum örnek olmaya çalışıyorum.
mmm01
Legendary
*

Activity: 973
Merit: 1053

View Profile
December 31, 2017, 10:23:13 PM

Valla Waves dediğiniz nanenin smart contractlardan sonra bir bakmışsınız 800 dolar tıpkı Ethereum gibi hiç beklenmedik bir zamanda fiyatı ciddi oranda hacimlenri bu yüzden ağzına kürekle felan vrmak çok ilginç laflar  Roll Eyes
mokoko
Newbie
*

Activity: 84

View Profile
December 31, 2017, 10:27:08 PM

Son 6 ayda bütün coınler dolar bazında 10-50 kat arttı waves ancak  4 kat arttı BTC bazında bakarsanız büyük zarar etti waves e yatıranlar . Bence  bu böyle devam edecek
Neymiş ethereumdan sonra gelcekmiş ethereumu kaçıranlar waves alsınmış wavesten önce NEO QTUM ICON EOS hatta Comodo var daha pekçok cion önüne geçicektir zamanla.
An itibarı ile 30 uncu sıraya geriledi daha da aşağılara inecektir neyse ki bi salaklık edip Wavese değilde başkalarına yatırmışım paramı
ozm0823
Member
**

Activity: 294
Merit: 10

Borderless for People, Frictionless for Banks

View Profile
December 31, 2017, 11:01:21 PM

Altcoinlerin hepsi belli donemlerde USD karsisinda deger kazaniyor. Waves de diger coinler gibi kazandirdi. Ben de waves in Eksi sozluk te yazan belli kisiler tarafindan cok abartildigi icin Turkiye den yatirim yapan arkadaslar tarafindan degerli gorundugunu dusunuyorum. Bence altcoin belli bir artis yakaladiginda etherium a gecmek en mantiklisi. Daha sonra altcoin dusecegi icin tekrar ucuz fiyattan alinabilir.

T r a x i o n                                                            TRADE AND EARN DURING PRE-ICO
TRANSITIONS YOU TO A CRYPTO-READY SOCIETY       Pre-Sale starts April 15, 2018
Github     Telegram     Medium     Facebook     Twitter     Reddit     Youtube
yunusseymen16
Member
**

Activity: 210

View Profile
December 31, 2017, 11:23:10 PM

Uzun vade de inanılmaz yerlere geleceği belli. O yüzden sabırlı davran. Bir de alırken dibin dibinden almak lazım ki kar iyi olsun. Ama sabret hiçbirtürlü kaybettirmez.
yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
December 31, 2017, 11:28:26 PM

hocam ne bekliyorsun bir anda uçmasını mı? bu işler sabır işi sabrın yoksa git arbitaj yap kısa yoldan kazanç tabi onda da yüklü miktar lazım öyle 3-5 lira olacak işler değil

uzayli
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
December 31, 2017, 11:32:59 PM

elde tutulacak coinler arasıda görüyorum wavesi düşükken almak lazımdı şimdi de alınabilir görüyorum ilerki aylarda fırlama atak falan bişey bekliyorum ben wavesten

1453eko
Jr. Member
*

Activity: 406
Merit: 1

View Profile WWW
December 31, 2017, 11:39:44 PM

bence sabırlı olmalısın sadece waves için değil bütün alt coinler için beklemesini bilmek gerek özellikle 2018 yılı waves için bol katlı bir yıl olacaktır.

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
snaper14
Member
**

Activity: 243

View Profile
December 31, 2017, 11:47:21 PM

Waves uzun vadeli projedir zaten vaktinde girenlere epey kazandırdı bu saatten sonra alıyorsanız kısa vadede bir şey beklemeyin icolara girin.

▀▀▀▀▀▀     │      BRIDGEX NETWORK      │      LEND · BORROW · CONVERT · SEND     ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄▄▄       Whitepaper     Telegram     Twitter     Medium     Facebook     LinkedIn       ▄▄▄▄▄▄
Egosmaster
Hero Member

Activity: 629
Merit: 508

View Profile
January 01, 2018, 01:55:59 AM

6 ay bekle o zaman anlarsın neden waves dediklerini. kısa vadede kazançta, kayıpta normaldir.
LordMeowMeow
Sr. Member

Activity: 617
Merit: 250

View Profile
January 01, 2018, 02:01:40 AM

Waves konusu bakış açısına göre değişir. Al sat niyetindeki kişiler wavesi sevmeyebilirler, waves uzun vade olarak düşünülmeli.
KumandaPili
Newbie
*

Activity: 2

View Profile
January 01, 2018, 05:57:16 AM

Şuana kadar waves yatırımcısına kaybettirmiştir ama alan arkadaşlar uzun vadeli almış anladığım kadarıyla.O yüzden bir iki yıl içinde yapacağı hareketi izlemek gerekiyor.
airdroppickker
Newbie
*

Activity: 11

View Profile
January 01, 2018, 06:23:05 AM

wavesciler olarak ben de bekliyorum bakalım. bir ara tırmanışa geçince dedik tamam, wavesin sırası geldi. hatta 2018e en az 30 dolarla girer tahminleri yapılmaya başladı ancak şuan 12.40 ile sonuç yine hüsran.
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 »  All
  Print  

Jump to: