Bitcoin Forum
May 22, 2024, 10:06:48 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: UPS Kargo Kullanmayın (Şikayet)  (Read 194 times)
sahinkod (OP)
Member
**

Activity: 119
Merit: 10

View Profile
January 03, 2018, 05:39:48 PM

geçmiş olsun, allah sizi arasın mngnin eline düşürmesin. ups kadar sorun yaşatmayan firma yok. eğer dağıtanlar ile aranız iyiyse yurtiçi de çok iyi.
hiç kimseyi tanımıyo etmiyosanız ups kadar objektif ve kurumsal çalışan firma bulamazsınız. kafasına göre iş ertelemeler ya da geldik yoktuk demeler yapmazlar normalde

Yazdıklarınızdan bir şey anlamadım hocam.Objektif derken neye göre objektif olabilirler ki.Paketi getirecekler yani.Bugün İstanbul merkezi , Trabzon merkezi ayağa kaldırdım.Yine birbirlerinden kopuklar yani bu çok garip bir olay hocam.Bakın bugün bile Trabzon isterseniz yarın getiririz dediler,5 dk sonra istanbul merkez aradı 30 dk sonra haftaya salı getiririz dediler.Çok garipler ve çok kopuklar.Kurumsallıkları 0 .
Mr|Creativ4
Member
**

Activity: 106
Merit: 11

IPV6 Proxy | AWS Account

View Profile
January 03, 2018, 05:42:21 PM

UPS aslında yurt içi oldukça ciddi ve hızlı çalışan bir firmadı, daha önce bana bir sıkıntı yaşatmadılar (max 3 kargo almışımdır) ama yurtiçi gerçekten çok iyi özellikle son zamanlarda, müşterilere önem veriyor.
Benim tercihim her daim yurtiçi.

IPV6 Proxy | AWS Account (for rent pm)
asena
Newbie
*

Activity: 126
Merit: 0

View Profile
January 03, 2018, 06:16:18 PM

Benim edindiğim tecrübelere göre UPS kargo en sorunsuz kargo firması. Sizin şanssızlığınız ya da oradaki elemanların hatası olmuş. Geçmiş olsun, bir daha sorun yaşamamanız dileğiyle...
ekber0101
Newbie
*

Activity: 98

View Profile
February 15, 2018, 06:15:12 PM

Bazen böyle aksaklıklar oluyor benim arkadaşıma aynı gün gelmiş mesela kargo merkezi dibinde olduğu için tabi senin oraları bilemem Cheesy
yavuz
Jr. Member
*

Activity: 210
Merit: 6

View Profile
February 15, 2018, 06:36:25 PM

sürat ve arası firmada yoğun şekilde kullandık.
ikisindede çok fazla sorun yaşadık.
ups kargoyla bireysel 2-3 defa kullandım ve sorun yaşamadım.
bence istatistik yapsak toplamda en sorunsuz olan ups'dir
slashgun
Jr. Member
*

Activity: 56
Merit: 2

View Profile
February 22, 2018, 11:45:21 AM

En iyi kargo şirketi MNG kargodur. sizlere öneririm.ben hiç şikayet yaşamadım. 2. alternatif Aras kargo.
vvthd
Member
**

Activity: 194
Merit: 10

View Profile
February 22, 2018, 12:43:05 PM

Şubeden kaynaklıdır bence, ben mng yurtiçi aras vs hepsiyle yaşadım, hatta yurtiçinin bir ofisi için genel müdürlükten ceza almalarını sağladım. Yoğun şubedir veya laylaylom bir ortam vardır. Birkaç defa genel müdürlüğe şikayet edin
ChevyImpala
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 4

View Profile
February 22, 2018, 08:51:14 PM

Allah sabır versin, ben ömrümde bir defa mecburi UPS kargoyu kullandım o da internetten Laptop siparişi verdiğim şirket mecburi UPS ile gönderim yapıyordu Bir sorun yaşamadım o zamanlarda ancak emin olunuz ki bir Horoz Lojistik kadar "re-za-let", "leş" bir firma değildir.

Geçen sene internet üzerinden termosifon almış bulunduk lanet gelsin ki horoz lojistik ile gönderim yapıldı. Bir gün iki gün üç gün kargo ortalıkta yok. En sonunda aradık yarın yarın diyerek 10. güne geldik hala termosifon ortalıkta yok. Ha bu arada gönderim ist Anadolu yakasından ist Avrupa yakasına yapılıyordu. Neyse 11. gün aradığımda irsaliyemi kaybettiklerini ve irsaliyesiz gönderim yapılmadığını söylediler. Hem irsaliyemi kaybediyorlar hem göndermiyorlar hem de yeni bir irsaliye temin etme zekası göstermiyorlar. En son 14/15. günde zar zor kavga gürültüyle gelmiş bulundu ancak rezalet ötesi yani. Metrobüse koyup getirseydim aynı gün eve getirmiş olurdum. O kadar kötü bir firmadır Horoz Lojistik.

◣◣◣     CryptoBank     ◢◢◢
Revolutionary Financial System Based On The Blockchain (https://cryptobank.co)
falapella
Newbie
*

Activity: 98

View Profile
February 23, 2018, 08:22:38 AM

Gönderim zamanlamasında oldukça geç kalabilen ve geldik siz evde yoktunuz bizde merkeze bıraktık ordan gelin alın lafıyla ünlü olan kargo şirketi UPS...
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: