Bitcoin Forum
June 23, 2024, 03:49:02 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 25 26 »
  Print  
Author Topic: ELİNİZDEKİ HER COİNİ SATMAYIN...  (Read 3168 times)
Suskunadam
Hero Member

Activity: 756
Merit: 505

View Profile
July 08, 2018, 10:38:28 PM

Artık neyi satıp neyi satmayacağımızı bilmek gerçekten çok zor ve maalesef hep yanlış şeyleri alıp doğru şeyleri satıyoruz Sad tıpkı benim yaptığım gibi
BigRasputin
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 253

Buy $BGL before it's too late!

View Profile
July 08, 2018, 11:03:35 PM

Artık neyi satıp neyi satmayacağımızı bilmek gerçekten çok zor ve maalesef hep yanlış şeyleri alıp doğru şeyleri satıyoruz Sad tıpkı benim yaptığım gibi

O da kaybedenle kazananı belirliyor galiba, geçen bu hafta SYS satıp ilave SNM aldım, Sys PUMP yedi izledik, SNM değer kaybetti.

█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
.
.
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
        ██████████████▄▄▄
       ▐███████████████████▀
       ████████████████▀▀
                    ▀
                            ▄▄
      ███████████       ▄▄████
     ▐██████████▌      ███████
     ███████████      ███████▀
    ▐██████▌         ███████▀
    ███████       ▄▄███████▀
   ▐██████████████████████▀
  ▄█████████████████████▀
▄██████████████████▀▀▀
███████████████████████████
██████▀███████▀   ▀▀▀▄█████
█████▌  ▀▀███▌       ▄█████
█████▀               ██████
█████▄              ███████
██████▄            ████████
███████▄▄        ▄█████████
██████▄       ▄████████████
██████████████████▀▀███████
█████████████▀▀▀    ███████
████████▀▀▀   ▄▀   ████████
█████▄     ▄█▀     ████████
████████▄ █▀      █████████
█████████▌▐       █████████
██████████ ▄██▄  ██████████
████████████████▄██████████
muhammeday61
Newbie
*

Activity: 36
Merit: 0

View Profile
July 09, 2018, 07:41:01 AM

Aynen öyle en beklenmedik coinler baş yarıyor. Değerli değersiz ayrımı yapmayın çünkü onu bilemiyoruz ihtiyacınız yoksa hold!
_gavaraci_
Full Member

Activity: 462
Merit: 100

View Profile
July 16, 2018, 07:52:59 PM

Bu konu geldi aklımda zamanında gördüğümde artık kesinlikle hold demiştim yükseldikçe yine hold diyip duruyordum sonra geldiğimiz durum bu işte neyse düzeleceğini umuyoruz ama artık elimdekiler değerini bulduğunda kesinlikle satacağım Smiley
tumece
Full Member

Activity: 392
Merit: 107

View Profile
July 16, 2018, 08:38:30 PM

gerektiğinde satmalısınız arkadaşlar. hatta satmanız gerektği noktaya varmadan bir durak önce de satsanız daha iyi olur. demem o ki. beklediğiniz karı elde etmişseniz gözünün yaşına bakmayın. tabi abartılı rakamlar ile bir beklenti içine girmeden bunu yapmak lazım. şu anda tepeden alıpta x2 x3 yapar ümidiyle hodl eden adamlar x5 zarardalar. para hareketi sever. hareket etmeyen para bir ihtimal sizi zengin edebilse de yüksek ihtimalle zarara uğratır. demem o ki. alın satın ama asla durup izlemeyin.
mustafayasinsenturk
Full Member

Activity: 672

View Profile
July 16, 2018, 08:50:44 PM

Elimizdeki her koin satılır mı hiç ya. şuan değeri çok düşük olupta 1-2 yıl hiç olmadı 5-6 ay sonra yükselir birşey olur pişman olmamak için tutma tarfatarıyım. ben zaten hold yapıyorum. arada denk gelirse elimde eğer yatırım için birşeyler varsa ozmanda trade yapıyorum.
Gokhana51
Newbie
*

Activity: 84

View Profile
July 17, 2018, 08:00:31 AM

Elimizde ne varsa bekleyin ben bekliyorum ethereum var ve ben bi sene 2 sene beklemek en iyisi diye dusunuyorum sizlerede tavsiye ediyorum. Her coini satmamanizi oneririm. Beklediginde zaten hersey kendiliginden olacaktir. 1 2 sene sonra ne kadar deger gordugunu verdigin emekleri alicaksin. Sonrada sefasini suruceksin en iyisi beklemek.
SanalPara
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 259

Monetizing Mobile Engagement Data

View Profile WWW
July 17, 2018, 08:09:02 AM

Elimizde ne varsa bekleyin ben bekliyorum ethereum var ve ben bi sene 2 sene beklemek en iyisi diye dusunuyorum sizlerede tavsiye ediyorum. Her coini satmamanizi oneririm. Beklediginde zaten hersey kendiliginden olacaktir. 1 2 sene sonra ne kadar deger gordugunu verdigin emekleri alicaksin. Sonrada sefasini suruceksin en iyisi beklemek.

Hocam bekle bekle nereye kadar? Bende Ethereum'a yatırım yaptım. Fakat şuan zarardayım. Ethereum'da yeni Ath ne zaman gelir bir Allah bilir. Aslında Ethereum'a 7 Dolarken yatırım yapsaydım baya iyi bir para kazanacaktım. Ama ben ne yaptım? Gittim fiyat 800 Dolar iken yatırım yaptım. Artık bekleyeceğim. Yapacak başka birşeyim yok. Bu 2 sene olur 3 sene olur bekleyeceğim.

franch
Full Member

Activity: 1386
Merit: 116

View Profile
July 17, 2018, 08:15:04 AM

Bazen insanlar zor durumda kalıyor borçlarını ödemek için vs onun için bozdurmak zorunda kalıyorlar. Olabildiğince borçlarınızı ötelemeye çalışın arkadaşlar güzel günler gelecek inşallah
tayvaya
Newbie
*

Activity: 89

View Profile
July 17, 2018, 08:29:06 AM

Piyasa da envayi çeşit coin var , hangi birisini elde tutabiliriz ki , kazanma pembeliği içinde sürüklenip gidiyoruz , sabırda yoksa gör sen pişmanlıkları  Undecided
venven24
Newbie
*

Activity: 54

View Profile
July 17, 2018, 08:31:53 AM

Evet aslında doğru diyorsun ama senin dediğin olay 5 yıl 10 yıl bazı şeyleride kar edip satılabilir harcanabilir bu kadar yaşayacağımızın kesinliği bile yok.
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
July 17, 2018, 08:36:02 AM

Nasil satmayin?? Zamani geldigi zaman butun coinler satilir herkesin amaci fiat olarak zenginlesmek kim takar btcI
zorbey
Member
**

Activity: 448
Merit: 33

View Profile WWW
July 17, 2018, 09:12:37 AM

Dedikleriniz geçen yıl için geçerli idi. Satmayıp bekletmek. Ama bu yıl sistem tamamen farklı ilerliyor. Al/sat daha çok kazandırıyor. Şuanda hold yapmak çok mantıklı değil.
blaanka
Newbie
*

Activity: 167

View Profile
July 17, 2018, 12:04:48 PM

Vtc ve zpt satmayaağım ama diğerlerini kar geçtiğim zaman piyasa düzelsin beklemeyeceğim
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
July 17, 2018, 12:27:49 PM

Kar edildikten sonra herşey satılır. Ayı piyasasında %10 u görünce sat ama boğa piyasasinda kafanda bir yer belirleyip oraya satış koyacaksın. Bu işte amac  bitcoin çoğaltmak. Boğa piyasasıni görünce scam coinler bile en az X3 yapar.
cleante
Jr. Member
*

Activity: 476
Merit: 2

View Profile
July 17, 2018, 01:46:27 PM

Düşünce tekrar alırız bu kadar dert etme ya Smiley Coin dediğin nedir ki bugün var yarın yok. Elbet düşecek çıkacak az alttan alırız olur biter.
Kennedy
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

View Profile
July 17, 2018, 01:59:33 PM

Satmaya kalkarken gerçekten bu düşünce kafamda istisnasız beliriyor rahatsız oluyorum. Kripto paraların bir kısmı tamamen şans işi, ne olacağı belli olmuyor. Ama bazen nakite dönmek gerekiyor o yüzden yapacak bir şey yok.
heidikim
Full Member

Activity: 602

View Profile
July 17, 2018, 02:00:38 PM

Satıp satmama konusu ihtiyaca göre değişir 2 sene sonra 100 kat değerlenecek bir şey eğer benim bugün bir sıkıntımı işimi çözüyorsa 2 sene sonraki değerinden daha kıymetlidir. Ama aciliyet durumu yoksa elde tutulabilir.
erguse
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 277

View Profile
July 17, 2018, 02:11:09 PM

Satıp satmama konusu ihtiyaca göre değişir 2 sene sonra 100 kat değerlenecek bir şey eğer benim bugün bir sıkıntımı işimi çözüyorsa 2 sene sonraki değerinden daha kıymetlidir. Ama aciliyet durumu yoksa elde tutulabilir.

Maalesef ki haklısın hocam. 2 sene önceki coin/tokenları elimizde tutabilseydik şimdi nerelerdeydik kimbilir. 2014-15'lerden bahsetmiyorum bile. Maalesef ki ihtiyaç ve aciliyet işin içine girince rengi değişiyor işin. Böyle olunca da maalesef yok pahasına elinden çıkarıyorsun. Çıkardıktan sonra illa ki aylar yıllar sonra o coin gezindiğin bir yerde bi exchangede bi CMC'de karşına çıkıyor vee dizlerini dövüyorsun sattığına. Ama o acil durumu da çözmen gerekiyordu diyorsun 2 sene önce. İki arada bir derede duygu karşaması içerisinde geçiriyorsun günlerini böyle olunca da. HODL için kafa rahat olacak maddi olarak. HODL'cu adam benim gözümde zengin adamdır zaten. Gariban acil oldu mu, para lazım oldu mu fiyat falan bakmaz, bekleyemez, ne var ise elinde satar çıkar işin içinden. Mecburen olur bu ama başka çaresi de yoktur...
torrentco
Sr. Member

Activity: 2128
Merit: 418

View Profile
July 17, 2018, 02:12:17 PM

boga sezonu zamanında her koinin uçması gazıyla açılmış bir başlık.
artık gömün gitsin yav nasıl bu kadar ayakta durdu bu baslık hayret.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 25 26 »
  Print  

Jump to: