Bitcoin Forum
June 21, 2024, 03:12:06 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 »  All
  Print  
Author Topic: Pump kovalamak mantıklı mı mantıksız mı?  (Read 1366 times)
hsyncl
Member
**

Activity: 322
Merit: 10

View Profile WWW
March 05, 2018, 04:43:37 PM

hala pump kovalayan kaldı mı ya Huh

│      H U B R I S O N E      │▐▐  Your Cryptocurrency Friendly Digital Bank   ▌▌
│    ◆    Equity share crowdfund    ◆    Tokens    ◆    Built with Stellar & OMG    ◆    1,000+ Members    ◆    │
▐▐    Whitepaper    ▌▌       Telegram       │       Twitter       │       Instagram       │       LinkedIn       │
Baser
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 280

View Profile
March 05, 2018, 06:35:03 PM

Dibi görmeden ayaklarınızla dipten güç almadan yüzeye çıkmanız daha zordur. Dibi görmüş coinler tercih etmek sıranın zirve olacağının farkında olmaktır. Her zirvede de tam tersi bir tedirginlik oluyor bende. Bu yüzden pump kovalamak yerine yeterince dumplanmış coinleri bulup sıranın size gelmesini beklemek daha mantıklı.
anticrypto
Jr. Member
*

Activity: 105
Merit: 3

View Profile
March 05, 2018, 06:56:09 PM

tamamen mantıksız bir iş gereksiz bir iş şunda fiyatlar berbat kayıp edersiniz hermzn
mecazherif
Newbie
*

Activity: 280
Merit: 0

View Profile
March 05, 2018, 10:52:50 PM

Mantıksız hocam bu piyasa tam anlamıyla kurtlar sofrası o yüzden pump kovalamayın.
noordeen
Newbie
*

Activity: 1

View Profile
March 06, 2018, 06:06:13 PM

Aslında bir kaç coin sürekli pumplanıyor. Örneğin neblio kademeli pump yiyor her hafta. Takip edilirse güzel profit yapılabilir. Cry
Ne desem bilmem kii
faaty
Sr. Member

Activity: 574
Merit: 250

View Profile
March 06, 2018, 06:53:00 PM

kesinlikle pump kovalamamak lazım, pump gruplarının sürüklediği altcoinleri asla ve asla almamak lazım.
Ancak boğa sezonunda pumplanan coinleri o dönemde almak ve yeterli kar görünce satmak lazım.
kadirmon
Member
**

Activity: 75

View Profile
March 07, 2018, 06:09:48 PM

Çekirge bir sicrar 2 sicrar 3. De bir bakmissin elde ne var ne yok gitmiş.  Stop loss koyup zamanında çıkmayı becermek zor iş.
aquaris19
Newbie
*

Activity: 16

View Profile
March 07, 2018, 11:12:50 PM

Pump uzaktan görüldüğü gibi cazip değil. Bir kaç haftadır 50.000+ kişiden oluşan pump grubunun söyledikleri coinleri izledim. Çoğu gerçekten ciddi bir şekilde kazandırdı, kendim girmeye karar verdim. 1-2 saniyede zaten %50-100 artmış coinlere girmek mantıksız. Muhtemelen grup sahibi yakın olduğu kişilere coin adını önceden söylüyor. Ben girdiğim 2 pump girişiminden zarar ettim.
trhomeagent
Member
**

Activity: 504
Merit: 11

View Profile
March 08, 2018, 12:17:28 AM

Pump gruplarını takip edin ama uzaktan. Çünkü, gerçekten paranızı riske atarsınız. Pump gruplarının hızlarına yetişilemiyor. Mesela benim elimde bir-iki coin patladı. Allahtan küçük meblağlar. Senelerce kalsa da fark etmez. Ben onların acısını zaten tek bir işlem ile çıkardım.

Ben pump gruplarından tamamıyla çıktım. Bir dönem sinyal gruplarını ve twitter hesaplarını takip ettim. Coinleri belirli zaman dilimlerinde analiz ederek, kendime göre alım ve satım fiyatları belirledim ve bu şekilde de deneme işlemlerine başladım. Çok şükür bir kaza bela olmadı.

Yobit ve Cryptopia üzerinde belirli aralıklarda hareket eden o kadar çok coin var ki... Yılbaşından bu yana tüm hareketleri izleyin, benim dediğim şekilde mutlaka kâr edersiniz.

İllaki aynı gün en az %100 kazanç elde edeyim derseniz de, o zaman aldığınız coine pump grubu el atsın diye dua edin o zaman Smiley
ethereumcu
Full Member

Activity: 434
Merit: 111

Hydax Global Bounty Program

View Profile
March 08, 2018, 11:56:03 PM

pump kovalamak oldukça riskli, bir gecede bütün paranızı bitirebilirsiniz hocam, o yüzden dikkatli olmakta fayda var diye düşünüyorum.

HYDAX EXCHANGE BOUNTY ANN
A Secure, Efficient, Simple Cryptocurrency Exchange
Exchange Futures & Options IEO APP Community
tanatoid
Jr. Member
*

Activity: 157
Merit: 3

View Profile WWW
March 11, 2018, 10:21:32 PM

Valla pump grupları genelde büyük risk taşıyor. İlla girilecekse bile grupların verdiği sinyalleri takip edip gerçekten dedikleri tutuyormu? pumpları ne kadar sürüyor ? dedikleri noktada mı bitiyor daha altında mı kalıyor? iyice analiz edilmeden girilmemeli onun yerine gidip loto oynayın daha mantıklı  Grin bana kalırsa pump kovalamak gereksiz onun yerinde dumplanmış diplerde olan altlardan toplayıp uzun vade gibi düşünmek daha mantıklı.

korona ♛ CROWN YOUR LIFE! ♛ Be always in control with the Korona Coin.
ercantalk
Jr. Member
*

Activity: 37
Merit: 1

View Profile
March 12, 2018, 09:36:09 PM

Pump ile önce x2 yaptım,ama pump yüzünden ana paranın %25i kaldı,sabit yerimde dursaydım en az x3 olmuştu Sad
hekimogluburaketem
Member
**

Activity: 168

View Profile
March 12, 2018, 10:54:42 PM

mumkun olduğunca pump gruplarından uzak durulmalı. telegramda özellikle. Mantikli ve gercekci projeler arastirip bularak onlara uzun vadeli dusunerek yatirim yapmak daha mantikli.
iamugur
Member
**

Activity: 152
Merit: 12

View Profile
March 13, 2018, 08:08:55 AM

Pump ile önce x2 yaptım,ama pump yüzünden ana paranın %25i kaldı,sabit yerimde dursaydım en az x3 olmuştu Sad

Piyasanın sorunu bu zaten.
Bununla ilgili güzel bir grafik vardı, uzun süre hodl yapanla al-sat yapanı gösteren. Hodl kazandırır Wink

I'm interesting all Turkish translations for bounty programs. Give me your original text and get your Turkish translation. | Contact: celik.play@gmail.com
ercantalk
Jr. Member
*

Activity: 37

View Profile
March 13, 2018, 08:17:06 AM
Merited by iamugur (1)

Bununla ilgili güzel bir grafik vardı, uzun süre hodl yapanla al-sat yapanı gösteren. Hodl kazandırır Wink
aynen artık kendime hedef koydum,2018 sonuna kadar hodl,yılsonunda bir değerlendirme yapacağım.
iamugur
Member
**

Activity: 152
Merit: 12

View Profile
March 13, 2018, 08:19:20 AM

aynen artık kendime hedef koydum,2018 sonuna kadar hodl,yılsonunda bir değerlendirme yapacağım.

Evet pozisyonları koru bence de. Umarım gönlümüzce olur Smiley

I'm interesting all Turkish translations for bounty programs. Give me your original text and get your Turkish translation. | Contact: celik.play@gmail.com
dedolee
Newbie
*

Activity: 189

View Profile
March 13, 2018, 09:13:18 AM

selamlar,
arkadaşlar bence pump olayına ne kadar uzak kalırsanız o kadar iyidir. Kendimden biliyorum kaybetmişliğim çoktur. Admin önceden alıyor ve sonra diyor hadi alın şu coini. Ne kadar zekice bir hareket. Gelmeyin bu tür oyunlara arkadaşlar.
sinandd
Jr. Member
*

Activity: 112

View Profile WWW
May 02, 2018, 07:18:54 PM

Erken giren karli cikiyor gerek yok silkelenmeye

XCT CLUB  |  xCrypt - Blockchain Ecosystem
▰▰▰  ▲▼  PRE - ICO Sale is Live!  ▲▼  ▰▰▰
tortumtrak
Jr. Member
*

Activity: 336

View Profile WWW
May 02, 2018, 07:34:16 PM

pump olan coinin grafiğini birer üçer beşer dakikalık grafiğine bakarsınız genellikle pik yapıp düşüp destek gördüğü seviyelerden tekrar yükseldiğini görürsünüz. eğer o anlarda girebilirseniz muhtemelen zarara uğramazsınız fakat dikkatli olmak gerekir hali hazırda pumplanan coin fiyatlar çok oynak riski alabilirseniz güzel kazançlar elde edebilirsiniz.
zkndmrhn
Newbie
*

Activity: 39

View Profile
May 02, 2018, 08:14:41 PM

Terste kalma durumu olabilir. Herşeyden önce 2 kere düşünmek gerekiyor bir işi yaparken. Yoksa sonu hüsran oluyor Smiley
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 »  All
  Print  

Jump to: