Bitcoin Forum
May 06, 2024, 01:30:16 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN][ICO] GEMS Merkezsiz ‘‘Mechanical Turk’’ Protokolü  (Read 514 times)
whiteblack1274
Member
**

Activity: 83
Merit: 10

View Profile
January 07, 2018, 10:44:52 PM

Çeviri için teşekkürler. Projeye olan inancınız baya yüksek olmalı ki avatarınızı ve imzanızı da projeyi paylaşmak için kullanmışsınız. Bu kadar üstüne düşülüyorsa yatırım yapmakta fayda var bence.

Projenin oluru var mı pek düşünmüyorum ben. Ortada pek bişey olmayan projeler bile kaç kat yapıyor bu projede neden yapmasın Smiley

TWITTER ◢                    ☆✩✩✩✩ FTEC ☆✩✩✩✩                      ◢ WHITEPAPER  ◢       24
   WEBSITE ◢                 First Trading Ecosystem                    ◢ MEDIUM          ◢     April     
TELEGRAM ◢                For Traders ✧ By Traders                    ◢ FACEBOOK     ◢    Public Sale     
1715002216
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715002216
Reply with quote  #2

1715002216
Report to moderator
1715002216
Hero Member
*

Ignore
1715002216
Reply with quote  #2

1715002216
Report to moderator
1715002216
Hero Member
*

Ignore
1715002216
Reply with quote  #2

1715002216
Report to moderator
"With e-currency based on cryptographic proof, without the need to trust a third party middleman, money can be secure and transactions effortless." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
pleght
Full Member

Activity: 252
Merit: 100

View Profile
January 07, 2018, 10:46:23 PM

Token satış gününü heycanlar bekliyorum.Ben hızlı bir çıkış yapacağını düşünenlerdenim.Borsaya girdiği hafta 5 kat yaparsa şaşırmam.

kellendil (OP)
Hero Member

Activity: 630
Merit: 503

View Profile
January 07, 2018, 10:46:49 PM

Çeviri için teşekkürler. Projeye olan inancınız baya yüksek olmalı ki avatarınızı ve imzanızı da projeyi paylaşmak için kullanmışsınız. Bu kadar üstüne düşülüyorsa yatırım yapmakta fayda var bence.

Projenin oluru var mı pek düşünmüyorum ben. Ortada pek bişey olmayan projeler bile kaç kat yapıyor bu projede neden yapmasın Smiley

Bu ara zaten çok hype var bence kesinlikle girmelisin
ronaldopazzi7
Member
**

Activity: 87

View Profile
January 07, 2018, 10:48:31 PM

Advisor board'da aragon gibi district0x gibi projelerin kurucularını gördüm. Bu projelerle ortaklaşa bir çalışma içine girebilirler mi ? Girerlerse bu çalışma nasıl gerçekleşir merak ettim.
kellendil (OP)
Hero Member

View Profile
January 07, 2018, 10:48:58 PM

Token satış gününü heycanlar bekliyorum.Ben hızlı bir çıkış yapacağını düşünenlerdenim.Borsaya girdiği hafta 5 kat yaparsa şaşırmam.

Tokensale e girmek istiyorsan GEMS community programına katıl !
kellendil (OP)
Hero Member

View Profile
January 07, 2018, 10:49:46 PM

Advisor board'da aragon gibi district0x gibi projelerin kurucularını gördüm. Bu projelerle ortaklaşa bir çalışma içine girebilirler mi ? Girerlerse bu çalışma nasıl gerçekleşir merak ettim.

En önemli kişi Biz Stone , Twitter kurucusu Smiley
Meteeray
Sr. Member

Activity: 329
Merit: 250

View Profile
January 07, 2018, 10:50:43 PM

Hocam sizden fikir almak istedim, community programına katılmak için çeviri dışında nasıl bir çalışma yapılabilir. Düşünüyorum ama aklıma pek bişey gelmedi açıkçası.

░░░░░░░░░░░░░▄▄██▄▄░░░░░░░░░░▄▄██▄▄
░░░░░░░░░░░▄▄██████▄▄░░░░░░▄▄██████▄▄
░░░░░░░░░▄████████████▄░░▄████████████▄
░░░░░░░░█▄▀█████████████████████████▀▄█
░░░░░░░░███▄▀█████████████████████▀▄███
░░░░░░░░█████▄▀█████████████████▀▄█████
░░░░░░░░███████▄▄▀███████████▀▄▄███████
░░░░░░░░██████████▄▄▀█████▀▄▄██████████
░░░░░░░░█████████████▄▀█▀▄█████████████
░░░░░░░░▀▀█████████████░░████████████▀▀
░░░░░░░░░░░▀▀██████████░░██████████▀▀
░░░░░░░░░░░░░▀▀████████░░████████▀▀
░░░░░░░░░░░░░░░▀███████░░███████▀
░░░░░░░░░░░░░░░░███████░░███████
░░░░░░░░░░░░░░░░▀██████░░██████▀
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▀███░░███▀
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▀█░░█▀
░░░░░░░░░░░░░░░░░░

.

TEMCO

.
.
...
...
.
.
.

██████████
█░░░░░░░░█
█░▀▀▀▀▀▀░█
█░▀▀▀▀▀▀░█
█░▀▀▀▀▀▀░█
█░▀▀▀▀▀▀░█
█░▀▀▀▀▀▀░█
█░▀▀▀░░░░█
██████████

.
.

░░░░░░░░░░░░░░░░░▄▄██▄
░░░░░░░░░░░░░▄▄█▀▀░░██
░░░░░░░░░▄▄█▀▀░░░░░█▌
░░░░░▄▄█▀▀░░░▄▀░░░██
░░▄▄█▀▀░░░░▄█▀░░░▐█
░██░░░░░░▄██▀░░░█▌
░▀▀█████▀░░░░░░██
░░░██▀▀█▄▄░░░░█▌
░░░█▄░░██▀▀▀▄██
░░░█▄█▀
kellendil (OP)
Hero Member

View Profile
January 07, 2018, 10:51:42 PM

Hocam sizden fikir almak istedim, community programına katılmak için çeviri dışında nasıl bir çalışma yapılabilir. Düşünüyorum ama aklıma pek bişey gelmedi açıkçası.

Dostum twitter üzerinden takip et , telegrama katıl ve genel olarak GEMS hakkında olan şeyleri paylaş.
deadtrol
Newbie
*

Activity: 29
Merit: 0

View Profile
January 07, 2018, 10:52:49 PM

Gems protokolün olması çok iyi bence, işçi ve iş verenin buluşup görevlerini gerçekleştirmesi projenin sürekli gelişmesine yardımcı olacaktır. Eğer dediklerini gerçekleştirirlerse çok başarılı olabilecek bir proje.
teraviboys68
Member
**

Activity: 85

Earn with impressio.io

View Profile
January 07, 2018, 10:52:55 PM

Dostum twitter üzerinden takip et , telegrama katıl ve genel olarak GEMS hakkında olan şeyleri paylaş.

Ben photoshop becerimi kullanıp birkaç toplantının görüntülerimi gemsle değiştirmeyi düşünüyorum. Ciddi anlamda bir kontrol olacak mı acaba, olacaksa çok rahat yakalanabilirim Cheesy

▰▰▰▰▰▰      IMPRESSIO     ▰▰     THE FUTURE OF INVESTING      ▰▰▰▰▰▰
Lightpaper   ▰   ✔ Instant Withdrawals  ✔ Team with a huge experience in the field   ▰   Facebook
Telegram   ███  ✔ 5% Partner Commission  ✔ Automated system for investors   ███   Twitter
kellendil (OP)
Hero Member

View Profile
January 07, 2018, 10:54:07 PM

Ben photoshop becerimi kullanıp birkaç toplantının görüntülerimi gemsle değiştirmeyi düşünüyorum. Ciddi anlamda bir kontrol olacak mı acaba, olacaksa çok rahat yakalanabilirim Cheesy

Kontrol cok ciddi olacak ve fake proof of care kabul etmeyecekler bence hic denemeyin boşuna
pleght
Full Member

View Profile
January 07, 2018, 10:55:10 PM

Peki nasıl Gems communitye katılabilirim?

kacakkipri
Full Member

Activity: 350
Merit: 171

View Profile
January 07, 2018, 10:55:30 PM

Gems protokolün olması çok iyi bence, işçi ve iş verenin buluşup görevlerini gerçekleştirmesi projenin sürekli gelişmesine yardımcı olacaktır. Eğer dediklerini gerçekleştirirlerse çok başarılı olabilecek bir proje.

Birbiri ardına gelen bankacılık ve ödeme sistemi projelerinden sonra güzel ve yenilikçi bir soluk getirdi proje. Bahsettikleri geliştirmeleri başarılı şekilde yapabilirlerse founderdan yatırımcısına ve kullanıcısına çok kazandıracağı kesin. PoS mantığının bi adım öteye taşınması şeklinde yorumlanabilir.

▀▄▀  T E M C O ~ Supply Chain Powered by Bitcoin Network, RSK ▀▄▀
  Officially Supported by RSK, TLDR Capital and Korea Investment Partners (KIP). 
Website   ★   Facebook   ★   Twitter   ★   Telegram   ★   Medium   ★   Reddit
aborjin
Sr. Member

Activity: 378
Merit: 250

View Profile
January 07, 2018, 10:57:13 PM

En önemli kişi Biz Stone , Twitter kurucusu Smiley
Biz Stone un olduğuna dikkat etmemiştim.Görünce daha da bir heycanlandım bu proje minimum 10 kat yapar.

.▄███     ██████     ███▄
██████   ███████   ██████
 ██████ ██████████ ██████
  ██████████████████████
   █████████  ████████
    ██████    ██████
    ███████    ██████
   █████████  █████████
  ██████████████████████
 ██████ ██████████ ██████
██████   ██████   ██████
 ▀███     ██████     ███▀
IMPRESSIO     ▄███████████████▄
     ██             ██
     ▀███████████████▀
           ██ ██
           ██ ██
       ▄▄█████████▄▄ ▄███▄
    ▄███▀▀       ▀▀████ ▀██▄
  ▄██▀   ▄▄█████▄▄   ▀██▄ ██
 ▄██  ▄███  █  █████▄  ██▄█▀
 ██  ███         █████  ██
██  ██████  ███   █████  ██
██  ██████  ▀▀▀  ▄█████  ██
██  ██████  ▄▄▄▄  █████  ██
██  ██████  ████   ████  ██
 ██  ███          ████  ██
 ▀██  ▀███  █  █████▀  ██▀
  ▀██▄   ▀▀█████▀▀   ▄██▀
    ▀███▄▄       ▄▄███▀
       ▀▀█████████▀▀
TrolWolf
Full Member

Activity: 224

View Profile
January 07, 2018, 10:59:48 PM

Bu arada çeviren arkadaş gerçekten baya emek harcamış belli oluyor.Emeğine sağlık insan aradığı cevapları kolayca bulabiliyor.

☁   Casper API   ☁
Platform for DApp developers for decentralized data storage around the world
Telegram Facebook www.casperproject.io Github Twitter ANN

Senior Member
pleght
Full Member

View Profile
January 07, 2018, 11:02:48 PM

Sorduğum soruyu zaten öncesinde cevaplamışsınız teşekkürler.

PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
January 08, 2018, 09:54:31 PM

Proje çok farklı. Bu aşikar. Ekip sağlam. Advisor'lar sağlam. Acayip yerlere gelebilir

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
kpopstarme
Newbie
*

Activity: 32

View Profile
January 09, 2018, 08:48:22 AM

Community program için süre doldu mu ? Güzel bi icoyu kaçırdık yine sanırım  Undecided
kamilmikoy123
Newbie
*

Activity: 31

View Profile
January 09, 2018, 10:00:41 AM

Community program için süre doldu mu ? Güzel bi icoyu kaçırdık yine sanırım  Undecided

Community programına katılmayan icoya katılamayacak mı ? Yoksa ön satış için mi gerekliydi bu community katılımı net bilgisi olan biri cevaplayabilir mi ?
kpopstarme
Newbie
*

Activity: 32

View Profile
January 11, 2018, 08:38:39 AM

Pre ico ile ilgili net tarih açıklandı mı acaba ?
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: