Bitcoin Forum
May 24, 2024, 01:44:31 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: Simdaq - Ico sürecinde bir waves projesi daha  (Read 1326 times)
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
January 19, 2018, 06:19:16 PM

proje sağlam bir projeye benziyor ama imza katılımcısı çok az.

eğer dedikleri gibi gerçekleşirse waves platformuna baya bir ilgi çekecektir.

İmza katılımcısının az olmasının nedeni bounty'e toplamda sadece %3 ayırmaları olabilir. Sosyal medya kampanyası da çok sağlıklı ilerlemiyor.
mediation
Member
**

Activity: 364
Merit: 10

View Profile
January 19, 2018, 06:40:51 PM

Diğer waves'in ıcoları'nın hayal kırıklığı yaratması bu ıconunda 1 sıfır geriden başlayacağının habercisi gibi. Umarım diğerlerinden farklı bir ilerleyiş yakalayabilir.

Peacee
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
January 19, 2018, 06:58:29 PM

waves platformda olmasa hiç düşünmeden katılacağım bir projeydi ama korkuyorum. borsalara dahil olması açısından waves tokenler dezavantajlı olduğundan yatırım yapasım gelmiyor.

baskanx
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 250

View Profile
January 19, 2018, 07:00:40 PM

İnsanlar sırf waves olduğu için yanaşmıyor güzelim projelere, önce kendileri adam olsa üstündeki icolar deli paralar kaldırcak da işte wavesin kendisi hala sürünürken zor.
birfincankahve
Jr. Member
*

Activity: 280
Merit: 4

View Profile
January 19, 2018, 07:27:14 PM

Genelde waves projelerinden hiç bir sonuç elde edilmiyor hep problemle karşılaşılıyor, en güzeli erc- 20 olan projeler.
PHI1618 (OP)
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
January 19, 2018, 07:50:17 PM

proje sağlam bir projeye benziyor ama imza katılımcısı çok az.

eğer dedikleri gibi gerçekleşirse waves platformuna baya bir ilgi çekecektir.

İmza katılımcısının az olmasının nedeni bounty'e toplamda sadece %3 ayırmaları olabilir. Sosyal medya kampanyası da çok sağlıklı ilerlemiyor.
Şu andaki imzamdan çıkınca (stakeler falan hesaplandı, biter sanırım 1-2 haftaya) simdaq düşünüyorum.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
BurakXel
Member
**

Activity: 238
Merit: 30

View Profile
January 19, 2018, 08:02:48 PM

açıkcası wawes projeleri hiç ilgimi çekmiyor benim tutan birkaç icosu var sadece hacim çok az erc20 daha mantıklı gelitor bana
iranli_tacir
Newbie
*

Activity: 154
Merit: 0

View Profile
January 19, 2018, 08:54:40 PM

Bir çok ico çıkardılar, ICO ların bini bir para, her yer ico oldu, internette artık normal reklam kalmadı, her reklam şu koin çıkacak çok güzel, bu koin çıkacak çok güzel şeklinde gidiyor da gidiyor.
HDIMI
Full Member

Activity: 196

View Profile
January 19, 2018, 09:51:41 PM

ben yazın pbt icosuna katılmıştım, koyduğum para zaten çok değil de iyice pul oldu, zararım çok. o aşamadan sonra değil waves icosuna, wavesin kendisine bile yanaşmam. baa uzak allaha yakın olsunlar waves ekibi pbt olayından sonra.

elismemish
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 4

View Profile
January 20, 2018, 12:58:01 AM

Waves projeleri çok tırt oluyo kendiside gösteremedi kendini piyasada ondan çok bulaşmayın bu icoya patlamayın

__________ BetFury __________
🎲 The first i-Gaming Crypto platform with BTC Dividends 🎲
https://betfury.tv/2VDCk7K
Egosmaster
Hero Member

Activity: 629
Merit: 508

View Profile
January 20, 2018, 02:50:46 AM

Normalde yatırım yapmayı pek düşünmüyordum buna ama herkes kötülüyorsa bişeyi onu almak lazım tekrar bir inceleyeyim en iyisi.

Primalbase'i söylüyor herkes ama ben zaten onun ico'su devam ederken bile çok fazla karlı bir iş olamayacağını düşünmüştüm. Çünkü reel işlerde kar yapmak çok daha zordur, buna waves'teki likidite sorunu da eklendiğinde fiyatlamanın sağlıklı olmaması ve gerçek fiyatı yansıtmaması normal.

Waves'teki bu likidite sorunu çözüldüğünde bu şikayet edilen tokenlerin çoğu acaip artışlar yaşayarak gerçek değerine ulaşabilir bence. Örnek: aylarca beş kuruş paraya satılan mercury'nin bittrex'e eklendikten sonraki efsanevi uçuşu. Problem likidite sorunudur olaya böyle bakmak gerekir, bir kaç ay içinde bunu çözeceklerini düşünüyorum.
Solarminer
Hero Member

Activity: 826
Merit: 502

View Profile
January 20, 2018, 07:25:32 AM

Benim de ilgimi çeken kısmı ilk ethereum u da baz alacak olmaları . Bunu sağlamaları durumunda bu token iş yapar . Hardcap uçuk seviyede değil . Olabilitesi bir durumda da rahatlıkla kar bırakacak gibi duruyor.

Kaynak : https://steemit.com/simdaq/@aztecgoldhero/simdaq-ico-inceleme Smiley
geforce94
Member
**

Activity: 111
Merit: 10

View Profile
January 24, 2018, 11:26:25 PM

Satılmayan tokenleri yakacaklar aslında ucuz satılıyor denebilir total token sayısına bakarak ancak bir kısmı satılmaz tokenler yakılırsa o zaman ciddi rakamlarla girebilirim.
anu
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
January 24, 2018, 11:55:56 PM

Satılmayan tokenleri yakacaklar aslında ucuz satılıyor denebilir total token sayısına bakarak ancak bir kısmı satılmaz tokenler yakılırsa o zaman ciddi rakamlarla girebilirim.

Tanesi 1 centten 3 milyon token satıp, kalanları ateşe atsalar bile yanına yaklaşmam. Önce waves kendini kanıtlasın sonra ico'larını düşünürüm. PrimalBase fiyaskosundan sonra bana Niğde' nin tüm bağlarını da hibe etseler bir waves projesine 1 cent yollamam.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███████████▄    ▄███████████
█████████████▄▄█████████████
████████████████████████████
▀█████████████████████████▀
  ▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
 ████████████████████████▄
█████████████▀▀█████████████
███████████▀    ▀███████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs.
.
▔▔▔▔  ●  Twitter  ●  Facebook  ●  Bitcointalk  ●  Reddit  ●  ▔▔▔▔
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
Enterprise Blockchain Protocol
.GET WHITELISTED.
Token Sale starts 6th of February 2018
Piratte
Full Member

Activity: 840
Merit: 103

View Profile
January 25, 2018, 01:00:45 AM

Waves tabanli olmasi benim icin - puandi oyuzden uzak duruyorum. Bence icolardan once wavesin biraz gelisme gostermesi lazim. Artik 0.00100BTC e bile erisemiyor cakildi kaldi.
Suleiman the Magnificent
Full Member

Activity: 504
Merit: 120

View Profile WWW
January 25, 2018, 01:04:47 PM

Simdaq'ın icosu bugün başladı. Hard cap 5M dolar ve şuanda 2.2M dolarlık alım yapılmış. İlk 2 gün %20 bonus var. Katılmayı düşünen varsa diye konuyu öne çıkarmış olalım.
ZENC
Full Member

Activity: 336
Merit: 154

View Profile
January 25, 2018, 01:21:35 PM

Simdaq'ın icosu bugün başladı. Hard cap 5M dolar ve şuanda 2.2M dolarlık alım yapılmış. İlk 2 gün %20 bonus var. Katılmayı düşünen varsa diye konuyu öne çıkarmış olalım.

Hard Cap'ı yarılamış olması güzel. Bu konu sayesinde ico'dan haberim olmuştu imzasını da giydim hemen. Artık Waves için mecburi atak zamanı. Simdaq ise bu atağa destek olabilecek projelerden biri. Galiba Waves yılı bu projeyle başlayacak.
PHI1618 (OP)
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
January 25, 2018, 09:58:26 PM

Bu proje güzel ilerleyecek. Hard cap az kaldı. Ekip çalışıyor. Değeri geç anlaşılanlardan olacak bi kaç ay sonra.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
mymerlia
Member
**

Activity: 633
Merit: 15

View Profile
January 25, 2018, 10:30:51 PM

Hard Cap şu an 3M usd - 5M usd olmasına pek bişey kalmamış.

Projenin etherium/waves token desteği sayesinde ileride daha fazla değerleneceğini düşünüyorum.

%20'lik bonusun bitmesine 1-2 gün var.

❰ ❰❰ ❰❰❰ ❰❰❰❰❰ ♦ SIMDAQ ♦ ❱❱❱❱ ❱❱❱ ❱❱ ❱
Learn how to trade profitable!
 Instagram ▼▲       Medium ▼▲      Telegram ▼▲    Facebook  ▼▲      Twitter ▼▲
acmrl
Full Member

Activity: 392

View Profile
January 26, 2018, 06:34:07 AM

projenin waves desteği sayesinde gözümde bir anda değeri düştü, waves artık sabit kur oldu ne haber var ne proje var ellerinde , waves neredeyse oradan kaçıyorum artık.
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 »  All
  Print  

Jump to: