Bitcoin Forum
May 05, 2024, 11:08:27 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14]  All
  Print  
Author Topic: Pump Gruplarındaki Sinyallerle Büyük Oynanır Mı?  (Read 3077 times)
matador1903
Member
**

Activity: 182
Merit: 10

View Profile
October 13, 2018, 07:16:44 PM
Merited by frekans07 (1)

Pump grupları diye bişey yoktur. Pump grupları büyük balinalara hizmet eden ve sizi yanlış yönlendirme ile elinizdekinden eden gruplardır. Mantıklı düşünecek olursak hiç tanımadığın bi insan neden senin kazanmanı istesin ki bu gruplar balinanın hareketlerine göre sizi yönlendirerek büyük hatalar yapmanıza sebep oluyor ben bi çok grubu takip ettim ama hiç biri gerçekçi değildi. Tam pump sırasında gireceğiniz coini söylüyorlar ve sizde birden o coine giriyorsunuz sonra birden düşüş başlıyor ve elinizdeki ile kalıyorsunuz sakın bulaşmayın.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
storm06
Jr. Member
*

Activity: 308
Merit: 2

View Profile WWW
October 13, 2018, 11:07:39 PM

Daha önce bu tanınmış gruplardan birisini denemiştim, doğruluğuna inanmasam da belli miktar para yatırmıştım. İşlemler saniyelik oluyor, Pump başladığı andan birkaç saniye sonra grubun diğer üyelerine söylüyorlar, bu sebeple sonradan alanlar yüksek fiyattan alıyorlar ve ellerinde kalıyor. Dikkatli olmanızı öneririm.

HARA │ Empowering billions through data one byte at a time
teknodunya
Member
**

Activity: 180
Merit: 11

View Profile
October 16, 2018, 09:05:41 AM

Pump grupları zaten sana sinyal veriyorsa yükselmiş token üzerinden fiyat veriyor. Gerçek pump grupları onlarda paralı oluyor ama ne kadar güvenli orası da ayrı bir muamma.
psikolog
Member
**

Activity: 210
Merit: 11

♦ SIMDAQ ♦

View Profile
October 16, 2018, 09:37:31 PM

Pumpı yapan sensen veya bir tanıdığınsa girilebilir belki ama başkalarının peşinden gitmek aşırı riskli. Herşey o kadar hızlı gerçekleşiyorki bir bakıyorsun tüm paran uçmuş

❰ ❰❰ ❰❰❰ ❰❰❰❰❰ ♦ SIMDAQ ♦ ❱❱❱❱ ❱❱❱ ❱❱ ❱
Learn how to trade profitable!
 Instagram ▼▲       Medium ▼▲      Telegram ▼▲    Facebook  ▼▲      Twitter ▼▲
L0G1C
Newbie
*

Activity: 36
Merit: 0

View Profile
October 18, 2018, 03:23:10 PM

Sinyal geldiğinde coini alıp daha satış emri giremeden dumplandığını görürsünüz. Coin elinizde patlar sonra bekle ki yükselsin...
67semih
Jr. Member
*

Activity: 630
Merit: 1

View Profile WWW
November 08, 2018, 11:35:01 AM

Bu sinyal olaylari felan pek bulasilacak isler degil. Kimse kimseye havadan para kazandirmaz. En guzeli ve buyuk paralar icin en mantiklisi guvenilir projelere yatirim yapmak.
Cagan
Jr. Member
*

Activity: 308
Merit: 2

View Profile
November 09, 2018, 06:05:29 PM

Pump ya da sinyal gruplari dogru bilgileri zamaninda verecegini dusunm7uorum. Cunku o zaman herkes kazanir. Oradaki balinalae oncesinden alip diger herkese hype olusturup elinden cikarirlar. Bence biraz bekleyerek kendi bacaginizi kendiniz kesin yoksa zararli cikarsiniz.
sernofus
Jr. Member
*

Activity: 378
Merit: 3

View Profile WWW
November 09, 2018, 08:41:38 PM

çokça riskli bir işlem bu. köyün tek akıllısının biz olmadığını düşünüyorum. bu bence büyük bir kumar olur ya herro ya merro hesabı.

▀▀▀▀▀█████████   CRYPTON          ▬▬▬▬▬▬▬▬                    
▬▬          Revolutionary Cryptocurrency Exchange
mymerlia
Member
**

Activity: 633
Merit: 15

View Profile
November 09, 2018, 11:58:08 PM

Pump gruplarıyla hareket etmek kumar oynamaktan daha tehlikeli olabilir. Adam akıllı araştırmanızı yapıp yatırım yapın sonra forum ağlama duvarına dönüyor.

❰ ❰❰ ❰❰❰ ❰❰❰❰❰ ♦ SIMDAQ ♦ ❱❱❱❱ ❱❱❱ ❱❱ ❱
Learn how to trade profitable!
 Instagram ▼▲       Medium ▼▲      Telegram ▼▲    Facebook  ▼▲      Twitter ▼▲
cbIpok
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 250

View Profile WWW
November 10, 2018, 07:14:41 AM

Pump başladıktan sonra size haber verildiği için kazanma imkanınız çok düşük, bir çok küçük yatırımcı var bu şekilde zarar eden. 3 ay önce elimde bulunan bir token pump yemişti, pumpın ortalarında sattım, bir kaç saat sonra fiyatı 10 kat düştü. Riski çok fazla tavsiye etmiyorum.
gokhanata
Jr. Member
*

Activity: 316
Merit: 1

View Profile
December 05, 2018, 08:38:46 PM

Adı üstünde sahtekarlık grubu herşeyi bir kenara bırak vicdani olarak bile bile böyle birşey yapılmaz kaldı ki bu gruplarda hedef grup içindeki arkadaşların parasına yönelik ve birde pumpı dışardan gören alıcılara tepeden satarak olayı kapatıyorlar, herzaman bu tip oluşumlardan uzak durmak gerekir kolay para kazanayım derken elindekinden olmaya da gerek yok...
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14]  All
  Print  

Jump to: