Bitcoin Forum
May 30, 2024, 09:12:57 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 [22] 23 »  All
  Print  
Author Topic: KUCOIN SHARES  (Read 3616 times)
akgandalf
Member
**

Activity: 812
Merit: 14

FRX: Ferocious Alpha

View Profile
February 25, 2021, 05:04:52 PM

Bu bullda da Binance'den sonra 2. olamazsak bir daha olmaz diye gaza bastılar muhtemelen Smiley
KuCoin 3 ayda bir yerine her ay KCS yakmaya karar verdi. Tam yol ileri Smiley

https://www.kucoin.com/news/en-kcs-team-completes-13th-quarterly-q4-2020-kcs-burn

Mantıklı bir hareket ama her ay yakacağı adet 3 ay da yakacağı ile aynı mı acaba?
Zaten kucoinin kendi belini doğrultması için ciddi ataklar yapması lazım. En son olan hackten sonra daha hala kendisine gelemedi bence.

cacakax
Member
**

Activity: 299
Merit: 11

View Profile
February 26, 2021, 06:15:44 AM

Allah belasını versin bu borsanın da coininde.  Birde bunu övüp aldıran ziya denilen e hakkım haram olsun 1 dolardan fazla etmez bu boktan coin
mandown
Legendary
*

Activity: 1946
Merit: 1300

View Profile
February 26, 2021, 10:07:04 AM

Allah belasını versin bu borsanın da coininde.  Birde bunu övüp aldıran ziya denilen e hakkım haram olsun 1 dolardan fazla etmez bu boktan coin

Bu piyasada var olacaksanız kendi kararlarınızı vereceksiniz şu şunu dedi bu bunu dedi hikaye kimsenin ağzı ile yürümüyor bu piyasa zaten yürüyor olsa o kişileri siz göremezsiniz merak etmeyin.

Bnb bu piyasanın en dirençli coinlerinden ve arkası en sağlam alt coinlerinden biridir ama düşüş başladığında yok sen en iyisiymişsin vs diye birşey olmaz ezer geçerler.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
ajanwalker
Sr. Member

Activity: 1512
Merit: 468

SOL.BIOKRIPT.COM

View Profile
February 26, 2021, 08:47:18 PM

Hocam birincisi ziya kim?
İkincisi kaçtan aldınız ve beklentiniz ne?
Sabırlı olmakta fayda var. Bnb gibi olmasını beklemiyorsun herhalde?

B.I.O.K.R.I.P.T|
  BiokriptX Fair Launch is now live in PINKSALE
|🟣 Twitter
🔵 Facebook
🟣 Telegram
abduramann_
Full Member

Activity: 497
Merit: 119

View Profile WWW
April 02, 2021, 04:05:12 PM

Yeni ismiyle Kucoin Token (KCS) neden fırladı derseniz, aylardır test edilen KuChain'in beta testleri bitmeye yaklaşmış. KuChain Haziran'a kadar aktif olacakmış. O da BSC gibi Ethereum-uyumlu.

KCS'nin gerçek durumunun KuCoin'deki BNB/KCS marketinden takip edilmesini tavsiye ederim. Orası artıyorsa Binance'in verdiği haberlerden daha olumlu haberler var demektir Smiley

Bütün Kripto Varlıklarınızı Gizliliğinizi Koruyarak Transfer Etmek İster Misiniz? Burdan buyrun: https://cutt.ly/incognito-chain
MK-74
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1210

View Profile
April 02, 2021, 07:44:40 PM

Heyt be ilk borsa coinim olur kendisi, binance e rakip olarak çıktılar çok güzel ilerlediler ama sonra büyük sıçtılar ve bu borsada listeleneceğini duyuran her coin dump yiyordu Sad
Borsa çok listeleme yaptı gereksiz millet soğudu borsada gerekli özeni göstermediler ve müşteri kaybettiler devamlı.
Şuan Binance ile kafa kafaya olabilirdi.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
██████████████████████████
███████████████████████████
██████████████████████████████
█████████████████████████████
█████████████████████████
▀████████████████████████
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK   
          100%   MULTICHARGER   
abduramann_
Full Member

View Profile WWW
April 05, 2021, 04:22:18 PM

Yeni ismiyle Kucoin Token (KCS) neden fırladı derseniz, aylardır test edilen KuChain'in beta testleri bitmeye yaklaşmış. KuChain Haziran'a kadar aktif olacakmış. O da BSC gibi Ethereum-uyumlu.

KCS'nin gerçek durumunun KuCoin'deki BNB/KCS marketinden takip edilmesini tavsiye ederim. Orası artıyorsa Binance'in verdiği haberlerden daha olumlu haberler var demektir Smiley
BNB/KCS'de grid tradinge başlamıştım. BNB'nin her türlü KCS'den daha iyi performans vereceğini düşünerek KCS cinsinden zarar etmem diye düşünmüştüm. İlk günler iyi de kâr ettim fakat son 2 gündür, KCS BNB'yi resmen perişan etti.

Bütün Kripto Varlıklarınızı Gizliliğinizi Koruyarak Transfer Etmek İster Misiniz? Burdan buyrun: https://cutt.ly/incognito-chain
LGD2Business
Legendary
*

Activity: 2548
Merit: 1518

View Profile
April 05, 2021, 05:10:40 PM

3 yıldır tuttuğum daha doğrusu unuttuğum KCSlerim yıllarca faiz vermiş. Pantolon cebinde para bulursun ya öyle bir his, tek farkı bunda bir de faiz veriyorlar. Grin Grin

Kuchain ile bir atak yaparsa daha yüksek fiyatlar görebiliriz, ATH seviyesinin bile çok altında duruyor hala.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
██████████████████████████
█████████████████████████████
█████████████████████████
▀████████████████████████
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK  
          100%   MULTICHARGER  
edandrada
Member
**

Activity: 980
Merit: 18

View Profile
April 05, 2021, 07:16:37 PM

3 yıldır tuttuğum daha doğrusu unuttuğum KCSlerim yıllarca faiz vermiş. Pantolon cebinde para bulursun ya öyle bir his, tek farkı bunda bir de faiz veriyorlar. Grin Grin

Kuchain ile bir atak yaparsa daha yüksek fiyatlar görebiliriz, ATH seviyesinin bile çok altında duruyor hala.

borsa coinlerinden artmayan tek kcs kaldı.
fakat borsa çok atıl vaziyette. gate.io nun bile atak yaptığı yerde kucoin sessiz kaldı.

abduramann_
Full Member

View Profile WWW
April 06, 2021, 09:28:05 PM

BNB/KCS'de grid tradinge başlamıştım. BNB'nin her türlü KCS'den daha iyi performans vereceğini düşünerek KCS cinsinden zarar etmem diye düşünmüştüm. İlk günler iyi de kâr ettim fakat son 2 gündür, KCS BNB'yi resmen perişan etti.
Zarardan zarar etmeye devam ediyorum  Grin Bu fiyat fırlamasının sebebi inşallah aylık koin yakımıdır. Öyleyse, BNB 1-2 haftaya yakalar KCS'yi yeniden. Yoksa gitti bizim güzelim KCS'ler.

abduramann_
Full Member

View Profile WWW
April 07, 2021, 04:19:28 PM

KCS dolar bazlı ATH'sini kırmadan rahatlamayacak, anlaşıldı Smiley

SUPERSAIAN
Legendary
*

Activity: 2240
Merit: 1255

View Profile
April 07, 2021, 05:42:15 PM

KCS güzel bir ivme yakaladı, eski athsine emin adımlarla ilerliyor. Piyasada sert bir düşüş yaşanmazsa kısa bir sürede athsini yakalıyabileceğini düşünüyorum bakalım. Sonunda atağa kalktı Smiley

███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
akgandalf
Member
**

View Profile
April 07, 2021, 08:00:34 PM

Bir çok borsa tokeni ciddi değerlere geldi ama KCS eski yerlerine gelmedi.. Herhalde en büyük sebebi daha çok yeni olan Jack olayı. Kucoin belini kolay kolay doğrultamayacak gibi duruyor.

PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
April 08, 2021, 07:01:21 AM

Bir çok borsa tokeni ciddi değerlere geldi ama KCS eski yerlerine gelmedi.. Herhalde en büyük sebebi daha çok yeni olan Jack olayı. Kucoin belini kolay kolay doğrultamayacak gibi duruyor.

KuCoin Token Price (KCS)
$10.94 5.93%
0.0001914 BTC 4.02%
0.005422 ETH 2.03%
https://coinmarketcap.com/currencies/kucoin-token/

Ath'si 20 dolar civarı bir şeydi sanırım. Günümüz piyasası da ATH kırma odaklı bi piyasa olduğu için hedefi 20 doları görmek olur, ilerisini bilemem. Smiley
Kucoin aslında büyümeye hızlı ilerlemeye çok müsait bir borsaydı ama hamlelerini doğru yapamadı. Gate.io mesela sürekli yeni start up yatırımları çıkarıyor, Kucoin bu anlamda geride kaldı.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
April 08, 2021, 07:24:14 AM

KuCoin Token Price (KCS)
$10.94 5.93%
0.0001914 BTC 4.02%
0.005422 ETH 2.03%

Ath'si 20 dolar civarı bir şeydi sanırım. Günümüz piyasası da ATH kırma odaklı bi piyasa olduğu için hedefi 20 doları görmek olur, ilerisini bilemem. Smiley
Kucoin aslında büyümeye hızlı ilerlemeye çok müsait bir borsaydı ama hamlelerini doğru yapamadı. Gate.io mesela sürekli yeni start up yatırımları çıkarıyor, Kucoin bu anlamda geride kaldı.

Yükselişe çok uygundu aylardır. 2$ iken aldıklarımın bir kısmını 10$'a talimat ile sattım.
Sadece fiyat yükselişi değil, aynı zamanda elde tutulan KCS'lerden gelen pay ile de güzel kazandırdı bu süreçte. Günlük KCS kullanımının belli bir kısmını KCS holderlara dağıttıkları güzel bir uygulama. BNB tutmak kadar karlı olmasa bile potansiyel olarak daha uygun görünüyordu bana.

Benim standart maliyetini sıfırla sonra trade yap kuralım burada da güzel işledi. Elimdeki KCS'ler bana bdevaya gelmiş durumda. Şimdi ufak al satlar yaparak ek yapıyorum. 25$ civarında boşaltırım diye düşünüyuorum.
Pierre 2
Legendary
*

Activity: 2408
Merit: 1358

View Profile
April 08, 2021, 12:03:53 PM

Kıymetini bilemediğim ve fırsatı değerlendiremediğim coinlerdendir. BNB den bile bence daha iyi bir staking sistemine sahip (piyasa komisyonlarından pay bırakıyor). All time high yapmaması için hiçbir neden yok hoş bir düzeltme ve alım fırsatı verirse para atmayı kesinlikle düşünüyorum.
abduramann_
Full Member

View Profile WWW
April 08, 2021, 05:41:16 PM

BNB artınca KCS hemen daha yüksek artışla cevap veriyor. Bir türlü BNB/KCS endeksi başladığım yerin en altına bile yaklaşamıyor.

akgandalf
Member
**

View Profile
April 08, 2021, 06:44:04 PM

Kıymetini bilemediğim ve fırsatı değerlendiremediğim coinlerdendir. BNB den bile bence daha iyi bir staking sistemine sahip (piyasa komisyonlarından pay bırakıyor). All time high yapmaması için hiçbir neden yok hoş bir düzeltme ve alım fırsatı verirse para atmayı kesinlikle düşünüyorum.

Hack olayı borsayı fena vurdu. Bir ara ucuza BTC satacağız ayağına kcs yi değerlendirmek istediler ama ne yazık ki çok saçma bir iş yaptılar. Saniyeler içerisinde BTC satışı bitti. Tabi kendileri çalıp kendileri oynadı.

desciglio2
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
April 09, 2021, 06:21:58 AM

Şu güzel piyasada alım yapmaya çekiniyordum tam cesaret edip KCS alacaktım onu da yapmadım bir haftada x2 değerlendi, Kucoin zaten harika bir borsa BNB'nin yolundan devam ederse KCS'de iyi yerlere gelecek zamanında güvenip alanları kutlarım

PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
April 09, 2021, 07:54:15 AM

KuCoin Token Price (KCS)
$10.94 5.93%
0.0001914 BTC 4.02%
0.005422 ETH 2.03%

Yükselişe çok uygundu aylardır. 2$ iken aldıklarımın bir kısmını 10$'a talimat ile sattım.
Sadece fiyat yükselişi değil, aynı zamanda elde tutulan KCS'lerden gelen pay ile de güzel kazandırdı bu süreçte. Günlük KCS kullanımının belli bir kısmını KCS holderlara dağıttıkları güzel bir uygulama. BNB tutmak kadar karlı olmasa bile potansiyel olarak daha uygun görünüyordu bana.

Benim standart maliyetini sıfırla sonra trade yap kuralım burada da güzel işledi. Elimdeki KCS'ler bana bdevaya gelmiş durumda. Şimdi ufak al satlar yaparak ek yapıyorum. 25$ civarında boşaltırım diye düşünüyuorum.
2 dolardan kcs alıp beklemiş olsaydım bu piyasada 20 dolardan aşağı satmazdım.
15 dolardan aldığım bnb'leri 330'dan, 3 dolardan aldığım dot ve avax'ları 30-35 dolar civarından satıp başka coinlere yelken açtım. Bu piyasada 3-4 ay öncesinden alınanları 10x'ten aşağı satmak doğru gelmiyor bana Smiley

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 [22] 23 »  All
  Print  

Jump to: