Bitcoin Forum
May 13, 2024, 09:09:24 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 »  All
  Print  
Author Topic: Simdaq - Ico sürecinde bir waves projesi daha  (Read 1326 times)
geforce94
Member
**

Activity: 111
Merit: 10

View Profile
January 29, 2018, 11:48:00 PM

Ico başlamadan önce satılmayan token yakılır mı falan diyordum ama buna gerek bile kalmadı adamlar 24 saatte hard cap yaptı borsalarda hacim problemi olmazsa uçar gider.
1715591364
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715591364
Reply with quote  #2

1715591364
Report to moderator
1715591364
Hero Member
*

Ignore
1715591364
Reply with quote  #2

1715591364
Report to moderator
Remember that Bitcoin is still beta software. Don't put all of your money into BTC!
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715591364
Hero Member
*

Ignore
1715591364
Reply with quote  #2

1715591364
Report to moderator
mymerlia
Member
**

Activity: 633
Merit: 15

View Profile
January 30, 2018, 02:14:56 PM

Tokenları dağıtmaya başlıyorlar, https://ico.simdaq.com  sitesınden waves adresini yazıp mail doğrulamayı yapmayı unutmayın.

❰ ❰❰ ❰❰❰ ❰❰❰❰❰ ♦ SIMDAQ ♦ ❱❱❱❱ ❱❱❱ ❱❱ ❱
Learn how to trade profitable!
 Instagram ▼▲       Medium ▼▲      Telegram ▼▲    Facebook  ▼▲      Twitter ▼▲
yorgundemokrat
Member
**

Activity: 132

View Profile
January 30, 2018, 08:41:10 PM

Ico başlamadan önce satılmayan token yakılır mı falan diyordum ama buna gerek bile kalmadı adamlar 24 saatte hard cap yaptı borsalarda hacim problemi olmazsa uçar gider.

Bu kadar kısa sürede bir waves tabanlı projenin hard-cap yapacağını kimse bana inandırmazdı, demek ki pr olayını güzel yapmış simdaq. Bekleyelim görelim, ne kadardan işleme başlayacak Waves-Dex'de. Eğer bir de bittrex binance gibi borsalarda işleme başlarsa, o zaman kimse tutamaz işte.

BUY THE RUMOR, SELL THE NEWS.
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 644

View Profile WWW
January 30, 2018, 11:14:02 PM

Bu kadar kısa sürede bir waves tabanlı projenin hard-cap yapacağını kimse bana inandırmazdı, demek ki pr olayını güzel yapmış simdaq. Bekleyelim görelim, ne kadardan işleme başlayacak Waves-Dex'de. Eğer bir de bittrex binance gibi borsalarda işleme başlarsa, o zaman kimse tutamaz işte.

dex dısında 4 adet borsa daha var. tıdex-lıvecoın-2 tane daha vardı ama su an hatırlayamadım.
PHI1618 (OP)
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
February 02, 2018, 01:01:45 PM

İco'dan alanların tokenleri az önce gönderildi. Herkese bol kazançlar. Bounty'ler henüz gönderilmedi. Beklemedeyiz.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
MorpheWQ
Legendary
*

Activity: 1288
Merit: 1110

View Profile
February 02, 2018, 01:33:08 PM

Duyduğumda denedim ben sistemlerini. Çok amatör geldik ve hiç verim alamadım.
Hap yap para kap modeli bir iş gibi duruyor. Oysa ki mantık güzel. Birkaç ay sonra tekrar bakmak üzere kenara not aldım, geçtim.
helevela
Member
**

Activity: 224
Merit: 11

View Profile
February 02, 2018, 01:35:16 PM

waves projelerinden pek haz edilmiyor sanırım kime danışsam hoşlanmadığını söyledi, ben de uzak durdum o yuzden bu projeden  Huh
Taz347
Newbie
*

Activity: 5
Merit: 0

View Profile
February 02, 2018, 07:56:49 PM

Bu tarz projelerin uzun ömürlü olma olasılığı yüksek.
Waves hakkındaki olumsuz görüşlerin aksine hardcap 24 saatte tamamlanmış.
yorgundemokrat
Member
**

Activity: 132

View Profile
February 04, 2018, 10:54:13 PM

şu anda ico fiyatının altında, bunun nedeni umarım btcnin sert düşüş hareketidir.

BUY THE RUMOR, SELL THE NEWS.
DrMsEr
Hero Member

Activity: 728
Merit: 501

View Profile
February 04, 2018, 11:18:53 PM

vay be. bi waves projesine göre büyük bi başarı bence 24 saatte hardcap yapması. ico fiyatının altına düşmesinin nedeni btcnin düşmesidir muhtemelen.
exfilesx
Member
**

Activity: 112

View Profile
February 04, 2018, 11:35:07 PM

Şu an hangi borsaya girdi arkadaşlar? Coinmarkete eklenmemiş henüz sanırım ico fiyatının altından çıkması şaşırttı beni tabi piyasadan dolayı olabilir.
gumusi
Full Member

Activity: 980
Merit: 207

View Profile
February 04, 2018, 11:38:55 PM

waves tabanlı çok gelecek vadeden gerçekten kaliteli projeler yapılıyor, fakat bunlar tabana yansımıyor, haberlere çıkmıyor, bu yüzden waves ve waves tabanlı projeler çok çok gerilerde kalıyor fiyat olarak.
mymerlia
Member
**

Activity: 633
Merit: 15

View Profile
February 04, 2018, 11:50:21 PM

Şu an hangi borsaya girdi arkadaşlar? Coinmarkete eklenmemiş henüz sanırım ico fiyatının altından çıkması şaşırttı beni tabi piyasadan dolayı olabilir.

waves dex ten bakabilirsiniz muhtemelen bountyden alanlar satışa çıkarmışlardır az ödül dağıtıldığından memnun değillerdi.

❰ ❰❰ ❰❰❰ ❰❰❰❰❰ ♦ SIMDAQ ♦ ❱❱❱❱ ❱❱❱ ❱❱ ❱
Learn how to trade profitable!
 Instagram ▼▲       Medium ▼▲      Telegram ▼▲    Facebook  ▼▲      Twitter ▼▲
ZENC
Full Member

Activity: 336
Merit: 154

View Profile
February 05, 2018, 02:12:34 AM

waves dex ten bakabilirsiniz muhtemelen bountyden alanlar satışa çıkarmışlardır az ödül dağıtıldığından memnun değillerdi.

Henüz bounty dağıtımı olmadı. Daha da düşecektir.
Arksun
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 250

View Profile
February 05, 2018, 02:36:41 AM

Kısa sürede hardcap başarı olmuş tabi ama waves tabanlı projeler söz konusu olunca hem baştan önyargı hem de fiyattan memnuniyetsizlik oluyor genelde, e durum böyleyken sanırım memnuniyetsizlik de normal. Yine de bu projenin geleceğini merakla bekliyorum ben.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
ParaHerif
Full Member

Activity: 238
Merit: 102

View Profile
February 05, 2018, 06:26:39 AM

Waves tabanlı projelerin sonu hüsran . Üstüne üstlük bir de btc nin sert düşüşü ister istemez projeye de gölge düşürüyor . Simdaq ' ı deneyenler memnun mu ? Bir demo sürümü vs var mıydı ?
Taz347
Newbie
*

Activity: 5
Merit: 0

View Profile
February 09, 2018, 11:42:57 PM

Waves projelerinden tutsa tutsa bu tutar waves'in altyapısını kullanıpta fırlayan bi proje duymadım ama bunda öyle bi potansiyel var.
Simdaq bence waves'i bile hareketlendirecek bir proje haline gelecek bi kaç ay içinde. Waves ağır sakin gidiyor diye eleştiriyor millet ama simdaq bu eleştirileir bozabilir.

waves labdan cıkma ve sashanın bızzat destekledıgı bır proje. botlar grafıkler vs once dex e eklenecek. waves bu proje ıle hareketlenecek. wavesın cekırdegı gıbı bırsey olacak sımdaq.

guzel kazanc gelecegını umuyorum yatırımcılarına. Wink sebeblerını telegramda anlatmıstım Smiley
flight666
Full Member

Activity: 196
Merit: 100

DIWtoken.com

View Profile
February 10, 2018, 10:25:11 AM

Wawes projesine göre çok güzel sonuçlandı Simdaq. Eğerki BTC'nin sert düşüşü olmasaydı çok daha farklı fiyatla bizi bekliyor olacaktı simdaq. Ama proje ileride çok farklı yerlede olacak gözü ile elimde bir miktar simdaq tutacağım.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
lulumiya
Full Member

Activity: 686
Merit: 104

View Profile
February 10, 2018, 02:18:23 PM

projesini beğenmiştim imzasına girecektim, fakat waves projesini tavsiye etmedi tecrübeli arkadaşlar ben de uzak durdum vazgeçtim girmekten

atalay
Jr. Member
*

Activity: 98
Merit: 2

https://www.theabyss.com/invite/zmmbh6

View Profile
February 10, 2018, 02:33:50 PM
Merited by Zz (1)

projesini beğenmiştim imzasına girecektim, fakat waves projesini tavsiye etmedi tecrübeli arkadaşlar ben de uzak durdum vazgeçtim girmekten

Waves projesini tavsiye etmeyen o arkadaşlarınn Binance a 2 gün girilmeyince elleri ayakları titriyor korkudan.

Waves e er ya da geç herkes girecek, diye dusunenlerdenim. 

https://www.theabyss.com/invite/zmmbh6
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 »  All
  Print  

Jump to: