Bitcoin Forum
May 05, 2024, 07:11:37 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 »  All
  Print  
Author Topic: Pump Gruplarındaki Sinyallerle Büyük Oynanır Mı?  (Read 3077 times)
fidalarinmordack
Newbie
*

Activity: 98
Merit: 0

View Profile WWW
May 05, 2018, 10:11:22 PM

Kısa vadede kazanmanın tek yolu bu görünüyor. Ama riski de çok çok büyük. Büyük risk alıp girilirse loto oynar gibi ya da iddaa oynar gibi ya kazanırsın ya kaybedersin. Şansa kalmış artık
TalkImg was created especially for hosting images on bitcointalk.org: try it next time you want to post an image
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Mr|Creativ4 (OP)
Member
**

Activity: 106
Merit: 11

IPV6 Proxy | AWS Account

View Profile
May 06, 2018, 12:44:01 AM

Evet olur nasıl olur anlatayım mantıkları bellidir belirli bir kitleyi oluştururlar vip grup kurarlar tabi bu grupta olanlar eccük taşşaklıdır bunlar önceden bir coinden dip fiyattan bi miktar alırlar ve grupta yazdıklarında ise adamlar bir miktar yükseltecek düzeyde alım yaparlar gruptakilerde almaya başlar yırmağa gideyrum diyen adamın hızı gibi yükselir ve pumpun geldiğini gören kerizlerde alışa başlar ancak bu vip elemanlar ekmeklerine balın sürüldüğünü anladığında eldekileri çıkarmaya başlarlar tabi bizim bu kerizler farkına varamadan alış fiyatının altına inerde iner keriz silkeleme olayı olmuştur . Evet çalışma mantığını anladık peki büyük nasıl oynanır böyle bir sistemde analinizi yaparsın sağlam taşşaklı bi grup bulursun paşa paşa verirsin vip ücretini girersin ( dikkatli ol o keriz silkelemede sende güme gitme Cheesy ) başlarsın büyük oynamaya ama etik bir olay değil ve birgün artık iyi kazanç olmamaya başlayınca grubun başındaki vip grubundakileri sikertirse o zaman görürsün birşeyleri Cheesy

Öyle sağlam bir grup arıyorum bende, yada kendi grubumu kurucam yüksek miktarlı sağlam 50-100 kişiyle beraber.

O zaman ne diyoruz " G*te giren şemsiye açılmazmış " Cheesy Buna hazırlıklı ol moruk  .

Açılmadı çok şükür Cheesy
Biraz ortadan bir coine girdim yükselmesini bekliyorum gelecek vaad ediyor, böylesinin daha güzel olduğuna kanaat getirdim.

bu sinyallerle oynayanın aklı yoktur. büyük oynayanın hiç hiç yoktur.

Kral naptın ya Sad Hemen akılsıza çevirdin Cheesy

Pump grubundaysan ve eğer bot kullanıyorsan iyi kazanabilirsin. Önceden hızlıca alıp yükseliş trendiyken de satarsın birkaç dakika içinde en az %50'lik kazanç sağlayabilirsin ama elinin hızlı olması lazım.

Bot kullananlar BAN HAMMER! yiyor tüm borsalarda. Biraz zarar riski var dedikte elimizden avucumuzdan olmayalım Cheesy

Hangi pump grubu hocam sen bize de ilgi ver böylece daha güzel yorumlayabilelim Smiley

Big Pump Signal t.me/bigpumpsignal size diyim hiç girişmeyin, ben birkaç kere girdim kar aldım çıktım

IPV6 Proxy | AWS Account (for rent pm)
TelliKilimci
Newbie
*

Activity: 112

View Profile WWW
May 06, 2018, 02:42:32 AM

Ben düşünüyorum açıkçası demekten zarar gelir tabi ama yine de denemek istiyorum ya tutarsa
needestor
Newbie
*

Activity: 98

View Profile WWW
May 06, 2018, 06:37:10 AM

daha geçen gün buna benzer bir konuda arkadaşımla sohbet ettik kendisininde ilk zamanlarda gruplardaki gelişmelerle çok iyi kazanacağını düşündüğünü ama sonra Allah tan yüksek meblağlarda olmasa da bir zarar yaşadığını falan anlatmıştı aslında bana mantıklı gelse de yani ya çok iyi araştırmak lazım anlamak lazım yada bilen birilerinden akıl alarak ilerlemek lazım Sad
criptolover12
Member
**

Activity: 238
Merit: 10

View Profile
May 06, 2018, 06:58:40 AM

pump gruplarindaki coinlere oynamayi gecin o gruplara uye bile olmayin.

OAX - REAL WORLD APPLICATION OF DECENTRALIZED EXCHANGES - V1
■  Hold your own keys - Liquidity Aggregation - Open and Transparent  ■
■ ■ WebsiteTeamWPTWPProject DeckANNBounty ANN ■ ■
tendor
Full Member

Activity: 350
Merit: 102

View Profile
May 06, 2018, 07:35:47 AM

bu gruplar sadece sizin paranıza çökmek için kurulmuştur. farzedelim 100 kişi aynı işlemi yaptı 5-6 sı kazanır geri kalanlar hep kaybeder. yani şans işi tamamen ve çook kısa sürüyor herşey. zaten sinyali verenler önceden hazırlıklarını yaptıklarından size kırıntılar kalır. işin özü bu oyunlara gelmeyin.
saglamorcun
Newbie
*

Activity: 38

View Profile WWW
May 08, 2018, 03:32:54 AM

Aslında bu gruplar hep iyi niyetlerle oluşturuluyor. Herkesin aklından geçiyor piyasa küçük belli bir miktar toplanırsa manipule edilebilir. Hemen harekete geçiliyor bakılıyor ki kar herkese yetmiyor sonrasında malum baştakiler kendileri kazanma hevesine giriyor
AkFon
Member
**

Activity: 182
Merit: 11

View Profile
May 13, 2018, 07:52:47 PM

Bence piyasada dayanağı olmayan bir çok pump gruba var açıkçası bunlardan gelen sinyallere göre kazanılması mümkün olsa bile hangisi doğru bilinemiyor
SoneriuS
Jr. Member
*

Activity: 126
Merit: 1

View Profile
May 14, 2018, 10:59:54 AM

Selam Dostum.

Pump grupları çok iyi güzel de sonuçta giden para da senin kazandığın para da senin. Gruplar sana bilgiyi verir, projeyi araştırmak, projeyi oluşturan kişileri araştırmak yol haritalarına bakmak sana kalıyor. Zaten projenin yükselmesinin baş mimarı bunlar. Bazı pump grupları projeyi veriyor ama araştırma yapmadan veriyorlar. Bence yüksek girmeden önce çok iyi araştır.
67semih
Jr. Member
*

Activity: 630

View Profile WWW
May 14, 2018, 04:41:07 PM

Boyle gruplar cok hizli ve sert hareketlere neden oluyor. Yakalayip dogru zamanda satmaniz cok zor. Eger yatirdiginiz parayi kaybetmek size dokunmayacaksa once bir izleyin sonra deneyin derim.
KriptoKamil
Newbie
*

Activity: 66

View Profile
May 14, 2018, 05:12:06 PM

Belirli gruplar harici girilmesi gerektiğini düşünüyorum o gruplara da girmek hayli zor zaten  Smiley
petrichor
Member
**

Activity: 406
Merit: 12

View Profile
May 14, 2018, 06:16:15 PM

Birileri kaybedecek ki birileri kazansın. Borsanın mantığı bu. Yani herkes kazanamayacağına göre o gruptanda yüksekten alıp elinde patlayanlar olacak illaki. O yüzden büyük oynamak bir yana işiniz olmasın pump falan. Fazla tecrübeli sayılmam ama bunu görmek zor değil.
mrmanyaks
Jr. Member
*

Activity: 168

View Profile
May 16, 2018, 05:27:32 AM

Pump gruplarının dolandiricilikdan sahtekarliktan insanları kandirmaktan ceplerindekini çalmaktan ne farkı var, scam coin çok diyoruz bazi projelere fakat kendimiz fırsatını bulsak scam olacagiz, ha benim evime hırsızlık yapmaya girmişsin ha pump yapıp oltaya düşürmüşsün bir farkı yok benim gözümde, zaten böyle gruplara girenlerde  Dimyat`a pirince giderken evdeki bulgurdan da olurlar  Grin
emrah0406
Jr. Member
*

Activity: 239

View Profile
May 16, 2018, 05:37:45 AM

Pump gruplarında mantık belli aslında grup sahipleri önceden düşükten toplarlar coini sonra herkese bi saat verip aynı anda aldırır yukarılarda bi yerde kendileri satarlar ama gruba hala artacak havası verirler elindeki 3 kuruş da gider
nasip35
Full Member

Activity: 398
Merit: 118

View Profile
May 16, 2018, 10:29:58 AM

Başkalarının öneriylerine yatırım yapılmaz kendin araştırman yapman lazım yapıcagın yatırımları uzak durun şu pump gruplarından o grubu açanlar cebe indiriyor paraları sizin paralarınızı
kulmagu
Member
**

Activity: 308

View Profile
May 16, 2018, 12:06:45 PM

sinyal gruplarının önceden ucuzdan bir süre toplayıp sonra insanlara çıkacak demesiyle yükselttiğini biliyorsak uzak durmanın daha doğru bir tercih olacağını da biliyoruz demektir
esdbgrydn
Newbie
*

Activity: 86

View Profile
May 16, 2018, 10:41:13 PM

risk sevmek yada sevmemek önemlidir. eğer risk seviyorsan büyük oynayp ya büyük kazanıcaksın yada büyük kaybedeceksin. geçenlerde ales sınavında vardı insanların %90ı tüh keşke öyle yapsaydım dermiş. %30u sadece tüh neden böyle yaptım dermiş. seçim ve karar senin. bana sorarsan büyük oynamak güzel. ama kenarda duran paran olsun Smiley
ferdimutluiphone
Jr. Member
*

Activity: 182

View Profile WWW
May 17, 2018, 06:46:26 AM

bence çok büyük bir kumar. genelde bu tip gruplar öncelikle kendi üyelerinden çalıyor. Riske atılacak paranız varsa bilemem.

PLEASE  :  1-Click Trips  |  https://please.com/
Be part of the Travel Revolution!
SerkanD82
Jr. Member
*

Activity: 84

View Profile
May 17, 2018, 07:10:00 AM

Bana göre pump gruplarındaki sinyaller önceden kestirilerek verilmiyor pumplama gibi düşünün bir sinyal veriliyor şurada al burada sat deniyor kitke büyükse zaten doğal olarak alım yapıldıkça yukarı ivmelenme olacaktır tamamen olay bu bence
oguzhangazi
Member
**

Activity: 308

View Profile
May 17, 2018, 07:46:56 AM

oynanmaz yatırımın yüzde 50si ile bile oynanmaması gereklidir. Birde sinyali veren topluluk zaten alacağını almış artık karına bakıyordur. sizi felan düşündüğü yok yani
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 »  All
  Print  

Jump to: