Bitcoin Forum
June 16, 2024, 09:50:51 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 »  All
  Print  
Author Topic: KUCOIN SHARES  (Read 3620 times)
izmirligencforvet
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

View Profile
January 28, 2018, 06:08:48 PM

hacim çok düşük diye fiyatta bu oynamalar oluyor bence. hacim yükseldikçe belli bi banda oturacaktır diye düşünüyorum.

alicaan
Full Member

Activity: 366
Merit: 101

View Profile
January 28, 2018, 06:19:35 PM

Borsa coinleri elbet patlama yapıyor beyler, 0,73 civarıyken kucoine üye olmuştum kenara 100 civarı atmıştım. Hem beklettikçe size birçok altcoinden çok minicik miktarlarda kazandırıyor. Hemde canavar gibi kar yaptırdı bana. 20-30 dolar civarına kadar bekletmiştim yine de karla sattım ki şuanda bile bayağı yüksek seviyelerde bnb ile
icegeekfresh
Full Member

Activity: 406
Merit: 100

View Profile
January 28, 2018, 06:31:12 PM

Bugün fiyat baya dalgalı, çıkış sinyalleri mi acaba bilmiyorum da ufak ufak artıyor gibi sanki kcs, diğer coinlerde çok büyük oynamalar yok ama baya inip çıktı kcs bakalım ne zaman daha yukarı atıcak kendini.

cacakax
Member
**

Activity: 299
Merit: 11

View Profile
January 28, 2018, 06:55:21 PM

yine binanceyi yakalamaya çalışıyor , piyasa düşmeden önce geçmişti hatta

bu kucoinde bir numaralar dönüyor ama çözemedim, balinası çok herhalde büyük okyanus gibi
Death Note
Member
**

Activity: 98
Merit: 10

The future is your Genome

View Profile
January 28, 2018, 11:41:58 PM

yine binanceyi yakalamaya çalışıyor , piyasa düşmeden önce geçmişti hatta

bu kucoinde bir numaralar dönüyor ama çözemedim, balinası çok herhalde büyük okyanus gibi

Aslında bir numara döndüğünü düşünmüyorum kucoin ile binance coin'in fiyat olarak kapışmasının en önemli sebebi kucoin'in token sahiplerine kar payı dağıtması yani elinizde kucoin tutarsanız borsa size belirli oranda token yolluyor.Binance coin'de böyle bir durum geçerli değil.

torrentco
Sr. Member

Activity: 2128
Merit: 418

View Profile
February 19, 2018, 08:51:37 AM

birdenbire habersiz referall programını kaldırmaları guven sarstı sanırım.
buna bunyesine yeni giren koinleri manipule ettiği iddiları ve kcs alanlar için dagıtılan su anki %50 olan kucoin bonusun,önümüzdeki senelerde %15-20 lere dusecebileceğide eklenince paraşütsüz cakıldı.
biboxta kucoinin cok gerisinde olmasına ragmen bir anda yetişti geçti kucoini.buda kcs gidebilecek yatırımların bir miktarının bix tokena kaymasına sebep oldu.

uyarmıştık 20 dolarlardeyken su an cok fazla fiyat duzeltme bekleyin diye ama yine bir sürü insan girmiş o seviyeden.
su an fiyatı 73,5k sat da.fiyat bana kalırsa halen uçuk seviyede.btc bazında daha dusecektir.
uzun vadede dolar bazında zarar ettirmeyecegini dusunuyorum ama ,20 dolardan alan arkadaşlar için bile.

neredeyse bir ay önce yazdıgım mesaj.o zaman 73K sattı fiyat su anda 50k sat.
işin kötüsü exchange in volume surekli düşüş halinde.
20 küsür dolarlardan alanlara allah sabır versin.
ama yine iddia ediyorum dolar bazında kayıpları olmayacaktır onların bile.hatta btc artışına baglı karları olacaktır.

kacakkipri
Full Member

Activity: 350
Merit: 171

View Profile
February 19, 2018, 10:09:19 AM

Kucoin shares, bnb, coss gibi exchange tokenleri iyi kazandırıyor orası kesin belli artık. market cap olarakta iyi yerlere gelmiş kucoin, ben daha da yükseleceğini düşünüyorum.

▀▄▀  T E M C O ~ Supply Chain Powered by Bitcoin Network, RSK ▀▄▀
  Officially Supported by RSK, TLDR Capital and Korea Investment Partners (KIP). 
Website   ★   Facebook   ★   Twitter   ★   Telegram   ★   Medium   ★   Reddit
coderben
Full Member

Activity: 854
Merit: 113

View Profile
February 19, 2018, 10:29:49 AM

fiyatı hala çok yüksek bence. en fazla 3 dolar edebilecek bi token bana göre. almak isteyenler kademeli almalı. elbet dahada düşecektir.
gelgelelim
Newbie
*

Activity: 168
Merit: 0

View Profile WWW
February 19, 2018, 02:41:56 PM

bence bunlar neo tokenleri ile anlaşmalı ... çümki neodan cıkanlar buraya giriyor ve uçuyor.. binancenin yoklugunda alternatif olarak herkes burayı bildi ama birçok exc geliyor rekabet için güzel olacaktır
mahoni2100
Member
**

Activity: 504
Merit: 12

View Profile
February 19, 2018, 04:05:05 PM

eywallah da bu coin biz çok üzdü yaw gittikçe piyasadaki hacmi azalıyor bu nedenle yatırımıcılar kaçtıkça kaçıyor değeri düşüyor

murado
Jr. Member
*

Activity: 224
Merit: 2

View Profile WWW
February 19, 2018, 04:11:35 PM

şuanki kcs durumu bizim zarar ettiğimizin gösergesidir çünkü wawesin önündeyken şimdi 17 sıra gerilemiş durumda malesef

Vertex   |   A UNIQUE ECOSYSTEM FOR INVESTORS, THE COMMUNITY AND ICOS
╚═════  'The worlds first ICO aftermarket'  ═════╝
iranli_tacir
Newbie
*

Activity: 154

View Profile
February 19, 2018, 04:38:21 PM

Valla ben geleceği olduğunu düşünmüyorum bu kucoin borsasının ama ona rağmen oldukça revaçta
Akboi
Hero Member

Activity: 686
Merit: 501

Blockchain Just Entered The Real World

View Profile
February 19, 2018, 04:38:48 PM

Düşüşünden şikayet etmeyin, elinizdeki toplam KCS Token sayısını artırmaya bakın. Kar payı dağıtmasıyla küçük miktarda da olsa ROI yaparsınız. Hacmi gittikçe arttığı için KCS'ye olan talep de artacak ve fiyatı toparlanacaktır. Zararda olanlar maliyet düşürüp alım yapabilirler.

███████████████████████
     ███▄ ▄▄▄▄   ▄▄▄█▀▀  █████
    ███  █▀  ▀█▀▀▀       ▐█ ███
   ███  ▄██▄▄█▀▄▄▄        █▌ ███
  ███ ▄█▀  █     ▀█▄▄     ▐█  ▐██
 ███▄█▀    █        ▀█▄▄  ▄▄▄ ██
████▀      █           ▀██▀   ▀█ ██
 ██▀█▄     █          ▄█▀▀█▄▄▄█▀██
  ██ ▀█▄   █      ▄▄█▀▀    ▐█  ██
   ██  ▀█▄█▀▀█▄▄█▀▀        █▌ ██
    ███  █▄  ▄█▀█▄▄▄      █▌███
     ███  ▀▀▀▀     ▀▀▀█▄▄▐████
      ███████████████████████

▄▄       ▄▄▄        ▄▄   ▄▄▄▄▄ 
  ▀█▄   ▄█▀ ▀█▄    ▄█▀ ▄█▀▀   ▀▀█▄
    ▀█▄█▀     ▀█▄▄█▀  ▐█         █▌
    ▄█▀█▄      ▄█▀    ▐█         █▌
  ▄█▀   ▀█▄  ▄█▀       █▄       ▄█
▄█▀       ▀██▀          ▀▀█▄▄▄█▀▀

Network
BLOCKCHAIN JUST ENTERED THE REAL WORLD
..Decentralized Crypto-Location Oracle Network.
.........GET WHITELISTED FOR TOKEN SALE ( Limited )..........

.WHITE PAPER.  ││  ANN Thread  Telegram   Medium   Twitter   Reddit
mami2121
Newbie
*

Activity: 37

View Profile
February 19, 2018, 04:56:35 PM

Bende 15 dolar kusurden aldım şu an baya zarardayım bnb ile kucoin arasında kalmıştım kucoin almıştım..
freedomforever
Member
**

Activity: 336
Merit: 11

View Profile
February 19, 2018, 05:03:18 PM

20 dolar seviyelerinden sistemli bir şekilde aşağı yönde devam etti. Son 2 haftadır sabit bir şekilde devam ediyor, ben patlama yapacağını düşünüyorum. ytd.

emirsener
Member
**

Activity: 557
Merit: 24

@coindunyasii

View Profile WWW
February 19, 2018, 06:37:00 PM

Düşüşünden şikayet etmeyin, elinizdeki toplam KCS Token sayısını artırmaya bakın. Kar payı dağıtmasıyla küçük miktarda da olsa ROI yaparsınız. Hacmi gittikçe arttığı için KCS'ye olan talep de artacak ve fiyatı toparlanacaktır. Zararda olanlar maliyet düşürüp alım yapabilirler.
bugün bi miktar alım yaparak ortalamayı aşagı cektım koindir kendisi. BNB ve KCS kıyaslaması bana oldukça saçma geliyor. Hatta KCS'ye BNB'nin kopyası demekte bence bu tokene biraz haksızlık olur.Olaya şu açıdan bakmak lazım diye düşünüyorum. Kısa vade al satcılar için BNB mantıklı cünkü %50 fee karınız olur. Ama uzun vadeli hodlcular için kesinlikle KCS derim.Neden gözden kacırılır bilmem ama binance 10 gün evvel ansızın kapanıp tweetlerde ''kapandı mı patladı mı çöktü mü'' eyyamcıları ortalıgı yıkıp gecerken KCS borsası mütevazi bir şekilde kar payını dagıtmaya devam etmiyor muydu? Ya da Binance Bittrex '' müşteriye doyduk istediğimiz zaman yeni alım yaparız '' derken yine KCS koşulsuz şartsız üye alımına devam etmiyor muydu? Binance ref'li alım yapmadı mı ilk zamanlar? Vs vs vs... Velhasılı kelam ben Cryptopia Bittrex ve binance'yi aktif şekilde kullanan biriyim. Ve 3'ünü de keyfimden değil ihtiyacım oldugu için kullandıgım da bir gercek. Özellikle 20 dolardan KCS alan arkadaşlarım için bu günler bence bir fırsat dönemi.Şahsi görüşüm şu ki KCS ilerde hacimlendikçe tokeninin fiyatı illaki artacaktır. Sen 20 doları bekleyip amati etmek yerine şu günlerde biraz alttan toplayıp 20 yerine 12-13 doları bekleyebilirsin. Artı içerde tuttugun token kadarda onlarca coin'den teker teker kar payı almanda cabası.Örnek vermek gerekirse TELcoin almadım ben ama 1 ay içerisinde hesabıma gelen kar payı ile 5 adet TELcoinim olmuş. Bu v e bunun gibi bir cok coin durduk yerde hesabıma kar payı olarak geliyor. Biraz iddialı olacak ama kripto borsalarının şımarıkca davrandıgı su günlerde bende Kucoin borsası ve tokeni oldukca saglam duruş sergiliyor.Umarım bu piyasada tecrübeli arkadaşlarım beni daha iyi anlamışlardır..
coingainer01
Member
**

Activity: 266
Merit: 10

View Profile
February 19, 2018, 07:40:46 PM

Tamam da yarın aynısı kcs'ye olursa nolur, ki olmayacağının garantisi mi var? Sistemsel aksaklık her zaman olur, binance sağlamlık yönünden kat kat daha iyidir kcs ye göre. Bu coini birileri çok pis pumpladı ve 150k yı dahi gördü, hacim olarak binance onlarca kat daha yüksekti kucoine göre ama kcsnin değeri bnb den daha fazlaydı. Burda bişeylerin anormal olduğu belliydi zaten. Oyüzden de düşüyor fiyat hala.

hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
February 19, 2018, 07:52:50 PM

birincisi o gelecek olan miktar deve de kulak ikincisi bu yazıları kendin yazmamışsın kopyala yapıştır. daha önce bu konu silindi. forumda referans olayı istenmiyor. ben kendi arkadaşlarıma baya bi üyelik açtım ama gelen ler hikaye kaldı ki bu vakte kadar baya bi üye olan oldu. çoğu twitterda ki takipçisi çok olan lar yaptı sana bişey kalmaz. yine de bol şans

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
February 19, 2018, 08:26:55 PM

daha önce bende kucoin le ilgili başlık açmıştım. tabi o zamanlar acemilik vardı. baktım 2-3 gün sonra başlık kaybolmuş. meğersem ben ref linki verdiğim için silinmiş. kardeş sen şimdi ref link isteyene özelden mesaj atsın demişsin. insanlar neden öyle bir şey yapsın. bu yazdıkların da kopyala yapıştır havası var onu da belirteyim...
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
February 19, 2018, 09:44:38 PM

Kucoin ileriye dönük uzun vadede iş ytapar gibi duruyor.ALıp unutulacak bir coin.Düşmesine üzülmemek lazım düştükçe toplanıp biriktirilmeli.Bu tarz tutan borsaların coini er yada geç değerlenecektir.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 »  All
  Print  

Jump to: