Bitcoin Forum
July 02, 2024, 08:11:07 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN][ICO]🔥🚀 Cube - Özerk Araç Güvenlik Platformu Hakkında 🔥🚀  (Read 1760 times)
caneraydin123 (OP)
Member
**

Activity: 574
Merit: 34

View Profile
January 12, 2018, 10:14:15 PM

Bu muazzam projenin her geçen gün artan kitlesinin yatırımcısı veya kampanya katılımcısı olabilirsiniz hala fırsatınız varken buradan sizlerde bir şeyler kazanabilirsiniz. Projeyi inceleye bilir merak ettiğiniz konuları danışabilirsiniz. İleride yüksek kazançlar elde etmeyi planlayan bu platformun sizde bir üyesi olabilirsiniz. Herhangi bir kampanyaya katılmakta tereddüt etmeyin ve istediğiniz soruları sorabilirsiniz.
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
January 14, 2018, 01:44:22 PM

proje'nin seminerleri hala devam etmekte dubai de yapılan seminerleri bitti cube projesinin hala imza ve diğer kampanyalarına katılma şansınız var keşke katılsaydım demek yerine şimdi katılın. bu projenin bir parçası olduğunuz için kesinlikle pişman olmayacaksınız gerekli incelemenizi yapın bence hemen başvurun. projenin bir benzer yok araçlar üzerine yapılmış çok kaliteli bir proje .
lordzc
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 253

View Profile
January 14, 2018, 03:30:53 PM

Proje güzel, takım da koreli olduğu için sağlam ama son zamanda kore den gelen haberler sıkıntılı . ICO yu etkileyebilir.
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
January 14, 2018, 04:37:40 PM

Proje güzel, takım da koreli olduğu için sağlam ama son zamanda kore den gelen haberler sıkıntılı . ICO yu etkileyebilir.
Haberler nedir bilmiyorum malesef ama Cube projesi tıkır tıkır yolunda devam ediyor. Telegram kanalından da ayrıca takip ediyorum orada çok fazla detaylı şekilde paylaşımlar mevcut seminerler satılanlar herşeyin detaylarını veriyorlar. Şuanda çok ilerleyen bir proje katılmayanlar keşke diyecekler çok fazla tavsiye ediyorum ama kaçıranlar var. inşallah görüp de hala fırsatları varken faydalanırlar. Tavsiye ediyorum herkeze
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
January 14, 2018, 10:44:37 PM

Cube projesinin yaptığı harika işlerin bir kanıtı ve tanıtımı olması için dubaide yapılanlar hakkında buraya bir video linki paylaşıyorum herkez bu paylaştığım videolarda daha fazla bilgi sahibi olabilir https://www.youtube.com/watch?v=HrYLZJHXhoE
dumbdragon
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 354

View Profile
January 15, 2018, 07:11:13 AM

Koreliler bu olaylarda çok iyiler. Birde ben güvenilir insanlar olarak görüyorum genel olarak . Ama son zamanlarda kripto yasaklama haberleri falan çıkması üzücü.

caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
January 15, 2018, 02:50:04 PM

Koreliler bu olaylarda çok iyiler. Birde ben güvenilir insanlar olarak görüyorum genel olarak . Ama son zamanlarda kripto yasaklama haberleri falan çıkması üzücü.
Evet gerçekten prensipli insanlar güvenilirler projede kısa sürede çok çok fazla yol katettiler bu konuda gerçekten de çok başarılılar. Kripto zor yasaklanır haberler pek de doğru olmuyor yinede içeriğini bilmiyorum tabi de haberlere pek güvenmiyorum ben proje bitmeden kampanyasına katılmanı tavsiye ederim.
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
January 16, 2018, 07:33:41 PM

Cube zekası projesinin kalitesi güveninde ve projenin konusunda araçlarla ilgili bir başka proje yok . özerk araçlar ile ilgili çok kaliteli bu projenin bir parçası olun size uygun kampanyaya katılın kazançlar elde edin. kampanyayı inceleyin konuyu anlayın yinede aklınıza takılan konuyu buradan bana bildirin size yardımcı olacağım.Şuanda proje çok hızlı ve tıkır tıkır işlemekte süresi bitmeden katılmanızı tavsiye ediyorum.
zorbit
Full Member

Activity: 218
Merit: 100

View Profile
January 17, 2018, 03:14:16 PM

paylaştığınız videoyu izledim ve burdaki  yorumlara bakarak projeyi izleme listeme aldım. başlık için teşekkürler. gelişmeler oldukça burda paylaşırsanız sevinirim.
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
January 17, 2018, 04:18:00 PM

paylaştığınız videoyu izledim ve burdaki  yorumlara bakarak projeyi izleme listeme aldım. başlık için teşekkürler. gelişmeler oldukça burda paylaşırsanız sevinirim.
rica ederim ben de teşekkür ederim dikkate aldığın için tabi tüm gelişmeler bu konu ve ödül konusu altında hızla paylaşılacak siz takipte kalın .Projeyi daha ayrıntılı olarak inceleyin ne kadar iyi proje olduğunu göreceksiniz
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
January 22, 2018, 03:38:36 PM

Konuyu güncel tutmak yatırım ve kampanya katılımcılarının daha fazla bilgi edinmeleri için  bu projeden faydalana bilmeleri için paylaşım yapıyorum ilginiz için teşekkürler
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
January 24, 2018, 10:23:34 PM

Kampanyaya katılacağınızı düşünüyorum bu yüzden konuyu incelemeniz için güncel hale getiriyorum inceleyip kararı siz verin projenin iyi olduğunu göreceksiniz.Merek ettiğiniz bir şey varsa buradan sorabilirsiniz.
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
January 27, 2018, 02:13:24 PM

cube projesi dubai de ki görüşler den görüntüler video da mevcut girip izleyin incelemek için yardımcı olacaktır.  https://www.youtube.com/watch?v=f2SMY2ORbcU
sezyumx
Hero Member

Activity: 686
Merit: 500

Sandblock - Customer satisfaction on blockchain

View Profile
January 28, 2018, 08:35:48 AM

cube projesi dubai de ki görüşler den görüntüler video da mevcut girip izleyin incelemek için yardımcı olacaktır.  https://www.youtube.com/watch?v=f2SMY2ORbcU

Dubai 2018 ' de sehirlerinin alt yapısını blockchain sistemi ne ekleyeceklerdi diye hatırlıyorum. Belki Cube ile güzel anlaşmalar yapabilirler.

caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
January 28, 2018, 08:38:03 PM

Dubai 2018 ' de sehirlerinin alt yapısını blockchain sistemi ne ekleyeceklerdi diye hatırlıyorum. Belki Cube ile güzel anlaşmalar yapabilirler.
Çok güzel anlaşmalar yapıldı zaten şuanda dubai de ön satış için ayrılan cube ler başladığı gün bitti hepsi satıldı. Şimdi kamu satışını herkes 4 gözle bekliyor. kamu satışı başlar başlamaz yine aynı şekilde çok kısa süre içinde hepsi satılacak şuan rezervasyon yaptıranların sayısı çok fazla edinebildiğim tüm bilgileri burada paylaşmaya çalışıyorum şuan tam emin değilim ama KYC onayı istiyorlar galiba
kim-yon
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 251

View Profile
January 31, 2018, 09:21:00 AM

ANN' da bazı kişiler çok kötülemişler. Scam olduğunu söyleyen bile var esasında . CEO da değişiklik olmuş. Sitede bulunan BMW ve mercedes logoları çıkarılmış ve whitelist çalıntı olduğu yönünde iddaalar var . Tabii bunlar Scam olması için yeterli sebep değil. Adamlar uğrasıyorlar .
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
January 31, 2018, 09:55:46 AM

ANN' da bazı kişiler çok kötülemişler. Scam olduğunu söyleyen bile var esasında . CEO da değişiklik olmuş. Sitede bulunan BMW ve mercedes logoları çıkarılmış ve whitelist çalıntı olduğu yönünde iddaalar var . Tabii bunlar Scam olması için yeterli sebep değil. Adamlar uğrasıyorlar .
Valla millete pek de kafayı takmamak lazım, daha düne kadar BitcoinWhite için de scam dı yok oydu buydu sallayıp tutuyolardı para şuan piyasada adamlar ön satış için ayırdıkları cube tokenleri aynı gün içersinde bitirdiler. Herkes kamu satışını bekliyor ki o da aynı şekilde bitecek dubai de çok güzel anlaşmalar yaptılar. Olup bitene bakmıyor hata arıyor millet whitepaperi kim baştan sonra 4 4 lük inceliyor. Biri duyuyor öteki oradan laf olsun diye kulaktan dolma konuşuyor. Projede değişlikler yapılabilir. Gerçek hayatta da bir CEO kazık çakmıyor çalıştığı yere patron hep patron olarak kalmıyor mekan el değiştirebiliyor. Önemli olan oranın düzenli işlemesi kim bir mekanın patronuyla ilgilenir. Yoğun çalışıyorlar biz inanmak istemeyen kişilere bunu kanıtlamaya çalışmayacağız bazı hatalar var düzeltmeye çalışıyoruz. ICO bittikten sonra görecekler diyorlar. Ki haklılar da bence
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
February 01, 2018, 03:42:03 PM

Arkadaşlar kampanya bitiyor  KYC üyeliklerinizi onaylayın. Ve tüm yaptıklarınızı bildirin ödülleri geçerli saymayacaklar yoksa .
Cashcash
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 250

🤖UBEX.COM 🤖

View Profile
February 02, 2018, 07:54:10 AM

Arkadaşlar kampanya bitiyor  KYC üyeliklerinizi onaylayın. Ve tüm yaptıklarınızı bildirin ödülleri geçerli saymayacaklar yoksa .

KYC yi nasıl yapacağız . Siteye üye olarak mı göndereceğiz . Bounty içinde KYC mi istenir arkadaş ya . Zaten imzacılara %10 gibi sadaka veriyorlar.

GLOBAL DECENTRALIZED ADVERTISING EXCHANGE

Token sale: MAY 21

▄█▄      ▄█▄        
                                 █████    █████       
                        ▄██▄     ▀█▀      ▀█▀        
                ▄█▄    ▀██▀                           
         ▄     ▀█▀                        ▄█▄        
        ▀█▀                      ▄█▄     █████       
                        ▄██▄    █████     ▀█▀        
   ██          ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀                  
         ▄     ▀█▀                        ▄█▄        
        ▀█▀                      ▄█▄     █████       
                        ▄██▄    █████     ▀█▀        
   ██          ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀                  
                ▀█▀                                    
          ▄                      ▄█▄      ▄█▄        
         ▀█▀           ▄██▄    █████    █████       
   ██          ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀      ▀█▀        
                ▀█▀                                    
           ▄                      ▄█▄     ▄█▄        
          ▀█▀            ▄██▄   █████   █████       
    ██            ▄█▄   ▀██▀    ▀█▀     ▀█▀        
             ▄    ▀█▀                                 
            ▀█▀                         ▄█▄           
       ██              ▄█▄   ▄██▄    █████          
                  ▄    ▀█▀   ▀██▀     ▀█▀           
                 ▀█▀                                   
            ██                   ▄██▄                 
                    ▄     ▄█▄   ▀██▀                 
                   ▀█▀    ▀█▀                          

▄█   ▄█  ▄█        ▄█████▄   ▀█▄     ▄█▀
██   ██  ██▄▄▄▄▄   ██▀   ▀██    ▀█▄  ▄█▀
██   ██  ██▀▀▀▀██  ██▀▀▀▀▀▀▀      ████   
██   ██  ██   ██  ██▄   ▄█    ▄██▀▀██▄   
▀██████▀  ▀██████▀  ▀███████▀   ▄██▀   ▀██▄
Telegram
Facebook
ANN Thread
Youtube
LinkedIn
Twitter
Medium
Reddit
Github
waybesuricata
Sr. Member

Activity: 1806
Merit: 345

View Profile
February 02, 2018, 09:56:49 AM

KYC yi nasıl yapacağız . Siteye üye olarak mı göndereceğiz . Bounty içinde KYC mi istenir arkadaş ya . Zaten imzacılara %10 gibi sadaka veriyorlar.

Dün caneraydın ile baya bastırdık telegramdan kyc hakkında. Ufak bir düzeltmeye gittiler illaki pasaport istemiyorlar. Kimlikte oluyormuş. Sitelerine girip kyc auth kısmından yapılıyor doğrulama.
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 »  All
  Print  

Jump to: