Bitcoin Forum
June 24, 2024, 08:30:02 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: Zeepin İle İlgili Uyarı  (Read 1109 times)
saulzaents (OP)
Hero Member

Activity: 560
Merit: 501

View Profile
January 11, 2018, 08:01:37 PM
Merited by mich (15), PrintMule (9)

proje neo tabanlı bir proje ve bu zamana kadar yapılan neo tabanlı işler iyi sonuclar verdi onda sıkıntı yok fakat bu zeepin ile ilgili ben kendi adıma gözlerimin kör edildiğini düşünüyorum herşey o kadar iyi anlatiliyor o kadar neo ile proje cıktı sıra zeepin de felan ulan tamam dedik gercekten benim de hoşuma gitti fakat bugun birden team e bakma ihtiyacı hissettim fotolar iyi tamam derken linkedin vb bi profil linki aradım fakat bulamadım alla alla dedim bir problem olmali sonra telegram grubuna girdim 12k üye var fakat en az 8-9 k bot oldugunu düşünüyorum  neyse admin buldum sordum dedim kim bu adamlar arkadas ben sizin yazdığınız şeye neden inanmalıyım ki bana libk verirmisin dedim tuttu bana zeepinin team sayfasının linkini veriyor hayır dedim bana linkedin twitter vs bir link ver diye üstelerken banı yedim yani sorguladigim için ban attı admin bana projeye olan güvenim tamamen bitmiştir haber vereyim dedim bence sizde sorabilirsiniz hayırdır lan kim bu adamlar denilmeli bence
brave77
Member
**

Activity: 154
Merit: 10

View Profile
January 11, 2018, 08:15:00 PM

Valla ne yalan söyleyeyim bende iyi bir miktarla girmeyi düşünüyordum şimdi kafam karıştı telegramdan bende yazayım şunlara bakayım tepkileri ne olacak.
furkantugra
Member
**

Activity: 280

View Profile
January 11, 2018, 08:18:13 PM

aynı sekilde bizde arkadsalarla güzel bi miktar yatırmayı dusunuyorduk simdi aklımız karsıtı hakkten boyle bir durum söz konusu olabilirmi
krm4700
Full Member

Activity: 490
Merit: 105

View Profile
January 11, 2018, 08:27:39 PM

valla bende girmeyi düşünüyordum benimde kafam karıştı anlaşılan bizimler birlikte birçok kimsenin kafası karıştı . saulzaents sen ico olarak iyi biliyorsun bu işleri sanırım bende soğudum ya ama daha var şimdidien 550 tane bedavadan aldım bountyden bakalım olmazsa onlar dursun yeterdir Smiley

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
bybrq
Newbie
*

Activity: 112
Merit: 0

View Profile
January 11, 2018, 08:34:15 PM

Dostum keşke bunları yaparken bir kaç kanıt alıp bizimle paylaşsaydın, böylece çok daha rahat şekilde fikir sahibi olabilirdik. Yine de paylaşım için teşekkürler, ekstra incelenmesi gereken bir proje..
kekrops
Full Member

Activity: 238
Merit: 101

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
January 11, 2018, 08:37:31 PM

uyarı için teşekkürler hocam. çoğu coini icodan almayı tavsiye etmiyorum ben. borsaya girdiklerinde zaten ilk btc pumpunda kendilerini aşağıya doğru salıyorlar. o zamana kadar ekibi inceleyip alım yapmak daha doğru.

dumbdragon
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 354

View Profile
January 11, 2018, 08:44:42 PM

Uyarı için saol .  Bende 50 NEO veya 10 ETH gibi bir yatırım yapacaktım. Bende bir telegram dan sorayim atacaklarmı benide .

geforce94
Member
**

Activity: 111

View Profile
January 11, 2018, 08:46:36 PM

uyarı için teşekkürler hocam. çoğu coini icodan almayı tavsiye etmiyorum ben. borsaya girdiklerinde zaten ilk btc pumpunda kendilerini aşağıya doğru salıyorlar. o zamana kadar ekibi inceleyip alım yapmak daha doğru.

Neo tabanlı icolarda bu pek söylenemez zaten Kucoin'e giriyorlar direkt 3xle başlıyorlar sonra daha da ilerliyorlar düşse bile iconun 2-3 katı oluyor en düşük seviyesi. Ancak bu zeepini iyi araştırmak lazım milleti tokatlamasınlar.
kesh.zombie
Full Member

Activity: 420
Merit: 101

View Profile
January 11, 2018, 08:48:27 PM

benim de takibimde olan bir projeydi. iyi araştırmak lazım demek ki icoya girmeden önce.teşekkürler uyarı için.

,........
dumbdragon
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 354

View Profile
January 11, 2018, 09:13:23 PM

Telegramda 2-3 defa sormama rağmen beni sikleyen çıkmadı . 12k üye var ve halen hayvan gibi kullanıcı ekleniyor telegramlarına .

cemetin54
Member
**

Activity: 392

View Profile
January 11, 2018, 10:08:33 PM

proje neo tabanlı bir proje ve bu zamana kadar yapılan neo tabanlı işler iyi sonuclar verdi onda sıkıntı yok fakat bu zeepin ile ilgili ben kendi adıma gözlerimin kör edildiğini düşünüyorum herşey o kadar iyi anlatiliyor o kadar neo ile proje cıktı sıra zeepin de felan ulan tamam dedik gercekten benim de hoşuma gitti fakat bugun birden team e bakma ihtiyacı hissettim fotolar iyi tamam derken linkedin vb bi profil linki aradım fakat bulamadım alla alla dedim bir problem olmali sonra telegram grubuna girdim 12k üye var fakat en az 8-9 k bot oldugunu düşünüyorum  neyse admin buldum sordum dedim kim bu adamlar arkadas ben sizin yazdığınız şeye neden inanmalıyım ki bana libk verirmisin dedim tuttu bana zeepinin team sayfasının linkini veriyor hayır dedim bana linkedin twitter vs bir link ver diye üstelerken banı yedim yani sorguladigim için ban attı admin bana projeye olan güvenim tamamen bitmiştir haber vereyim dedim bence sizde sorabilirsiniz hayırdır lan kim bu adamlar denilmeli bence

Bounty'sine girdim onlarla idare edicem para falan yatırmam ben stilime aykırı ama öyle bi ico olur kaçırmam araştırmamı haberler her şeyi okurum yatırım yapıcagım coinin.
turkmachiavelli
Full Member

Activity: 434
Merit: 100

View Profile
January 11, 2018, 10:17:39 PM

Uyarmak ile en iyisi yapmışsın hocam görüldüğü üzere katılmayı düşünen bir çok kişi var umarım emin olup yatırımlarınızı sağlam kazığa bağlarsınız.

avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
January 11, 2018, 10:43:25 PM

dubai blockchain summit 2018 e katılıp stand açıp konferans vermişler fotoğraflar falan var ..twitterlarında..link in koymamaları bir amatörlük mü acaba? iletişim kurmayı denemek lazım
Smoke06
Full Member

Activity: 196

View Profile
January 11, 2018, 10:46:27 PM

Uyarı için teşekkür ederim. Şahsen ben girmeyi düşünmüyordum zaten ama fikrim değişebilirdi bu yazı görmem iyi oldu yoksa girerdim falan ne olacağı belli olmazdı.
elismemish
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 4

View Profile
January 11, 2018, 11:11:32 PM

Adamlar twitterdan paylaşım yapıyolar ordan takip edebilirsin scam yada başında birileri olmayan projeyi konferansa niye alsınlar alıyolarsa bizde gidek sallamasyondan coiniz diyek konferans yapalım

__________ BetFury __________
🎲 The first i-Gaming Crypto platform with BTC Dividends 🎲
https://betfury.tv/2VDCk7K
saulzaents (OP)
Hero Member

View Profile
January 12, 2018, 03:00:20 AM

kendi araştırmanızı yapın arkadaslar sonra proje girer borsaya efsane olur 10x yapar bana sövmeyin Smiley ben sadece team le ilgili bilgi istedim o kadar siz de yazın yani coğu projede team member ların linkedinden github a bin tane official adreslerini paylaşiyolarda bu efendilerin neden yok ki
ethereumcu
Full Member

Activity: 434
Merit: 111

Hydax Global Bounty Program

View Profile
January 12, 2018, 04:53:42 AM

ismi güzel bir proje akılda kalıcı, genelde ismi güzel ve unique olarak seçilmiş projelerle uğraşılmış oluyor, misal Genesis vision (GVT)   kimse yüzüne bakmıyordu ama adamlar uğraşmış isim için bile kafa patlatmışlar.

HYDAX EXCHANGE BOUNTY ANN
A Secure, Efficient, Simple Cryptocurrency Exchange
Exchange Futures & Options IEO APP Community
saulzaents (OP)
Hero Member

View Profile
January 12, 2018, 06:04:41 AM

Adamlar twitterdan paylaşım yapıyolar ordan takip edebilirsin scam yada başında birileri olmayan projeyi konferansa niye alsınlar alıyolarsa bizde gidek sallamasyondan coiniz diyek konferans yapalım

konferanslar seminerler aklinizi kariştirmasin bu gözler neler gördü Smiley zamaninda bitcad vardi hayvan gibi pr yaptilar iyide yatirim topladilar adamlar boy boy konferanslarda pozlar verdiler sonra ne oldu scam varmi herhangi bi borsada bitcad yok adamlar kayip mesela o yüzden bu etken olmasin aynı şekilde bi proje daha vardi e ile başliyo suan bi tek adı aklıma gelmedi de Smiley yeşilli bi logo tasarimi vardi renk olarak onlarda öyle 1 yıl olacak hala hiçbir borsay girmediler girmedikleri gibi de hala catir catir güncelleme geçiyorlar ceo larinin katilmadigi konferans vs kalmadi ama o kadar adı da exscudo bu arada hatirladim Smiley

nopedope89
Legendary
*

Activity: 1078
Merit: 1059

FROSTING

View Profile
January 12, 2018, 06:31:07 AM

Araştırma için teşekürler . Bu şekilde 40-50 kişi daha baskı yaparsa bekli ayrıntılı takım bilgilerini paylaşırlar( Varsa) .

.next-generation social media service.
██   based on blockchain technology ██
                      ▄▄█▄ ▀▄▄
                   ▄███████  ███▄▄
               ▄█████▀▀ ████  ▀█████▄▄
           ▄▄█████▀    ▄ ▀███▄   ▀▀█████▄
       ▄▄█████▀       ██▄ ▀███▄      ▀▀█████▄
      ▐███▀▀        ▄█████  ████         ▀███▌
      ▐███         ████▀███▄ ▀███         ███▌
      ▐███        ████  ▀███▄ ▀███▄       ███▌
      ▐███      ▄███▀ ▄█  ███▌ ▐███▌      ███▌
      ▐███     ▄███▀ ████  ▀██▓  ████     ███▌
      ▐███    ████  ███▀  ▄▄▄▄▄▄▄▄████▄   ███▌
      ▐███   ████ ▄███▀ ▄██████████████▄  ███▌
      ▐██▀ ▄███▀ ▄███▒                    ███▌
      ▐█▀ ▄███▀ █████████████████████████████▌
         ████  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
        ▀█████▄▄                    ▄▄█████▀
           ▀▀█████▄▄             ▄█████▀▀
               ▀▀█████▄▄     ▄▄████▀▀
                   ▀▀█████▄█████▀
                       ▀████▀
.

▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄  ▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄  ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄▄▄   ▄▄▄  ▄▄▄▄▄▄▄
     ██▀▀▀▀▀▀███▀▀▀▀██ ▐██▀▀▀▀██ ▐██▀▀▀▀▀ ███▀▀▀▀▀▀▀▀███▀▀▀▀███▀ ████▄ ███ ███▀▀▀▀▀
     ███▄▄▄▄ ███   ▐██▌▐██▄  ▐██ ▐██████  ███▄▄▄▄▄   ██▌    ▓██  █████▄███ ██▌ ▄▄▄▄▄
     ██▀▀▀▀  ███   ▐██▌▐███▀███▀ ▐██        ▀▀▀▀██▌  ██▌    ▓██  ███ █████ ██▌   ███
     ██▌     ▀████████ ▐██   ██▌ ▐███████░████████   ██▌   █████ ███  ▀███ ▀████████
Twitter
Facebook
Youtube
Telegram [EN]
Telegram [KOR]
Medium
tinywestler
Full Member

Activity: 308

View Profile
January 12, 2018, 06:35:39 AM

değişik bir koin umarım scam çıkmaz, piyasada çok fazla scam proje mevcut bunlara çok dikkat etmek gerekiyor, bütün sermayeyi yatırmamak lazım, başınıza iş alırsınız.
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 »  All
  Print  

Jump to: