Bitcoin Forum
May 06, 2024, 04:12:52 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Bu Borsayla ilgili bilgisi olan var mı ?  (Read 499 times)
kryln
Newbie
*

Activity: 1
Merit: 0

View Profile
May 05, 2018, 05:32:44 AM

Merhaba Forum Üyeleri,

Ben Kobip Bilişim A.Ş. 'nin ortaklarından Ali AKTAŞ, bu haksız karalamaya cevap vermek için foruma üye oldum.

Biraz önce bi kaç üyemizin uyarısı üzerine forumda bir başlık açıldığını gördük. Henüz açılalı iki hafta olmuş platformumuz için yazılanları görünce dehşete düştüm.

Facebook yorumunu yapan İbrahim Bey insani bir hata sonucu yanlış bakiye görmüş ve hata tespit edilir edilmez düzeltilmiştir.
Sonuçta biz de çalışanlarımız da insan ve insan olan yerde hata oluyor ve olacaktır.

Birincisi İbrahim Bey hala bizim bir müşterimizdir ve bakiyesi bizde durmaktadır. Sizce kim coinlerini böyle düşündüğü bir kurumda tutar?
İbrahim Bey'e de bir eposta gönderdim ve konuyu ilettim. Umuyorum bu facebook yorumunu silecektir.

Kobip Bilişim A.Ş. yok adresi yok denmiş. Sözleşmemizin ilk bölümünde adresimiz cadde/site no/ blok no/ daire no ya kadar yazılmıştır.
Sözleşme okumayı bilmiyorsanız bari karalama yapmasaydınız.

Daha fazlasını merak eden yani benim ismim doğru mu ortak mıyım? İşte o arkadaşlar Ticaret sicil gazetesinden bakabilir. Gazeteyi soran üyelerimize de gönderdim.

Komisyon yüksek diyen üyeler cex.io, bitstamp, binance gibi firmaların para gönderme/alma, kur makası/ minimum gönderme alma ücretlerinden haberi yok galiba.
%10-15 arası komiyon kesen bu firmalar, paranızı almanız için donunuzun markasına kadar soruyorlar.

Nasıl coinler saygınlık ve toplam coin miktarı ile değer sahibi oluyorsa; evarlik.com da öyle işini bilen ve düzgün ortaklara sahip, hepimiz Türkiye'nin iyi üniversitelerinden mezun kişileriz.
İki ortağım çok iyi bir üniversitenin Bilgisayar mühendisliği bölümünden mezun, yurtdışı dahil kaç coin firmasının anlık günecelleme yapabilecek yazılımcı ortağı var merak ediyorum.

Ben 14 senedir hem mühendislik hem ticaret hayatında bulunmuş biri olarak en dikkat ettiğim konu kul hakkı yememektir.
Bunu hedeflerken böyle bir mesaj görmek gerçekten beni üzmüş en önemlisi çok emek sarf ettiğimiz işimiz için, çalışanlarımız için endişelendirmiştir.

Son olarak ülke olarak kendi insanımıza yaptığımız bu çifte standart artık bitsin, hem size hem de emek veren herkese yazık oluyor.

Saygılarımla,
Ali AKTAŞ

Sizi karalayan yok burada (Dikkat ettiyseniz "idda ediyor" yazmışım). Siz en başta gelip foruma konu açmış olsaydınız hem sizi tanırdık hemde burada böyle bir muhabbet dönmezdi.Hiç adını görmediğimiz duymadığımız bir borsa hakkında ne düşünebiliriz?

Kobip Bilişim A.Ş. yok adresi yok denmiş. Sözleşmemizin ilk bölümünde adresimiz cadde/site no/ blok no/ daire no ya kadar yazılmıştır.
Sözleşme okumayı bilmiyorsanız bari karalama yapmasaydınız.

Sözleşmenizde bahsettiğim şey, il ve ilçe yazmıyor. Ne bilelim hangi ilde bu yer? Bunu kastettim. Ayrıca uslubunuz hiç hoş değil! Diğer borsalara bunu söyleseydik azar işitmezdik.

Biz forumca yeni girişimleri destekleriz ve rekabeti severiz. Fakat henüz çok amatör olduğunuzu söylemeden edemeyeceğim.

Kolay gelsin.

Evarlik dolandırıcı bir site ne yazılanlara cevap verıyor nede sorunları cozuyor.mevcut coinlerimi satamadıgım gibi tranfer ettıgım coinleri baska bir siteye yolluyamıyorum.evet gercekten amator kesınlıkle para coin yatırmayın sakın böyle bir hataya dusup benım pozisyona dusmeyın.sanki içi bos site ne cevap yazan var ne yardımcıolan var krsınlıkle dolandıcı bir site boyle devam ederlerlerse adli surecıde baslatacam dolandırıcılıkıktan suc duyurusunda bulunacam
1715011972
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715011972
Reply with quote  #2

1715011972
Report to moderator
1715011972
Hero Member
*

Ignore
1715011972
Reply with quote  #2

1715011972
Report to moderator
"Bitcoin: the cutting edge of begging technology." -- Giraffe.BTC
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715011972
Hero Member
*

Ignore
1715011972
Reply with quote  #2

1715011972
Report to moderator
1715011972
Hero Member
*

Ignore
1715011972
Reply with quote  #2

1715011972
Report to moderator
1715011972
Hero Member
*

Ignore
1715011972
Reply with quote  #2

1715011972
Report to moderator
B.aksoy
Member
**

Activity: 308
Merit: 11

View Profile
May 06, 2018, 04:28:56 PM

Yeni borsalara girmek her zaman büyük risk ve tehlike içerir o yüzden hiç gerek yok derim ben. Bilindik sağlam borsalar varken kendimizi zarar uğratmaya gerek yok.
zorbit
Full Member

Activity: 218
Merit: 100

View Profile
May 07, 2018, 10:19:06 PM

etrafta o kadar çok borsa var ki. inanın yıllarca bu piyasada işlem yapanları toplasanız onlar bile çoğunun adını duymamıştır. o derece yani. bu kadar kolaysa bir borsa açmak bizde açalım. ne olacak sağlam para var bu komisyon işinde.
meatballsset
Member
**

Activity: 98
Merit: 10

View Profile
May 08, 2018, 05:58:09 PM

her ay yeni bir borsa oluşturuluyor iyi olanlarını bulmak lazım
bobita
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1298

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
May 09, 2018, 08:59:41 PM

İletişim numarası cep telefonu olan bir anonim şirketi (Kobip Bilişim A.Ş.)
Alan adını kayıt ettiren ACG Makina Elektrik Elektronik İnş. Yaz. İth. İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti., o da Türkkonut bölgesinde yerleşik, muhtemelen aynı kişi ya da kişilerin birden fazla şirketi var.
evarlik.com alan adının tescil süresi 1 yıl ve 2018 Aralıkta doluyor.
Sitesinde ekip üyeleri var: https://www.kobip.com/about-us/
Mesela müşteri tanı politikası / kara para önleme politikası konusunda hiçbir şey yok, sanırım varlığından ve gerekliliğinden haberleri bile yok.
Yorumum: Tokatçıdırlar diye kestirip atmak pek doğru olmaz ama çok uyduruk bir site, eğer artniyetli değilse "bir bakalım, tutarsa yürürüz, tutmazsa kapatırız gider" mantığıyla yapıldığı her halinden belli oluyor. Benim buraya atacak 1 liram bile yok.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
yenivera
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 256

View Profile
May 09, 2018, 09:49:03 PM

Hocam bu aralar çok fazla Türkiye/Türkçe tabanlı borsa kuruluyor. Bir kaç tane bende denk geldim. İyice araştırmadan kullanmayın derim ben. Ben Paribu'ya bile uzun süre şüpheyle yaklaştım. Smiley) Kaldı ki bu kripto para işi sakat her an büyük bir hacklenme olayı ile herşey buharlaşabilir. Aman dikkat edin  Wink

░░░░░░▄▄▄████████▄▄▄
░░░░▄████████████████▄
░░▄████████████████████▄
████████████████████████
▐████████████████████████▌
██████████████████████████
▐████████████████████████▌
████████████████████████
░░▀████████████████████▀
░░░░▀████████████████▀
░░░░░░▀▀▀████████▀▀▀
.Defi for You.
defi.com.vn

Learn how to become your own bank and
implement a private investment strategy

▄▄                    ▄▄
█      Pawn | Sell     
           Services
      Buy   | Rent
     █
  ▀▀                    ▀▀

btc_turk
Member
**

Activity: 322
Merit: 12

View Profile WWW
May 10, 2018, 12:22:08 AM

Yeni borsa veya iyi çıkış yapan borsalardan korkacaksin abi. Vardır orada bir bokluk. Guvendigin buraya göre oturmuş borsalardan sasmayacaksin 3 lira kâr edeceğim drken tüm yatırımdan olabilirsiniz.
bobita
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1298

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
May 10, 2018, 09:13:31 PM

Yeni borsa veya iyi çıkış yapan borsalardan korkacaksin abi. Vardır orada bir bokluk. Guvendigin buraya göre oturmuş borsalardan sasmayacaksin 3 lira kâr edeceğim drken tüm yatırımdan olabilirsiniz.
Bu doğru bir yaklaşım değil,oturmuş dediğin borsalar da bir zamanlar yeniydi ve mtgoxtan başlayarak "oturmuş" borsalarda da bir çok insan mağdur oldu. Yeni borsalara elbette temkinli yaklaşmak doğrudur ama (iyi çıkış yapanın konuyla alakasını zaten hiç anlamadım) ben kendi adıma "bokluk" değil, öncelikle profesyonellik ararım. Keza bu sitenin de dolandırıcı olduğunu zannetmiyorum, öyle bir izlenim edinmedim ama profesyonellikte nal topluyorlar, o nedenle kesinlikle kullanmam.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
oynicam
Newbie
*

Activity: 13

View Profile
May 15, 2018, 11:07:29 AM

Arkadaslar evarlik.com Borsası henüz yeni sanırım. Hiçbi yerde yazı görmedim ya da gözümden kaçtı. Şu an Bitcoin, Litecoin, Ripple, IOTA ve DOGE alım satım yapılabiliyor. ETH olmaması şaşırttı beni. Kullananlar var mı ?
ilk kez duyduğum ve gördüğüm bir borsadır kendisi. Ufak çaplı bir araştırma yapmaya çalıştım. Hiçbir yerde adına dair ne haber ne de başka birşeye rastladım.

Tek öğrendiğim şey dolandırıcı olabilecekleri. Facebook'ta İbrahim Gürsul adında bir kullanıcı, evarlik.com'un dolandırıcı olduğunu idda etmiş.

https://i.hizliresim.com/Oo23N5.png

Düşük komisyon yazmışlar, halbuki komisyonları hiçte düşük değil Smiley

Paribu, BTCTurk, Koinim gibi eski toprak genelde kimsenin sıkıntı yaşamadığı borsalar varken adını ilk kez duyduğunuz borsalara para yatırmayın, paranızı çöpe atmış olursunuz.

Ayrıca kullanıcı sözleşmesine baktığımız zaman, şirketin tam adresini paylaşmamışlar. Paribu ve BTCTurk'ün kullanıcı sözleşmesini incelediğimiz zaman şirketlerin tam adresi yer almaktadır. Dolandırıcı muhtemelen bunlar. Hatta ve hatta Kobip Bilişim A.Ş. adında bir şirket yok sanırım. (Kobip Bilişim A.Ş. üzerine kurulan bir borsa)

Bunlar dolandırıcı olabilir lafım yok, bu evarlik midir nedir onlarada gram güvenmem siteleri güven vermiyor. Peki sen hiç Paribu BtcTurk gibi eski toprak dediğin kişilerin yazan adreslerine gittin mi Smiley Ben gittim! Btctürkün adresi gerçek ofis ortada yok Smiley Paribu'nun adresinde belirttiği sokak komple yok zaten Cheesy adresi bulmaya çalışırken sorduğum insanlardan 3-4 farklı kişi daha adres bulmaya çalışıyordu Smiley

Yani eski borsa diye ruhunu teslim edip körü körüne herşeyine güvenip inanma diyorum. Eğer yukarıda söylediğim gibi onların sitede sözleşmede yer alan adreslere gidip bulan olursa 1 btc ödül veriyorum Smiley başka şehirden gelecek olan arkadaşların adresi bulması halinde uçak masraflarını ve kalacak yerlerinide ben karşılıyorum PM atmaları yeterli Smiley
teramit
Legendary
*

Activity: 1869
Merit: 1387

The Last Cryptocoin Burner

View Profile
May 15, 2018, 11:23:55 AM

Hayırlı olsun. Günümüzde yeni kurulan borsalar genelde insanları dolandırmak için kurulduğu için böyle yorumların olması gayet doğal. Açmış olduğunuz borsa zamanla güven kazandıktan sonra kullanıcı kitlesini de artırmış olacaktır.

Başarılar diliyorum.
kaç tane borsa insanları dolandırdı ? sayısını verde bilelim genelde demişsin çoğu dolandırıcı demektir bu ben baya borsa duydum bunlara güvenmiyorsundur ayrı ama dolandırıcı sağlam bir itham var mı bildiğin?
adım gibi eminim 3 tane bile söylemezsin ama genelde diyorsun,
bende diyorum ki dolandırmak için borsa kurmak zahmetlidir, elbette risk var ama siteye gir bak çalışıyorsa zaten sağlam yatırım yapılmış demektir, dolandırıcı az zahmetle iş yapar, adam dürüst olsa daha fazla kazanacakken neden dolandırmaya uğraşsın kaçak göçek yaşasın.
teramit
Legendary
*

Activity: 1869
Merit: 1387

The Last Cryptocoin Burner

View Profile
May 15, 2018, 11:26:11 AM

Arkadaslar evarlik.com Borsası henüz yeni sanırım. Hiçbi yerde yazı görmedim ya da gözümden kaçtı. Şu an Bitcoin, Litecoin, Ripple, IOTA ve DOGE alım satım yapılabiliyor. ETH olmaması şaşırttı beni. Kullananlar var mı ?
ilk kez duyduğum ve gördüğüm bir borsadır kendisi. Ufak çaplı bir araştırma yapmaya çalıştım. Hiçbir yerde adına dair ne haber ne de başka birşeye rastladım.

Tek öğrendiğim şey dolandırıcı olabilecekleri. Facebook'ta İbrahim Gürsul adında bir kullanıcı, evarlik.com'un dolandırıcı olduğunu idda etmiş.

https://i.hizliresim.com/Oo23N5.png

Düşük komisyon yazmışlar, halbuki komisyonları hiçte düşük değil Smiley

Paribu, BTCTurk, Koinim gibi eski toprak genelde kimsenin sıkıntı yaşamadığı borsalar varken adını ilk kez duyduğunuz borsalara para yatırmayın, paranızı çöpe atmış olursunuz.

Ayrıca kullanıcı sözleşmesine baktığımız zaman, şirketin tam adresini paylaşmamışlar. Paribu ve BTCTurk'ün kullanıcı sözleşmesini incelediğimiz zaman şirketlerin tam adresi yer almaktadır. Dolandırıcı muhtemelen bunlar. Hatta ve hatta Kobip Bilişim A.Ş. adında bir şirket yok sanırım. (Kobip Bilişim A.Ş. üzerine kurulan bir borsa)

Bunlar dolandırıcı olabilir lafım yok, bu evarlik midir nedir onlarada gram güvenmem siteleri güven vermiyor. Peki sen hiç Paribu BtcTurk gibi eski toprak dediğin kişilerin yazan adreslerine gittin mi Smiley Ben gittim! Btctürkün adresi gerçek ofis ortada yok Smiley Paribu'nun adresinde belirttiği sokak komple yok zaten Cheesy adresi bulmaya çalışırken sorduğum insanlardan 3-4 farklı kişi daha adres bulmaya çalışıyordu Smiley

Yani eski borsa diye ruhunu teslim edip körü körüne herşeyine güvenip inanma diyorum. Eğer yukarıda söylediğim gibi onların sitede sözleşmede yer alan adreslere gidip bulan olursa 1 btc ödül veriyorum Smiley başka şehirden gelecek olan arkadaşların adresi bulması halinde uçak masraflarını ve kalacak yerlerinide ben karşılıyorum PM atmaları yeterli Smiley

borsalar güvenlik gerekçesiyle gerçek adreslerini vermezler, bende kursam bende gerçek adresi vermezdim, milyonlarca dolar dönüyor cold wallet belki ofiste millete yerini söyler mi adam, azıcık düşünerek yorum yapın.
miyav
Member
**

Activity: 274
Merit: 88

View Profile
May 15, 2018, 12:29:06 PM

borsalar güvenlik gerekçesiyle gerçek adreslerini vermezler, bende kursam bende gerçek adresi vermezdim, milyonlarca dolar dönüyor cold wallet belki ofiste millete yerini söyler mi adam, azıcık düşünerek yorum yapın.

Borsa var borsa var.
Türk kullanıcıları hedefleyen borsalar düşündüğünüz kadar büyük yatırımlarla girmiyorlar bu işe.
yaklaşık 100.000 USD ile gayet çalışır bir borsa alt yapısı oluşturmak mümkün.
hazır script, bir kaç dedicated sunucu ile başlıyorlar bu işe. Siteyi cloudflare arkasına almakla güvenlik işi bitti sanıyorlar.
Ama iyi niyetliler, başlangıçta para kazanılmayacağını bilerek giriyorlar bu işe, bundan dolayı da minimum yatırım ve işletin gideri ile hareket etmeye çalışıyorlar.
Amaç temel olarak şimdiden köşe tutmak. Yani ilerde piyasa büyüdükçe illaki bizi kullanan kitle de büyüyecektir umudundalar.
Forumu sallamamalarının temel sebebi de bu.

Ben aksine Türk kullanıcıları hedefe koyan bir şirketin sermaye, ortaklık yapısı, ortaklarının kimliği, adres gibi bilgilerini duyurması gerektiğini düşünüyorum.
Ki TL yatırma olacak ise  Ticaret kanunu gereği tüm bilgilerini açık olarak web sitelerinde de duyurmak zorundalar.

Ama TL yatırma yoksa, globale oynanıyorsa siteyi Türkçe bile yapmasınlar bence.
yahyasamet
Newbie
*

Activity: 1

View Profile
June 08, 2018, 10:55:56 AM
Last edit: June 08, 2018, 11:13:48 AM by yahyasamet

https://resmim.net/f/YMJCGM.jpg
https://resmim.net/f/ytUZim.png

Kadeşler hiç bulaşmayın ben bikaç işlem yaptım ilk önceleri gecikmeli de olsa işlemler gerçekleşiyordu , transferde sorun yaşadım mail atınca gerçekleşti bir kısım öyle çıkarttım geri kalanı da çıkarmak için coinleri satmak için çok cüzzi miktarlar yazıp paraya çevirdim sisteme düşmeyen 32 tl ile birleştrip çekim yapayım dedim ama  4 ayda 32 tl lik cüzzi bir miktar sisteme düşmedi mail attım cevap yok iletişim yok telefon yok yani ne olduklarını bende anlamayamadım.işlem hacmi yok alan yok satan yok hesabı baktım burada cevap vermiş 300 350 tl param hiç oldu anlayacağınız..dekontları atıyorum ki yazdıklarımın onayı olsun aklınızda şüphe kalmasın yanı adamlar mağdur ediyorlar mağdur olmak isterseniz tercih sizin ? daha kimlik fotokopimi felan ekledim güvenerekten oda muamma...BULAŞMAYIN ARKADAŞLARR...
zeynep.1
Jr. Member
*

Activity: 182
Merit: 1

View Profile WWW
June 08, 2018, 09:44:27 PM

Forum sayesinde bilgi aldık ve işin içine girmiş bulunduk Smiley

[www.athero.io]  ❒  ATHERO  ❒  Internet 3.0 solution
▀▀█▄▄   A revolutionary decentralized digital economy   ▄▄█▀▀
komodosevket
Newbie
*

Activity: 41

View Profile
June 10, 2018, 01:20:58 PM

arkadaşım benim tavsiyem bilgi sahibi olmadığınız sitelerde fazla takılmayın benim yakın arkadaşım bu tarz bir setide 10 ETH çaldırttı bilginize
tanatoid
Jr. Member
*

Activity: 157
Merit: 3

View Profile WWW
June 10, 2018, 06:28:42 PM

arkadaşım benim tavsiyem bilgi sahibi olmadığınız sitelerde fazla takılmayın benim yakın arkadaşım bu tarz bir setide 10 ETH çaldırttı bilginize

Geçmiş olsun hocam çok haklısın adı sanı bilinmeyen ve geçmişi bilinmeyen sitelerden uzak durmak lazım sonra canınız yanmasın.

korona ♛ CROWN YOUR LIFE! ♛ Be always in control with the Korona Coin.
simgesimge
Newbie
*

Activity: 101

View Profile WWW
June 10, 2018, 08:36:41 PM

Ben de ilk defa duyuyorum araştırmaya çalışacağım. Nasıl kullanılabilir tehlikelerden nasıl korunabilirim anlayabileceğim kadarıyla buraya yazacağım
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: