Bitcoin Forum
June 21, 2024, 09:52:50 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: WTRY'den BTC'ye  (Read 320 times)
whynotBTC (OP)
Full Member

Activity: 294
Merit: 100

View Profile
January 02, 2018, 02:28:51 PM

+100 bin TL ile Btc alıcam da Digilira deneyen oldu mu sorunsuz işliyor mu aşamalar? Güncel takip edemedim son durumunu.
shulio
Legendary
*

Activity: 1540
Merit: 1016

View Profile
January 02, 2018, 02:30:05 PM

+100 bin TL ile Btc alıcam da Digilira deneyen oldu mu sorunsuz işliyor mu aşamalar? Güncel takip edemedim son durumunu.

İşliyor sıkıntı yok. Rahatlıkla halledebilirsiniz.
Peacee
Full Member

Activity: 224

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
January 02, 2018, 02:50:45 PM

Yalnış anlaşılmak istemem ama BtcTurk gibi Paribu gibi daha önceden işlem yapan borsalar varken daha yeni açılmış bir borsadan 100+ btc alımı neden yapıyorsunuz merak ettim açıkcası

cenk279
Full Member

Activity: 135
Merit: 101

View Profile
January 02, 2018, 02:54:31 PM

Yalnış anlaşılmak istemem ama BtcTurk gibi Paribu gibi daha önceden işlem yapan borsalar varken daha yeni açılmış bir borsadan 100+ btc alımı neden yapıyorsunuz merak ettim açıkcası

bence de , riski bölmek her zaman iyidir. fakat yeni açıldığı için eminim en memnun kalacağınız hızlarda işlerinizi halledeceksiniz. her zaman yeni bir site müşteri çekmek için sorunsuz çalışır
youngmetro
Newbie
*

Activity: 7
Merit: 0

View Profile
January 02, 2018, 03:26:44 PM

Denedik çalışıyor. Sorunsuz şekilde alabilirsin yalnız tek bir seferde alım emri koyma parça parça yap.
whynotBTC (OP)
Full Member

View Profile
January 02, 2018, 04:04:58 PM

Denedik çalışıyor. Sorunsuz şekilde alabilirsin yalnız tek bir seferde alım emri koyma parça parça yap.
Bunun nedeni nedir?
HadadC
Jr. Member
*

Activity: 266
Merit: 1

View Profile
January 02, 2018, 04:08:20 PM

Biraz daha bekleyelim bence gidin BTC türkten alın yeni olan her şeye atlamayın hocam

❤   humancoin   ❤ (https://www.humancoin.net/)
Join our whitelist!
█A new era of charity █
PrintMule
Hero Member

Activity: 980
Merit: 500

FREE $50 BONUS - STAKE - [click signature]

View Profile
January 02, 2018, 04:14:57 PM

projenin geliştiricisi forumdan tanidiğimiz bir arkadaş hali hazirda sistemi kuracam diye zaten götü cikti adamin. şimdi burada herşeye atip tutuyoruz da yapilani da görmek teşekkür etmek lazim diye düşünüyorum. digilira yi takip edenler her aşamasina benim kadar hadi hakim olmasa da en azindan arada ki görüşmeleri toplantilari felan twitter üzerinden vs biliyordur diye düşünüyorum oyle kolay olmadi sistemi waves wtry ile entegre edebilmek kaç defa rusya yapildi gelindi sasha ile iletişime geçildi vs. sasha bile official hesabindan kaç kere digilira hakkında paylaşimlarda bulundu ve birçok seminerde ve özel röportajlarda bunu dile getirdi. Türkler kendi para birimlerine waves entegre etmeyi başardilar diğer ülkeler içinde bu geçerli eğer isterlerse kendi para birimlerine entegrasyon calişmalarini tamamlayip gelebilirler tarzi cok söyleşisi var.

yani işin özü digilira güvenilirdi peki neden diğer borsalara göre digilirayi seçmeliyim diye sorarsan eğer tabi ki hız ve yüksek fee ücretlerinden dolayi. digilira ile işlemler waves ile yapiliyor haliyle hizli ve düşük fee. fakat diğer borsalarda durum bitcoin üzerinden fee ile yapildigi için 1oo binlik alim da sizden kesinti tahminim bi 400-500 arasi olacaktir. o kadar fee yi ödeyene kadar kesinlikle digilira diyorum.

██████████████████████████████████████████████████████████████████████
████████▀▀▀        ▀▀█████████████████████████████████████████████████
██████▀    ▄▄▄▄▄▄▄▄    ███████████████████████████████████████████████
█████    ▄█████████▌   ▐█████▀  ▐███████████████▌  ▀██████████████████
████▌   ▐██████████    █████    ████████████████    ██████████████████
████▌   ▐█████████▄▄▄▄█████▌   ▐███████████████▌   ▐███▀▀█████████████
█████    ▀███████████████▀▀        ▄███████████    ██▀   ▐████████████
██████▄     ▀▀███████▀▀         ▄▄███▀▀▀▀█████▌   ▐▀   ▄███▀▀   ▀█████
█████████▄▄     ▀▀███▄  ▄▄    ████▀    ▄   ███       ▄███▀   ▄█  ▐████
█████████████▄▄     ▀████▌   ▐███▀   ███   ██▌      ████    ██▀  █████
██████▀▀   ▀█████▄    ███    ████   ███▌  ▐██    ▌  ▐██▌      ▄▄██████
█████    ▄████████    ▐██    ██▀▀   ██▀   ▐▀    ▐█   ██▌   ▀██▀▀  ████
████▌   ▐████████▀    ███▄     ▄▄▄     ▄    ▄   ▐██   ██▄      ▄▄█████
████▌   ███████▀    ▄███████████████████████████████▄  ▀▀██████▀▀ ████
█████    ▀▀▀▀     ▄█████████▀    ▀█▀    ▀█       ▀████▄▄         ▄████
██████▄▄    ▄▄▄▄████████████  █████  ██  █  █  █  ████████████████████
█████████████████████████  █▄    ▄█▄    ▄█  █  █  ████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████
▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀
● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● 24/7 LIVE SUPPORT
slmn
Sr. Member

Activity: 336
Merit: 259

View Profile
January 02, 2018, 04:17:34 PM

Digilira henüz kullanmasam da güvenilir olduğu aşikar bunu konuşmaya bile gerek yok ancak btc nasıl alacaksınız wtry ile onu anlamadım hacim yok gibi bir şey. Wtry ile waves alıp onu btcye dönüştürme şeklinde olabilir dexte.
Decredholder
Newbie
*

Activity: 164

View Profile
January 02, 2018, 04:26:52 PM

Sorunsuz çalışmasına çalışıyor da alım satım emri olmazsa düzgün çalışması hiç bir işe yaramaz bu sebeple ben kendimce alım satım yapmaya çalışıyor ve insanları da hacmi artırmak adına alım satım yapmaya çağırıyorum sürekli
whynotBTC (OP)
Full Member

View Profile
January 02, 2018, 05:04:11 PM

Sorunsuz çalışmasına çalışıyor da alım satım emri olmazsa düzgün çalışması hiç bir işe yaramaz bu sebeple ben kendimce alım satım yapmaya çalışıyor ve insanları da hacmi artırmak adına alım satım yapmaya çağırıyorum sürekli
Haklısınız, oturduğumuz yerden hmm güzel proje, gururluyuz demekle olmuyor işte çabalar bu yüzden. Peki ben doğru anlamış mıyım bir bakalım: 100.000 TL'yi Digilira hesabına yatır ve 100.000 tane WTRY al. Waves satıp Wtry almak isteyen satışlarla, alış emrin eşleşsin ve Waves al. Daha sonrası malum
whynotBTC (OP)
Full Member

View Profile
January 02, 2018, 06:23:39 PM

projenin geliştiricisi forumdan tanidiğimiz bir arkadaş hali hazirda sistemi kuracam diye zaten götü cikti adamin. şimdi burada herşeye atip tutuyoruz da yapilani da görmek teşekkür etmek lazim diye düşünüyorum. digilira yi takip edenler her aşamasina benim kadar hadi hakim olmasa da en azindan arada ki görüşmeleri toplantilari felan twitter üzerinden vs biliyordur diye düşünüyorum oyle kolay olmadi sistemi waves wtry ile entegre edebilmek kaç defa rusya yapildi gelindi sasha ile iletişime geçildi vs. sasha bile official hesabindan kaç kere digilira hakkında paylaşimlarda bulundu ve birçok seminerde ve özel röportajlarda bunu dile getirdi. Türkler kendi para birimlerine waves entegre etmeyi başardilar diğer ülkeler içinde bu geçerli eğer isterlerse kendi para birimlerine entegrasyon calişmalarini tamamlayip gelebilirler tarzi cok söyleşisi var.

yani işin özü digilira güvenilirdi peki neden diğer borsalara göre digilirayi seçmeliyim diye sorarsan eğer tabi ki hız ve yüksek fee ücretlerinden dolayi. digilira ile işlemler waves ile yapiliyor haliyle hizli ve düşük fee. fakat diğer borsalarda durum bitcoin üzerinden fee ile yapildigi için 1oo binlik alim da sizden kesinti tahminim bi 400-500 arasi olacaktir. o kadar fee yi ödeyene kadar kesinlikle digilira diyorum.
Gerçekten ciddi bir girişim bu. Umarım her şey yolunda gider. Bizler yatırımcı olarak çorbaya tuzu ekmekten kaçınmamalıyız
srknbyr
Hero Member

Activity: 661
Merit: 581

View Profile
January 02, 2018, 07:04:32 PM

Merhaba hocam,

Mesajınızı yeni farkettim. Değerli görüşleriniz için çok teşekkür ederim. digilira 6 Aylık bir çalışmanın eseri olarak Waves blok zincirine tamamen entegre bir şekilde hizmet vermektedir. Daha çok yeni olduğumuz için henüz tam olarak anlaşılamadığını düşünüyorum. Ancak süreci takip ediyor olmanız beni çok mutlu etti.

WTRY ile Waves Merkezsiz borsasında kişiler arası takas işlemleri çok düşük komisyonlar ile gerçekleştirilir. 100 Bin liralık Bitcoin alımı için ülkemizde bulunan merkezi borsalara %0.4 komisyon ile 400 Lira komisyon ödenirken Waves Platform'da sadece 0.003 WAVES komisyon ödenecektir. (Yaklaşık 15 Kuruş)

Waves Platform'un global başarı veya başarısızlığından bağımsız olarak, ülkemizde bu platform'un yoğun kullanılması ile birlikte, kullanıcılar kendi aralarında Bitcoin transferlerini 0.001 WAVES (5 Kuruş) ile yapabilecekler, aynı şekilde Ethereum, Litecoin, Zcash,WAVES gibi platform'da yer alan kripto paraları Türk Lirası ile alıp satabilecekler.

Şimdiye kadar hacim oluşturmak adına fiyatlara hiçbir şekilde müdehale etmedik, hacim bilgilerini blok zincirinden çekiyoruz, bankadaki bulunan nakit paramız ile piyasada dolaşan WTRY'nin her zaman eşit olduğunu kanıtlamak adına uluslararası denetim firmasına kendimizi denetlettireceğiz. Bu hem ülkemizde hem de dünyada bir ilk olacak. Bugün tether'in halini hepimiz biliyoruz. Karşılığının olup olmadığı tam bir muamma.

Zamanla ilginin digilira ve Waves Platform'a kayacağını düşünüyoruz. Bugün ülkemizde merkezi borsalara günlük 400-500 bin lira komisyon ödenmekteyken bir anda bu komisyonlara aslında gerek olmadığını ve bir blok zincirinin bütün bu işleri halledebildiğini düşünün..

Serkan

.▄███████████████████████▄
███████████████████████████
██████▌       ▀▀▀█████████
█████████▄          ▀██████
██████████▄          ▀█████
██████████           █████
██████████           █████
███████████    ▄██▄   █████
███████████▄▄▄▄████ ▄█████
 ▀███████████████████████▀
.digilira.||||
Decredholder
Newbie
*

Activity: 164

View Profile
January 02, 2018, 07:11:51 PM

Merhaba hocam,

Mesajınızı yeni farkettim. Değerli görüşleriniz için çok teşekkür ederim. digilira 6 Aylık bir çalışmanın eseri olarak Waves blok zincirine tamamen entegre bir şekilde hizmet vermektedir. Daha çok yeni olduğumuz için henüz tam olarak anlaşılamadığını düşünüyorum. Ancak süreci takip ediyor olmanız beni çok mutlu etti.

WTRY ile Waves Merkezsiz borsasında kişiler arası takas işlemleri çok düşük komisyonlar ile gerçekleştirilir. 100 Bin liralık Bitcoin alımı için ülkemizde bulunan merkezi borsalara %0.4 komisyon ile 400 Lira komisyon ödenirken Waves Platform'da sadece 0.003 WAVES komisyon ödenecektir. (Yaklaşık 15 Kuruş)

Waves Platform'un global başarı veya başarısızlığından bağımsız olarak, ülkemizde bu platform'un yoğun kullanılması ile birlikte, kullanıcılar kendi aralarında Bitcoin transferlerini 0.001 WAVES (5 Kuruş) ile yapabilecekler, aynı şekilde Ethereum, Litecoin, Zcash,WAVES gibi platform'da yer alan kripto paraları Türk Lirası ile alıp satabilecekler.

Şimdiye kadar hacim oluşturmak adına fiyatlara hiçbir şekilde müdehale etmedik, hacim bilgilerini blok zincirinden çekiyoruz, bankadaki bulunan nakit paramız ile piyasada dolaşan WTRY'nin her zaman eşit olduğunu kanıtlamak adına uluslararası denetim firmasına kendimizi denetlettireceğiz. Bu hem ülkemizde hem de dünyada bir ilk olacak. Bugün tether'in halini hepimiz biliyoruz. Karşılığının olup olmadığı tam bir muamma.

Zamanla ilginin digilira ve Waves Platform'a kayacağını düşünüyoruz. Bugün ülkemizde merkezi borsalara günlük 400-500 bin lira komisyon ödenmekteyken bir anda bu komisyonlara aslında gerek olmadığını ve bir blok zincirinin bütün bu işleri halledebildiğini düşünün..

Serkan

Merkezsiz borsaları seviyoruz işte bu!!
Bu gece ilk çekim emri verdim 20 lira çekim komisyonu bu hizmetlerin yanında hiç bir şey!
Teşekkürler digilira !
whynotBTC (OP)
Full Member

View Profile
January 03, 2018, 04:16:25 PM

WAVES/WTRY işlemlerine bakıyorum da sanki herkes Waves'ini buraya getirmiş ve WTRY sayesinde az komisyon ücreti ödeyip TL'ye geçmek istiyor gibi satış tablosunu doldurmuşlar. 160 bin WTRY'mi satmak istesem havada kapacaklar havası var. Ama önce Garanti Bankası'ndan hesap açmam gerekecek. Alışlar da satışlar kadar fazla olsa Türkler Waves'i uçurdu diye haber duymak zor değil. Toplanın yatırımcılar mesele ciddi! Farkımızın farkına varın da düşük ücretlerle al sat yaparken aynı zamanda Waves'imizi uçuralım.
deepocean
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
January 03, 2018, 04:37:53 PM

WAVES/WTRY işlemlerine bakıyorum da sanki herkes Waves'ini buraya getirmiş ve WTRY sayesinde az komisyon ücreti ödeyip TL'ye geçmek istiyor gibi satış tablosunu doldurmuşlar. 160 bin WTRY'mi satmak istesem havada kapacaklar havası var. Ama önce Garanti Bankası'ndan hesap açmam gerekecek. Alışlar da satışlar kadar fazla olsa Türkler Waves'i uçurdu diye haber duymak zor değil. Toplanın yatırımcılar mesele ciddi! Farkımızın farkına varın da düşük ücretlerle al sat yaparken aynı zamanda Waves'imizi uçuralım.
hocam garanti bankasıyla çalışıyorlar ama garanti bankası açmanıza gerek yok. herhangi bir banka kullanıyorsanuz eft ile de ödeme yapabilirsiniz.
whynotBTC (OP)
Full Member

View Profile
January 03, 2018, 04:46:22 PM

hocam garanti bankasıyla çalışıyorlar ama garanti bankası açmanıza gerek yok. herhangi bir banka kullanıyorsanuz eft ile de ödeme yapabilirsiniz.
Göndereceğiniz banka diye seçenek var da ben onu benim kullandığım banka sandım. Yanı paranın ulaşacak olduğu banka mı ordaki Garanti seçeneği?
shulio
Legendary
*

Activity: 1540
Merit: 1016

View Profile
January 03, 2018, 05:49:42 PM

Göndereceğiniz banka diye seçenek var da ben onu benim kullandığım banka sandım. Yanı paranın ulaşacak olduğu banka mı ordaki Garanti seçeneği?

EFT yapabilirsiniz başka bankadan sıkıntı olmaz.
Reyiz
Jr. Member
*

Activity: 168
Merit: 2

Astorgame.com | ICO is LIVE | Get Your Bonus

View Profile
January 03, 2018, 07:25:20 PM

Digilira çok iyi ve çok hızlı sistem hocam. Waves alıp borsalara göndermek işlemden sonra yaklaşık 2 dakika falan sürmekte ki 10-15 kuruş fee var. Ancak wtry/waves dex hacmi dar olduğu için wtry den waves satın alımı yaparken biraz zaman alabilir işleminiz. Şöyle ki Digilira' dan dex' e parayı aktardığınızda hesabınızda 100.000 wtry olacak ve bu wtry ile waves alacaksınız(bu işlem kullanıcılar arasında dönmekte) yani sizin waves alabilmeniz için birilerinin 100.000 liralık waves satması lazım. Bu işlemde 1 günde mi 1 haftada mı waves' e döner düşünmek lazım. Velhasılı kelam bu işlemden önce sizin yerinizde olsam wtry/waves satışlarına bakardım eğer hacim varsa hiç düşünmeyin derim, hacim yoksa da biraz zamana yayarsanız yine siz karda olursunuz.

Astorgame.com | eSports & Gambling | ICO is LIVE | Get Your Bonus (http://Astorgame.com)
whynotBTC (OP)
Full Member

View Profile
January 04, 2018, 08:26:00 AM

Digilira çok iyi ve çok hızlı sistem hocam. Waves alıp borsalara göndermek işlemden sonra yaklaşık 2 dakika falan sürmekte ki 10-15 kuruş fee var. Ancak wtry/waves dex hacmi dar olduğu için wtry den waves satın alımı yaparken biraz zaman alabilir işleminiz. Şöyle ki Digilira' dan dex' e parayı aktardığınızda hesabınızda 100.000 wtry olacak ve bu wtry ile waves alacaksınız(bu işlem kullanıcılar arasında dönmekte) yani sizin waves alabilmeniz için birilerinin 100.000 liralık waves satması lazım. Bu işlemde 1 günde mi 1 haftada mı waves' e döner düşünmek lazım. Velhasılı kelam bu işlemden önce sizin yerinizde olsam wtry/waves satışlarına bakardım eğer hacim varsa hiç düşünmeyin derim, hacim yoksa da biraz zamana yayarsanız yine siz karda olursunuz.
Tek sorun Wtry/Waves islemi zaten. Dün baktım aslında bayağı waves satışı var ama 52+ liradan. Ayrıca 1 günde 100 bin TL atılabiliyormuş Digilira'ya. Bu biraz kötü oldu ama işlem hacmi oluştuğunda her şeye değecek bir girişim. Bir terslik olmasa bugün 100.000 TL'lik Wtry/Waves islemini yapacağım.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: