Bitcoin Forum
June 18, 2024, 04:28:46 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN][ICO]🔥🚀 Cube - Özerk Araç Güvenlik Platformu Hakkında 🔥🚀  (Read 1760 times)
nopedope89
Legendary
*

Activity: 1078
Merit: 1059

FROSTING

View Profile
March 02, 2018, 07:03:58 AM

selam arkadaşlar bu cubenin fiyatını bilen var mı bugün cüzdanıma baktım 15 bin adet yollamışlar fork deltadan kontrol ettim 0.150 eth yapıyor bu güzel bir para bence. bu konu hakkında bilgi sahibi olan var mı ?

Telegram veya twitter ödülüdür . İmzacılar ve blogcular çok daha fazlasını aldılar .

.next-generation social media service.
██   based on blockchain technology ██
                      ▄▄█▄ ▀▄▄
                   ▄███████  ███▄▄
               ▄█████▀▀ ████  ▀█████▄▄
           ▄▄█████▀    ▄ ▀███▄   ▀▀█████▄
       ▄▄█████▀       ██▄ ▀███▄      ▀▀█████▄
      ▐███▀▀        ▄█████  ████         ▀███▌
      ▐███         ████▀███▄ ▀███         ███▌
      ▐███        ████  ▀███▄ ▀███▄       ███▌
      ▐███      ▄███▀ ▄█  ███▌ ▐███▌      ███▌
      ▐███     ▄███▀ ████  ▀██▓  ████     ███▌
      ▐███    ████  ███▀  ▄▄▄▄▄▄▄▄████▄   ███▌
      ▐███   ████ ▄███▀ ▄██████████████▄  ███▌
      ▐██▀ ▄███▀ ▄███▒                    ███▌
      ▐█▀ ▄███▀ █████████████████████████████▌
         ████  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
        ▀█████▄▄                    ▄▄█████▀
           ▀▀█████▄▄             ▄█████▀▀
               ▀▀█████▄▄     ▄▄████▀▀
                   ▀▀█████▄█████▀
                       ▀████▀
.

▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄  ▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄  ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄▄▄   ▄▄▄  ▄▄▄▄▄▄▄
     ██▀▀▀▀▀▀███▀▀▀▀██ ▐██▀▀▀▀██ ▐██▀▀▀▀▀ ███▀▀▀▀▀▀▀▀███▀▀▀▀███▀ ████▄ ███ ███▀▀▀▀▀
     ███▄▄▄▄ ███   ▐██▌▐██▄  ▐██ ▐██████  ███▄▄▄▄▄   ██▌    ▓██  █████▄███ ██▌ ▄▄▄▄▄
     ██▀▀▀▀  ███   ▐██▌▐███▀███▀ ▐██        ▀▀▀▀██▌  ██▌    ▓██  ███ █████ ██▌   ███
     ██▌     ▀████████ ▐██   ██▌ ▐███████░████████   ██▌   █████ ███  ▀███ ▀████████
Twitter
Facebook
Youtube
Telegram [EN]
Telegram [KOR]
Medium
sejem
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 2

View Profile
March 02, 2018, 07:11:35 AM

selam arkadaşlar bu cubenin fiyatını bilen var mı bugün cüzdanıma baktım 15 bin adet yollamışlar fork deltadan kontrol ettim 0.150 eth yapıyor bu güzel bir para bence. bu konu hakkında bilgi sahibi olan var mı ?

fiyatı bende merak ediyorum,dağıtılan adetler çok fazla.
sejem
Jr. Member
*

View Profile
March 02, 2018, 08:00:07 AM

Temel Bilgiler
İngilizce adı Token: CUBE
Ticker of Token: AUTO
Token'ın Çin ismi: Q 博 智能 贵 Konfigürasyon
: İngiltere

Yatırımcılar: Jae Sung Lee, Rob Cooke

Sektör ve Gerçekler ve Rakamlar: İlk aşamada, otomobil üretim verileri ve tüketimini elde etme rolünü üstlenir. İkinci aşamada, birinci aşamadan elde edilen veriler ana ağımız aracılığıyla işlenecektir.

Projenin tanımı: CUBE, mevcut otomobillerin ve blok zincir teknolojili özerk araçların ağ güvenliği güvenli bir şekilde korunması için bir platformdur. Özerk araba şebeke tarafından işletilir, ancak kötü niyetli saldırı tehlikeli olabilir. CUBE özerk otomobilin güvenliği için blok zinciri, derin öğrenme ve kuantum karma teknolojisini kullanıyor.

ICO ayrıntıları:
Toplam
teminat : 7,200,000,000AUTO Dolaşımdaki jetonlar: 4,320,000,000AUTO (2018/2/24)

Satış öncesi başlangıç ​​tarihi: 2018/1/16 Satış
öncesi tutar: 24.000ETH Satış
öncesi fiyat: 1AUTO = 0.00001ETH

Herkese açık satış başlangıç ​​tarihi: N / A
Herkese açık satış miktarı: N / A
Herkese açık satış fiyatı: N / A

Token dağıtımı:% 60 Temel Geliştirme,% 10 Pazarlama,% 10 Güvenlik ve Denetim,% 10 İşlem,% 5 Satış,% 5 Yasal

YANİ ŞU ANDA İLK HESAP 0,00001 ETH*CUBE ADETİ
asperra123
Newbie
*

Activity: 152
Merit: 0

View Profile
March 02, 2018, 09:11:11 AM
Last edit: March 02, 2018, 06:00:33 PM by asperra123

twitterda rastladım borsada işlem görmeye AUTO/ETH başlamış %100  artış görünüyor okex te takip etmek için link https://www.okex.com/?forward=%2Fspot%2Ftrade%2Findex.do#symbol=auto_btc
https://i.hizliresim.com/1J7oqp.jpg ayrıca bu ay mart 2018 hitbtc listeleyecekmiş twitter hesabı paylaşmış umarım yüzümüz güler
caneraydin123 (OP)
Member
**

Activity: 574
Merit: 34

View Profile
March 05, 2018, 10:53:28 AM

Kusura bakmayın arkadaşlar 7gün ban yedim forumda bazı aç gözlüler var google çevirmen diye reportlayanlar var o yüzden çeviri yapmayacağım çünkü kalıcı banlanmak istemem kurallara uymak zorundayız. Cevap veremediğim için özür dilerim. Cube okex borsasında güzel bir başlangıç yaptı. Şuan sırada hitbtc borsası var. Umarım kazanan herkes için güzel kazanç kaynağı olmuştur. %14 ekibin geri kalan tokenler dolaşan tedarik toplamda 7.200.000.000 dolaşan tedarik 4.200.000.000 hitbtc kore borsası ve Cube(auto) yatırımcılarının çoğunluğu koreli o yüzden işlem yapmak için koreliler hitbtc borsasında işlem yapmak için bekliyorlar. Asıl hareketlilik hitbtc borsasına girince olacaktır. Herhangi bir gelişme olursa bilgi paylaşırım. 
lordzc
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 253

View Profile
March 05, 2018, 11:10:26 AM

Hitbtc çok iyi bir borsa olmasada ilk global borsa ve kullanışlı bir borsa olması çok iyi .
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
March 05, 2018, 11:13:56 AM

Hitbtc çok iyi bir borsa olmasada ilk global borsa ve kullanışlı bir borsa olması çok iyi .
İyi olacaktır koreli yatırımcılar için hitbtc sonrasında gireceği borsalar daha iyi yerlere getirir. Ekip elinden geleni yapıyor çalışkan güvenilirler
Dogan86
Full Member

Activity: 742
Merit: 140

View Profile
March 09, 2018, 01:53:35 AM

Banada 10 bin adet yollamışlar.

Güzel bir proje elimdekileri hold yapacağım bir süre. Koreliler çalışkan insanlar geliştireceklerdir projelerini diye düşünüyorum.

Tek eksisi total supply çok fazla.

Bitcoin / Ethereum / Monero
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
March 09, 2018, 08:12:21 AM

Banada 10 bin adet yollamışlar.

Güzel bir proje elimdekileri hold yapacağım bir süre. Koreliler çalışkan insanlar geliştireceklerdir projelerini diye düşünüyorum.

Tek eksisi total supply çok fazla.
Fazla olması bişey değiştirmiyor ekip dediğin gibi iyi tut bencede yakında daha büyük borsalara girecek. Bişey değişmemesinin sebebi ise 72.000.000 token satıldı 1000 aldıysanız coin  100 e bölünmüş haldeydi  100.000 aldılar. Normalde sana gelecek ödül 100 adet di o yüzden 10.000 değişen birşey yok yani. Şuan bir kaç borsaya girmeden sakın satmasın kimse zaten pişman eder.
nopedope89
Legendary
*

Activity: 1078
Merit: 1059

FROSTING

View Profile
March 09, 2018, 08:54:30 AM

Koreden gelen olumsuz haberler ve piyasanın bu kadar kötü olmasına rağmen ICO fiyatının üzerinde tutunması çok iyi .

.next-generation social media service.
██   based on blockchain technology ██
                      ▄▄█▄ ▀▄▄
                   ▄███████  ███▄▄
               ▄█████▀▀ ████  ▀█████▄▄
           ▄▄█████▀    ▄ ▀███▄   ▀▀█████▄
       ▄▄█████▀       ██▄ ▀███▄      ▀▀█████▄
      ▐███▀▀        ▄█████  ████         ▀███▌
      ▐███         ████▀███▄ ▀███         ███▌
      ▐███        ████  ▀███▄ ▀███▄       ███▌
      ▐███      ▄███▀ ▄█  ███▌ ▐███▌      ███▌
      ▐███     ▄███▀ ████  ▀██▓  ████     ███▌
      ▐███    ████  ███▀  ▄▄▄▄▄▄▄▄████▄   ███▌
      ▐███   ████ ▄███▀ ▄██████████████▄  ███▌
      ▐██▀ ▄███▀ ▄███▒                    ███▌
      ▐█▀ ▄███▀ █████████████████████████████▌
         ████  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
        ▀█████▄▄                    ▄▄█████▀
           ▀▀█████▄▄             ▄█████▀▀
               ▀▀█████▄▄     ▄▄████▀▀
                   ▀▀█████▄█████▀
                       ▀████▀
.

▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄  ▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄  ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄▄▄   ▄▄▄  ▄▄▄▄▄▄▄
     ██▀▀▀▀▀▀███▀▀▀▀██ ▐██▀▀▀▀██ ▐██▀▀▀▀▀ ███▀▀▀▀▀▀▀▀███▀▀▀▀███▀ ████▄ ███ ███▀▀▀▀▀
     ███▄▄▄▄ ███   ▐██▌▐██▄  ▐██ ▐██████  ███▄▄▄▄▄   ██▌    ▓██  █████▄███ ██▌ ▄▄▄▄▄
     ██▀▀▀▀  ███   ▐██▌▐███▀███▀ ▐██        ▀▀▀▀██▌  ██▌    ▓██  ███ █████ ██▌   ███
     ██▌     ▀████████ ▐██   ██▌ ▐███████░████████   ██▌   █████ ███  ▀███ ▀████████
Twitter
Facebook
Youtube
Telegram [EN]
Telegram [KOR]
Medium
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
March 09, 2018, 09:13:31 AM

Koreden gelen olumsuz haberler ve piyasanın bu kadar kötü olmasına rağmen ICO fiyatının üzerinde tutunması çok iyi .
Ekip sadece koreli değil ve İngilterede sürdürülüyor yatırımcıların çoğu koreli güzel gidiyor büyük borsaların haberlerini bekliyoruz elinde olan kimse satmasın daha güzel kazanç sağlayacak. Pişman olmazsınız gittiği yere kadar tutun
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
March 09, 2018, 05:51:11 PM

https://www.youtube.com/watch?v=CcpglfHv-us&feature=share

Cube çok güzel bir ekibe sahip. İlerleyen zamanlarda ekip çok iyi işler başarmak için çok çalışıyor. Onlara güvenmek gerek elinizde ki tokenleri ucuza satmayın tutun. Emekleriniz kazandıklarınız daha da değerli olacak.
sezyumx
Hero Member

Activity: 686
Merit: 500

Sandblock - Customer satisfaction on blockchain

View Profile
March 10, 2018, 07:40:02 AM

https://cubeintelligenceltd.blogspot.com.tr/2018/03/cube-auto-token-promotion-live-on-okex.html

Bir arkadaşımız paylaşmış ama ana konudada bulunsun istedim . Ödül için .

caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
March 10, 2018, 09:07:50 AM

https://cubeintelligenceltd.blogspot.com.tr/2018/03/cube-auto-token-promotion-live-on-okex.html

Bir arkadaşımız paylaşmış ama ana konudada bulunsun istedim . Ödül için .

Teşekkürler bu tarz bilgileri paylaşın  cubeyi daha çok tanıtmaya çalışalım ki faydasını da görelim.
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
March 12, 2018, 10:35:47 PM

Cube artık hitbtc de herkese hayırlı olsun. Bugün haber geldi bol kazançlar herkese binanceyi bekliyoruz artık  Smiley
skcdaking
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 5

View Profile
March 13, 2018, 03:39:48 AM

Dediğiniz gibi ekip çok çalışkan görünüyor inşallah yüzümüzü güldürür ki öyle olacağını düşünüyorum uzun bir süre hodldayım inşallah
lordzc
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 253

View Profile
March 13, 2018, 06:34:12 AM

Global bir borsada olması iyi oldu hiç yoktan iyidir hitbtc. Zaten borsaya girsinde satayim diye beklemiyorum , bu proje çok gelişecek .
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
March 13, 2018, 08:52:12 AM

Dediğiniz gibi ekip çok çalışkan görünüyor inşallah yüzümüzü güldürür ki öyle olacağını düşünüyorum uzun bir süre hodldayım inşallah
İnşallah güler hepimizin yüzü hitbtc de fena sayılmaz bu iki borsa dışında bir borsaya girerse eğer binance olur. Şuan satmayın piyasa kötü düşük olmasına aldanmayın.
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
March 13, 2018, 08:56:34 AM

Global bir borsada olması iyi oldu hiç yoktan iyidir hitbtc. Zaten borsaya girsinde satayim diye beklemiyorum , bu proje çok gelişecek .
Aynen fena sayılmaz hitbtc. Hacmi baya var. İnşallah binanceye girmeyi düşünüyordur ekip. Binance ye de girerse outo çok güzel olur. Şuan satmayın düşük fiyattan
sejem
Jr. Member
*

View Profile
March 13, 2018, 12:24:39 PM

btc düşüşte olunca hitbtc girmesi fiyata hiç etki etmedi :/
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 »  All
  Print  

Jump to: