Bitcoin Forum
May 21, 2024, 12:11:06 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 »  All
  Print  
Author Topic: Bir minik tüyo...Hodl  (Read 1923 times)
bulson
Full Member

Activity: 322
Merit: 101

https://owloper.com

View Profile WWW
April 06, 2018, 07:11:20 PM

her zaman ihtiyacınız olmayacak ve gözden çıkarabileceğiniz parayla işlem yapın ki hodl da kalma imkanınız olsun.
cemaluzan
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 1

View Profile WWW
April 06, 2018, 11:26:00 PM

Bekle bekle nereye kadar abi. Al sat gibi bir mücevheri bırakıp da beklemek ile nasıl ne kadar kâr bekliyoruz.
Ayrıca bu işin sonu da yok. Sonsuza kadar bekleyebilirsiniz. ne kadar aç gözlü olduğunuza bağlı hepsi.
Ceisus
Newbie
*

Activity: 36
Merit: 0

View Profile
April 07, 2018, 12:20:19 AM

aldıktan hemen sonra düştü çoğu coin, tutmayıp ne yapacaksın zaten.

İşte burada paranın önemi devreye giriyor. Ucu ucuna parasıyla girmiş arkadaşlar. Korku yapıp başka coine geçiyor bi de orada zarar ediyor. Al sana kombo. Al sat yapıyorsan. Riskli ğarayla girilir. Ama HODL cu isen garanti ihtiyacın olmayan ile yapacaksın
neowutang
Jr. Member
*

Activity: 182

View Profile WWW
April 07, 2018, 11:59:15 AM

şu anda zaten zararın zilyonunu gördüm diyenlere sesleneyim. neden o kadar süre beklediniz. dump devam ederken kısa sürede çıktım. paraya geçtim. zarar ettim mi evet ettim yalnız şu anda halen satmayıp da cüzdanda tutmaya devam ediyor olsaydım oooo.

|  Shopin  |  Shopping Made Personal
››››  https://tokensale.shopin.com/  ‹‹‹‹
felixesteban
Member
**

Activity: 294
Merit: 10

World’s First Decentralized ICO Platform

View Profile
April 07, 2018, 07:26:53 PM

Ayı sezonuna denk gelindiğinde hodl da zor onun bitmesini beklemek gerekiyor tabii bu da çok sabır gerektiren ve çok can yakan bir süreç. Ama başarılı olunursa ve boğa da gelmişse o zaman karşığını verir tabii

▐ █   CoinFast   |   World’s First Decentralized ICO Platform
●● ▬▬   Whitepaper   [  Join the Whitelist  ]   Telegram   ▬▬ ●●
Facebook   Instagram   Twitter   ANN Thread   Youtube   Medium
koincik
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 265

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
April 07, 2018, 09:05:21 PM

Kesinlikle katılıyorum. Bitcoin alış emir sayısı fiyatına bakmadan artmaya başladı yine. Herkes de bir mayıs beklentisi var. Ama daha önemlisi sınırı çizilememiş potansiyel var hala piyasa da . Sadece bitcoin için tahminlerde 100K'dan 1Milyona kadar tahminler var. Grafikçiler, teorisyenler, ekonomi adamları ve Blockchain konusunda tecrübe sahini insanlar Bitcoin teknolojisi ve fiyatının giderek yükseleceği görüşünde hem fikir. Yeni projeler zaman zaman piyasa için kötü reklam olsa da çok uzun sürmeden bu ICO olaylarına bir düzenleme gelecektir ve bu sorunda aşılacaktır. Ülke olarak bence de çok geç kalmadan harekete geçmeliyiz.

BIG WINNER!
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░▄███
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████
██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░
▀██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
▄████████████▀▀▀▀▀▀▀██▄
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄
▀██░████████░███████░█▀
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████
▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
calmaral
Newbie
*

Activity: 168

View Profile
April 08, 2018, 01:18:37 PM

Welcome to sabır edenlerin sabır etmeyenlerin parasını yediği dünya ya  Cool  bu iş böyle 

Sabır işi gerçekten zor, özellikle de yatırımcıların oluk oluk kaçtığı bu kriz ortamında. Yine de  her şeye rağmen sabredebilirsek kazanan biz oluruz.
Nikonik
Newbie
*

Activity: 123

View Profile
April 08, 2018, 07:48:49 PM

Buradan bütün crypto currency holderlarına selam. Bu arada hodl ne demek? Bunu bilmeyen arkadaşlara açıklayayım;

Bir coin'in fiyatı düşerken satmadan direnmek, elinde tutmak. Hodl versiyonu bilerek yanlış yazılır, sarhoş kekonun teki gaza gelip forumda başlık açmış typo yaparak, ordan öyle kaldı şimdi herkes hodl olarak kullanıyor.
Hocam aşırı aydınlandım gerçekten. Şu an hayatta bir sırrı daha çözmüş gibi hissediyorum eline yüreğine sağlık
Nikonik
Newbie
*

Activity: 123

View Profile
April 08, 2018, 07:49:36 PM

Sabır etmekten başka çaremiz yok açıkcası. Bu zararlardan satarsak tüm emeklerimiz uykusz gecelerimiz kazanıp sahip olduklarımızdan vazgeçmiş bu işi bırakmış olacağız. İNADINAA HODL
Emrexa
Newbie
*

Activity: 78

View Profile WWW
April 09, 2018, 03:10:09 PM

Projesine teknolojisine güvendiğim ama pr ve ekip yönetiminde eksik olan bir proje var. Bende buna HOLD diyorum. Bir geminin içindeyiz batmamasi icin çabalamalıyız. Blockchainin Geleceğin teknoloji olacağına hepimiz inaniyoruz çünkü
legia
Jr. Member
*

Activity: 73

View Profile
April 09, 2018, 04:08:28 PM

Buradan bütün crypto currency holderlarına selam. Bu arada hodl ne demek? Bunu bilmeyen arkadaşlara açıklayayım;

Bir coin'in fiyatı düşerken satmadan direnmek, elinde tutmak. Hodl versiyonu bilerek yanlış yazılır, sarhoş kekonun teki gaza gelip forumda başlık açmış typo yaparak, ordan öyle kaldı şimdi herkes hodl olarak kullanıyor.

adamin sarhos olduguna emin misiniz ?  Huh
lokiar7
Newbie
*

Activity: 23

View Profile
April 10, 2018, 02:23:38 PM

tavsiyelerin için saol.bende yeni girdim bu platforma tavsiyelerine uyucam
sakratt6
Newbie
*

Activity: 4

View Profile
April 10, 2018, 02:49:16 PM

Tavsiyelerin için saol.Aklımda buluncak bu tavsıyelerin
Tor_Mund
Newbie
*

Activity: 33

View Profile
April 10, 2018, 09:16:04 PM

Bir de duygusal yaklaşmamak gerekiyor. Neyin ne olacağı belli olmuyor bunu bilerek adım atmak gerekiyor.
DarkAce
Member
**

Activity: 182

View Profile
April 11, 2018, 04:09:07 AM

Hold etmek gerçekten çok önemlidir, mesela ETH son dönemde resmen şov yaptı.
Ceisus
Newbie
*

Activity: 36

View Profile
April 12, 2018, 03:41:26 AM

Yine hareketlenmeye başladı piyasa:) acaba peşine düşüş mü gelecek yinr?
Komorhan
Member
**

Activity: 336
Merit: 12

View Profile
April 13, 2018, 10:43:20 PM

Iyi guzel yazmissin hocam da . Malum biz türk milleti olarak okumayız. Borsaya gireriz bilmediğimiz tokenleri alırız az bisey kazanınca başkasına atlarız ve sonra o zarar edince mecburi biraz bekleriz. Baktık olmuyor satar başkasına atlarız bu döngüyle parayı bitiririz. Keşke geleceği olan ( birazda sans) bir projeye katılıp 3 4 yıl beklesek. 

Not : millet olarak yaw bu bireysel emeklilik para getirmiyor deyip çıkan insanlarız.Smiley
dutturu
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 3

View Profile
April 14, 2018, 10:39:15 AM

Bu yaşadığımız düşüşte gördüm ki hodl o kadar da iyi birşey değilmiş .Çoğu zaman fomo ya kapılıp aldığım coinler oldu defalarca satış imkanı verdi satmadım . Aslında piyasa tepkisine göre yuzde 10 20 karla satıp tekrar alsak bir haftada bunu birkaç defa yapan çılgın coinler var daha fazla kazanacağız holda göre .En güzeli projeye güvenip düştükçe toplamak ama yuzde 10 düşünce değil yuzde 40 mesela sonra düşünce tekrar biliyorsunuz bazı projelere ne kadar güvensekte düşünce dipsiz kuyu gibi düşüyorlar . Bilmem kaçıncı defa boğanın geldiğini düşünüyorum ben Smiley
needestor
Newbie
*

Activity: 98

View Profile WWW
April 14, 2018, 06:13:17 PM

bu konuda ki piyasaların durumundan mıdır nedir bazı arkadaşlarım al sat yapma taraftarı hemen, ben araştırıp okuduğum haberlere göre de sabırlı olunması yönünde mesajlar, birazda şans işimi dir nedir bilemem ama risk fazla, sakince ilerlemekte yarar var..
clonely
Member
**

Activity: 490

SEND AND RECEIVE MONEY INSTANTLY

View Profile
April 15, 2018, 04:06:45 PM

bende sizlerden biriyim. az da olsa aldığım tüm miktarı fiyatı ne olursa olsun hodl diyorum. Bitcoin uzun vadede çok yükselecek ve ben o yükseldiğinde orada olacağım. ufak ticaretlerle elimdeki BTC sayısını arttırırsam ne güzel, eğer arttıramasam da inşallah en az elimdeki miktarla devam etmeyi istiyorum. Bunun içinde önlemimi alıyorum. Stop-Loss en büyük silahım. Fiyatı düşen coinin arkasından bakmam bile yolu açık olsun derim. Aksi takdirde elimdeki BTC'yi arttırmaya çalışırken kaybım da olabilir. Benim maalesef buna tahammülüm yok. Herkese bol şans ve iyi kazançlar diliyorum.

Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 »  All
  Print  

Jump to: