Bitcoin Forum
May 11, 2024, 11:24:54 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 »  All
  Print  
Author Topic: Waves 800$ olmuş almadığıma çok pişmanım  (Read 1707 times)
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 644

View Profile WWW
January 11, 2018, 11:32:19 PM

haberı geldı Cheesy

nıye hala bana laf sokma derdındesın anlamıs degılım ama senın wabıden enjnden kazandıgını waves aırdrop yapıyor ;)s

http://prntscr.com/hz6nvy
http://prntscr.com/hz6omy

5k dan wabi alıp 10k olunca sevınıp 7k ya dusunde panıkleyıp satmakla olmuyor bu iler. yada monethaya gırıp 10x zarar edıp panıkleyıp satıp wabıye gırmeklede olmuyor. hala cocukça davranıyorsun. iyi günler. bılmemek ayıp degıl ogrenmemek ayıptır.

Hanlşssgsehvıng sen başlığa post yazınca  telefona teneke sesi efekti ile bildirim geldi mesajı zihin gücüyle yazdın galiba. Enjin'e ergenlere klan sayfası yapıyor diyen, wabi ve lend'e çöp diyen adam bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp diyor dünyanın en güzel sitesi konuşmak bedava. Ayrıca kimsenin waves  ya da sen de bir derdi yok bakış açınızla bir derdi var. İcodan kepçeyle toplamışsın yazın alan adamlara fincan kulp çizip duruyorsun millete  tepeden kredi çektirip aldırdın dolar bazında kardalar diye seviniyorsun. Monethaları panikle değil daha iyi fırsatlar yakalamak için sattım nitekim de öyle oldu monetha tutsaydım şuan bu kadar kar elde edemezdim ağla.

allah askına wabıden kazandım dedıgın parayı suraya atsana. o kadar konusuyorsun gorelım. bak waves aırdroptan gelen parayı attık oraya. bıdı bıdı konusuyorsun. bahsettıgın coınlere cesaret edıp gırebıldın mı 10 bın dolar onu de bana Wink 10 bın dolar gırılecek proje vardır 100 dolar gırılecek proje vardır ogreneceksın bunları. beklıyorum kazancının fotolarını.  

evet mantalıte. ben ınsanları yanlıs yonlendırmeye calısmıyorum senın gıbı. enjın topladık dıyorsun. kac tane topladın at suraya gorsun mıllet. 300 mu 500 mu Cheesy senın araştırdım buldum ettım enjın aldım topladım yatırım yaptım dedıgın paraya bız grupta çöp aldırıyoruz mıllete artık atın şu kadar şuraya ya tutarsa diye Cheesy mantalıte farkı işte.

beklıyorum kac bın enjın topladıgını. başka bır yerden bulma ama fotograf Wink

edit: olay zaten ıco dan kepceyle toplamak. ıcoya 100 dolarla gırıp sonra artınça bak ben demıstım deyıp reklam yapmaya calısmamak. kaldı kı o dedıgın coınlerın hepsını gelıp bana soruyorsun sahte wabı hesabı takıp edıyorsun grupta paylasıyorsun atılınca da darılıyorsun. ben sahte hesaptan bılgı paylassam benı atın gruptan dıyorum mıllete ben. o yuzden grup sahıbı degılım orda atılabılmek ıcın.
o yüzden mi 3-5 kuruş için paralı grup kurdun?

lafta çarpıtırmıs newbıe hesablarla . kıyamam. topladım dediğin enjınlerın adedını görelim hiro.  gerçi %20 artınca satmıssındır onları sen Smiley neyse post kastırıyorsun bana sebebsız. forumda pek takılmıyorum zamanım yok ona.
No Gods or Kings. Only Bitcoin
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715426694
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715426694
Reply with quote  #2

1715426694
Report to moderator
1715426694
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715426694
Reply with quote  #2

1715426694
Report to moderator
hirozaki faraday (OP)
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 279

View Profile
January 12, 2018, 12:00:03 AM

Üstteki arkadaş kapağı rögara itelemiş bu aç gözlü dini imanı para olmuş iyilik bilmeyen bir kuduzdur. Hesabını wavese göre yap. Yazdan beri waves aldırdığın adamların btc bazında karı ne? Herkes icodan girmedi konuda bu değil wavesten kazandığın parayla az kitap alda algını aç bu düşük zekayla yaşanmaz. Gruptan atarakta kendi grubumu kurmama vesile oldunuz twitterdaki birçok ünlü trader bu grupta onların görüpte senin göremediğin ne var acaba? 1 haftada grubum 250 kişiye ulaştı kapatmasam 1000'i de geçerdi sayende artık bilgiye daha kolay erişip çok güzel kazanıyorum, gelmişsin hala yok wabi yok wabinin sahte hesabını paylaşmışsın diye bik bik ötüyorsun sen waves'in g.tünü beklerken bak neler olmuş evet yanlış hesabını paylaştım wabiinin ama sonra düzelttik bunu önemlide değil kimseye zararı olmadı. Salak herif gelmiş benim şu kadar param var diye gösteriyor milletin üç kuruş parasına çökmeye çalışıyor.

https://twitter.com/orygrn/status/941458972866957312
https://twitter.com/orygrn/status/942091812180774913

Paranızı bu hıyarlara kaptırmayın bizim ekibimizle kurduğumuz telegram grubuna gelebilirsiniz ücret talep etmiyoruz sadece böyle umut parazitlerine kapılmayın diye kurdum. İkinci gruptan önemli şeyleri kaybolmasın diye atıyoruz. 1. Attığım grubun adminlerine bakabilirsiniz size faydası olacak güzel insanlar var.

https://t.me/joinchat/GNc_DhJaR-EuiOPVni4yyw
https://t.me/joinchat/AAAAAEirZLz2NiOwG7AzeA
hirozaki faraday (OP)
Sr. Member

View Profile
January 12, 2018, 12:11:03 AM

haberı geldı Cheesy

nıye hala bana laf sokma derdındesın anlamıs degılım ama senın wabıden enjnden kazandıgını waves aırdrop yapıyor ;)s

http://prntscr.com/hz6nvy
http://prntscr.com/hz6omy

5k dan wabi alıp 10k olunca sevınıp 7k ya dusunde panıkleyıp satmakla olmuyor bu iler. yada monethaya gırıp 10x zarar edıp panıkleyıp satıp wabıye gırmeklede olmuyor. hala cocukça davranıyorsun. iyi günler. bılmemek ayıp degıl ogrenmemek ayıptır.

Hanlşssgsehvıng sen başlığa post yazınca  telefona teneke sesi efekti ile bildirim geldi mesajı zihin gücüyle yazdın galiba. Enjin'e ergenlere klan sayfası yapıyor diyen, wabi ve lend'e çöp diyen adam bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp diyor dünyanın en güzel sitesi konuşmak bedava. Ayrıca kimsenin waves  ya da sen de bir derdi yok bakış açınızla bir derdi var. İcodan kepçeyle toplamışsın yazın alan adamlara fincan kulp çizip duruyorsun millete  tepeden kredi çektirip aldırdın dolar bazında kardalar diye seviniyorsun. Monethaları panikle değil daha iyi fırsatlar yakalamak için sattım nitekim de öyle oldu monetha tutsaydım şuan bu kadar kar elde edemezdim ağla.

allah askına wabıden kazandım dedıgın parayı suraya atsana. o kadar konusuyorsun gorelım. bak waves aırdroptan gelen parayı attık oraya. bıdı bıdı konusuyorsun. bahsettıgın coınlere cesaret edıp gırebıldın mı 10 bın dolar onu de bana Wink 10 bın dolar gırılecek proje vardır 100 dolar gırılecek proje vardır ogreneceksın bunları. beklıyorum kazancının fotolarını.  

evet mantalıte. ben ınsanları yanlıs yonlendırmeye calısmıyorum senın gıbı. enjın topladık dıyorsun. kac tane topladın at suraya gorsun mıllet. 300 mu 500 mu Cheesy senın araştırdım buldum ettım enjın aldım topladım yatırım yaptım dedıgın paraya bız grupta çöp aldırıyoruz mıllete artık atın şu kadar şuraya ya tutarsa diye Cheesy mantalıte farkı işte.

beklıyorum kac bın enjın topladıgını. başka bır yerden bulma ama fotograf Wink

edit: olay zaten ıco dan kepceyle toplamak. ıcoya 100 dolarla gırıp sonra artınça bak ben demıstım deyıp reklam yapmaya calısmamak. kaldı kı o dedıgın coınlerın hepsını gelıp bana soruyorsun sahte wabı hesabı takıp edıyorsun grupta paylasıyorsun atılınca da darılıyorsun. ben sahte hesaptan bılgı paylassam benı atın gruptan dıyorum mıllete ben. o yuzden grup sahıbı degılım orda atılabılmek ıcın.
o yüzden mi 3-5 kuruş için paralı grup kurdun?

lafta çarpıtırmıs newbıe hesablarla . kıyamam. topladım dediğin enjınlerın adedını görelim hiro.  gerçi %20 artınca satmıssındır onları sen Smiley neyse post kastırıyorseh  bana sebebsız. forumda pek takılmıyorum zamanım yok ona.

Herkesi kendin sanma bundan başka hesabım yok fake hesaba hiç ihtiyacım  yok açtığım başlıklara bak 0 fire amk dingili reklama yada başka birşeye ihtiyacım mı var şunuda aldırdın millet zarar etti de amk hıyara bak sen 200kdan waves aldırdıklarına paralı grubunda fincan çiz doldurup çay içersiniz
hirozaki faraday (OP)
Sr. Member

View Profile
January 12, 2018, 01:20:07 AM

Açtığımız başlığa bak anlatmak istediğimiz olaya bak at sikine konan kelebeğin yazdığına  bak görmemiş herif ya al waveslerini başına çal dangalak onu mu sorduk.
yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
January 12, 2018, 01:21:03 AM

Bence çok sisiriyorlar wawesi gene düşecek bu aralar yükselmiş olsa da pek fazla umut yok gibi ama hiç belli olmaz daha da artabilir. Kararsızım 😁😁

Akboi
Hero Member

Activity: 686
Merit: 501

Blockchain Just Entered The Real World

View Profile
January 12, 2018, 01:40:26 AM

20 centten aldığımız Wavesleri 16 dolardan okutup 80x yapmışız, millet burada boş muhabbet yapar olmuş. Smiley
Wabi'den Ethlend'den para kazanamayan zaten kendine traderım demesin.

███████████████████████
     ███▄ ▄▄▄▄   ▄▄▄█▀▀  █████
    ███  █▀  ▀█▀▀▀       ▐█ ███
   ███  ▄██▄▄█▀▄▄▄        █▌ ███
  ███ ▄█▀  █     ▀█▄▄     ▐█  ▐██
 ███▄█▀    █        ▀█▄▄  ▄▄▄ ██
████▀      █           ▀██▀   ▀█ ██
 ██▀█▄     █          ▄█▀▀█▄▄▄█▀██
  ██ ▀█▄   █      ▄▄█▀▀    ▐█  ██
   ██  ▀█▄█▀▀█▄▄█▀▀        █▌ ██
    ███  █▄  ▄█▀█▄▄▄      █▌███
     ███  ▀▀▀▀     ▀▀▀█▄▄▐████
      ███████████████████████

▄▄       ▄▄▄        ▄▄   ▄▄▄▄▄ 
  ▀█▄   ▄█▀ ▀█▄    ▄█▀ ▄█▀▀   ▀▀█▄
    ▀█▄█▀     ▀█▄▄█▀  ▐█         █▌
    ▄█▀█▄      ▄█▀    ▐█         █▌
  ▄█▀   ▀█▄  ▄█▀       █▄       ▄█
▄█▀       ▀██▀          ▀▀█▄▄▄█▀▀

Network
BLOCKCHAIN JUST ENTERED THE REAL WORLD
..Decentralized Crypto-Location Oracle Network.
.........GET WHITELISTED FOR TOKEN SALE ( Limited )..........

.WHITE PAPER.  ││  ANN Thread  Telegram   Medium   Twitter   Reddit
hirozaki faraday (OP)
Sr. Member

View Profile
January 12, 2018, 01:56:06 AM
Last edit: January 12, 2018, 02:15:31 AM by hirozaki faraday

20 centten aldığımız Wavesleri 16 dolardan okutup 80x yapmışız, millet burada boş muhabbet yapar olmuş. Smiley
Wabi'den Ethlend'den para kazanamayan zaten kendine traderım demesin.

Konu bu değil konu yazın 200k dan waves aldıranlar ve wabiye enjine çöp diyenler umarım açıklayıcı olmuştur. Waves ile herhangi bir sorunum yok bu piyasada ne olacağı belli olmaz ama hiciv yaparak forumdaki birkaç dangalağı göstermek istedim. Mesele kaç x yapmaksa açtığım başlıklardaki coinleri birbiriyle çarpın çıkan sonucuda buraya yazın Smiley Ağustos'tan bu yana kaçan fırsatları waves hodlcıları görsün. En son çarptıklarınıza attığım tweetlerden gvt wabi aion tnb falanda eklersiniz. Çok basit bir dille anlattığımı düşünüyorum sizlede bir sıkıntım yok isyanım beraber kazanalım diye telegram grubu kurup hayvan gibi waves balinası olup milletin üç kuruşuna göz diken mezarcılara 200kdan kredi çektirip arkadaşlarına waves aldırdı bu hıyar dolar bazında kardasınız diye millete tabak fincan falan çizip duruyor. wabi, lend, enjin almayın çöp diyen enjine bebelere klan sayfası hazırlıyo diye dalga geçen bir bok bilmeyen üstüne bunlar yerine waves alın diyene lafımız 16$'dan okuttuğunuz waveslerin hayrını görün size birşey diyen yok zaten. Umarım yeterince açıklayıcı olmuşumdur
Akboi
Hero Member

Activity: 686
Merit: 501

Blockchain Just Entered The Real World

View Profile
January 12, 2018, 02:00:01 AM

Üç kuruşluk sermayesi iki satırlık bilgisi olmayanların Whatsapp grubu açıp kendini kral sandığı bir ortamda bunların takipçisi olduğu sürece mağdurlar bitmez. Neyse ki bu cahil sürüsü sayesinde okuyup araştırıp doğru yatırım yaparak para kazanmayı hak edenler piyasadan normal şartlarda kazanacaklarından fazlasını alabiliyor. Smiley

███████████████████████
     ███▄ ▄▄▄▄   ▄▄▄█▀▀  █████
    ███  █▀  ▀█▀▀▀       ▐█ ███
   ███  ▄██▄▄█▀▄▄▄        █▌ ███
  ███ ▄█▀  █     ▀█▄▄     ▐█  ▐██
 ███▄█▀    █        ▀█▄▄  ▄▄▄ ██
████▀      █           ▀██▀   ▀█ ██
 ██▀█▄     █          ▄█▀▀█▄▄▄█▀██
  ██ ▀█▄   █      ▄▄█▀▀    ▐█  ██
   ██  ▀█▄█▀▀█▄▄█▀▀        █▌ ██
    ███  █▄  ▄█▀█▄▄▄      █▌███
     ███  ▀▀▀▀     ▀▀▀█▄▄▐████
      ███████████████████████

▄▄       ▄▄▄        ▄▄   ▄▄▄▄▄ 
  ▀█▄   ▄█▀ ▀█▄    ▄█▀ ▄█▀▀   ▀▀█▄
    ▀█▄█▀     ▀█▄▄█▀  ▐█         █▌
    ▄█▀█▄      ▄█▀    ▐█         █▌
  ▄█▀   ▀█▄  ▄█▀       █▄       ▄█
▄█▀       ▀██▀          ▀▀█▄▄▄█▀▀

Network
BLOCKCHAIN JUST ENTERED THE REAL WORLD
..Decentralized Crypto-Location Oracle Network.
.........GET WHITELISTED FOR TOKEN SALE ( Limited )..........

.WHITE PAPER.  ││  ANN Thread  Telegram   Medium   Twitter   Reddit
hirozaki faraday (OP)
Sr. Member

View Profile
January 12, 2018, 02:07:57 AM

Üç kuruşluk sermayesi iki satırlık bilgisi olmayanların Whatsapp grubu açıp kendini kral sandığı bir ortamda bunların takipçisi olduğu sürece mağdurlar bitmez. Neyse ki bu cahil sürüsü sayesinde okuyup araştırıp doğru yatırım yaparak para kazanmayı hak edenler piyasadan normal şartlarda kazanacaklarından fazlasını alabiliyor. Smiley

İşte biz bunu anlatamadık bunun üzerine 23 kişilik bir admin grubuyla(hergün büyüyor)  gerçekten herkesin bildiği saygın isimler girip bakabilirsiniz bir telegram grubu kurdum. Kendi araştırmalarımızı anlatıp geçiyoruz. Lend, bcpt, wabi gibi coinleri tespit edip karımızı alıyoruz herhangi bir karşılık beklemiyoruz. Şu piyasa şu kan emici vampirlerden kurtulsun yeter kar ve potansiyel görülürse waveste alınır wavese de lafım yok. Lafım bu insanların emeğine çöken vampirlere. Ona buna çöp diyip at gözlüklerinden dışarı göremeyenlerle kavgam
hirozaki faraday (OP)
Sr. Member

View Profile
January 12, 2018, 02:20:48 AM

Şu anda wavesin fiyatı 10.50 usd civarlarında geziyor, 1 senedir waves muadili yüzlerce coin 50x-100x yaptı,  5x-10x leri saymıyorum bile, waves anca kafasını 10 dolarlara kaldırdı, yarın öbürgün büyük bir çöküş olsa bu da çöker 1 dolarlara geri

İlk girenler dışında yazdan sonra girenler btc olarak 2,5x gibi bir oranda zarardalar. Bu saatten sonra wavesin prim yapması için düşünemiyorum. Binance, bitshares, nex icosu, streamity icosu bir çok wavese benzeyen bir sürü rakibi var bu saatten sonra waves'e fincan çizmektense insanlara yeni fırsatlar yakalatılmalı. Takılmış kalmışlar sashanın arkasına bunlarla wavesten başka bir bok konuşulmuyor babaları waves olmuş. Ben bu wavesi bu forumda bitiricem yeter artık waves görünce kusasım geliyor
lemonyak
Full Member

Activity: 203
Merit: 101

View Profile
January 12, 2018, 05:18:12 AM

Waves kablumbağa gibi gidiyor eninde sonunda tavşanı geçecek  Grin
Kuzan
Member
**

Merit: 12

View Profile
January 12, 2018, 05:26:45 AM

Başlığı görünce inanmamıştım zaten bir an Smiley Waves uzun vadede illaki kazandırır az olur çok olur orası ayrı mesele. Ama şu herşeyi bir kenara bırakıp Waves Waves diyenlere bende anlam veremiyorum portföyün bir kısmında olmalı ama %20 max.
acmrl
Full Member

Activity: 392
Merit: 100

View Profile
January 12, 2018, 06:20:10 AM

waves tr forumunun gazlamasıyla yüceltilen bi coin sadece, he artar mı marketcap arttıkça mecburen artar. Yoksa bişe olcağına inanmıyorum daha fazla
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
January 12, 2018, 06:24:32 AM

Turkce localde wavesi zamanında o kadar cok gazladılarki dün arkadaş laf çakınca 24 saatten kısa sürede 4 sayfa yazı oluşmuş. Sasha bile bizim turkler kadar cok güvenmiyor wavese. Wavesin uçup kaçacağını düşünmüyorum ama çok çakılacağınıda. Bence artık sağlam coinlerden biri öyle 10x-100x peşinde koşanların takip edeceği yada pump/dump yapacağı bir coin değil.
kukoc
Newbie
*

Activity: 196
Merit: 0

View Profile
January 12, 2018, 06:25:30 AM

waves kısa vadede mutluluk getirmiyor ha patladı ha patlayacak derken kanser etme potansiyeli her zaman var, yinede inancımızı kaybetmiyoruz wavese
redsilentstorm
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
January 12, 2018, 06:59:42 AM

Waves e herhangi bir yeni haber , antlaşma , yeni dex in özelliklerinden nimetlerinden faydalanabileceğimiz bir yapı ile live olması ve hacmin artışıyla ilerlemesini beklemekteyin. Ama böyle bir haber duyulunca waves e girmek için geç kalmış olabiliriz. Artık ekibin ciddi olarak bu konuya el atması gerek. Yatırımcısını pişman etmek üzere.
Crypto Koala
Member
**

Activity: 406
Merit: 12

View Profile WWW
January 12, 2018, 07:03:51 AM

Waves e 5-10$ arası yüklü girenlere Allah sabır versin. Altcoin piyasası çok hareketli olduğu için bir çok coinde 3-5-10x ler havalarda uçuştu. Waves 10$ civarında yerini sağlamlaştırdı.  Wink

tinywestler
Full Member

Activity: 308
Merit: 100

View Profile
January 12, 2018, 07:18:16 AM

waves resmen rezillik, bu kadar sabit kafalı bir koin görmedim ne iniyor ne çıkıyor çok kötü bir durum bu. yani bir koin 5-10 dolar arası demir atarmı ya, 4 ay oldu buralarda geziyor
barisbilgili
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 271

View Profile
January 12, 2018, 07:47:36 AM

Herkesin coinine kimse karışıamaz. meselam ben waves toplarım o eth Cheesy

Waves li günler yakındır. Kısa sürede ağızları açık bırakacak fiyatları göreceğiz. Ölümüne HODL!!!!

█████▄▄██
███▄█████
██▄███████▄
████████████████
███▀██████████▀
██▄████████████▄
░█████▀▀▀▀▀▀█████
████▀████████▀████
▀▀▀▀▄▄▄▄▄█████████
█████▀███████▄████
███████▀▀▄▄▄█████
███████████████▀
████████████▀▀
OMBARD.com|.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
██████░██░████░██
▄▄░▄▄░▄▄░▄▄░▄▄░▄▄▄▄
▀▀░▀▀░▀▀░▀▀░▀▀░▀▀▀▀
██████████████
▄▄░▄▄▄▄░▄▄░▄▄▄▄▄▄
▀▀░▀▀▀▀░▀▀░▀▀▀▀▀▀
██░██░██████████
▄▄▄▄▄▄▄▄░▄▄░▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀░▀▀░▀▀▀▀
.
PICK,
PLAY,
PROSPER!
|.

██████
██████████
██████████
██████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
█████████████████   ██
PROVABLY
FAIR
1%█████████████████   ██
HOUSE
EDGE
100%█████████████████   ██
DEPOSIT
BONUS

▄▀▀▀

▀▄▄▄
.
Play now
.

▀▀▀▄

▄▄▄▀
koin_34
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
January 12, 2018, 07:48:23 AM

Bence bir gün 800 dolar olabilir waves, ama o zaman bilinki btc çoktan 500.000 doları geçmiş olur, bu kadar kulağının üstüne yatan koin olmaz. uzun süredir fiyatı değişmiyor bu koinin.
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 »  All
  Print  

Jump to: