Bitcoin Forum
May 28, 2024, 03:50:55 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 »
  Print  
Author Topic: ELİNİZDEKİ HER COİNİ SATMAYIN...  (Read 3168 times)
heidikim
Full Member

Activity: 602
Merit: 100

View Profile
March 08, 2018, 10:47:11 PM

Yani 1 yıllık holdlarda neler kazanmış insanlar gördükçe duydukça hayret ediyorum. Artık iyiden iyiye trade işini bıraktım gibi. Btc ye dönüyorum elimden geldikçe.
KenannT
Member
**

Activity: 596
Merit: 14

View Profile
March 09, 2018, 01:25:37 PM

bır gun dannybrownun yazdıklarını gorup keske dınleseymısız diyeceksiniz ama iş işten geçmiş olacak ne yazıkkı bence kesinlikle sonuna kadar haklı sonradan pişman olmayın

Kripto Para Haberleri   Kripto Para Haberleri ve Analizleri  Kripto Para

Kripto Hayat
zaza4700
Newbie
*

Activity: 252
Merit: 0

View Profile
March 09, 2018, 04:40:49 PM

arkadaşlar sakın heyecana kapılıp elinizdeki coinleri satmayın merek etmeyin bü günler geceçek güzel günler bizi bekliyor inen her coin elbete çıkışıda olacak o yüzden sakın satmayın
ankara44
Member
**

Activity: 434
Merit: 14

View Profile
March 09, 2018, 04:45:47 PM

Ben elimdeki her koini satmamaya özen gösteriyorum. sattığım koinler kar ettiğim az sayıda koinler. diğerlerinde de kar etsem hiç gözünün yaşına bakmayacağım satacağım. nasıl olsa iki gün sonra düşüyor düşünce sayısını arttırmak varken neden satmayalım.
J.Moriarty
Full Member

Activity: 219
Merit: 109

View Profile
March 09, 2018, 04:49:25 PM

Beklemek her zaman kazandıracak diye birşey yok ama şöyle bir geçmişe baktığımda, her işlemde, istisnasız hepsinde hodl yapsam karlı çıkacakmışım. Gerçekten de boş yere söylemiyor insanlar hodl hodl diye.

Ancak şu da bir gerçek, bear market geldiğini anladığın an zarar %5-15 demeyip satacaksın, yoksa o zarar 50e doğru gidiyor. Belki %50 nin bile üzerine çıkacak. 1-2 ay önce %5 in hesabını yaptığım için şu an satış yapamıyorum, çıkamıyorum mesela. Bear da hodl batırır sözü çok doğru. Boğa da %20 karı görünce hemen satıyoruz, sattıktan sonra o coin %30-40-50 diye yürüyor gidiyor, hodl yapmamız gereken yerde hemen satıyoruz. Ayı gelince %10 kayba stop loss koymadığımız için böyle zorunlu hodl yapıyoruz her defasında. Okudukça öğreniyorum ki acemilerin neredeyse her yaptığı işlem hatalı, sadece çok kazançlı bir piyasa olduğu için kazanıyoruz.

Ama illa ki düzelir bir süre sonra, yine bu zamanları unutur %10-20 karı beğenmemeye başlarız  Wink

“He is the Napoleon of crime, Watson. He is the organizer of half that is evil and of nearly all that is undetected in this great city, He is a genius, a philosopher, an abstract thinker. He has a brain of the first order. He sits motionless, like a spider in the center of its web, but that web has a thousand radiations, and he knows well every quiver of each of them. He does little himself. He only plans.”
afmfk06
Member
**

Activity: 365
Merit: 10

View Profile
March 09, 2018, 04:56:51 PM

BTC nin her yılki hareket yönünü takip etmek bile piyasa hakkında çok önemli bilgiler veriyor bu piyasada yatırımcısına. O yüzden tek önemli faktör alım ve satım zamanını çok iyi analiz edebilmek. Bunu başaranlar kazanıyorlar. Hodl çoğu zaman kaybettiriyor.
hckdeface
Full Member

Activity: 364
Merit: 102

View Profile
March 09, 2018, 07:00:22 PM

bu arkdaşa 5k prl'yi 150 dolardan satmadan önce görseydim keşke gördükçe eriyorum amk :S 22k $ görmüştü en son evlat acısı gibi.
Arizona
Full Member

Activity: 264

View Profile
March 09, 2018, 10:46:00 PM

O kadar çok satmamak istiyorum ki hepsi dursun bi köşede bana kalırsa ama işte ihtiyaç halinde elinin altında coin var aa satıyım diye düşündüğüm için şu an 3-5 bişeyle kalakaldım
digital1755
Member
**

Activity: 112

View Profile WWW
March 10, 2018, 07:50:11 PM

yatırım yaptığım kripto parayı satarken acaba ileride fiyat ne olur diye düşünürüm, sanradan fiyatın aşırı artması durumunda başarısız hissederim. aynı anda her koini elde tutamam. mutlaka bazılarını satmak icap ediyor.

sealofsun
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 250

View Profile
March 10, 2018, 08:24:32 PM

@Danny haklısınız hocam katılıyorum. Bugun iskender yiyeceğime yarım ekmek köfte yerim ama geleceğimide silip atmamış olurum. Bugun 10 cent eden binlerce coin ilerde 100 binlerce dolar edebilir. Mantığı kapan herkes gelecekte servet sahibi olabilir
kschneezy
Full Member

Activity: 387
Merit: 186

View Profile
March 10, 2018, 09:08:20 PM

Icolardan olsun, bounty olsun elinize geçen birçok coin oluyor, gerçekten acımadan satmak yerine şöyle bir araştırıp geleceği düşünerek hareket etmek gerek. Önümüzü göremediğimiz bugünlerde sebat etmek her ne kadar zor olsada sonradan pişmanlık yaşamak istemem.
carlzec
Full Member

Activity: 616

View Profile
March 11, 2018, 06:28:46 PM

Piyasalarda aşırı dalgalanma yapmayan artık oturmuş olan coinler özellikle kaybedildiğinde üzülmüyeceğimiz bir miktarla yatırım yaptığımızda bize ilerde çok getirisi olacaktır.
J.Moriarty
Full Member

Activity: 219
Merit: 109

View Profile
March 11, 2018, 06:31:00 PM

O kadar çok satmamak istiyorum ki hepsi dursun bi köşede bana kalırsa ama işte ihtiyaç halinde elinin altında coin var aa satıyım diye düşündüğüm için şu an 3-5 bişeyle kalakaldım

Gerçekten aynı durum bende de var. Bir an gaza gelip her coinden alıp depolamak istiyorum. Gerçekten çok güzel, geleceği parlak projeler var, insan araştırıp okudukça ciddi değerlenmesi olası projeler görüyor.

Ama tabi ki bu mümkün değil, para yetmiyor  Cheesy Mecburen önemli yükseliş zamanlarını önceden fark edip doğru zamanda, yükselişin ilk aşamalarında girmeyi umut ediyorum.

“He is the Napoleon of crime, Watson. He is the organizer of half that is evil and of nearly all that is undetected in this great city, He is a genius, a philosopher, an abstract thinker. He has a brain of the first order. He sits motionless, like a spider in the center of its web, but that web has a thousand radiations, and he knows well every quiver of each of them. He does little himself. He only plans.”
Account Supplier
Sr. Member

Activity: 574
Merit: 252

View Profile
March 11, 2018, 06:50:10 PM

Mali durumlar hepsini hodl yapmaya imkan vermiyor maalesef. Mecburen döngüyü sağlamak için elden çıkarıyorum. Tabi eldeki coinlerin en azından yarısını bile elde tutmayı başarmak uzun vadede çok güzel şeyler getirecek orası kesin. Olabildiğince zorluyorum elde tutmak için coinleri, konuyu açan arkadaş fazlasıyla haklı.

▄▄▄▀▀▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄
      ██            ▀▀███▄▄
    ██                  ▀███▄
   █       ▄▄  ▄▄         ████
  █        ██  ██          ████
 █       ███████████        ████
█        ███████████         ████
█        ████                █▀ ▀▌
█        ██████████           ▄█▄
█        ██████████          ████▌
█        ████               ▐████
 █       ███████████        ████
  █      ███████████       ████
   █       ██  ██         ████
    ██     ▀▀  ▀▀       ████▀
      ██            ▄▄████▀
        ▀▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀▀▀▀▀
██
██  ██  ██
██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██
██  ██  ██
██
██
██  ██  ██
██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██
██  ██  ██
██
▄███▄
███████████████████████
██                   ██
██ ░███████████████░ ██
██                   ██
▀███ ░███████████████░ ███▀
▄  ▀█                   █▀  ▄
██▄    ███████████████    ▄██
████▄                   ▄████
██████▄               ▄██████
████████             ████████
██████▀  ▄██▄   ▄██▄  ▀██████
████▀  ▄██████▄██████▄  ▀████
██▀  ▄█████████████████▄  ▀██

WHITEPAPER
.██████████████████████
████████████████████████
████████████████████████
██▄     ███████     ▄███
████     █████     █████
████ ▌    ███▌     █████
████ █     █▌ ▐    █████
████ ██      ▐█    █████
████ ███    ▐██    █████
███▀ ▀███   ███    █████
█▀     ▀██ ██▀      ▀███
████████████████████████
.██████████████████████
.██████████████████████
████████████████████████
█████████████▀    ▀█████
██░▀████████▌      ▀████
██░   ▀████▀        ▀███
██                 █████
███                █████
█████              █████
██████           ▄██████
█████▀         ▄████████
███▄▄      ▄▄███████████
████████████████████████
.██████████████████████
.██████████████████████
████████████████████████
████████████████████████
████████████▀▀    ▐█████
███████▀▀     ▄▀  ▐█████
███▀▀       ▄▀    ██████
██░       ▄▀      ██████
████▄▄  ▄▀       ███████
████████▄        ███████
█████████        ███████
██████████ ██▄▄ ████████
████████████████████████
.██████████████████████
yavuzcelik
Member
**

Activity: 168

View Profile
March 11, 2018, 08:20:00 PM

Bu zararda nereye satıyorsun ki 1 dolar eden coin 10 cente mi satacaksın sabırla bekliyoruz bakalım nereye kadar gidecek o merak konusu

Virtual Rehab➣➣➣ Psychological Rehabilitation for Vulnerable Populations
batturkey
Full Member

Activity: 336

The World’s First Blockchain Core

View Profile
March 11, 2018, 08:25:11 PM

Satin babam satin usdtye gecmekten korkmayin cikislar oldugu gibi dususlerde oluyor baktin piyasada dusus havasi var cikacaksin. Eger bana kalsaydi dolar bazinda %300 daha yukarida olacaktim ama ben ne yaptim twitterdaki ibinelerin roketine guvendim yukselis devam edecek dedim ortada kaldim. Bir tane daha ücgen cizen gorursem anasindan girip bacisindan cikacam. Iyi gunler sakinim.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
teamsah5416
Newbie
*

Activity: 182
Merit: 0

View Profile
March 11, 2018, 08:25:47 PM

Sadece uzun yılları düşünecek durumda değil burada herkes malesef. İnsanların geçim derdi var. Özellikle aramızda öğrenci olanlar var.
Bence buradan aldıkları paraları kendilerine yatırıma harcıyorlarsa problem yok. Ama gezmeye harcıyorlarsa gerçekten ileride çok üzüleceklerdir. Yani ben bile sadece bountylerden 4000 - 5000 dolar kazanmışım şuanki fiyat ile. Günde 10 dakika uğraşmıyorum. Eminim fazlasını kazanan vardır ama elinde olanlar muhakkak harcamamalı. Senle hemfikirim. Ama dediğim gibi ingilizce harici bir yabancı dil için , yurtdışında birşeyler keşfetmek için vs. yani kendine yatırım için  harcayan arkadaşların da farklı kazançları olacaktır.
simonzenke55
Member
**

Activity: 182
Merit: 11

View Profile
March 11, 2018, 08:28:27 PM

Al-sat da bir kazanma biçimidir kimi zaman keşkeler kimi zaman iyiki ler getirir peşinden ben saygı duyuyorum şahsen
Euphrates
Full Member

Activity: 602
Merit: 120

View Profile
March 11, 2018, 08:38:34 PM

Güzel bir giriş cümlesi olmuş ey ahali elinizdeki her coini satmayaın evet güzel söylüyorsun her coin satılmaması gerekiyordur.. Ama bizim insanımız yatırım yaparken yarın ekmek alacapı para ile yatırım yaptıgından dolayı eninde sonunda satmak zorunda kalıyor.. Birde para kazanmak için bu coinleri alıyoruz değil mi ne zman satacağız eninde sonunda satmamız gerekecek dünyanın sonuna kadar o coinleri tutamayız ki anlayacağın kafamda deli sorular (:
BitSharke135
Sr. Member

Activity: 392
Merit: 252

View Profile
March 11, 2018, 10:06:00 PM

Güzel bir giriş cümlesi olmuş ey ahali elinizdeki her coini satmayaın evet güzel söylüyorsun her coin satılmaması gerekiyordur.. Ama bizim insanımız yatırım yaparken yarın ekmek alacapı para ile yatırım yaptıgından dolayı eninde sonunda satmak zorunda kalıyor.. Birde para kazanmak için bu coinleri alıyoruz değil mi ne zman satacağız eninde sonunda satmamız gerekecek dünyanın sonuna kadar o coinleri tutamayız ki anlayacağın kafamda deli sorular (:

eninde sonunda satılır ama her zaman değil fiyat düştü diye satıp, çıkacak diye sattığından fazla fiyata geri alana yatırımcı denemez olsa olsa sabırsın kişi denir. hep söylenegeliyor hodl sabır bekleme.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 »
  Print  

Jump to: