Bitcoin Forum
June 22, 2024, 04:55:34 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: Siacoin?  (Read 10710 times)
cabbarlana
Full Member

Activity: 448
Merit: 100

send and receive money instantly, w/no hidden cost

View Profile WWW
January 21, 2018, 11:07:16 PM

Sia-xvg-dgb-doge bu coinler iner çıkar sabırla beklenir zirveden alınmadıysa kar bırakır benim yorumum bu. Başka olarak çok büyük beklentilerim yok.

ulkres
Newbie
*

Activity: 15
Merit: 0

View Profile
April 08, 2018, 01:27:38 PM

Siacoinde bekliyorum.önceki gün %44 coinburn olacak,binanceye girecek diye bir haber çıktı.sonra fake olduğu çıktı.Yalnız bildiğim coinburn yapmayı düşünüyorlardı sözlerinde dururlar mı,dururlarsa ne zaman yaparlar ve % kac olur.binance ye girmesi gereken coinlerden.geçenki binance oylamasında listede vardı.Ah o fake haber gerçek olsaydı...
ozm0823
Member
**

Activity: 294
Merit: 10

Borderless for People, Frictionless for Banks

View Profile
April 08, 2018, 02:22:08 PM

Cloud service projeleri uzun vadede kazadiracagini dusunuyorum. Sia coin de ilk cikan cloud projelerinden ancak uzun zamandir pek bir ilerleme kaydedemediler. Bir sure elimde bulundurdugum bir coin ama dusus baslamadan once elimden cikartmistim. Gerci Eth cevirmistim yine fiyati dustu.

T r a x i o n                                                            TRADE AND EARN DURING PRE-ICO
TRANSITIONS YOU TO A CRYPTO-READY SOCIETY       Pre-Sale starts April 15, 2018
Github     Telegram     Medium     Facebook     Twitter     Reddit     Youtube
erdemylmz99
Newbie
*

Activity: 168

View Profile
April 08, 2018, 08:02:42 PM

Bu coinin adını bile duymadım daha fazla araştır yada farklı coinlere yatırım yapmalısın bence arkadaşım, adını bile duymadım dediğim gibi benim imzamdaki coine yatırım yapabilirsin.
kubra68
Member
**

Activity: 336

View Profile
April 09, 2018, 05:53:39 AM

uzun zaman oldu alalı aldıgım günden beri sürekli fiyatı düştü btc nin çakılması ile daha da düştü şimdi alttan alınabilr bir coin olabilir diye düşünüyorum.Ama başka coinlerde var almak için benim ağzım yanı siacoinden doğrusu yüksekten almak nasip oldugu için

avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
April 09, 2018, 08:16:42 AM

bana projesi çok cazip gelmedi güvenli de gelmedi..ama birilerinin yapması için ilham kaynağı olmuş olabilir .mesela google böyle bir işe girişse daha çok tutar gibime geliyor..belki bu tarza yakın bile olabilir şu anki mevcut teknolojileri..veri güvenliği önemli bu işlerde
mstkmstk
Full Member

Activity: 333
Merit: 101

View Profile
April 09, 2018, 09:14:06 AM

şuan poloniex borsasında frozen durumda bir haber bulamadım bilgi olan var mı ? Poloniex bir açıklamada yazmıyor.
usakli64
Full Member

Activity: 1008
Merit: 152

View Profile WWW
April 09, 2018, 03:04:07 PM

Poloniexte sia coin bakima alinmis.  Zebebini bilen vsr mi acaba.  Cekip yapilamiyor.  Birde sia coin icin asic cihaz cikacakti en son bildigim kadatiyla alip kullanan oldu mu acaba?

ulkres
Newbie
*

Activity: 15

View Profile
April 09, 2018, 03:49:37 PM

Bu coinin adını bile duymadım daha fazla araştır yada farklı coinlere yatırım yapmalısın bence arkadaşım, adını bile duymadım dediğim gibi benim imzamdaki coine yatırım yapabilirsin.
siacoinin adını duymadın ve tavsiye vermeye mi kalkıyorsun?
beklenmeyenmisafir
Member
**

Activity: 210

View Profile
April 09, 2018, 05:15:24 PM

sia koinde bir gelecek görmüyorum, çünkü bu koin ethereum un yanın da kazılan bir ek koni gibi geliyor bana, ne yalan söyleyeyim bu şekilde görüyorum
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
April 09, 2018, 09:04:21 PM

ilkkez bu işlere başladığım zaman adını duyduğum ve yatırım yaptığım bir coindi fakat nedense 1000 satoshileri hiç görmedi. adet sayısı çok fazla projesi güzel ama nedense hiç ilgi görmedi. her boğa sezonunda belli seviyelere gelip oradan geri geldi. artık hiç beğenmiyorum bundan sonra tek sc dahi almam.
Hopewithmoney
Full Member

Activity: 350

View Profile
April 09, 2018, 10:42:14 PM

Sadece bir coine yatırım yapacaksan eğer bu siacoin olmamalı bence çok fazla takip etmesem de gidişatına bakınca daha fazla yükselemeğeceğini kestirebiliyorum ama almak istersen de başka coinlerden de al ki arada kaynasiın
Taratoor
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 251

🤖UBEX.COM 🤖

View Profile
April 14, 2018, 09:38:10 AM

ben ilk zamanlarında alım yapmıştım duruyor öyle kenarda bende bir artış beklemiyorum açıkcası ama zaman ne gösterir bilemeyiz.

GLOBAL DECENTRALIZED ADVERTISING EXCHANGE

Token sale: MAY 21

▄█▄       ▄█▄         
                                  █████     █████         
                         ▄██▄      ▀█▀       ▀█▀         
                 ▄█▄     ▀██▀                             
          ▄      ▀█▀                         ▄█▄         
         ▀█▀                       ▄█▄      █████         
                         ▄██▄     █████      ▀█▀         
    ██           ▄█▄     ▀██▀      ▀█▀                   
          ▄      ▀█▀                         ▄█▄         
         ▀█▀                       ▄█▄      █████         
                         ▄██▄     █████      ▀█▀         
    ██           ▄█▄     ▀██▀      ▀█▀                   
                 ▀█▀                                     
           ▄                       ▄█▄       ▄█▄         
          ▀█▀            ▄██▄     █████     █████         
    ██           ▄█▄     ▀██▀      ▀█▀       ▀█▀         
                 ▀█▀                                     
            ▄                       ▄█▄      ▄█▄         
           ▀█▀             ▄██▄    █████    █████         
     ██             ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀      ▀█▀         
              ▄     ▀█▀                                   
             ▀█▀                          ▄█▄             
        ██               ▄█▄    ▄██▄     █████           
                   ▄     ▀█▀    ▀██▀      ▀█▀             
                  ▀█▀                                     
             ██                    ▄██▄                   
                     ▄      ▄█▄    ▀██▀                   
                    ▀█▀     ▀█▀                           

▄█    ▄█  ▄█         ▄█████▄    ▀█▄      ▄█▀
██    ██  ██▄▄▄▄▄   ██▀   ▀██     ▀█▄  ▄█▀
██    ██  ██▀▀▀▀██  ██▀▀▀▀▀▀▀       ████   
██    ██  ██    ██  ██▄    ▄█     ▄██▀▀██▄   
▀██████▀  ▀██████▀  ▀███████▀   ▄██▀    ▀██▄
Telegram
Facebook
ANN Thread
Youtube
LinkedIn
Twitter
Medium
Reddit
Github
HCRT
Full Member

Activity: 420

View Profile
April 14, 2018, 02:47:35 PM

ben ilk zamanlarında alım yapmıştım duruyor öyle kenarda bende bir artış beklemiyorum açıkcası ama zaman ne gösterir bilemeyiz.

bir ara bende almıştım bu siacoini neden aldım niçin aldım bilmiyordum aldım karla satmıştım dogecoin gibi bir şey bu siacoinde galiba ne işe yarar çözemedim

enfarktus
Full Member

Activity: 980

View Profile
April 15, 2018, 07:38:07 PM

Piyasaya ilk girdiğimde almıştım, zamanla pek bir hareket olmayınca yavaş yavaş elden çıkardım. Size tavsiyem cloud projelerinden uzak durun. Çin'den Alibaba cloud işine giriyor ve piyasanın dörtte bir fiyatına bu işi yapacağı söylentileri var.
usakli64
Full Member

Activity: 1008

View Profile WWW
April 15, 2018, 09:48:03 PM

600den toplayan arkadas umarim cok toplamamissindir.  Zira topladiysa bu seni epey elinde tutmaya mecbur birakacak gibi duruyor.  Sia coin digerleri gibi sert dusus yasadi umarim cabuk toparlarda zarar edenler bir an once kurtarir zararini

Ali9393
Newbie
*

Activity: 1

View Profile
April 17, 2018, 07:06:09 PM

Hello brothers and sisters in Siacoin!
Hope to get rich was in a very difficult and difficult situation. In January, on time, the pump bought two Antmainer A3 from dealers for $ 10,000 on credit. Although in some forums I read that the Bitmain company is greedy, and that the A3 can repeat the fate of the Antmainer D3. But to my misfortune I ran into one article, "Horoscope 2018". There it was written that the sign of the zodiac Aquarius in 2018 could get rich. And I started to think "Here's my chance! You can not miss it." Having sat down to fantasies and without thinking, he issued a loan for 10,000 dollars. At first everything was sort of not bad a day for 3000 Siacoin. All the trouble began in March, the yield of the device began to fall seriously per day for 1000 Siacoin. These coins were not enough to pay off the loan. And I began to look for an alternative. In one of the forums I read that the device can be overclocked. Once again in the hope, but this time somehow correct the situation put the frequency of the device at 725M. At that moment the worst thing happened after an hour of work, both of the apparatus began to smoke and burned. My fantasy just and doing nothing to get rich turned into a big trouble and a nightmare for me. Now I do not have the opportunity to somehow repay the monthly payment on the loan. The result of my activity was acquired only by the second-hand dealer, who sold me the Antmainer A3 for a doubled or even tripled price. I ask everyone who has the opportunity to draw a helping hand. When I am justified, I can repay the debt. But I do not promise that I will return the near future and all at once. Please help those who have the opportunity to get out of this nightmare.
My account:
E-mail: AAli93@yandex.ru
Siacoin: 2bd5d01626b7455cf0e9061a2b41fbb143f5154feaa8f253e4d2ed2341e54a86bf42ad077b87
Bitcoin: 1EC7XNbahU1w65wUaq6uvsnEHkgfd2Q3z7
blogmanya
Member
**

Activity: 364

GR

View Profile WWW
April 17, 2018, 07:35:21 PM

ben açıkçası sia koinden büyük işler bekliyorum, hali hazırda zaten madenciliği olan bir koin, onun yanında  da güzel para kazandırıyor gibi gözüküyor dışarıdan

BITMART CRYPTOCURRENCY EXCHANGE
hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
April 17, 2018, 08:52:11 PM

bildiğin ömür törpüsü bir coin. inşallah yaıtrımcısının artık yüzünü güldürür. toplam miktarı fazla acaba ondan mı diye düşündüm ama xrp örneği var toplamda 100 milyar adet ama fiyatı nerelerde.

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
neinnein125
Sr. Member

Activity: 475
Merit: 251

VTOS

View Profile
April 18, 2018, 05:32:27 PM

Zamanında aman efendim şöyle çöp bir coin böyle kötü bir coin denilerek storjx e göre sövülen coindi. Sonradan daha çabuk patladı. Şimdilerde diğer coinler gibi ne olur ki düşüncesiyle dalgalanıp duruyor sadece.

▄█████████████████████▄
  ▄
█████████████████████████▄
▄███
██████████████████████████▄
▀█████████████████████████████▀
 ▀████
███████████████████████▀
  ▀██
███████████████████████▀
    ███████████████████████
     ████