Bitcoin Forum
May 25, 2024, 02:33:41 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: BİTCOİN İKİYE KATLANACAK " ben demiyorum"  (Read 311 times)
rasputincoin (OP)
Full Member

Activity: 266
Merit: 148

View Profile
January 11, 2018, 06:23:02 AM

Wall Street Stratejisti Tom Lee:”Bitcoin İkiye Katlanacak”

Fundstrat Global Advisors’daki kurucu ortağı ve Wall Street stratejisti Tom Lee, piyasanın halen bir “fiyat keşif süreci” geçirdiğinden emin olduğunu ve CNBC ile yaptığı bir röportajda 9 Ocak’a kadar Bitcoin‘in değerinin“kolayca ikiye katlanabileceği”ni söyledi.

Kasım 2017’nin sonlarında Lee, müşterilerine yatırım yapmalarını teşvik ettiği ve muhtemelen çok küçük bir servet kazandırdığı kripto para konusunda kendinden emin.
Ağustos 2017’de Lee, 2017 yılının sonuna kadar Bitcoin’in 6000 dolar olacağını tahmin etti, ancak Bitcoin’in 2017 yılının Kasım ayı sonuna kadar 10.000 dolar olmasıyla birlikte yaptığı tahmini de geçti.

Lee, 2018 yılının ilk çeyreğinde istikrarlı bir büyüme kaydedeceğini tahmin ederek, Bitcoin’in 2017 sonlarında görülen en yüksek seviyeyi aşabileceğini öne sürdü ve şu sözleri söyledi:

“2018 yılının ortalarından itibaren tahminimize yaklaşmış olacağız ve bu yüzden Bitcoin’i 20.000 dolar olacağını düşünüyoruz. Bitcoin bu yılın ilk yarısında aslında bu seviyeye yaklaşabilirse, bence 2018 yılının ikinci yarısında bundan daha büyük bir hareket göreceğiz. Bitcoin hala sahip olmanız gereken bir şey”.

Yaşlı nesillerin altını bir değer deposu olarak kullanma biçimiyle, genç kuşakların aynı şekilde uzun vadede Bitcoin’e yatırım yapmasının aynı şey olduğuna inandığını belirten Lee bu düşüncesine aşağıdaki sözlerle devam etti:

“Bitcoin’i uzun vadede “değer deposu” olarak değerlendirmek gerektiğini düşünüyoruz. Bu jenerasyon gelir elde ettiğinde, onu altının yerine koymak için kullanacaklardır. Bitcoin altın pazarının % 5’ini alırsa, kabaca 50.000 dolar (Bitcoin başına) olur”.

Link: https://koinbulteni.com/wall-street-stratejisti-tom-leebitcoin-ikiye-katlanacak-6429.html
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
January 11, 2018, 06:37:51 AM

Varsayımlar pek tutmaz bu piyasada bir kaç hafta sonra bitcoincash veya ethereum btc nin yerine geçebilir bir kaç ay sonrada herkes buna adapte olur.
Bu piyasaya güvenilmez şimdi.Tam oturmadı.
Ben bitcoinde durmaktansa ethereumda durmayı tercih ederim hoş şuan kısıldık kaldık altlarda ama btc bazlı düşünmüyorum artık.
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
January 11, 2018, 07:21:44 AM

BTC oldukça spekülasyonlara maruz kaldı yine . Her seferinde ki gibi yıldırma politikası uyguluyorlar bana kalırsa . Yakın zaman da sağlam bir atakla altları ezip fiyatı sağlam bir şekilde yükselişe geçeceği yönünde fikrim ..
dhmi
Member
**

Activity: 191
Merit: 10

View Profile
January 11, 2018, 08:30:17 AM

Daha kaç ay önce yaşadık aynı şeyleri var bir spekülasyon ama hayırlısı diyelim. Şu an ağır bir şekilde çakıldı ama çıkmasını da bilecektir zannımca.
gokhan17
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 264

View Profile
January 11, 2018, 08:39:15 AM

Kısa zamanda toplarlayacaktırk Güney KorE haberi 1 haftaya unutulur, aslnda insalar bu tarz haberlere kulak asmamalı artık. Ama benın kalkıp 23k+ dolarlara kısa zamanda çıkmasını beklemekte saçma olur
redsilentstorm
Member
**

View Profile
January 11, 2018, 08:49:28 AM

Herkes aynı fikir de ama haber biraz eski mi ne 9 Ocak i geçtik. Ama yazının dediği gibi ilk çeyrek çok önemli. Bitcoin gelen haber ve beklentilere göre yönünü belirliyor. Neden bilmiyorum ama Nisan ayına dikkat diyim içimden bir ses böyle diyor.
anu
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
January 11, 2018, 08:51:56 AM

Yaza doğru patlama yapar. İster istemez talep artacak yaz girişinde. Bunun olmasını tahmin etmek için Wall Street' de isminizin olmasına gerek yok. Piyasada at koşturan irili ufaklı tecrübeli tecrübesiz herkes bunun böyle olacağını bilir.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███████████▄    ▄███████████
█████████████▄▄█████████████
████████████████████████████
▀█████████████████████████▀
  ▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
 ████████████████████████▄
█████████████▀▀█████████████
███████████▀    ▀███████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs.
.
▔▔▔▔  ●  Twitter  ●  Facebook  ●  Bitcointalk  ●  Reddit  ●  ▔▔▔▔
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
Enterprise Blockchain Protocol
.GET WHITELISTED.
Token Sale starts 6th of February 2018
HyperLup
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 252

View Profile
January 11, 2018, 09:38:09 AM

Bitcoin fiyatını spekülasyonlarla o kadar yükselttilerki sürekli üçe beşe katlamasını bekler olduk. Bitcoin fiyatını sabitliyor ve bundan sonra daha stabil yükselmeler görebileceğiz diye düşünüyorum. Tabi Bitcoin teknolojisinde yapılacak güzel bir gelişme fiyatını günler içinde katlayabilir.
omorfi
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 264

View Profile
January 11, 2018, 10:10:51 AM

Warren Buffette kriptoparaların sonunun kötü olacağına inandığını söylemiş. Anlaşılan istediği miktarda bitcoin alamadı. Ben bu tür "dam üstünde saksagan vur beline kazmayı" seklinde bi anda gelen negatif açıklamaları fiyata etki edip mal almaya yönelik olarak degerlendiriyorum.
polat90
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 280

View Profile WWW
January 11, 2018, 10:13:36 AM

Bu haberlerde olmasa godamanlar nasıl alttan toplayacak btc yi, zamanında jp morgan açıklamasıylada fena halde çakıldı ama adamın sonradan btc aldığı ortaya çıktı.muhtemelen felaket tellalığı yapanların böyle bir niyeti var
Geleve
Full Member

Activity: 588
Merit: 104

View Profile
January 11, 2018, 10:34:13 AM

Bir tanesi çıkıyor çökecek diyor ertesi gün diğeri çıkıp ikiye katlayacak diyor. Bunların yorumlarıda bizim lokaldeki btc/usd fiyat takibi başlığına döndü.
mediation
Member
**

Activity: 364

View Profile
January 11, 2018, 10:46:19 AM

Bitcoin yükselişini sürdüreceği aşikar fakat o fiyatları bulabilir mi bu biraz kafa karıştırıcı. Ben geleceğin en önemli coini dahi olamayabileceği düşüncesindeyim onun teknolojisinin çok üstünde projerler var bakalım neler olacak.

Defloration
Sr. Member

Merit: 250

View Profile
January 11, 2018, 10:56:13 AM

Böyle haberlere inanmayın, kendi fikrinizle ve isteğinizle yatırımınızı yapın. Elbet ikiye katlanır belki aylar yıllar sürer hiç belli olmaz. Belkide 5k seviyelerine düşer sonuçta forklar btcyi bu denli yükselten etkendi
Hoenir
Newbie
*

Activity: 70
Merit: 0

View Profile
January 11, 2018, 10:59:07 AM

İki katına çıkması imkansız gibi bir şey tamamen piyasayı karıştırmak için konuşmuş adamlar
denetci
Sr. Member

Activity: 490
Merit: 278

View Profile
January 11, 2018, 11:47:36 AM

değer tahmini noktasında ağzı olan konuşuyor. Gönlünden geçenleri insanlar olacak gibi lanse ediyor. Benim gönlümden 2019da 500.000 dolar olması geçiyor ama olabileceğini düşünmüyorum.
oinokhoe
Member
**

Activity: 140

View Profile
January 11, 2018, 11:51:20 AM

Elbet cıkacak ama hemen olması ımkansız. Gelecege yonelık yatırımı da bu sözler üzerine btc ye yapmak yanlıs olur bence.
bobita
Legendary
*

Activity: 2534
Merit: 1323

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
January 11, 2018, 12:08:46 PM

İnsanoğlunu anlamak zor gerçekten, ağır şekilde çakıldı, şimdi yerlerde sürünüyor yazıyor millet. Yahu neyin kafasını yaşıyorsunuz, daha 2017 başlarında burada konular açıp sormuyor muydunuz, btc 5000 dolar olur mu, yok 10.000'i  görür mü, yok göremez, efendim 2020 yılında ancak bilmemne diye. Şimdi 13.000 oldu diye çakıldı öyle mi? Bu kafayla işiniz zor.
Ha, şuraya da yazayım, "demişti" kategorisinde adım bulunsun, bu yıl 50.000'i de görebilir, biraz altında da kalabilir, üzerine de çıkabilir. 100.000 dolar konusuna hayal diyenlerle de EN FAZLA iki-üç yıl sonra görüşelim. Ne hayalmiş, ne gerçekmiş göreceğiz.
Şunu da ekleyeyim, kaçınılmaz olarak gelecek denetim mekanizmaları, vergilendirme çalışmaları vb. bu yükselişi yavaşlatmaz, tam tersine hızlandırır.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
January 11, 2018, 12:11:12 PM

Neden bilmiyorum ama öyle bir dönem gelecekmiş ki piyasada tereddütte kalan herkes kripto para borsalarından çekilecekmişte büyük bir çöküş yaşanacakmış gibi bir his var. Sonrasında elbet ki toplarlar ama bu kadar kusursuz bir şekilde yükselmesi korkutucu geliyor.
frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
January 11, 2018, 12:18:11 PM

Bitcoin için verilen rakamlar bana düşük geliyor. 2018 ilk çeyrekte en az bir kez 25000 rakamını deneyecektir.
1 Nisan olmadan bu rakamı göreceğimizi düşünüyorum.
yuzdeyuzmalt
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
January 11, 2018, 12:21:06 PM

Nisan 1 Şakası yapıp bitcoin düşüşe geçiyormuş bide Smiley Yok yok şaka bir yana bitcoin yaza doğru zaten katlayacaktır. Arada sert düşüşler ile aklımızı almazsa tabii.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: