Bitcoin Forum
June 16, 2024, 03:51:45 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: Raiblocks BINANCE BORSASINA GELIYOR  (Read 1158 times)
BTCHakan
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 260

View Profile
January 22, 2018, 06:12:43 PM

RaiBlock oldukça kaliteli bir iş ve gelecek vaadediyor. Bu işe dolar bazında bakmamak gerek dostlar. 24 dolarken 13 dolara düşmesinde bitcoinin değer kaybetmesinin ne kadar payı var bunu göz önünde bulundurmak gerekiyor. BTC bazında bir coin sabitse gerisi mühim değil.
parin35
Newbie
*

Activity: 71
Merit: 0

View Profile
January 22, 2018, 06:25:07 PM

Raiblocks ta node sorunlari varmis arkadaslar isterseniz reddit bakabilirsiniz o sorun cozuldukten sonra binance borsasina girecek gecikmenin ana nedeni buymus diye soyleniyor bilginize ...
Outlaw79
Jr. Member
*

Activity: 46
Merit: 6

View Profile
January 22, 2018, 09:35:44 PM

az daha alacaktım bundan nanayı yemiş şimdi denk geldim konu açıldığında 24$ şuan 13$

Hemen hemen her altcoin değer kaybetti. Bunu nanayı yemek değil de alım fırsatı olarak görebilirsen bu işten kazanç sağlarsın.
Yine de araştırıp girmek sana kalmış..

binance e girmesi çok olumlu, kendi adına bir de düştüyse alım için fırsat kollamak gerek. Tam olarak ne zaman gireleceği de çok önemli. Bu arada dip not düşen bıçak tutulmaz, iyi değerlendirmek gerekir
wallet
Full Member

Activity: 420
Merit: 125

LIVENpay.io

View Profile
January 23, 2018, 01:55:57 PM

Railblocks ekibi sağlam, proje platformu yoğun ilgi çekiyor. Sosyal medyada takipçi sayısı diğerlerine oranla artmış pozisyonda. Üstüne Binance listesine girince pump yapar. Sağlam durun satmayın hemen.

L I V E N pay | [  WHITEPAPE  ]                            The WORLD FIRST GLOBAL             Apply for
GET the APP     ◥ Google Play  ◥ App Store                                 FOOD ECONOMY - for Everyday         the LVN ICO
FOLLOW US    ◾TELEGRAM  ◾MEDIUM  ◾GITHUB  ◾TWITTER           use by  E v e r y   d a y   P e o p l e          Presale Now
campeck
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 251

View Profile
January 23, 2018, 10:02:42 PM

Binance borsası ismini duyurdu. Kullanıcı sayısında patlama yaşanıyor. Arada yeni üye alımını bir haftalığına durdurdu. Sanırım bu borsaya girmek için yüklüce bir ödeme yapmak gerekiyor.
OrtaDirek
Full Member

Activity: 1176
Merit: 159

View Profile
January 23, 2018, 10:45:52 PM

Binance borsası ismini duyurdu. Kullanıcı sayısında patlama yaşanıyor. Arada yeni üye alımını bir haftalığına durdurdu. Sanırım bu borsaya girmek için yüklüce bir ödeme yapmak gerekiyor.

ben tericihimi telcoinden yana kullandım 141 e kadar çıktı ilk 100 e girerse iyice parlar binanceyede girer projesi ekibide sağlam diyorlar. her ikisindende alın tabi ama ben bu coinden daha ümitliyim..

https://coinmarketcap.com/currencies/telcoin/
hxres
Member
**

Activity: 429
Merit: 11

View Profile
January 24, 2018, 12:43:14 AM

Raiblocks hakkında bende çok şey duydum ve duyar oluyorum. Binance ve diğer borsalara giriş aşamasında BTC'nin düşüşü devam ederse sevindirmeye bilir.  Ama yatırım aracı olarak bir kısım bulundurmakta fayda var bende bulundurcam haliyle.
lev91
Newbie
*

Activity: 33
Merit: 0

View Profile
January 24, 2018, 02:35:22 PM

Bu coine burda scam diyen asalaklar var sadece gulup geciyorum. Binanceye girince bu coin resmen ejderha gibi ucacak ve top 10 listesine girecek. Zaten binance borsasinda bir kac kodlama yapiyorlar coin uzerinde yakinda girer zaten. Haydi eywallah gorusuruz
OrtaDirek
Full Member

View Profile
January 24, 2018, 03:09:43 PM

Bu coine burda scam diyen asalaklar var sadece gulup geciyorum. Binanceye girince bu coin resmen ejderha gibi ucacak ve top 10 listesine girecek. Zaten binance borsasinda bir kac kodlama yapiyorlar coin uzerinde yakinda girer zaten. Haydi eywallah gorusuruz

binanceye giren her coin katlanmıyor aksine son giren coinler girdiği gibi çakılıyor. zaten haberi çıkar çıkmaz fiyatlanıyor coin.
waybesuricata
Sr. Member

Activity: 1792
Merit: 345

View Profile
January 24, 2018, 03:37:46 PM

RaiBlocksGameBot xrb'nin airdrop'una katılmıştım on tane xrb vermiş ama çekmem için bir tane xrb yollamam gerekiyormuş gönderdikleri hesaba bir bilginiz var mı bununla ilgili?
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
January 24, 2018, 03:45:34 PM

Binance'a ilk zamanlarda giren coinler çok güzel pump yiyordu şimdi tam tersi . Ne girse % 10 artıp % 50 çakıyorlar . Umarız raiblocks'ta böyle olmaz .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
bravia
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
January 25, 2018, 12:36:36 AM

Rail en büyük pişmanlıklarımdan biridir. Zamanında airdrop tadında beleşten ve bol kese dağıtılırken yüzüne bakmadık ve şu an ağlatıyor. Binance olayından sonra pişmanlığım 2 katı arttı. Keşke ucundan tutsaydık zamanında.
OrtaDirek
Full Member

View Profile
January 25, 2018, 04:24:23 PM

bayır aşağı gidiyor bir aydır yalnız hep aklımın bir köşesinde ama almadığım hergünde kardayım Grin
devotional
Member
**

Activity: 336
Merit: 13

View Profile
January 25, 2018, 05:19:23 PM

RaiBlocksGameBot xrb'nin airdrop'una katılmıştım on tane xrb vermiş ama çekmem için bir tane xrb yollamam gerekiyormuş gönderdikleri hesaba bir bilginiz var mı bununla ilgili?

dolandiricilik olmasin.
waybesuricata
Sr. Member

Activity: 1792
Merit: 345

View Profile
January 25, 2018, 08:12:54 PM

dolandiricilik olmasin.

öyle gibi duruyor. Dikkat etmek lazım.
karmenali
Hero Member

Activity: 896
Merit: 515

View Profile
January 25, 2018, 08:25:30 PM

Başlığı gördüğüm güzel oldu bir spekülasyon daha var. Raiblocks'u gözüme kestirmiştim ama fiyatı hep pahallı gelmişti, başlık açılalı 2  hafta olmuş binance daha ne kadar bekletir kestirmek zor en iyisi 3-5 birşey atıp beklemek. Bu beklenti ile daha fazla düşeceğini sanmıyorum.
arapgeceleri
Member
**

Activity: 378
Merit: 10

View Profile
January 25, 2018, 08:56:06 PM

valla her coin öyle ya da böyle bir gün Binance borsasına girecek diyorum arkadaş, bir coinin girmezse olmazıdır bence Binance hala olmayan bir çok coin var fakat.

anilffff
Member
**

Activity: 114

View Profile
January 25, 2018, 10:14:15 PM

xrb yi yaklasık 0.1 dolarlardan takip eden biri olarak ve yakın bir arkadasım tarafından bu kadar önerilmesine rağmen almadıgım xt 30 dolarları görmesiyle piyasayı oynatmıs bir coin. Hayırlı ugurlu olsun bu artısların sonu gelmeyecek gibi duruyor ben sahsen xrb yi proje olarak olmasada deeponiona cok benzetiyorum sıra deeponionda hayırlısı bakalım
SRKNGL
Member
**

Activity: 476

Files.fm - Store, Share and Sell Files

View Profile
January 25, 2018, 10:18:00 PM

Cüzdan sorunları var onu halletmeden binanceye girmeleri zor

Renovatioo
Member
**