Bitcoin Forum
May 05, 2024, 04:18:18 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 »  All
  Print  
Author Topic: Pump Gruplarındaki Sinyallerle Büyük Oynanır Mı?  (Read 3077 times)
akanus
Newbie
*

Activity: 28
Merit: 1

View Profile
February 14, 2018, 06:31:35 AM

Oynanmaz. Bazı borsalar manipüle tespit ettiğinde hesabını bloklar.
Even in the event that an attacker gains more than 50% of the network's computational power, only transactions sent by the attacker could be reversed or double-spent. The network would not be destroyed.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
B.aksoy
Member
**

Activity: 308
Merit: 11

View Profile
February 14, 2018, 06:32:34 AM

Oynanmaz. Bazı borsalar manipüle tespit ettiğinde hesabını bloklar.

tabi yatırım o zamana kadar erimezse  Grin
koincik
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 265

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
February 14, 2018, 09:14:01 PM

Pump gruplarını ve işlemlerini bir süre takip ettim. Kesinlikle ama kesinlikle çok tehlikeli. Herşeyden önce şundan eminim ki bu pump grubunu yönetenler kendi grup arkadaşlarının parasını yiyor. 0.00001 olan bir coini o fiyattan alıp size yükseltin diyolar ama onlar size yüklenin dedikleri fiyatlarda çıkış emiri koymuş oluyor bundan %100 eminim. Sizde erkenciyseniz alırsınız biraz ama 1 2 sn bile geç kalsanız o gruptaki diğer insanların parası sizin cebinize girmiş olur. Riski kesinlikle çok büyük.

BIG WINNER!
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░▄███
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████
██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░
▀██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
▄████████████▀▀▀▀▀▀▀██▄
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄
▀██░████████░███████░█▀
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████
▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
ElmasKafa
Member
**

Activity: 224
Merit: 10

View Profile
February 14, 2018, 09:54:47 PM

Ben de denemek amaçlı bir WhatsApp grubuna girdim ve gördüğüm kadarıyla herkes İyi niyetiyle kendi görüşünü paylaşıyor kimisi tutuyor kimisi tutmuyor ama kimsenin kötü niyeti olduğunu düşünmüyorum
kirmizicizgimiz
Member
**

Activity: 210

View Profile
February 15, 2018, 08:27:53 PM

Hocam pumpın ne demek olduğunu ve btc hakkında TEMEL bile olmayacak kadar az bilgiye sahip olan bir kişi bu soruya çok rahat cevap verebilir ya. İsterseniz şansınızı deneyebilirsiniz ancak büyük oynamak terimi büyük düşünmek büyük hareket etmek gibi bazı davranışları getirdiğin de başarıyı getiriyor genel de. Devam etmiyorum ne demek istediiğimi anlamışsınızdır büyük ihtimal.
kingofrogues07
Member
**

Activity: 140
Merit: 13

View Profile
February 15, 2018, 10:51:07 PM

Büyük değil küçük bile oynanmaz. Şu tarz asalak gruplara prim vermeyin yahu. Okuma yazmayı bilmeyen sokakta görseniz yüzüne bakmayacağınız tipler telegram üzerinden milleti dolandırıyor.
HarbiManyak
Newbie
*

Activity: 14
Merit: 0

View Profile
March 31, 2018, 11:57:42 PM

Kesinlikle uzak dur yanaşma. bilmediğin coine kesinlikle yatırımda yapmanı önermem önden bi araştırma yapmanı tavsiye ederim.
kaysersozee
Full Member

Activity: 367
Merit: 100

View Profile WWW
April 01, 2018, 05:41:57 PM

Bu işi oyun gibi görmen kaybettirir. Söylediğin grup büyük bir topluluktur piyasayı etkileyebilirler bir şekilde. Ama kar eder misin ? Bence çok zor. Sen alana kadar yükselmiş olur aldıktan sonra da aniden düşer. Coin elinde kalır hem de çok yüksek fiyattan alınmış olarak

murobro
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 1

View Profile WWW
April 01, 2018, 07:22:02 PM

İlk başlarda bende pump gruplarına üye oldum, fakat 50 dolar kaybetdim ve bıraktım. Benim fikrimce pumpdan parayı yalnızca pump grubunu yöneten admin kazanıyor. Biz alıyoruz admin kazanıyor!

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
AkFon
Member
**

Activity: 182

View Profile
April 01, 2018, 07:36:46 PM

Ne zaman bu gruplardan gelen sinyallere göre hareket etsem genelde kaybetmsiismdir bilmiyorum ben mi hep yanlış grupları buluyorum yoksa iş yok mu bu gruplarda
kerimcetin34
Newbie
*

Activity: 7

View Profile WWW
April 05, 2018, 10:54:05 AM

Merhaba herkese,
Birkaç tane pump grubuna üyeyim ancak bir tanesi sürekli (açıldığından beri 3 kere) tutturuyor ve oluyorda.
Büyük miktarla bu sinyallere uyularak oynanır mı?
Yoksa küçüklerle oynamaya da değer mi?

Fikir, düşünce ve yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Pump gruplarının çoğunun arkasında kıyıda köşede kalmış bir coine dipten giren adminler vardır. Belirli bir çoğunluğu sağladıklarında arkadaşlar sinyal vs AL AL AL diye diye insanları dipten sokanlar. Balina üstündeki planktonlar hesabı onlarla birlikte küçük miktarlar kazananlar elbette vardır ancak asıl vurgunu onlar yaparlar. Özellikle kanaat lideri olarak görülen bu insanlara biraz dikkat edilmesi lazım. Bu toplara girmeye hiç gerek yok
hacidasi
Member
**

Activity: 406

View Profile WWW
April 05, 2018, 11:54:06 AM

pump gruplarının ana fikri altlardan toplayıp, sonra insanları gaza getirerek fiyatı yükseltmek sonra da hunharca satmak üzerine kurulu. adamların pump haberi vereceği shitcoinin marketine üye olana kadar, alıp satana kadar zaten zarar ediyorsun. çok anlamsız ve tehlikeli

▐▐▐ UNCLOAK™ - Cyber Threat Detection Powered by EOS™ ▌▌▌
┨PRE-SALE  : 25th MAY - 25th JUNE ▌MAIN-SALE: 26th JUNE - 03rd JULY┠
LinkedIn Twitter Facebook Telegram Medium Reddit
derincold
Member
**

Activity: 182

View Profile
April 05, 2018, 02:56:19 PM

Şansına bağlı bu durum. Artista yakalarsan karı gordum mu hemen satman lazim yoksa kafasina vurarak indirirler elinde patlar.
karl.bomonti
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 2

View Profile WWW
April 05, 2018, 05:02:39 PM

Büyük oynanır. eğer ki paranın değeri yoksa gözünde batakhanede tombala oynamak yerine bu gruplarda takılabilirsin veya iddaadan futboldan hiç anlamadan 1000 liralık kuponlardan yapanlardansan fantazi olsun diye bir de burada para kaybedebilirsin.
bugrakrg
Newbie
*

Activity: 29

View Profile
April 06, 2018, 11:53:18 AM

Pump gruplarını tam bir kapan gibi görüyorum. İnsanları yönlendirerek yatırım yaptırıyorlar, kaymağını başkası yiyecek  Grin
YsfYlmz
Full Member

Activity: 175
Merit: 100

Why not!

View Profile
April 06, 2018, 03:23:24 PM

Kesinlikle ve kesinlikle oynanmaz, pump grupları 3 5 kişinin diğer insanları kerizlediği yerdir.
Pump gruplarına bırakın büyüğü 0.001 bile oynanmaz adı üstünde pump kimin elinde patlayacağı belli değil.
Acele giden ecele gider misali
Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
April 06, 2018, 03:47:28 PM

Çöpe atacak büyük paraların varsa neden olmasın. Kesinlikle uzak durun, tamamen tuzak bu işler. Zaten arkadaşlar açıklamış, önce dipten bir koini topluyorlar sonra ver gazı !
ZENC
Full Member

Activity: 336
Merit: 154

View Profile
April 06, 2018, 11:51:09 PM

Sakın böyle bir şeye kalkışmayın. Eğer bu duruma düşerseniz aylarca çıkamazsınız işin içinden. Önceden ucuza aldıkları coini size satmaktan başka bir amaçları olmayan gruplar bunlar. Bedava peynir fare kapanında olur.
GiannisTR
Member
**

Activity: 224

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
April 07, 2018, 12:00:13 PM

Maalesef bu gruplara pek güvenmemek gerekiyor. İyi teknik analizlere sahip sayfalarda bile büyük yanılmalar olabiliyor.

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
Emrexa
Newbie
*

Activity: 78

View Profile WWW
April 07, 2018, 10:29:57 PM

Yaşayarak deneyimledigim bir olaydır. Dip diye aldirttiklari coin bir daha o fiyatlara ulaşmaz. Ben zarar ederken adminin kazandığı ve kazandırdığını iddaa edip birde bağış topladiği gruplardır.
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 »  All
  Print  

Jump to: