Bitcoin Forum
July 01, 2024, 02:18:18 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 »  All
  Print  
Author Topic: Yerli coin TurCoin  (Read 1225 times)
snykutlug
Member
**

Activity: 448
Merit: 17

View Profile
January 14, 2018, 01:32:29 AM

http://m.milliyet.com.tr/bitcoin-e-rakip-olacak-dendi--ekonomi-2588259/
okuyun haberi ona göre alın alıcaksanız dolandırıcı şirketiymiş önceden başka şirket kurup gene insanları sömürcekler ayagınız denk alın aklınızı almasınlar.
SwordLion
Newbie
*

Activity: 6
Merit: 0

View Profile
January 14, 2018, 01:50:44 AM

Evet...

Twitter'de bağlı oldukları oyun şirketinin, yan şirketlerinin, dıdısının dıdısının adreslerinin farklı farklı yerlerde, hiç bir BTK kaydı olmayan şirketler olduğunu belirtmiştim kısa süre önce

https://twitter.com/rippletwit/status/950950124687101953
tmskcimen
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
January 14, 2018, 01:58:33 AM

Bu mk türkler hepmi dolandırıcı olmak zorunda ne bok varsa kendi milletini dikiyo abi yapmayın etmeyin sonra türk coin niye çıkaramıyoruz çıkmaz tabi mk
ingiltere
Legendary
*

Activity: 3038
Merit: 1512

View Profile
January 14, 2018, 02:13:19 AM

Televizyon kanallarında ismi sürekli geçiyor, bunları denetleyen bir tane aklı başında insan yok. Dolandırıcılık moda olmuş artık, nasılsa cezası yok. Ülke adına utanç verici bir durum ne yazık ki.
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
January 14, 2018, 02:29:38 AM

Devlet bizle uğraşacağına önce bu heriflerle uğraşsın .

Ben ponziyim diye 950 metreden bağırıyor . 9 Yıllık kripto piyasasında 20 yıllıklarmış . Adamlar gelcekten gelmiş . Güzel kafa .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
entegre78
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 5

View Profile WWW
February 02, 2018, 02:22:32 PM

reklamını gördüm televizyonda

SAKIN HA SAKIN bulaşmayın
sitesine girdim ekip hakkında hiç bir şey yok
sitesinin aşağısında facebook , twitter linkleri boş BOŞ

scam gözüküyor milletin gözüne soka soka

www.livecoinprice.tk       www.gamebegin.tk
Mugur2
Jr. Member
*

Activity: 336
Merit: 2

View Profile
February 02, 2018, 03:20:35 PM

Eğer söylenildiği gibi dolandırıcı çıkarlarsa bundan sonra anlat anlatabilirsen yurdum insanına bu işleri.
jameshugo17
Full Member

Activity: 721
Merit: 100

View Profile
February 02, 2018, 03:30:52 PM

Hedef kitlesi zaten burası değil. Ne yazık ki ben para toplayacaklarını düşünüyorum.

Ne olduğunu hepimiz biliyoruz biz yatırım yapmayacağız belki ama kırk kılıkta aynı tokat zinciri dönüyor malesef.
J-hoon
Member
**

Activity: 104
Merit: 19

View Profile WWW
February 02, 2018, 03:39:08 PM

Hele birde televizyonda reklamları var. Tamamen ponzi scam. Reklama vereceği parayı bounty yapsa çok daha fazla dönüş alır. Sonuçta nufüsün kaçı coin işini biliyor...

afmfk06
Member
**

Activity: 365
Merit: 10

View Profile
February 02, 2018, 03:47:16 PM

Bu başlık altında yazılan yorumların hepsini olmasa da çoğunu okudum. Bir tane bile bu yerli koin turcoin hakkında olumlu içerik ifade eden yoruma rastlamadım. Şimdi merak ediyorum. Bu coini ihraç edenler bunun pazarlamasının nasıl yapılacağını hiç düşünmediler mi? Ya da televizyon reklamlarıyla bu koinin alınacağını mı sanıyorlar? Bekleyip göreceğiz.
zhrsltn
Newbie
*

Activity: 112

View Profile
February 02, 2018, 03:50:44 PM

ulusal kanallarda reklamlarını görüyoruz umarım buda oncekı turk projeleri gibi olmaz akche üzdü digilirada komisyonlar çok yüksek bunun akıbeti ne olacak acaba ülkemden böyle projelerin cıkmasını her daim istiyorum kripto paraların halka inmesinin en güzel yolu bu sonuçta...
yenilmez86
Member
**

Activity: 1260
Merit: 43

View Profile
February 02, 2018, 04:06:47 PM

Özellikle (en çok) kripto dünyasında Türklerin olduğu işten uzak durmak zarar riskini %50 azaltır.
Boinkit
Full Member

Activity: 386
Merit: 178

View Profile
February 02, 2018, 04:22:01 PM

Bu aptallara para kaptıran varsa bunlardan da aptaldır diyorum, yıllardır bin çeşit ponziyle karşılaşan Türk halkı, hatta siyasetçiler bile kafamıza vura vura ekmeğimizi alıyor birde bunlara mı ekmeğimizi kaptıracağız? Valla artık kanan varsa söyleyecek söz yok, hakeden hakettiğini bulur.
Sefatih
Member
**

Activity: 150
Merit: 11

The Great Trader

View Profile WWW
February 02, 2018, 04:28:58 PM

“Türk mühendisler tarafından hazırlanmıştır.” ifadesi aslında biraz yanıltıcı bir ifade. Tabii ki koinin geliştirilmesi ve cüzdanların tasarlanması, madencilik ayarları gibi konularda çalışan kişiler Türk olabilir ancak kullanılan algoritma olan Cryptonight Türklere ait bir algoritma değil.

Algoritmanın Türklere ait olmaması da yalnızca bir sorun değil, “tamamen anonim, takip edilemez” olacak olan TURCOIN yine bu özellikleri de diğer para birimlerinden olan Electroneum ve Monero’nun altyapısını kullanarak ortaya çıkacak ve yine burada da Türk mühendisler yalnızca tasarım ve dil desteği eklemekten başka bir şey yapmıyor olacak diyebiliriz.

Bu konu hakkında tarafsiz bir yaklaşım , konunun tamamı ;

https://kriptokoin.in/turcoin-nedir/
internaldr
Full Member

Activity: 378
Merit: 100

View Profile
February 02, 2018, 04:39:00 PM

Hele birde televizyonda reklamları var. Tamamen ponzi scam. Reklama vereceği parayı bounty yapsa çok daha fazla dönüş alır. Sonuçta nufüsün kaçı coin işini biliyor...

banada öyle geliyor. fazlasıyla ponzi kokan bir coin. umarım beni yanıltırlar ama biraz zor. dikkat edin bence.
0xxxxxx0
Newbie
*

Activity: 70

View Profile
February 02, 2018, 04:45:05 PM

Ben  inceledim  yerli coin olduğunu duyunca gerçekten şans vermek istedim ama bana güvenilir gelmedi arkadaşlar büyük bi kesim benim gibi düşünüyor
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
February 02, 2018, 04:46:43 PM
Merited by Osmanli42 (6)

Bu coini çıkaran adamdan uzak durun .Bir haberini okudum adam kendini satoshi sanıyor.Elimdeki btcleri satsam btc fiyatı etkilenir diyor.

Uhde
Full Member

Activity: 616
Merit: 124

View Profile
February 02, 2018, 04:53:34 PM

Hedef kitle ve amaç belli. sağda solda bitcoinin çok para getirdiğini duyan cahil kesimi kandırıp yatırım yapmalarını sağlamak. 3 5 ay sonra ortadan kaybolurlar. Sadece TV de reklam vererek ancak o kitleyi kandırırsın.
Coinredd
Full Member

Activity: 378
Merit: 103

View Profile
February 02, 2018, 07:52:07 PM

tvlerde bikaç reklamını gördüm ponzi oldugu besbelli arkasında hiper vardı sanırım uzak durun arkadaşlar firstcoinmi neydi öle bişi vardı coinspace yada aynı dalga düdükleyecek adam arıyorlar
temeler
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 250

View Profile
February 02, 2018, 09:39:10 PM

Aman diyim çevrenizi eşinizi dostunuzu uyarın paralarını yatırmasınlar,direk üçkağıtcoin bu. Adamın konuşmalarını izledim ordan bile belli ediyor kendini.
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 »  All
  Print  

Jump to: