Bitcoin Forum
June 01, 2024, 02:54:42 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 »  All
  Print  
Author Topic: Waves diyenin ağzına kürekle vurma isteği hissiyatı  (Read 1153 times)
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3164
Merit: 1517

View Profile WWW
January 02, 2018, 06:10:37 PM

Her hangi bir düşmanlığımız yok ama bu waves sempatizanlığı nedir anlayamıyoruz waves de waves waves de waves insanlar coinlere bağlanmayın dedikçe millet wavesçiliğiyle iotacılığıyla ne bileyim ripplecılığıyla gurur duymaya başladı. kazan paranı geç ne bu bir grubu kendini ait hissetme zorunluluğu. matah bir şey değll bu arkadaşlar.

ahh ah. Hala derdimi anlatamıyorum sizlere,
Bakın burda konu waves değil. Konu : Merkezi Olmayan Borsa konsepti.

Bunu şöyle açıklayayım,
sen bittirex/poloniex/binance gibi borsalarda  senin deposit etmen için üretilmiş bitcoin adresine ait private key kimin elinde? Borsanın elinde.
Borsa bir zafiyete uğradığında senin deposti ettiğin coinler buhar oluyor.

Merkezi olmayan borsada ise direk cüzdan dan cüzdana transfer söz konusu araya bir borsa sokmadan işlem yapıyorsun.
borsanın zafiyeti diye bir şey yok. (en azından cüzdan koruması anlamında) dolayısı ile çok daha güvenli.

bunu yapmaya çalışan kimler var?
Bitshares, Waves, OAX
Bitsahres in arayüzü popom gibi. OAX daha hazırlık halinde, Waves kullanılabilir arayüzü ile öne çıkyor.
Trend Merkezisiz Borsa konsepti yönünde. waves in kıymeti bittrex, poloniex, binance gibi bir borsa nın içini boşalttıklarında anlaşılacak...
yani ben sadece waves demiyorum, bitshares de var OAX da var.

turkmachiavelli
Full Member

Activity: 434
Merit: 100

View Profile
January 02, 2018, 06:19:05 PM

Waves'i bir çok yerde görüp duyup bende araştırma gereği duydum ve bu neticede uzun dönem coini olduğunu anladım öyle bir fikrim olmadığı için uzak durdum fakat kulaktan dolma bilgiler ile coin alıp kısa vadede küçük kayıplarla bir coini suçlamak ne kadar etik ?

prolambo
Full Member

Activity: 317
Merit: 114

View Profile
January 02, 2018, 06:34:02 PM

waves 1000 dolar olduğunda bu postumu hatırlatıcam.
numan8114
Full Member

Activity: 124
Merit: 100

View Profile
January 02, 2018, 06:46:06 PM

waves 1000 dolar olduğunda bu postumu hatırlatıcam.
O kadar olacağını düşünmüyorum.

mdikmetas
Full Member

Activity: 616
Merit: 118

View Profile
January 02, 2018, 06:51:28 PM

100 usd olsa yeter Cheesy
mymerlia
Member
**

Activity: 633
Merit: 15

View Profile
January 02, 2018, 06:54:29 PM

Wavesi ilk defa bu forumda duyup kendi çapımda araştırmamı yapıp uzun vadeli olarak tutuyorum 2019 yılı öncesi ihtiyacım olmadıkça satmayı düşünmüyorum. Bu gün 10 lira yarın 7 lira olur hiç önemli değil. Projeye yatırım yaptığım için anlık al-satlardan kaçınıyorum. Ortalama giriş fiyatım 4,5 usd lerde o yüzden hiç kimseye kürekle karşılık verme ihtiyacı duymuyorum. Waves benim için risk düzeyi orta seviyeli bir koin. x10 x30 x100 yapacak koinleri ayrı sepette değerlendirip yatırımlarımı yapıyorum . Özellikle henüz gelişmemiş ama projesi yapılabilir seviyede olanları seçiyorum. Örneğin; MSP, Oceanlab, STARTA gibi..

❰ ❰❰ ❰❰❰ ❰❰❰❰❰ ♦ SIMDAQ ♦ ❱❱❱❱ ❱❱❱ ❱❱ ❱
Learn how to trade profitable!
 Instagram ▼▲       Medium ▼▲      Telegram ▼▲    Facebook  ▼▲      Twitter ▼▲
Sertii
Newbie
*

Activity: 83
Merit: 0

View Profile
January 03, 2018, 10:47:32 AM

Baştan sona tüm yorumları okudum. Kendim de yüklü aldığımdan dolayı konuya tarafım. Objektif olmaya çalışarak çıkardığım sonuçlar şöyle;

1- Hemen herkes proje olarak iyi olduğunda hem fikir.
2- Başka coinlerde olmayan vaadleri var ama hayata geçmesi hemen olmayacak.
3- Fiyat/performanstan çoğu kişi memnun değil. ( ben dahil) burada maliyeti çok düşük olanları dışarıda tutuyorum.
4- Şu an çok ama çok acayip fiyat artışlarına şahit olduğumuz için beğenmiyoruz belki de.
5- Ekip-proje iyi hoş ama icraat lazım sanırım ; yeni müşteriler, iyi bir yatırım haberi vs.
5- Satmayı düşünüyor muyum? Sanırım hayır, o da psikolojik bir bağlılık etkeni sanırım.Hani ben satarım ya uçarsa korkusu Smiley

Sonuç olarak tutacağım, içimden bir ses Türk-Rus yakınlığının buraya bir şekilde yansıyacağını söylüyor , ama kendini affettirmesi için de bir hareketi kısa vadede yapması şart Smiley

MaraGaruda
Newbie
*

Activity: 20

View Profile
January 03, 2018, 11:10:19 AM

Daha önceden uzun vadeli yatırım olarak görüyordum. Fakat son iki günde al satlar ile iyi kazandırdı diyebilirim
jesselui
Full Member

Activity: 854
Merit: 109

Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!

View Profile
January 03, 2018, 11:53:45 AM

Waves iota uzun vadeli coinler ama güvenilcek coinler değil bana göre biraz risk birazda sermaye ile güzel şeyler bırakabilir

Simple «buy-hold-earn» system!      │      TRIDENT PROTOCOL      │      HIGH FIXED APY  >>> 382,945%
THE HIGH PAYING AUTO-STAKING & AUTO-COMPOUNDING PROTOCOL

██████████████|               Twitter               |              Telegram              |                Reddit                |██████████████
kickergls
Newbie
*

Activity: 6

View Profile
January 03, 2018, 02:28:47 PM

piyasanın acemisiyim yeni yeni yetişiyorum ama o ilk ham olduğum dönemler burdaki arkadaşlara uyup waves 66000 den waves aldım 4tane mi ne waves etti

kalan parayı stellar a yatırdım ondan da bayağı etmişti. Stellar ı ,800 den almıştım

baktım stellar fırlıyor waves dibe gidiyor sırf o treni kaçırmayım diye zararından waves  sattım stellar hacmimi genişlettim

şimdi geçmişe dönüp bakıyorumda

ne kadar mantıklı bir hamle yapmışım
kickergls
Newbie
*

Activity: 6

View Profile
January 03, 2018, 02:35:03 PM

Her hangi bir düşmanlığımız yok ama bu waves sempatizanlığı nedir anlayamıyoruz waves de waves waves de waves insanlar coinlere bağlanmayın dedikçe millet wavesçiliğiyle iotacılığıyla ne bileyim ripplecılığıyla gurur duymaya başladı. kazan paranı geç ne bu bir grubu kendini ait hissetme zorunluluğu. matah bir şey değll bu arkadaşlar.

ahh ah. Hala derdimi anlatamıyorum sizlere,
Bakın burda konu waves değil. Konu : Merkezi Olmayan Borsa konsepti.

Bunu şöyle açıklayayım,
sen bittirex/poloniex/binance gibi borsalarda  senin deposit etmen için üretilmiş bitcoin adresine ait private key kimin elinde? Borsanın elinde.
Borsa bir zafiyete uğradığında senin deposti ettiğin coinler buhar oluyor.

Merkezi olmayan borsada ise direk cüzdan dan cüzdana transfer söz konusu araya bir borsa sokmadan işlem yapıyorsun.
borsanın zafiyeti diye bir şey yok. (en azından cüzdan koruması anlamında) dolayısı ile çok daha güvenli.

bunu yapmaya çalışan kimler var?
Bitshares, Waves, OAX
Bitsahres in arayüzü popom gibi. OAX daha hazırlık halinde, Waves kullanılabilir arayüzü ile öne çıkyor.
Trend Merkezisiz Borsa konsepti yönünde. waves in kıymeti bittrex, poloniex, binance gibi bir borsa nın içini boşalttıklarında anlaşılacak...
yani ben sadece waves demiyorum, bitshares de var OAX da var.

merkezi olmayan borsa işine ibm Stellar ortaklığıda girecek.bu yönde bir çalışmaları var
Necroface
Full Member

Activity: 518
Merit: 102

simply getting the job done

View Profile WWW
January 03, 2018, 03:46:18 PM

ağzına sağlık, yazan ellerin dert görmesin, diyeceğim diyemiyorum uzun zamandır. waves mişşşşş. 1000 tane coin aldı başını gitti, hala waves diyorsunuz hani bir de waves diyenin elinde waves olduğuna inanmamaya başladım artık, napıyorsunuz waves yazıp oturup gülüyor musunuz kardeşim.

Mycro Jobs                                                                                                                                                
| SIMPLY GETTING THE JOB DONE
⟩                                                                                                                                                      
                                                    ⟩⟩ Telegram ⟩⟩ Twitter ⟩⟩ Medium ⟩⟩ Github ⟩⟩ Instagram ⟩⟩ LinkedIn ⟩⟩ YouTube ⟩⟩ Facebook
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
January 03, 2018, 03:53:32 PM

bana görede wavese yüz bin lira atıp arkana yaslanabileceğiniz bir coin ve proje.
Arkadaşlar waves toplayın her zaman her şeyden pişman oldunuz,olduk. ama wavesteki pişmanlık diğerlerinin yanında çokta ağır olacaktır.
Artık herşey merkessiz olmaya başladı.Tüm borsalar sorunlu.
En iyi binance bile yarın bir gün dükkanı kapatırsa ne olacak ?
Özellikle desteklemeliyiz waves dexi.
sadece almak yetmez dexi kullanmalıyız.
afmfk
Member
**

Activity: 271
Merit: 12

XMONETA ICO

View Profile
January 03, 2018, 04:01:07 PM

Wavese ben kazandırdığı tutar itibariyle bakıyorum. Forumda ve Türkiyede çok yatırımcısının olduğunu biliyorum. Ancak alternatif koinlerle kıyaslandığında hiç de önemli sayılacak bir katkı sağlamadı. Gelecekte ne olur onu bilemem. Ama geçmişi pek de iyi kazandırmadı.

Pierre 2
Legendary
*

Activity: 2408
Merit: 1358

View Profile
January 03, 2018, 04:08:48 PM

Kim ne derse desin Waves chaininin de Waves decentralized imkanlarının da tuttuğunu göreceğiz.
Waves waves ölünecek bir coin diyemem ama portföylerin kıyısında köşesinde durmalı.
premium_domainer
Legendary
*

Activity: 1764
Merit: 1012

View Profile
January 03, 2018, 04:35:18 PM

Adam Waves diyenin ağzına kürekle vurma isteği hissiyatı diye başlık açmış haklı haksız, olay yine waves babalamaya döndü. Adamın rahatsız olduğu ve gördükçe hak verdiğim olay bu.

| 500+ Premium Crypto domains for sale | CryptoMagazine.org | Advertise in my Signature for free by PM'ing me | BitcoinsChannel.com | CryptoUniversity.org  | Are you able to see this?
Puyol
Full Member

Activity: 616
Merit: 101

View Profile
January 03, 2018, 04:39:54 PM

Heryer yeşilken waves nasıl ekside hadi ateistler bunuda açıklasın  Cheesy
anelka39
Member
**

Activity: 63
Merit: 10

"Highest ROI crypto infrastructure"

View Profile
January 03, 2018, 06:43:08 PM

dediklerıne katılıyorum waves konusunda özellikle , körü körüne bağlanmışlar
ama iota konusuna gelince farklı düşünüyorum, iota waves gibi değil çok kazandırdı çok da kazandıracak daha aasıl vurgunu daha yapmadı
ama al satta iyi ekmeğini yedik

yorgundemokrat
Member
**

Activity: 132

View Profile
January 03, 2018, 08:08:47 PM

Açılın ben de hatırı sayılır bir miktarda waves'i olan bir yatırımcıyım. Zaten bu Türklerdeki waves ve stratis aşkı beni benden alıyor. Ben waves'i 5dolar seviyelerinden almış birisi olarak ille de waves ille de waves demicem. Millet çıldırmıs gibi waves diyor. 10.000$lar havada uçusuyor. Hiçbir coine duygsal bağlanmayın beyler bayanlar alın kârını çıkın gidin. Ve hiç bir zaman bir coini tamamen satmayın. Atıyorum 200 tane waves var ve waves den cıkmak mı istiyorsunuz 160tanesini satın 40tanesi yine kalsın. İlerde ne olur bilinmez.

BUY THE RUMOR, SELL THE NEWS.
jorgesalcedo
Member
**

Activity: 728

Trphy.io

View Profile
January 03, 2018, 08:23:43 PM

Waves furyasına ben de katıldım, düşüşü alım fırsatı olarak gördüm ve kısa vadede x2 yapabileceğini düşünerek yatırım yaptım umarım yanılmamışımdır  Smiley

Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 »  All
  Print  

Jump to: