Bitcoin Forum
May 06, 2024, 07:19:19 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15  All
  Print  
Author Topic: VERTCOİN - Vertbase açıldı!  (Read 2412 times)
mesacan (OP)
Member
**

Activity: 280
Merit: 13

View Profile
January 02, 2018, 07:48:08 PM
Last edit: December 10, 2018, 08:32:24 PM by mesacan

Vertcoin; Segwit, Lightning Network, Raiden Network, Stealth Addresses, Decentralized Mining, Asic Resistant ve Atomic Swap özellikleriyle göze çarpıyor. 1 Haziran'da usd ile vertcoin satın alabileceğimiz vertbase.com açılacak. Ayrıca vertbase'in yanında avrupa devletleri için euro ve sterlin ile vertcoin alınıp satılabilen vertpig sitesi de 28 şubat'ta hizmete sunulacak. Bizler kullanmayız tabii ki fakat bu gelişmeler amerika ve avrupada yaşayan insanların parasının kolayca vertcoine aktarmasının önünü açacak. Vertbase'e bitcoin ve litecoin'in yanında başka coinlerde eklenecektir. Ayrıca bilgisayarınıza indireceğiniz VTC One Click Miner programıyla tek tuşla vertcoin madenciliği yapabilirsiniz.

Ekip iOS için vertwallet uygulamasını 2018'in 3. çeyreğinde yayınlayacağını düşünüyorum. Aşağıda ekran görüntüleri bulunuyor. Vertcoin bana litecoin'in 3$ zamanlarını hatırlatıyor. Uzun vade de yüz güldürebilir. Yazılanlar asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi araştırmanızı yapınız.

Şu unutulmamalı ki Vertcoin asıl yükselişini vertbase'in ilk açıldığı gün değil, amerikada vertbase'in reklamı iyi yapıldığında asıl yükseliş o zaman olacaktır.

Hangi koin'ler arası Atomic Swap'ın hazır olduğunu bu web sitesinden öğrenebilirsiniz: https://www.swapready.net  
Akıllarda şu soru... Vertbase, zaman içinde coinbase'e karşı bir rakip olabilir mi? Neden olmasın?  Smiley

2018 Road Map: https://medium.com/vertcoin-blog/2017-in-review-2018-roadmap-d4ba51b29da3
Web Site: https://www.vertbase.com/  ,   https://vertcoin.org/
Vertcoin Lightning Network Demo Test: https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=WD8V1C-Ay2E

Vertcoin Geliştirici Güncellemesi—Ocak 2018: https://medium.com/vertcoin-blog/vertcoin-development-update-january-2018-d49e81f7c619  
Vertcoin Geliştirici Güncellemesi—Şubat 2018: https://medium.com/vertcoin-blog/vertcoin-development-update-february-2018-bcc5054d7a9d
Vertcoin Geliştirici Güncellemesi—Mart 2018: https://medium.com/vertcoin-blog/vertcoin-development-update-march-2018-43a470332bd2

Neden vertcoin? sorusuna cevap niteliğinde bir video. (İngilizce): https://www.youtube.com/watch?v=zKfM569JhSA

Vertbase.com web sitesi görünümü:

iOS vertwallet ekran görüntüleri:

1715023159
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715023159
Reply with quote  #2

1715023159
Report to moderator
No Gods or Kings. Only Bitcoin
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715023159
Hero Member
*

Ignore
1715023159
Reply with quote  #2

1715023159
Report to moderator
1715023159
Hero Member
*

Ignore
1715023159
Reply with quote  #2

1715023159
Report to moderator
mesacan (OP)
Member
**

View Profile
January 03, 2018, 03:07:57 PM
Last edit: January 11, 2018, 05:41:57 PM by mesacan

Hiç mi vertcoin yatırımcısı yok  Shocked
enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
January 03, 2018, 03:10:48 PM

Piyasaya ilk çıktığında alıp, erken elden çıkaranlardan biriyim. Uzun bir süre araştırmıştım, proje oldukça iyi fakat ekip uzun bir süre güncelleme yapmayınca satmaya karar vermiştim. Yeni yeni şirket anlaşmaları haberleri geliyor, küçük bir düşüş olursa tekrar almayı düşünüyorum.
mesacan (OP)
Member
**

View Profile
January 11, 2018, 05:36:34 PM
Last edit: March 04, 2018, 06:20:39 PM by mesacan

Vertcoin 2018 yol haritası yayınlandı: https://medium.com/vertcoin-blog/2017-in-review-2018-roadmap-d4ba51b29da3
PrintMule
Hero Member

Activity: 980
Merit: 500

FREE $50 BONUS - STAKE - [click signature]

View Profile
January 11, 2018, 05:56:36 PM

valla kardeş bende sayende duydum projeyi sonra internet sitesine girdigim yazdigin adamlar yapmiş valla gayet başarili duruyor. araştirmak gerekli bu projenin ico su vs ne zaman yapildi ico fiyatindan ne kadar firlamiş buralara gelmiş alim noktaları nasil acaba onlari bir bulsak iyi olacak muhtemelen 31 martta dediklerini yapabilirlerse fiyatina yansiyacaktir coinbase ile ilgili  kapişma durumu için atilacak büyük bir adım sonucta isim de güzel denklemişler vertbase aklimizda bulunsun iyi şeyler hissediyorum projeyle ilgili fiyati 10 dolarlara kadar dayanmiş şuan 5 küsürlerde yari yariya değer kaybetmiş muhtemelen geç roadmap ve updatelerden dolayidir diye düşünüyorum. yeni yeni atağa geçiyosa değerlendirilmeli.

██████████████████████████████████████████████████████████████████████
████████▀▀▀        ▀▀█████████████████████████████████████████████████
██████▀    ▄▄▄▄▄▄▄▄    ███████████████████████████████████████████████
█████    ▄█████████▌   ▐█████▀  ▐███████████████▌  ▀██████████████████
████▌   ▐██████████    █████    ████████████████    ██████████████████
████▌   ▐█████████▄▄▄▄█████▌   ▐███████████████▌   ▐███▀▀█████████████
█████    ▀███████████████▀▀        ▄███████████    ██▀   ▐████████████
██████▄     ▀▀███████▀▀         ▄▄███▀▀▀▀█████▌   ▐▀   ▄███▀▀   ▀█████
█████████▄▄     ▀▀███▄  ▄▄    ████▀    ▄   ███       ▄███▀   ▄█  ▐████
█████████████▄▄     ▀████▌   ▐███▀   ███   ██▌      ████    ██▀  █████
██████▀▀   ▀█████▄    ███    ████   ███▌  ▐██    ▌  ▐██▌      ▄▄██████
█████    ▄████████    ▐██    ██▀▀   ██▀   ▐▀    ▐█   ██▌   ▀██▀▀  ████
████▌   ▐████████▀    ███▄     ▄▄▄     ▄    ▄   ▐██   ██▄      ▄▄█████
████▌   ███████▀    ▄███████████████████████████████▄  ▀▀██████▀▀ ████
█████    ▀▀▀▀     ▄█████████▀    ▀█▀    ▀█       ▀████▄▄         ▄████
██████▄▄    ▄▄▄▄████████████  █████  ██  █  █  █  ████████████████████
█████████████████████████  █▄    ▄█▄    ▄█  █  █  ████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████
▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀
● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● 24/7 LIVE SUPPORT
grolll
Legendary
*

Activity: 1596
Merit: 1014

View Profile
January 11, 2018, 06:33:21 PM

Vertcoin muhtemelen boğa piyasasının uğramadığı ender coinlerden biridir.2 aydır fiyatı hemen hemen hiç değişmedi.Hatta altlar ölüyken 80k gören coin şu anda 42k larda geziyor.Vertcoin için taban 35-40k dır zaten.Vertbase tarihi yaklaştıkça fiyat artmaya başlayacaktır.Şubat başından itibaren kademe kademe değerlenip 100k yı geçer bence.Çok geç olmadan toplamak lazım kendimde yatırım yapacağım bu fiyatlardan zarar ettirmez.
temeler
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 250

View Profile
January 11, 2018, 06:35:00 PM

1 haftadır 41k-42k lar dan toplamaktayım. Zaten bişeyler olacağı belliydi, bu haberle beraber rüzgarı arkasına alacaktır.
internaldr
Full Member

Activity: 378
Merit: 100

View Profile
January 11, 2018, 07:06:36 PM

1 haftadır 41k-42k lar dan toplamaktayım. Zaten bişeyler olacağı belliydi, bu haberle beraber rüzgarı arkasına alacaktır.

uzun zamandır takip ediyorum ama cesaret edip almadım. ama hep yükseldi mübarek Smiley acaba şimdi alsam mı biraz
mesacan (OP)
Member
**

View Profile
January 11, 2018, 07:17:12 PM

uzun zamandır takip ediyorum ama cesaret edip almadım. ama hep yükseldi mübarek Smiley acaba şimdi alsam mı biraz

Vertbase'in açılışına kadar bekletecekseniz alabilirsiniz. Şahsen ben bu senenin sonuna kadar satmayı düşünmüyorum. Litecoin gibi olabilir beklentim büyük. YTD
Ridcan
Member
**

Activity: 476
Merit: 31

View Profile
January 11, 2018, 07:18:40 PM

vertcoinden bende güzel şeyler bekliyorum bakalım ne kadar kazandırcak yatırımcısına
internaldr
Full Member

Activity: 378

View Profile
January 11, 2018, 07:30:51 PM

Vertbase'in açılışına kadar bekletecekseniz alabilirsiniz. Şahsen ben bu senenin sonuna kadar satmayı düşünmüyorum. Litecoin gibi olabilir beklentim büyük. YTD

o zaman biraz alıp atayım. umarım yükselir. çok şişmiş coinlerden baya korkuyorum ama biliyorsunuz bu piyasada üst sınır diyede birşey olmuyor. bu daha yükselmez diyosun sonra 10x daha yapabiliyor
mesacan (OP)
Member
**

View Profile
January 12, 2018, 08:59:32 PM

valla kardeş bende sayende duydum projeyi sonra internet sitesine girdigim yazdigin adamlar yapmiş valla gayet başarili duruyor. araştirmak gerekli bu projenin ico su vs ne zaman yapildi ico fiyatindan ne kadar firlamiş buralara gelmiş alim noktaları nasil acaba onlari bir bulsak iyi olacak muhtemelen 31 martta dediklerini yapabilirlerse fiyatina yansiyacaktir coinbase ile ilgili  kapişma durumu için atilacak büyük bir adım sonucta isim de güzel denklemişler vertbase aklimizda bulunsun iyi şeyler hissediyorum projeyle ilgili fiyati 10 dolarlara kadar dayanmiş şuan 5 küsürlerde yari yariya değer kaybetmiş muhtemelen geç roadmap ve updatelerden dolayidir diye düşünüyorum. yeni yeni atağa geçiyosa değerlendirilmeli.

Trading View grafiği 2014 senesini gösteriyor. Baya bi olmuş çıkalı, neyse sağlık olsun. Önümüze bakalım.
Vispilio
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1615

View Profile WWW
January 12, 2018, 09:30:58 PM

Vertcoin aslında Litecoin'e ve BCH'ye göre büyük avantajları olan bir coin, yani BTC'nin gerçek veliahtı olabilecek kadar iyi özellikleri var, gerçekten decentralized olması, fair mining, atomic swaps, ve Satoshi'nin orjinal vizyonunu en iyi yansıtan projelerden olması gibi.

Fakat lead developer neredeyse bir çocuk, yani ekip biraz zayıf kalıyor. O yüzden bir türlü dev yatırımcılar bu coin'in arkasına geçip onu şahlandırmadı henüz... Şahsi görüşüm örneğin kurucusunun bile satış yaptığı LTC'ye göre çok daha iyi yerlere gelebilir, ama ekibinin kendini biraz daha ispat etmesi lazım...

Sefatih
Member
**

Activity: 150
Merit: 11

The Great Trader

View Profile WWW
January 12, 2018, 09:38:27 PM

Yaklaşık 4 5 aydır takibindeyim. En ölü zamanlarda 70 80k larda gezerken şuan 40k larda sürünüyor. Tabi bende topluyorum. En kısa zamanda 2x bekliyorum. Attım 1 btc kalsın.
holdmycoins
Member
**

Activity: 294
Merit: 11

View Profile
January 12, 2018, 09:43:07 PM

Güzel proje lakin deeponion 1 sene içinde bunu geçer gibi. Emin olamıyorum ama deeponion topluluğu çok inançlı. Böyle giderlerse moneroyu da sollarlar.

2run
Hero Member

Activity: 1890
Merit: 792

View Profile
January 12, 2018, 09:45:46 PM

Twitter da MAK ın sürekli önerdiği coinlerden. Sürekli olarak 2018 yılı Vertcoin için iyi olacak diyor. açıkcası 100.000.000.000 adet olan ve anlamsız şekilde yükselen token ve coinlerden daha iyi olduğunu düşünüyorum. bir miktar alıp kenara atmak lazım.
heidikim
Full Member

Activity: 602

View Profile
January 12, 2018, 11:50:25 PM

Direkt LTC nin geçmişini görüyorum amacım 200 adet alıp kenra atmak gün olur 500 dolara gelir bizde bir şeylerkazandık. Deyip hayatımızda birşeyleri yoluna koyarız.
cacoin
Full Member

Activity: 322
Merit: 112

View Profile
January 12, 2018, 11:54:10 PM

Bende güveniyorum VTC ye protföylde azda olsa yer verdim elime para geçtikçede sayısını arttırmayı düşünüyorum
tartibaya
Full Member

Activity: 630
Merit: 101

View Profile
January 12, 2018, 11:57:11 PM

Piyasaya ilk çıktığında alıp, erken elden çıkaranlardan biriyim. Uzun bir süre araştırmıştım, proje oldukça iyi fakat ekip uzun bir süre güncelleme yapmayınca satmaya karar vermiştim. Yeni yeni şirket anlaşmaları haberleri geliyor, küçük bir düşüş olursa tekrar almayı düşünüyorum.

Hocam düşüşü falan beklemek gerçekten treni kaçırmak olabilir. Elimden geldiğince toparlayacağım şuan çok az var elimde ancak arttırmak niyetindeyim.
Atademir
Jr. Member
*

Activity: 87
Merit: 1

View Profile
January 13, 2018, 12:00:24 AM

Sepetimin %25 ini kendilerine ayırdım 46-43-41 k seviyelerinden topladım. Mart ayında vertbase ve walletın aktif hale gelmesiyle hedef en az 100 dolar civarı olmalı. Satoshi bakımından da mart ayına yaklaşırken yavaş yavaş hissettirmeden geleceğini düşünüyorum. YTD
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15  All
  Print  

Jump to: