Bitcoin Forum
May 08, 2024, 02:12:34 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: sizce 5bini nasıl degerlendırmelıyım  (Read 463 times)
crow81 (OP)
Newbie
*

Activity: 8
Merit: 0

View Profile
January 06, 2018, 07:41:52 AM

merhaba,
5 bin tl var cebimde

yarısını ripple
kalan yarısınını da eşit cardano ve tron alayım dıyorum

sizce nasıl olur
1715177554
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715177554
Reply with quote  #2

1715177554
Report to moderator
The Bitcoin software, network, and concept is called "Bitcoin" with a capitalized "B". Bitcoin currency units are called "bitcoins" with a lowercase "b" -- this is often abbreviated BTC.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715177554
Hero Member
*

Ignore
1715177554
Reply with quote  #2

1715177554
Report to moderator
1715177554
Hero Member
*

Ignore
1715177554
Reply with quote  #2

1715177554
Report to moderator
1715177554
Hero Member
*

Ignore
1715177554
Reply with quote  #2

1715177554
Report to moderator
temeler
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 250

View Profile
January 06, 2018, 07:45:59 AM

Kim olursa olsun direk şu coin'i al derse bile almayın. Kendiniz araştırın küçük miktarlarla al-sat yaparak piyasayı anlamaya öğrenmeye çalışın,sonra kendi yolunuzu çizersiniz zaten. Başlangıç için coinmarketcap te ki ilk  10 -20 coin ile başlayabilirsiniz.
Ozguradam
Newbie
*

Activity: 186

View Profile
January 06, 2018, 07:49:58 AM

Son 1 ayda çok fazla primlenen coinlerden uzak durun. Herkesin al dediği coinlerden de uzak durun. Al- satlarla paramı hemen katlayım düşüncesinden de uzak durun. Yani işi bilmeden işe gitmek paranızı kaybetmenize sebeb olacaktır.
jakdanyel
Sr. Member

Activity: 1638
Merit: 304

kycfree

View Profile
January 06, 2018, 08:05:42 AM

Bitcoinin biraz durulmasını bekle şuan hareketli çünkü yükseldi ve altcoinlerde düşüşler oldu. Bitcoin sabitlendikten sonra altcoinlere böl derim ben bnb gvt xlm alabilirsin karlı çıkarsın bence.

▄▄███████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
███████████▀▌▄▀██████████
███████▄▄███████▄▄███████
██████▄███▀▀██▀██████████
█████████▌█████████▌█████
█████████▌█████████▌█████
██████████▄███▄███▀██████
████████████████▀▀███████
███████████▀▀▀███████████
█████████████████████████
▀█████▀▀████████████████▀
▀▀███████████████████▀▀
Peach
BTC bitcoin
Buy and Sell
Bitcoin P2P
.
.
▄▄███████▄▄
▄████████
██████▄
▄██
█████████████████▄
▄███████
██████████████▄
███████████████████████
████████████████████████
▀███████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀██████████████████▀
▀███████████████▀
▀▀███████▀▀

▀▀▀▀███▀▀▀▀
Available in
EUROPE | AFRICA
LATIN AMERICA
▄▀▀▀

▀▄▄▄

███████▄█
███████▀
██▄▄▄▄▄░▄▄▄▄▄
████████████▀
▐███████████▌
▐███████████▌
████████████▄
██████████████
███▀███▀▀███▀
.
Download on the
App Store
▀▀▀▄

▄▄▄▀
▄▀▀▀

▀▄▄▄

▄██▄
██████▄
█████████▄
████████████▄
███████████████
████████████▀
█████████▀
██████▀
▀██▀
.
GET IT ON
Google Play
▀▀▀▄

▄▄▄▀
altanbyz
Member
**

Activity: 112
Merit: 10

View Profile
January 06, 2018, 08:07:18 AM

Bence bir süre BTC,LTC,ETH alıp piyasayı izleyin. Medyatik coinler pump yapmış olanlar oluyor onlardan uzak durulması faydalı olabilir ama burdaki kimse yatrım tavsiyesi veremez verirsede dinlemeyin
Asber
Full Member

Activity: 938
Merit: 115

View Profile
January 06, 2018, 08:28:22 AM

Bence bir süre BTC,LTC,ETH alıp piyasayı izleyin. Medyatik coinler pump yapmış olanlar oluyor onlardan uzak durulması faydalı olabilir ama burdaki kimse yatrım tavsiyesi veremez verirsede dinlemeyin

Bencede yukarıdaki gibi bir portföyle başlayın. portföyde bir miktar neo ve fırsatlar içinde nakit bulundurusanız süper olur. Yalnız yatırım zamanınız uzun vadeli olsun ve sürekli olarak fiyatları takip edip kendinizi gereksiz heyecana veya strese sokmayın derim. Çünkü bu tür durumlar insana hata yaptırır.
triclinics21
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
January 06, 2018, 08:32:45 AM

ripple sizce çok yukselmedımı bu fıyatlardan rıpple almak dogru bır kararmı, ben uzman oldugumdan sormuyorum bende acaba dıyorum hazır bıraz gerı gelmısken alsammı
Asber
Full Member

Activity: 938
Merit: 115

View Profile
January 06, 2018, 08:42:33 AM

ripple sizce çok yukselmedımı bu fıyatlardan rıpple almak dogru bır kararmı, ben uzman oldugumdan sormuyorum bende acaba dıyorum hazır bıraz gerı gelmısken alsammı

Dostum , daha önce de çok söyledim ama ben bu piyasaya ripple için girdim. Geçen yıl ağustos aylarıydı ve uzun vadeli al unut tarzında düşünüyordum. Ve aldım ortalama maliyet 0,20 $ dı. Daha sonra araştırdıkça güvenimi kaybettim. Ve ne zaman yükselmeye kalksa hep başladığı yere dönüyordu. Biraz sabırsızlık ve araştırma sonucu yaşanan güvensizlikten dolayı gene aynı seviyelerden sattım. ben sattıktan kısa bir süre sonra uçtu gitti.

Sonuç: ripple hala güvenmiyorum. ama ne yapacağı belli olmayan bir coin. buralara gelebileceğini de çoğu insan öngöremiyordu. Sana tavsiyem illa alcam diyorsan bile paranın tamamıyla alma..
Suzukigsxr250
Member
**

Activity: 250
Merit: 13

Dextrust.org #Defi

View Profile
January 06, 2018, 08:44:24 AM

Ripple için herkes bir gün patlayacak veya güvenilir değil diyor ama ben okuduğum bir kaç şeyden sonra öyle düşünmüyorum ama belli de olmaz tabii ki.Monetha ve neo da düşünülebilir bence bunlara da bakın isterseniz.

altanbyz
Member
**

View Profile
January 06, 2018, 08:45:22 AM

Ripple mı çok yükseldi ethereum mu düşük kaldı  Smiley
cyrptoturkey
Full Member

Activity: 350
Merit: 106

View Profile
January 06, 2018, 09:39:54 AM

Yerinizde olsam o parayla ICO ya girerdim.Yakında güzel projelerin icoları var credits ve experty i tavsiye edebilirim.Borsadan almak isterseniz de token sayısı düşük ve fiyat olarak ucuz tokenler görece olarak daha fazla kazandırabilir.Tercih senin para senin, iyi araştırmadan yatırım yapmayın
Hawker
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

View Profile
January 06, 2018, 09:55:24 AM

Bende yerinizde olsam tamamıyla kaliteli ICO'ları araştırıp yatırım yapardım çünkü günümüzde kaliteli ICO'ların önemi kesinlikle daha büyük ve borsaya girdiklerinde kesinlikle daha fazla kar getiriyorlar.
Sekon
Full Member

Activity: 490
Merit: 100

View Profile
January 06, 2018, 10:01:50 AM

XRG, OmiseGO ve Stratisten ümitliyim yatırım yapılabilir bence bu coinlere araştırıp aklınıza yatandan bir miktar alabilirsiniz diye düşünüyorum.
xumit
Full Member

Activity: 406
Merit: 102

View Profile
January 06, 2018, 10:08:00 AM

Bana kalsa parayi 5 se bolerim 1bine eth.1bine btc 1bine ripple geri kalan 2binede alip uzun vade unutmalik coinlerde degerlendirirdim
Ecol
Full Member

Activity: 532
Merit: 102

View Profile
January 06, 2018, 10:09:31 AM

Tron değilde cardano alınabilir ripple da büyük bir bölüm ayrılmaması bence daha uygun neo strat waves alınabilir bence ripple yerine.

███████           C O M P R O   F I N A N C E           ███████
The DeFi Way of Synthetic Assets & Trading
│     TELEGRAM     │      TWITTER      │       REDDIT       │      MEDIUM      │
hero_coin
Member
**

Activity: 322
Merit: 16

View Profile
January 06, 2018, 10:13:08 AM

eğer yeni tanışmışsan btc ile en uygunu başkasının lafına sözüne bakmadan eth btc gibi sağlam coinlerde beklet bir süre daha sonra yatırım yapmayı düşündüğün coinleri araştır. en uygunlarını bulduktan sonra paylaştır onlara.
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
January 06, 2018, 10:41:52 AM

çok şişmiş ve coşmuş coinlere girmek riskli olabilir. ripple ın ne olacağı belli değil ayrıca çok şişti..apartta bekleyen coinlere parayı yatırman daha kazançlı olur...bu da araştırma yapman demek..armut piş ağzıma düş istiyorsan bekle belki yazan birileri çıkar
bybrq
Newbie
*

View Profile
January 06, 2018, 10:49:43 AM

Eğer sabırlı olamayacak ve en ufak dalgalanmada panik satış yapacaksanız cebinizde kalması en güzel değerlendirme şekli olacaktır. Eksilmesindense aynı kalması da bir kârdır.

Ama yok ben tutarım kendimi diyorsanız bu düşüşlerden faydalanıp alım yapabilirsiniz.

En sağlam, ETH LTC NEO
En potansiyel, BNB VEN XLM
En yeni, APPC
sentinus
Member
**

Activity: 210

View Profile
January 06, 2018, 10:55:42 AM

Almak istediğin coinlerin twitter hesaplarını incele. Aynı şekilde telegram gruplarında çok faydalı bilgiler paylaşılıyor. Benimsediğin beğendiğin projelere yatırım yapmanı tavsiye ederim. Sonuçta herkes bir projeye inanıyor da kimse bilmiyor hangisi olacak.

▮▮█ # metahashYour Gate to Decentralized Internet# metahash █▮▮
#TraceChain#MetaApps#MetaGate#MetaHashCoin
▮▮█▬▬▬▬▬❰Facebook❱▬❰Twitter❱▬❰Telegram❱▬❰Ann thread❱▬▬▬▬▬█▮▮
elcezireex
Full Member

Activity: 532
Merit: 151

View Profile
January 06, 2018, 11:06:05 AM

Eğer garanticiyseniz coinmarketcaptaki ilk 10 coinden eşit miktarda alabilirsiniz uzun vadede kesinlikle kazanırsınız.
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  

Jump to: